reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Očová Očová | 1 | Kubiš Juraj Juraj Kubiš | NEKA | 725 |
2 | Očová Očová | Senko Ján Ján Senko | SMER,SNS,ĽS-HZDS,KSS | 408 | |
3 | Pliešovce Pliešovce | 1 | Sýkora Štefan Štefan Sýkora | NEKA | 545 |
4 | Hontianske Nemce Hontianske Nemce | 1 | Chamulová Anna Anna Chamulová | SNS | 516 |
5 | Hontianske Nemce Hontianske Nemce | Ronda Jozef Jozef Ronda | NEKA | 106 | |
6 | Hontianske Nemce Hontianske Nemce | Šumichrast Ladislav Ladislav Šumichrast | SDKÚ-DS | 98 | |
7 | Hontianske Nemce Hontianske Nemce | Babiak Ján Ján Babiak | SMER | 84 | |
8 | Hontianske Nemce Hontianske Nemce | Frčková Anna Anna Frčková | NEKA | 12 | |
9 | Zvolenská Slatina Zvolenská Slatina | 1 | Beňo Ján Ján Beňo | NEKA | 507 |
10 | Zvolenská Slatina Zvolenská Slatina | Kováčik Juraj Juraj Kováčik | SNS,ĽS-HZDS,KSS | 503 | |
11 | Zvolenská Slatina Zvolenská Slatina | Ferjenčík Milan Milan Ferjenčík | SMER | 226 | |
12 | Vígľaš Vígľaš | 1 | Výboh Pavel Pavel Výboh | SDKÚ-DS,SMER | 461 |
13 | Vígľaš Vígľaš | Šimková Anna Anna Šimková | NEKA | 182 | |
14 | Vígľaš Vígľaš | Šouc Matej Matej Šouc | ĽS-HZDS,SNS | 89 | |
15 | Vígľaš Vígľaš | Matúška Dušan Dušan Matúška | NEKA | 37 | |
16 | Kriváň Kriváň | 1 | Klimo Jozef Jozef Klimo | ĽS-HZDS | 423 |
17 | Kriváň Kriváň | Paľko Imrich Imrich Paľko | NEKA | 298 | |
18 | Kriváň Kriváň | Paľko Jozef Jozef Paľko | SNS | 63 | |
19 | Kriváň Kriváň | Spodniaková Zdena Zdena Spodniaková | SMER | 53 | |
20 | Kriváň Kriváň | Ďuricová Mária Mária Ďuricová | SF | 21 | |
21 | Dobrá Niva Dobrá Niva | 1 | Sýkorová Marta Marta Sýkorová | NEKA | 418 |
22 | Dobrá Niva Dobrá Niva | Kozelnický Štefan Štefan Kozelnický | ĽS-HZDS | 235 | |
23 | Dobrá Niva Dobrá Niva | Žiga Pavel Pavel Žiga | SMER,HZD,SNS | 182 | |
24 | Dobrá Niva Dobrá Niva | Šandor Dušan Dušan Šandor | NEKA | 136 | |
25 | Sása Sása | 1 | Jergušová Ľubica Ľubica Jergušová | SMER,ĽS-HZDS | 372 |
26 | Sása Sása | Veľký Štefan Štefan Veľký | SNS | 41 | |
27 | Bzovík Bzovík | 1 | Kohútová Emília Emília Kohútová | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 340 |
28 | Bzovík Bzovík | Mackov Cyril Cyril Mackov | NEKA | 85 | |
29 | Bzovík Bzovík | Sedmáková Janka Janka Sedmáková | KDH | 45 | |
30 | Bzovík Bzovík | Mlynár Zdenko Zdenko Mlynár | NEKA | 38 | |
31 | Bzovík Bzovík | Schneider Miroslav Miroslav Schneider | ASV | 19 | |
32 | Budča Budča | 1 | Moravec František František Moravec | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 339 |
33 | Budča Budča | Hric Miroslav Miroslav Hric | HZD, SDKÚ-DS | 154 | |
34 | Lieskovec Lieskovec | 1 | Ťavoda Peter Peter Ťavoda | SMER | 329 |
35 | Lieskovec Lieskovec | Čiefová Anna Anna Čiefová | NEKA | 256 | |
36 | Dúbravy Dúbravy | 1 | Ľalík Ján Ján Ľalík | SDKÚ-DS,SMER,ĽS-HZDS | 316 |
37 | Dúbravy Dúbravy | Smutná Anna Anna Smutná | SLNKO | 206 | |
38 | Hontianske Tesáre Hontianske Tesáre | 1 | Strieborný Dušan Dušan Strieborný | SMER,ĽS-HZDS,SNS,KSS | 315 |
39 | Hontianske Tesáre Hontianske Tesáre | Baláž Zdenko Zdenko Baláž | JS | 58 | |
40 | Hontianske Tesáre Hontianske Tesáre | Nemsilová Eva Eva Nemsilová | NEKA | 40 | |
41 | Hontianske Tesáre Hontianske Tesáre | Valocka Pavel Pavel Valocka | NEKA | 21 | |
42 | Hontianske Moravce Hontianske Moravce | 1 | Gabryš Rudolf Rudolf Gabryš | ĽS-HZDS,SMER | 301 |
43 | Stožok Stožok | 1 | Klimová Jana Jana Klimová | SNS | 286 |
44 | Stožok Stožok | Chovanec Milan Milan Chovanec | SMER,ĽS-HZDS | 54 | |
45 | Senohrad Senohrad | 1 | Bartková Oľga Oľga Bartková | SNS, SDKÚ-DS | 277 |
46 | Senohrad Senohrad | Aľakša Andrej Andrej Aľakša | ĽS-HZDS,SMER | 75 | |
47 | Litava Litava | 1 | Matejkin Štefan Štefan Matejkin | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 244 |
48 | Detvianska Huta Detvianska Huta | 1 | Hrončeková Jana Jana Hrončeková | SMER | 238 |
49 | Detvianska Huta Detvianska Huta | Kubiš Juraj Juraj Kubiš | KDH | 151 | |
50 | Detvianska Huta Detvianska Huta | Kret Vladimír Vladimír Kret | ĽS-HZDS | 66 | |
51 | Detvianska Huta Detvianska Huta | Mališ Marek Marek Mališ | SNS | 0 | |
52 | Kováčová Kováčová | 1 | Brachna Slavomír Slavomír Brachna | ĽS-HZDS,SNS | 233 |
53 | Kováčová Kováčová | Spodniak Marián Marián Spodniak | NEKA | 213 | |
54 | Kováčová Kováčová | Obický Ľubomír Ľubomír Obický | SMER | 144 | |
55 | Kováčová Kováčová | Sliacky Ján Ján Sliacky | KDH | 141 | |
56 | Terany Terany | 1 | Gajdošová Iveta Iveta Gajdošová | ĽS-HZDS,SNS,SMER,SDKÚ-DS | 233 |
57 | Terany Terany | Miháliková Jarmila Jarmila Miháliková | KSS | 149 | |
58 | Terany Terany | Ondriška Milan Milan Ondriška | ASV | 17 | |
59 | Klokoč Klokoč | 1 | Výbošťok Jozef Jozef Výbošťok | ĽS-HZDS,SMER | 232 |
60 | Klokoč Klokoč | Vyletel Jozef Jozef Vyletel | SNS | 24 | |
61 | Cerovo Cerovo | 1 | Ďurovkin Zdenko Zdenko Ďurovkin | ĽS-HZDS | 228 |
62 | Cerovo Cerovo | Šebianová Viera Viera Šebianová | SMER | 71 | |
63 | Cerovo Cerovo | Valent Pavel Pavel Valent | SNS | 56 | |
64 | Korytárky Korytárky | 1 | Malatinec Juraj Juraj Malatinec | SLNKO | 221 |
65 | Korytárky Korytárky | Paľko Ján Ján Paľko | SNS,ĽS-HZDS | 135 | |
66 | Korytárky Korytárky | Očovan Jozef Jozef Očovan | SMER | 79 | |
67 | Korytárky Korytárky | Mitter Miroslav Miroslav Mitter | NEKA | 71 | |
68 | Korytárky Korytárky | Straka Ľubomír Ľubomír Straka | KDH | 6 | |
69 | Sebechleby Sebechleby | 1 | Roziak Jozef Jozef Roziak | KDH, SDKÚ-DS | 193 |
70 | Sebechleby Sebechleby | Schvarc Martin Martin Schvarc | SNS | 184 | |
71 | Sebechleby Sebechleby | Uhler Jozef Jozef Uhler | NEKA | 81 | |
72 | Sebechleby Sebechleby | Roziaková Mária Mária Roziaková | NEKA | 36 | |
73 | Sebechleby Sebechleby | Demian Peter Peter Demian | NEKA | 27 | |
74 | Sebechleby Sebechleby | Tomčáni Ján Ján Tomčáni | SMER,ĽS-HZDS | 20 | |
75 | Sebechleby Sebechleby | Kúdela Lukáš Lukáš Kúdela | NEKA | 15 | |
76 | Sielnica Sielnica | 1 | Gavajdová Anna Anna Gavajdová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 191 |
77 | Sielnica Sielnica | Švecová Júlia Júlia Švecová | NEKA | 172 | |
78 | Sielnica Sielnica | Drahoň Ján Ján Drahoň | NEKA | 107 | |
79 | Sielnica Sielnica | Mojžišová Amália Amália Mojžišová | NEKA | 94 | |
80 | Sielnica Sielnica | Várošík Michal Michal Várošík | KDH | 64 | |
81 | Sielnica Sielnica | Horňák Milan Milan Horňák | NEKA | 4 | |
82 | Železná Breznica Železná Breznica | 1 | Pastierovič Vladimír Vladimír Pastierovič | SNS,ĽS-HZDS | 170 |
83 | Veľká Lúka Veľká Lúka | 1 | Plavucha Štefan Štefan Plavucha | SNS,SMER,ĽS-HZDS | 167 |
84 | Rykynčice Rykynčice | 1 | Chrančoková Marta Marta Chrančoková | SMER,SNS,ĽS-HZDS,KDH | 155 |
85 | Rykynčice Rykynčice | Lukáč Jozef Jozef Lukáč | ASV | 44 | |
86 | Rykynčice Rykynčice | Vaňkátová Anna Anna Vaňkátová | NEKA | 31 | |
87 | Látky Látky | 1 | Škopík Martin Martin Škopík | ĽS-HZDS | 151 |
88 | Látky Látky | Bahleda Ľubomír Ľubomír Bahleda | SMER | 115 | |
89 | Látky Látky | Chromeková Martina Martina Chromeková | KDH | 46 | |
90 | Látky Látky | Hazucha Miroslav Miroslav Hazucha | NEKA | 16 | |
91 | Slatinské Lazy Slatinské Lazy | 1 | Hroncová Darina Darina Hroncová | SMER | 146 |
92 | Slatinské Lazy Slatinské Lazy | Chovanec Pavel Pavel Chovanec | ÚSVIT | 61 | |
93 | Slatinské Lazy Slatinské Lazy | Bartko Ján Ján Bartko | SLNKO | 35 | |
94 | Čekovce Čekovce | 1 | Nôta Miroslav Miroslav Nôta | SNS | 136 |
95 | Čekovce Čekovce | Konôpková Anna Anna Konôpková | SDKÚ-DS | 57 | |
96 | Čekovce Čekovce | Gregáň Milan Milan Gregáň | ĽS-HZDS | 41 | |
97 | Čekovce Čekovce | Stehlík Ján Ján Stehlík | SMER | 16 | |
98 | Podzámčok Podzámčok | 1 | Babiak Martin Martin Babiak | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 130 |
99 | Podzámčok Podzámčok | Zbořil Milan Milan Zbořil | OKS | 85 | |
100 | Babiná Babiná | 1 | Gregušová Jana Jana Gregušová | SMER | 130 |
101 | Babiná Babiná | Kucbel Ján Ján Kucbel | ĽS-HZDS | 102 | |
102 | Babiná Babiná | Baláž Roman Roman Baláž | NEKA | 22 | |
103 | Babiná Babiná | Chrvala Jiří Jiří Chrvala | NEKA | 22 | |
104 | Babiná Babiná | Bažík Ján Ján Bažík | SNS | 6 | |
105 | Babiná Babiná | Penička Milan Milan Penička | NEKA | 6 | |
106 | Stará Huta Stará Huta | 1 | Hudec Jozef Jozef Hudec | NEKA | 130 |
107 | Stará Huta Stará Huta | Martinka Jozef Jozef Martinka | SMER,ĽS-HZDS | 87 | |
108 | Medovarce Medovarce | 1 | Švarcová Oľga Oľga Švarcová | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 129 |
109 | Medovarce Medovarce | Chovancová Magda Magda Chovancová | NEKA | 26 | |
110 | Ostrá Lúka Ostrá Lúka | 1 | Bučanová Miroslava Miroslava Bučanová | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 124 |
111 | Ostrá Lúka Ostrá Lúka | Jelok Ján Ján Jelok | NEKA | 30 | |
112 | Horný Tisovník Horný Tisovník | 1 | Kľuka Ján Ján Kľuka | ĽS-HZDS | 123 |
113 | Horný Tisovník Horný Tisovník | Antoš Milan Milan Antoš | SMER | 16 | |
114 | Horný Tisovník Horný Tisovník | Bartošová Vlasta Vlasta Bartošová | SNS | 11 | |
115 | Podkriváň Podkriváň | 1 | Malatinec Jozef Jozef Malatinec | ĽS-HZDS | 123 |
116 | Podkriváň Podkriváň | Gonda Ján Ján Gonda | SNS, SDKÚ-DS | 112 | |
117 | Podkriváň Podkriváň | Luptáková Anna Anna Luptáková | SMER | 68 | |
118 | Podkriváň Podkriváň | Schwarz Ján Ján Schwarz | HZD | 8 | |
119 | Dolný Badín Dolný Badín | 1 | Jaďuďová Mária Mária Jaďuďová | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 117 |
120 | Dolný Badín Dolný Badín | Dendiš Marián Marián Dendiš | KDH | 30 | |
121 | Ladzany Ladzany | 1 | Čmela Miloš Miloš Čmela | SMER | 115 |
122 | Dubové Dubové | 1 | Balko Milan Milan Balko | ĽS-HZDS | 107 |
123 | Dubové Dubové | Slančík Pavel Pavel Slančík | SNS | 16 | |
124 | Dubové Dubové | Pózelová Anna Anna Pózelová | NEKA | 14 | |
125 | Dubové Dubové | Slančíková Monika Monika Slančíková | KSS | 10 | |
126 | Breziny Breziny | 1 | Klein Igor Igor Klein | ZRS,ĽS-HZDS | 101 |
127 | Breziny Breziny | Frlajs Ondrej Ondrej Frlajs | NEKA | 74 | |
128 | Breziny Breziny | Mokošová Marta Marta Mokošová | HZD, SZ, SNS | 27 | |
129 | Breziny Breziny | Ponický Ľubomír Ľubomír Ponický | SMER | 16 | |
130 | Vígľašská Huta - Kalinka Vígľašská Huta - Kalinka | 1 | Tuhársky Pavel Pavel Tuhársky | SMER | 101 |
131 | Vígľašská Huta - Kalinka Vígľašská Huta - Kalinka | Michalec Pavel Pavel Michalec | NEKA | 60 | |
132 | Vígľašská Huta - Kalinka Vígľašská Huta - Kalinka | Povaľačová Janka Janka Povaľačová | ĽS-HZDS,SNS | 46 | |
133 | Vígľašská Huta - Kalinka Vígľašská Huta - Kalinka | Pohanka Ján Ján Pohanka | NEKA | 22 | |
134 | Tŕnie Tŕnie | 1 | Kapusta Vladimír Vladimír Kapusta | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 100 |
135 | Tŕnie Tŕnie | Pivarník Izidor Izidor Pivarník | NEKA | 49 | |
136 | Tŕnie Tŕnie | Drozdík Peter Peter Drozdík | NEKA | 40 | |
137 | Tŕnie Tŕnie | Bombalová Katarína Katarína Bombalová | NEKA | 5 | |
138 | Devičie Devičie | 1 | Baláž Ján Ján Baláž | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 97 |
139 | Devičie Devičie | Škvarla Štefan Štefan Škvarla | NEKA | 71 | |
140 | Devičie Devičie | Oravcová Viera Viera Oravcová | SDKÚ-DS | 12 | |
141 | Kráľovce - Krnišov Kráľovce - Krnišov | 1 | Slančík Ľubomír Ľubomír Slančík | ĽS-HZDS | 97 |
142 | Lišov Lišov | 1 | Hámorský Martin Martin Hámorský | SMER | 93 |
143 | Lišov Lišov | Takáčová Emília Emília Takáčová | NEKA | 66 | |
144 | Bzovská Lehôtka Bzovská Lehôtka | 1 | Pálka Jozef Jozef Pálka | SMER,ĽS-HZDS | 82 |
145 | Horné Mladonice Horné Mladonice | 1 | Brčica Štefan Štefan Brčica | ĽS-HZDS | 79 |
146 | Horné Mladonice Horné Mladonice | Mešter Pavel Pavel Mešter | SDKÚ-DS | 8 | |
147 | Hronská Breznica Hronská Breznica | 1 | Kanda Igor Igor Kanda | SZ | 77 |
148 | Hronská Breznica Hronská Breznica | Michalek Miloslav Miloslav Michalek | SNS,ĽS-HZDS | 59 | |
149 | Hronská Breznica Hronská Breznica | Murgaš Miroslav Miroslav Murgaš | NEKA | 13 | |
150 | Hronská Breznica Hronská Breznica | Marko Ján Ján Marko | NEKA | 0 | |
151 | Uňatín Uňatín | 1 | Babiaková Anna Anna Babiaková | SNS | 69 |
152 | Uňatín Uňatín | Bartík Ján Ján Bartík | ĽS-HZDS | 34 | |
153 | Domaníky Domaníky | 1 | Mozolová Mária Mária Mozolová | SMER,SNS | 68 |
154 | Domaníky Domaníky | Fekiačová Mária Mária Fekiačová | ĽS-HZDS | 63 | |
155 | Domaníky Domaníky | Škvarka Ján Ján Škvarka | SDKÚ-DS | 5 | |
156 | Turová Turová | 1 | Koleničová Ľudmila Ľudmila Koleničová | ĽS-HZDS,SNS | 67 |
157 | Turová Turová | Mojžišová Miroslava Miroslava Mojžišová | NEKA | 55 | |
158 | Turová Turová | Puškárová Helena Helena Puškárová | NEKA | 55 | |
159 | Turová Turová | Hudec Július Július Hudec | NEKA | 23 | |
160 | Turová Turová | Halamová Anna Anna Halamová | KDH | 17 | |
161 | Turová Turová | Futák Stanislav Stanislav Futák | SMER | 13 | |
162 | Turová Turová | Mojžiš Marian Marian Mojžiš | NEKA | 10 | |
163 | Horný Badín Horný Badín | 1 | Hnilicová Mária Mária Hnilicová | ĽS-HZDS | 65 |
164 | Horný Badín Horný Badín | Ragula Jaroslav Jaroslav Ragula | SMER | 58 | |
165 | Dolné Mladonice Dolné Mladonice | 1 | Roganský Eduard Eduard Roganský | SNS | 64 |
166 | Súdovce Súdovce | 1 | Fantová Priska Priska Fantová | SMER | 63 |
167 | Súdovce Súdovce | Juráň Pavol Pavol Juráň | SDKÚ-DS | 26 | |
168 | Súdovce Súdovce | Štefko Vladimír Vladimír Štefko | SNS | 17 | |
169 | Trpín Trpín | 1 | Melaga Miroslav Miroslav Melaga | SDKÚ-DS | 63 |
170 | Lukavica Lukavica | 1 | Kliment Ján Ján Kliment | SMER | 62 |
171 | Lukavica Lukavica | Krnáč Ján Ján Krnáč | NEKA | 41 | |
172 | Kozí Vrbovok Kozí Vrbovok | 1 | Valašťanová Angela Angela Valašťanová | SMER | 62 |
173 | Jalšovík Jalšovík | 1 | Balko Vladimír Vladimír Balko | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 61 |
174 | Jalšovík Jalšovík | Mikuláši Peter Peter Mikuláši | KDH | 50 | |
175 | Selce Selce | 1 | Šulcová Mária Mária Šulcová | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 60 |
176 | Čabradský Vrbovok Čabradský Vrbovok | 1 | Mlynárčiková Viera Viera Mlynárčiková | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 52 |
177 | Drážovce Drážovce | 1 | Mrázová Renáta Renáta Mrázová | SNS | 52 |
178 | Drážovce Drážovce | Rényei Peter Peter Rényei | SDKÚ-DS | 12 | |
179 | Lackov Lackov | 1 | Mozoľová Oľga Oľga Mozoľová | SMER | 51 |
180 | Bacúrov Bacúrov | 1 | Zlámalová Katarína Katarína Zlámalová | NEKA | 46 |
181 | Bacúrov Bacúrov | Tretiaková Mária Mária Tretiaková | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 33 | |
182 | Bacúrov Bacúrov | Čemanová Vanda Vanda Čemanová | SF | 9 | |
183 | Žibritov Žibritov | 1 | Laco Dušan Dušan Laco | SMER | 44 |
184 | Žibritov Žibritov | Pivarč Juraj Juraj Pivarč | NEKA | 18 | |
185 | Zemiansky Vrbovok Zemiansky Vrbovok | 1 | Petrovičová Mária Mária Petrovičová | KSS | 42 |
186 | Zemiansky Vrbovok Zemiansky Vrbovok | Štímel Ján Ján Štímel | SMER | 25 | |
187 | Zemiansky Vrbovok Zemiansky Vrbovok | Slúka Ján Ján Slúka | ASV | 11 | |
188 | Drienovo Drienovo | 1 | Hukel Jozef Jozef Hukel | SMER | 34 |
189 | Drienovo Drienovo | Vajo Pavel Pavel Vajo | KSS | 24 | |
190 | Drienovo Drienovo | Lukáč Vladimír Vladimír Lukáč | SDKÚ-DS | 13 | |
191 | Sudince Sudince | 1 | Šinková Daniela Daniela Šinková | SMER | 27 |
192 | Sudince Sudince | Machala Jozef Jozef Machala | NEKA | 11 | |
193 | Michalková Michalková | 1 | Parobok Ján Ján Parobok | SMER | 26 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie