reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Spišské Bystré Spišské Bystré | 1 | Lavko Martin Martin Lavko | ĽS-HZDS,SMER,HZD,SDKÚ-DS,SNS | 940 |
2 | Spišské Bystré Spišské Bystré | Greňová Oľga Oľga Greňová | NEKA | 100 | |
3 | Štrba Štrba | 1 | Sýkora Michal Michal Sýkora | NEKA | 746 |
4 | Hôrka Hôrka | 1 | Lev Irrgang Karol Karol Lev Irrgang | KDH | 740 |
5 | Hôrka Hôrka | Kubaľa Ján Ján Kubaľa | NEKA | 74 | |
6 | Šuňava Šuňava | 1 | Kubaský Stanislav Stanislav Kubaský | SDKÚ-DS, KDH | 722 |
7 | Šuňava Šuňava | Fridman Vladimír Vladimír Fridman | NEKA | 115 | |
8 | Vikartovce Vikartovce | 1 | Šavel Vladimír Vladimír Šavel | SMER,HZD | 659 |
9 | Vikartovce Vikartovce | Ščuka Martin Martin Ščuka | JS | 18 | |
10 | Spišská Teplica Spišská Teplica | 1 | Šebest Jozef Jozef Šebest | NEKA | 645 |
11 | Spišská Teplica Spišská Teplica | Jakubčáková Jana Jana Jakubčáková | ĽS-HZDS | 161 | |
12 | Spišská Teplica Spišská Teplica | Husár Milan Milan Husár | SMER,SNS,HZD,SF | 41 | |
13 | Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik | 1 | Kleinová Mária Mária Kleinová | SDKÚ-DS,SMER | 606 |
14 | Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik | Rákoci Jozef Jozef Rákoci | KDH | 91 | |
15 | Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik | Javorský Urban Urban Javorský | NEKA | 68 | |
16 | Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik | Knapek Vojtech Vojtech Knapek | NEKA | 60 | |
17 | Spišský Štiavnik Spišský Štiavnik | Slivková Katarína Katarína Slivková | ZRS | 17 | |
18 | Batizovce Batizovce | 1 | Čičmanec Ivan Ivan Čičmanec | SMER,ĽS-HZDS,SNS,HZD,SF | 526 |
19 | Batizovce Batizovce | Turák Jozef Jozef Turák | NEKA | 227 | |
20 | Batizovce Batizovce | Bodnár Gabriel Gabriel Bodnár | NEKA | 126 | |
21 | Batizovce Batizovce | Františka Patrik Patrik Františka | NEKA | 48 | |
22 | Ždiar Ždiar | 1 | Bekeš Pavol Pavol Bekeš | NEKA | 490 |
23 | Ždiar Ždiar | Budzák Ladislav Ladislav Budzák | ĽS-HZDS | 92 | |
24 | Ždiar Ždiar | Olekšák Štefan Štefan Olekšák | NEKA | 91 | |
25 | Ždiar Ždiar | Burger Klaudius Klaudius Burger | KDH | 46 | |
26 | Liptovská Teplička Liptovská Teplička | 1 | Mezovský Jozef Jozef Mezovský | KDH | 479 |
27 | Liptovská Teplička Liptovská Teplička | Kopáč Slavomír Slavomír Kopáč | NEKA | 221 | |
28 | Liptovská Teplička Liptovská Teplička | Janík Ján Ján Janík | NEKA | 98 | |
29 | Liptovská Teplička Liptovská Teplička | Smolárová Anna Anna Smolárová | SMER | 93 | |
30 | Liptovská Teplička Liptovská Teplička | Veštúrová Elena Elena Veštúrová | NEKA | 46 | |
31 | Hranovnica Hranovnica | 1 | Benko Martin Martin Benko | KDH | 452 |
32 | Veľký Slavkov Veľký Slavkov | 1 | Šary Fratnišek Fratnišek Šary | NEKA | 422 |
33 | Veľký Slavkov Veľký Slavkov | Čuban Jozef Jozef Čuban | ĽS-HZDS | 58 | |
34 | Veľký Slavkov Veľký Slavkov | Vagner Štefan Štefan Vagner | NEKA | 36 | |
35 | Veľký Slavkov Veľký Slavkov | Dovalovská Adela Adela Dovalovská | SMER | 18 | |
36 | Spišský Hrhov Spišský Hrhov | 1 | Ledecký Vladimír Vladimír Ledecký | SDKÚ-DS,SMER,ĽS-HZDS | 401 |
37 | Vydrník Vydrník | 1 | Slobodník Peter Peter Slobodník | SDKÚ-DS | 355 |
38 | Vydrník Vydrník | Hamraková Katarína Katarína Hamraková | KDH | 64 | |
39 | Lučivná Lučivná | 1 | Gavalier Stanislav Stanislav Gavalier | SMER | 344 |
40 | Lučivná Lučivná | Marton Marián Marián Marton | NEKA | 63 | |
41 | Kravany Kravany | 1 | Vitkaj Martin Martin Vitkaj | SMER,SNS,HZD | 310 |
42 | Kravany Kravany | Urban Jozef Jozef Urban | ĽS-HZDS | 47 | |
43 | Švábovce Švábovce | 1 | Mlynár Ján Ján Mlynár | ĽS-HZDS,SMER | 308 |
44 | Švábovce Švábovce | Slavkovský Michal Michal Slavkovský | DSS | 17 | |
45 | Nová Lesná Nová Lesná | 1 | Bako Štefan Štefan Bako | SDKÚ-DS | 306 |
46 | Nová Lesná Nová Lesná | Mikolaj Patrik Patrik Mikolaj | SMER | 299 | |
47 | Gánovce Gánovce | 1 | Čekovská Alžbeta Alžbeta Čekovská | SDKÚ-DS,KDH,SMER | 285 |
48 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | 1 | Bajtoš Štefan Štefan Bajtoš | SDKÚ-DS | 266 |
49 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Greš Ján Ján Greš | NEKA | 195 | |
50 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Mirga Ladislav Ladislav Mirga | KĽS | 142 | |
51 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Ondáš Marián Marián Ondáš | KDH | 127 | |
52 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Biskup Milan Milan Biskup | NEKA | 99 | |
53 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Lesičko Anton Anton Lesičko | NEKA | 86 | |
54 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Mirga Ivan Ivan Mirga | RIS | 32 | |
55 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Kukurová Marta Marta Kukurová | SMER | 25 | |
56 | Spišský Štvrtok Spišský Štvrtok | Kopaničák Vladimír Vladimír Kopaničák | ĽS-HZDS | 22 | |
57 | Jánovce Jánovce | 1 | Majerčák Pavel Pavel Majerčák | SMER | 253 |
58 | Jánovce Jánovce | Kacvinský Peter Peter Kacvinský | NEKA | 165 | |
59 | Jánovce Jánovce | Kromka Michal Michal Kromka | SDKÚ-DS | 72 | |
60 | Jánovce Jánovce | Gajdoš Anton Anton Gajdoš | SNS | 25 | |
61 | Granč - Petrovce Granč - Petrovce | 1 | Pitoňák Peter Peter Pitoňák | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 250 |
62 | Jablonov Jablonov | 1 | Molčan Jozef Jozef Molčan | ĽS-HZDS,SMER | 234 |
63 | Jablonov Jablonov | Blaško Štefan Štefan Blaško | SNS | 124 | |
64 | Jablonov Jablonov | Molčan Ján Ján Molčan | KDH | 57 | |
65 | Jablonov Jablonov | Volk Štefan Štefan Volk | NEKA | 27 | |
66 | Jablonov Jablonov | Kožuško Michal Michal Kožuško | NEKA | 8 | |
67 | Dlhé Stráže Dlhé Stráže | 1 | Slanina Vladimír Vladimír Slanina | SDKÚ-DS | 202 |
68 | Dlhé Stráže Dlhé Stráže | Bonk František František Bonk | OKS | 52 | |
69 | Dlhé Stráže Dlhé Stráže | Lutterová Mária Mária Lutterová | SMER | 31 | |
70 | Dravce Dravce | 1 | Bašistová Elena Elena Bašistová | SMER | 197 |
71 | Dravce Dravce | Korheľ Peter Peter Korheľ | KDH | 150 | |
72 | Dravce Dravce | Jenčuš Ľudovít Ľudovít Jenčuš | NEKA | 45 | |
73 | Bijacovce Bijacovce | 1 | Pivovarniček Ján Ján Pivovarniček | SDKÚ-DS | 193 |
74 | Bijacovce Bijacovce | Krajník Jozef Jozef Krajník | SMER | 145 | |
75 | Bijacovce Bijacovce | Kalinaj Jozef Jozef Kalinaj | KDH | 101 | |
76 | Hozelec Hozelec | 1 | Rákoci Štefan Štefan Rákoci | NEKA | 190 |
77 | Hozelec Hozelec | Korenko Ľubomír Ľubomír Korenko | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 125 | |
78 | Hozelec Hozelec | Štegena Ján Ján Štegena | ĽB | 29 | |
79 | Gerlachov Gerlachov | 1 | Ryša Michal Michal Ryša | NEKA | 180 |
80 | Gerlachov Gerlachov | Gašper Ján Ján Gašper | SDKÚ-DS | 116 | |
81 | Gerlachov Gerlachov | Bajzíková Anna Anna Bajzíková | NEKA | 53 | |
82 | Gerlachov Gerlachov | Nikerle Michal Michal Nikerle | NEKA | 0 | |
83 | Domaňovce Domaňovce | 1 | Garčárová Mária Mária Garčárová | KDH | 177 |
84 | Domaňovce Domaňovce | Korbová Mária Mária Korbová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 147 | |
85 | Domaňovce Domaňovce | Gonda Štefan Štefan Gonda | NEKA | 140 | |
86 | Štôla Štôla | 1 | Rusnák Štefan Štefan Rusnák | ANO | 177 |
87 | Klčov Klčov | 1 | Fabian Miroslav Miroslav Fabian | KDH,SDKÚ-DS,SMER | 172 |
88 | Oľšavica Oľšavica | 1 | Demočko Mikuláš Mikuláš Demočko | KDH,ĽS-HZDS,SMER,SNS | 161 |
89 | Oľšavica Oľšavica | Gerčáková Mária Mária Gerčáková | SDKÚ-DS | 34 | |
90 | Vernár Vernár | 1 | Macurák Vladimír Vladimír Macurák | SMER,HZD | 159 |
91 | Vernár Vernár | Šifra Šimon Šimon Šifra | SDKÚ-DS | 147 | |
92 | Vernár Vernár | Alexa Pavol Pavol Alexa | NEKA | 58 | |
93 | Vernár Vernár | Mindok Milan Milan Mindok | ĽS-HZDS | 17 | |
94 | Mlynica Mlynica | 1 | Krajčová Anna Anna Krajčová | ĽS-HZDS | 158 |
95 | Mlynica Mlynica | Podolinská Elena Elena Podolinská | NEKA | 45 | |
96 | Torysky Torysky | 1 | Čarák Ján Ján Čarák | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 137 |
97 | Mengusovce Mengusovce | 1 | Vechter Milan Milan Vechter | ĽS-HZDS | 116 |
98 | Mengusovce Mengusovce | Pichnarčíková Božena Božena Pichnarčíková | SF,HZD | 97 | |
99 | Mengusovce Mengusovce | Schabjuková Alena Alena Schabjuková | NEKA | 60 | |
100 | Dúbrava Dúbrava | 1 | Hovančík Ondrej Ondrej Hovančík | NEKA | 112 |
101 | Dúbrava Dúbrava | Cmorej Peter Peter Cmorej | NEKA | 49 | |
102 | Doľany Doľany | 1 | Kamenický Štefan Štefan Kamenický | SDKÚ-DS | 112 |
103 | Doľany Doľany | Dzurík Vladimír Vladimír Dzurík | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 47 | |
104 | Vyšný Slavkov Vyšný Slavkov | 1 | Kašperová Viera Viera Kašperová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 103 |
105 | Vyšný Slavkov Vyšný Slavkov | Adamišin Ľubor Ľubor Adamišin | NEKA | 52 | |
106 | Nemešany Nemešany | 1 | Gadušová Emília Emília Gadušová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 100 |
107 | Nižné Repaše Nižné Repaše | 1 | Vrabľová Marta Marta Vrabľová | SMER | 95 |
108 | Nižné Repaše Nižné Repaše | Molčan Michal Michal Molčan | SDKÚ-DS | 43 | |
109 | Tatranská Javorina Tatranská Javorina | 1 | Lacko Dušan Dušan Lacko | NEKA | 90 |
110 | Tatranská Javorina Tatranská Javorina | Gnebus Karol Karol Gnebus | SDKÚ-DS | 14 | |
111 | Studenec Studenec | 1 | Sivák Imrich Imrich Sivák | KDH | 81 |
112 | Studenec Studenec | Švábová Božena Božena Švábová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 79 | |
113 | Studenec Studenec | Jankovčin Ladislav Ladislav Jankovčin | NEKA | 49 | |
114 | Studenec Studenec | Kukoľ Ján Ján Kukoľ | NEKA | 31 | |
115 | Studenec Studenec | Kaľavský Jozef Jozef Kaľavský | NEKA | 15 | |
116 | Beharovce Beharovce | 1 | Polomský Igor Igor Polomský | SZ, SDKÚ-DS | 77 |
117 | Beharovce Beharovce | Kozlík Vladimír Vladimír Kozlík | ĽS-HZDS,SMER | 25 | |
118 | Kurimany Kurimany | 1 | Slejzáková Jolana Jolana Slejzáková | KDH | 69 |
119 | Buglovce Buglovce | 1 | Katriňák Pavol Pavol Katriňák | KDH | 67 |
120 | Buglovce Buglovce | Jaroš Juraj Juraj Jaroš | ĽS-HZDS,SMER | 61 | |
121 | Brutovce Brutovce | 1 | Komara Jozef Jozef Komara | KDH | 56 |
122 | Baldovce Baldovce | 1 | Chovanec Vladimír Vladimír Chovanec | HZD | 55 |
123 | Baldovce Baldovce | Baran Viliam Viliam Baran | KDH,SNS,SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS | 50 | |
124 | Ordzovany Ordzovany | 1 | Koperdák Pavol Pavol Koperdák | KDH | 55 |
125 | Uloža Uloža | 1 | Seman František František Seman | NEKA | 54 |
126 | Uloža Uloža | Dudinská Magdaléna Magdaléna Dudinská | SMER | 36 | |
127 | Uloža Uloža | Varšo Pavol Pavol Varšo | KDH | 24 | |
128 | Poľanovce Poľanovce | 1 | Novák Jozef Jozef Novák | KDH | 49 |
129 | Poľanovce Poľanovce | Šišková Alžbeta Alžbeta Šišková | SDKÚ-DS | 35 | |
130 | Poľanovce Poľanovce | Iľašová Helena Helena Iľašová | NEKA | 9 | |
131 | Korytné Korytné | 1 | Kotrady Ondrej Ondrej Kotrady | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 40 |
132 | Korytné Korytné | Palenčár Peter Peter Palenčár | NEKA | 27 | |
133 | Vyšné Repaše Vyšné Repaše | 1 | Kurucová Žofia Žofia Kurucová | SMER | 39 |
134 | Vyšné Repaše Vyšné Repaše | Vasko Jozef Jozef Vasko | NEKA | 25 | |
135 | Vyšné Repaše Vyšné Repaše | Vrábeľ Ján Ján Vrábeľ | KDH | 14 | |
136 | Lúčka Lúčka | 1 | Tatranský Ľuboš Ľuboš Tatranský | SMER | 38 |
137 | Lúčka Lúčka | Dzurik Rudolf Rudolf Dzurik | ĽS-HZDS | 36 | |
138 | Pongrácovce Pongrácovce | 1 | Molitorisová Valéria Valéria Molitorisová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 33 |
139 | Pavľany Pavľany | 1 | Maximová Monika Monika Maximová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 29 |
140 | Pavľany Pavľany | Zavadský Štefan Štefan Zavadský | KDH | 22 | |
141 | Harakovce Harakovce | 1 | Melíšková Božena Božena Melíšková | ĽS-HZDS,SMER | 15 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie