reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vinné Vinné | 1 | Kráľ Jozef Jozef Kráľ | NEKA | 686 |
2 | Vinné Vinné | Bujdošová Valéria Valéria Bujdošová | SDKÚ-DS, KDH | 68 | |
3 | Vinné Vinné | Koceľa Ján Ján Koceľa | NEKA | 46 | |
4 | Vinné Vinné | Hladký Štefan Štefan Hladký | SMER | 0 | |
5 | Nacina Ves Nacina Ves | 1 | Šandor Anton Anton Šandor | ĽS-HZDS,KDH,SNS,HZD | 433 |
6 | Nacina Ves Nacina Ves | Mazár Ladislav Ladislav Mazár | NEKA | 147 | |
7 | Nacina Ves Nacina Ves | Špivák Gabriel Gabriel Špivák | NEKA | 93 | |
8 | Nacina Ves Nacina Ves | Frankovičová Erika Erika Frankovičová | SMER | 39 | |
9 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | 1 | Kočan Jozef Jozef Kočan | NEKA | 422 |
10 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Kocela Anton Anton Kocela | SZ | 297 | |
11 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Bereš Anton Anton Bereš | KDH | 199 | |
12 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Kopecký Jozef Jozef Kopecký | SF | 125 | |
13 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Popik Ladislav Ladislav Popik | JS | 97 | |
14 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Mihálik Vladimír Vladimír Mihálik | SMER | 48 | |
15 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Bednář Jaroslav Jaroslav Bednář | SDKÚ-DS | 16 | |
16 | Drahňov Drahňov | 1 | Jasovský Tibor Tibor Jasovský | NEKA | 421 |
17 | Drahňov Drahňov | Seman Mikuláš Mikuláš Seman | SDKÚ-DS | 108 | |
18 | Drahňov Drahňov | Karpátyová Mária Mária Karpátyová | SMER | 49 | |
19 | Drahňov Drahňov | Szanyová Iveta Iveta Szanyová | JS | 13 | |
20 | Čičarovce Čičarovce | 1 | Varga Imrich Imrich Varga | SMK-MKP | 406 |
21 | Markovce Markovce | 1 | Eľková Valéria Valéria Eľková | ĽS-HZDS | 341 |
22 | Markovce Markovce | Mišková Marta Marta Mišková | SDKÚ-DS | 32 | |
23 | Markovce Markovce | Kister Milan Milan Kister | NEKA | 28 | |
24 | Moravany Moravany | 1 | Žofčák Ján Ján Žofčák | SMER | 339 |
25 | Jovsa Jovsa | 1 | Homrok Michal Michal Homrok | NEKA | 336 |
26 | Jovsa Jovsa | Posypanka Michal Michal Posypanka | NEKA | 62 | |
27 | Jovsa Jovsa | Kereštan Vladimír Vladimír Kereštan | SMER | 50 | |
28 | Lastomír Lastomír | 1 | Šipoš Ľubomír Ľubomír Šipoš | SDKÚ-DS,SMER | 332 |
29 | Lastomír Lastomír | Hricová Mária Mária Hricová | NEKA | 165 | |
30 | Lastomír Lastomír | Jenčík Ján Ján Jenčík | SNS | 1 | |
31 | Lastomír Lastomír | Vahovičová Ľudmila Ľudmila Vahovičová | ĽS-HZDS | 1 | |
32 | Veľké Slemence Veľké Slemence | 1 | Tóth Ľudovít Ľudovít Tóth | SMK-MKP | 320 |
33 | Veľké Slemence Veľké Slemence | Révész Ľudovít Ľudovít Révész | ANO | 36 | |
34 | Vojany Vojany | 1 | Czinke Štefan Štefan Czinke | SMK-MKP | 319 |
35 | Vojany Vojany | Vajda Michal Michal Vajda | KSS | 108 | |
36 | Pozdišovce Pozdišovce | 1 | Čižmárik Ján Ján Čižmárik | NEKA | 317 |
37 | Pozdišovce Pozdišovce | Dobrovolská Mária Mária Dobrovolská | NEKA | 155 | |
38 | Pozdišovce Pozdišovce | Jurková Nadežda Nadežda Jurková | ĽS-HZDS | 59 | |
39 | Pozdišovce Pozdišovce | Petranič Jozef Jozef Petranič | SNS | 34 | |
40 | Pozdišovce Pozdišovce | Tomko Marián Marián Tomko | SMER | 26 | |
41 | Pozdišovce Pozdišovce | Pochylý Peter Peter Pochylý | NEKA | 20 | |
42 | Budkovce Budkovce | 1 | Uhrina Marián Marián Uhrina | NEKA | 312 |
43 | Budkovce Budkovce | Adamčík Ján Ján Adamčík | KDH,SZ,SMER,SDKÚ-DS | 240 | |
44 | Budkovce Budkovce | Vaľo Ján Ján Vaľo | SF | 130 | |
45 | Budkovce Budkovce | Bubenková Viera Viera Bubenková | ĽS-HZDS | 77 | |
46 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | 1 | Hrešan Ján Ján Hrešan | SDKÚ-DS | 310 |
47 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | Bodnár Štefan Štefan Bodnár | SMER | 150 | |
48 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | Kerekeš Ján Ján Kerekeš | ĽB | 15 | |
49 | Zalužice Zalužice | 1 | Tury Štefan Štefan Tury | KDH | 297 |
50 | Zalužice Zalužice | Viňanský Gabriel Gabriel Viňanský | SDKÚ-DS | 200 | |
51 | Zalužice Zalužice | Popp Pavol Pavol Popp | SMER | 81 | |
52 | Oborín Oborín | 1 | Csuri Arpád Arpád Csuri | SMK-MKP | 296 |
53 | Trhovište Trhovište | 1 | Koba Róbert Róbert Koba | SMER | 291 |
54 | Trhovište Trhovište | Magurová Ľudmila Ľudmila Magurová | HZD | 189 | |
55 | Trhovište Trhovište | Krivý Ján Ján Krivý | ĽS-HZDS | 118 | |
56 | Trhovište Trhovište | Tkáč Radoslav Radoslav Tkáč | SDKÚ-DS | 17 | |
57 | Trhovište Trhovište | Semjan Miroslav Miroslav Semjan | SNS | 16 | |
58 | Tušice Tušice | 1 | Záhorský Ján Ján Záhorský | SDKÚ-DS | 287 |
59 | Tušice Tušice | Keresztessyová Kvetoslava Kvetoslava Keresztessyová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 15 | |
60 | Horovce Horovce | 1 | Decha Vladimír Vladimír Decha | ĽS-HZDS,HZD | 283 |
61 | Horovce Horovce | Džurina Milan Milan Džurina | KDH, SDKÚ-DS, SZ | 83 | |
62 | Horovce Horovce | Leško Ján Ján Leško | SMER,SNS | 52 | |
63 | Horovce Horovce | Poláková Alena Alena Poláková | NEKA | 24 | |
64 | Bracovce Bracovce | 1 | Doci Vladimír Vladimír Doci | SMER | 282 |
65 | Malčice Malčice | 1 | Tomková Marta Marta Tomková | ĽS-HZDS | 278 |
66 | Malčice Malčice | Lopašovský František František Lopašovský | SMER | 241 | |
67 | Malčice Malčice | Tomko Jozef Jozef Tomko | SDKÚ-DS | 79 | |
68 | Malčice Malčice | Vaľo Jaroslav Jaroslav Vaľo | SNS | 37 | |
69 | Lekárovce Lekárovce | 1 | Gajdoš Ján Ján Gajdoš | SMER | 267 |
70 | Lekárovce Lekárovce | Ženčák Ján Ján Ženčák | NEKA | 137 | |
71 | Lekárovce Lekárovce | Vidňanský Július Július Vidňanský | SNS | 109 | |
72 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | 1 | Tamaška Július Július Tamaška | SDKÚ-DS | 259 |
73 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Eötvöš Ľudovít Ľudovít Eötvöš | NEKA | 94 | |
74 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Böszörményi Július Július Böszörményi | SMK-MKP | 70 | |
75 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Ďurkovič Andrej Andrej Ďurkovič | SZ | 36 | |
76 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Dezsö Jozef Jozef Dezsö | SMER | 11 | |
77 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Horgoš Štefan Štefan Horgoš | NEKA | 9 | |
78 | Dúbravka Dúbravka | 1 | Bajužík Andrej Andrej Bajužík | ĽS-HZDS | 258 |
79 | Dúbravka Dúbravka | Horňák Miroslav Miroslav Horňák | SNS | 66 | |
80 | Dúbravka Dúbravka | Červenáková Mária Mária Červenáková | SMER | 47 | |
81 | Veľké Revištia Veľké Revištia | 1 | Hrunka Martin Martin Hrunka | NEKA | 255 |
82 | Ptrukša Ptrukša | 1 | Takács Alexander Alexander Takács | SMK-MKP | 255 |
83 | Bežovce Bežovce | 1 | Tkáč Tomáš Tomáš Tkáč | NEKA | 255 |
84 | Bežovce Bežovce | Posypanka Michal Michal Posypanka | SMER | 221 | |
85 | Bežovce Bežovce | Pallai Bily Juraj Juraj Pallai Bily | KSS | 54 | |
86 | Remetské Hámre Remetské Hámre | 1 | Landová Eva Eva Landová | SMER | 227 |
87 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Pado Michal Michal Pado | NEKA | 101 | |
88 | Ruská Ruská | 1 | Lakatos László László Lakatos | SMK-MKP | 224 |
89 | Ruská Ruská | Pekárová Magdaléna Magdaléna Pekárová | SDKÚ-DS | 164 | |
90 | Choňkovce Choňkovce | 1 | Skyba Ján Ján Skyba | SMER | 222 |
91 | Choňkovce Choňkovce | Mikovčík Ján Ján Mikovčík | ĽS-HZDS,KDH | 120 | |
92 | Senné Senné | 1 | Saboslai Peter Peter Saboslai | ĽS-HZDS | 221 |
93 | Senné Senné | Adam Ján Ján Adam | NEKA | 47 | |
94 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | 1 | Molnár Karol Karol Molnár | SMK-MKP | 215 |
95 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Kovács András András Kovács | NEKA | 178 | |
96 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Tobiáš Štefan Štefan Tobiáš | SMER | 54 | |
97 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Varga Ján Ján Varga | NEKA | 18 | |
98 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Tóbiás Ernest Ernest Tóbiás | NEKA | 0 | |
99 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | 1 | Ivan Blažej Blažej Ivan | SDKÚ-DS | 214 |
100 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Veseleni Vincent Vincent Veseleni | SMER | 56 | |
101 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Varga Marek Marek Varga | KDH | 49 | |
102 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | 1 | Kriška Juraj Juraj Kriška | SMER | 213 |
103 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | Dolinič Ladislav Ladislav Dolinič | SNS | 77 | |
104 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | Bukovská Alena Alena Bukovská | NEKA | 45 | |
105 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | Michalič Vladimír Vladimír Michalič | KSS | 35 | |
106 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | 1 | Olejník Peter Peter Olejník | SNS | 212 |
107 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | Juhás Miroslav Miroslav Juhás | SDKÚ-DS | 130 | |
108 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | Juhás Ladislav Ladislav Juhás | SMER | 124 | |
109 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | Mikula Juraj Juraj Mikula | ZRS | 21 | |
110 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | Bakajsa Milan Milan Bakajsa | ĽS-HZDS | 19 | |
111 | Ložín Ložín | 1 | Šimko Ján Ján Šimko | ĽS-HZDS,HZD,KDH | 208 |
112 | Ložín Ložín | Ďurčák Ignác Ignác Ďurčák | SMER | 203 | |
113 | Beša Beša | 1 | Titka Viliam Viliam Titka | SMK-MKP | 208 |
114 | Krásnovce Krásnovce | 1 | Danková Anna Anna Danková | ĽS-HZDS | 205 |
115 | Krásnovce Krásnovce | Smaržík Július Július Smaržík | SMER | 143 | |
116 | Krásnovce Krásnovce | Bak Václav Václav Bak | KDH | 11 | |
117 | Záhor Záhor | 1 | Hric Ján Ján Hric | SMER | 203 |
118 | Záhor Záhor | Ohrisková Anna Anna Ohrisková | SDKÚ-DS | 120 | |
119 | Záhor Záhor | Kováčová Aneta Aneta Kováčová | NEKA | 19 | |
120 | Lúčky Lúčky | 1 | Baláž Eduard Eduard Baláž | SMER | 201 |
121 | Lúčky Lúčky | Jankovič Ján Ján Jankovič | KSS | 34 | |
122 | Lúčky Lúčky | Kočiš Vladislav Vladislav Kočiš | SDKÚ-DS | 26 | |
123 | Lúčky Lúčky | Gajda Rudolf Rudolf Gajda | ĽS-HZDS | 9 | |
124 | Slavkovce Slavkovce | 1 | Brejdová Mária Mária Brejdová | SDKÚ-DS | 199 |
125 | Slavkovce Slavkovce | Cucáková Mária Mária Cucáková | SMER | 116 | |
126 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | 1 | Rovňák Štefan Štefan Rovňák | NEKA | 195 |
127 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Gajdoš Jozef Jozef Gajdoš | KDH,ĽS-HZDS | 187 | |
128 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Belejová Mária Mária Belejová | SDKÚ-DS | 71 | |
129 | Hatalov Hatalov | 1 | Maščeník Jozef Jozef Maščeník | SMER | 193 |
130 | Hatalov Hatalov | Pavlov Anton Anton Pavlov | NEKA | 139 | |
131 | Hatalov Hatalov | Hamza Michal Michal Hamza | NEKA | 57 | |
132 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | 1 | Timko Ján Ján Timko | NEKA | 190 |
133 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Čičák Miroslav Miroslav Čičák | SMER | 159 | |
134 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Bumburák Peter Peter Bumburák | NEKA | 69 | |
135 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Kušnírová Anna Anna Kušnírová | SDKÚ-DS, KDH | 7 | |
136 | Bajany Bajany | 1 | Genco František František Genco | NEKA | 188 |
137 | Zbudza Zbudza | 1 | Dzurjovčin Jaroslav Jaroslav Dzurjovčin | KDH | 186 |
138 | Zbudza Zbudza | Sisáková Mária Mária Sisáková | SF | 103 | |
139 | Zbudza Zbudza | Bošková Erika Erika Bošková | SMER | 21 | |
140 | Žbince Žbince | 1 | Jurko Ján Ján Jurko | NEKA | 186 |
141 | Žbince Žbince | Madaras Ladislav Ladislav Madaras | NEKA | 98 | |
142 | Žbince Žbince | Hlaváč Anton Anton Hlaváč | SF | 48 | |
143 | Žbince Žbince | Džugan Stanislav Stanislav Džugan | SMER | 35 | |
144 | Žbince Žbince | Sopko Ladislav Ladislav Sopko | ĽS-HZDS | 8 | |
145 | Šamudovce Šamudovce | 1 | Paulov Vladimír Vladimír Paulov | SMER | 186 |
146 | Šamudovce Šamudovce | Kanči Jaroslav Jaroslav Kanči | JS | 33 | |
147 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | 1 | Čátyová Alžbeta Alžbeta Čátyová | SMK-MKP | 181 |
148 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | Capová Lýdia Lýdia Capová | NEKA | 165 | |
149 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | Novotná Katarína Katarína Novotná | NEKA | 15 | |
150 | Sliepkovce Sliepkovce | 1 | Cifruľák Ján Ján Cifruľák | ĽS-HZDS | 179 |
151 | Sliepkovce Sliepkovce | Minda Kamil Kamil Minda | HZD | 94 | |
152 | Sliepkovce Sliepkovce | Pandoščák Ján Ján Pandoščák | NEKA | 41 | |
153 | Sliepkovce Sliepkovce | Preverčík Ján Ján Preverčík | SMER | 32 | |
154 | Sliepkovce Sliepkovce | Mocák Štefan Štefan Mocák | SDKÚ-DS | 6 | |
155 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | 1 | Ďurčáková Ľudmila Ľudmila Ďurčáková | NEKA | 178 |
156 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Ondo Ladislav Ladislav Ondo | KDH | 62 | |
157 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Juhos Ján Ján Juhos | SMER | 60 | |
158 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Ihnát Valér Valér Ihnát | SDKÚ-DS | 40 | |
159 | Tibava Tibava | 1 | Zubaj Stanislav Stanislav Zubaj | SMER | 176 |
160 | Tibava Tibava | Adamec Július Július Adamec | ĽS-HZDS | 52 | |
161 | Tibava Tibava | Balasičová Agáta Agáta Balasičová | SNS | 44 | |
162 | Tibava Tibava | Hadvab František František Hadvab | NEKA | 40 | |
163 | Koromľa Koromľa | 1 | Medviď Ján Ján Medviď | NEKA | 174 |
164 | Koromľa Koromľa | Capík Milan Milan Capík | ĽS-HZDS,SNS,KDH | 68 | |
165 | Závadka Závadka | 1 | Varga Ján Ján Varga | SMER | 174 |
166 | Hažín Hažín | 1 | Šimková Marianna Marianna Šimková | SDKÚ-DS,SMER,KDH | 172 |
167 | Hažín Hažín | Kőszegy Jaroslav Jaroslav Kőszegy | ĽS-HZDS | 51 | |
168 | Hažín Hažín | Trembuľáková Anna Anna Trembuľáková | KSS | 46 | |
169 | Falkušovce Falkušovce | 1 | Bodnár Michal Michal Bodnár | ĽS-HZDS | 166 |
170 | Úbrež Úbrež | 1 | Antonič Jozef Jozef Antonič | KDH,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 165 |
171 | Úbrež Úbrež | Lazárová Monika Monika Lazárová | SMER | 84 | |
172 | Úbrež Úbrež | Andrus Dušan Dušan Andrus | NEKA | 66 | |
173 | Suché Suché | 1 | Lopatová Jarmila Jarmila Lopatová | NEKA | 164 |
174 | Suché Suché | Stanko František František Stanko | SMER | 58 | |
175 | Suché Suché | Mihalčin Július Július Mihalčin | KSS | 20 | |
176 | Kaluža Kaluža | 1 | Čuchran Ján Ján Čuchran | KDH,SDKÚ-DS,SZ,ĽS-HZDS,SMER | 161 |
177 | Iňačovce Iňačovce | 1 | Ivanko Gabriel Gabriel Ivanko | KSS | 160 |
178 | Iňačovce Iňačovce | Humenský Albín Albín Humenský | SMER | 75 | |
179 | Iňačovce Iňačovce | Pirč Leonard Leonard Pirč | KDH | 46 | |
180 | Jasenov Jasenov | 1 | Šabak Michal Michal Šabak | NEKA | 159 |
181 | Jasenov Jasenov | Hrubanič Richard Richard Hrubanič | SF | 41 | |
182 | Stretava Stretava | 1 | Keher Marek Marek Keher | SMER | 158 |
183 | Stretava Stretava | Matuška Marián Marián Matuška | SDKÚ-DS | 56 | |
184 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | 1 | Fenin Oto Oto Fenin | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 157 |
185 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Gera Michal Michal Gera | KDH | 66 | |
186 | Porúbka Porúbka | 1 | Figľar Stanislav Stanislav Figľar | NEKA | 156 |
187 | Porúbka Porúbka | Schnelly Tomáš Tomáš Schnelly | NEKA | 69 | |
188 | Porúbka Porúbka | Filip Jozef Jozef Filip | ĽS-HZDS,SNS | 17 | |
189 | Porúbka Porúbka | Modrák Ján Ján Modrák | KDH | 16 | |
190 | Porúbka Porúbka | Kudlač František František Kudlač | SMER | 14 | |
191 | Laškovce Laškovce | 1 | Bak Miroslav Miroslav Bak | KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS | 155 |
192 | Laškovce Laškovce | Pulko Rudolf Rudolf Pulko | JS | 86 | |
193 | Laškovce Laškovce | Engel František František Engel | SNS | 12 | |
194 | Vyšné Remety Vyšné Remety | 1 | Dolinič Martin Martin Dolinič | SMER | 150 |
195 | Palín Palín | 1 | Fiľ Štefan Štefan Fiľ | HZD | 147 |
196 | Palín Palín | Virčík Juraj Juraj Virčík | NEKA | 103 | |
197 | Palín Palín | Kaššaj Ján Ján Kaššaj | ĽS-HZDS | 59 | |
198 | Palín Palín | Varjassyová Marta Marta Varjassyová | SMER | 54 | |
199 | Palín Palín | Frigová Darina Darina Frigová | SNS | 50 | |
200 | Hlivištia Hlivištia | 1 | Olexová Jarmila Jarmila Olexová | SMER | 147 |
201 | Horňa Horňa | 1 | Pšak Ján Ján Pšak | NEKA | 142 |
202 | Horňa Horňa | Danková Ružena Ružena Danková | SMER | 89 | |
203 | Horňa Horňa | Buber Marek Marek Buber | ĽS-HZDS | 1 | |
204 | Horňa Horňa | Ďačko Martin Martin Ďačko | SNS | 0 | |
205 | Vrbnica Vrbnica | 1 | Varga Jaroslav Jaroslav Varga | NEKA | 142 |
206 | Vrbnica Vrbnica | Poľaško Štefan Štefan Poľaško | SNS | 0 | |
207 | Lesné Lesné | 1 | Šalapová Mária Mária Šalapová | KDH, SDKÚ-DS, SZ | 141 |
208 | Lesné Lesné | Hricik Juraj Juraj Hricik | SMER | 110 | |
209 | Kusín Kusín | 1 | Bučko Vladimír Vladimír Bučko | KDH | 140 |
210 | Kusín Kusín | Szücsová Helena Helena Szücsová | SMER | 64 | |
211 | Kristy Kristy | 1 | Janošová Anna Anna Janošová | SNS,ĽS-HZDS | 135 |
212 | Kristy Kristy | Gonos Bartolomej Bartolomej Gonos | SDKÚ-DS | 27 | |
213 | Kačanov Kačanov | 1 | Pastirik Stanislav Stanislav Pastirik | SMER | 135 |
214 | Kačanov Kačanov | Čorbová Viera Viera Čorbová | SNS | 84 | |
215 | Blatné Remety Blatné Remety | 1 | Lachyta Václav Václav Lachyta | NEKA | 134 |
216 | Blatné Remety Blatné Remety | Sliško Vladimír Vladimír Sliško | ĽS-HZDS | 117 | |
217 | Blatné Remety Blatné Remety | Dziak Marián Marián Dziak | SMER | 15 | |
218 | Blatné Remety Blatné Remety | Horník Bartolomej Bartolomej Horník | ANO | 5 | |
219 | Staré Staré | 1 | Dunca Albert Albert Dunca | KDH | 129 |
220 | Staré Staré | Dermek Anton Anton Dermek | SDKÚ-DS | 110 | |
221 | Staré Staré | Blach Jozef Jozef Blach | ĽS-HZDS | 62 | |
222 | Staré Staré | Poprik Ján Ján Poprik | NEKA | 53 | |
223 | Staré Staré | Fedorišinová Agnesa Agnesa Fedorišinová | SF | 24 | |
224 | Staré Staré | Didič Ladislav Ladislav Didič | SMER | 13 | |
225 | Oreské Oreské | 1 | Havrilčák Milan Milan Havrilčák | NEKA | 120 |
226 | Oreské Oreské | Čamek Dušan Dušan Čamek | NEKA | 109 | |
227 | Oreské Oreské | Stričková Agnesa Agnesa Stričková | NEKA | 56 | |
228 | Vojnatina Vojnatina | 1 | Gengeľ Pavol Pavol Gengeľ | SMER | 119 |
229 | Vojnatina Vojnatina | Hirák Ján Ján Hirák | SNS | 45 | |
230 | Vojnatina Vojnatina | Hirák Ladislav Ladislav Hirák | KSS | 9 | |
231 | Krčava Krčava | 1 | Hreňková Mária Mária Hreňková | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 119 |
232 | Krčava Krčava | Varjan Vasil Vasil Varjan | SMER | 79 | |
233 | Krčava Krčava | Hausová Mária Mária Hausová | NEKA | 23 | |
234 | Krčava Krčava | Kirilová Mária Mária Kirilová | NEKA | 9 | |
235 | Krčava Krčava | Rusiňak Ľuboš Ľuboš Rusiňak | NEKA | 4 | |
236 | Ostrov Ostrov | 1 | Marcin František František Marcin | SNS | 119 |
237 | Ostrov Ostrov | Maňko Milan Milan Maňko | ANO,SDKÚ-DS | 61 | |
238 | Podhoroď Podhoroď | 1 | Osif Emil Emil Osif | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 118 |
239 | Podhoroď Podhoroď | Mihaľov Jaroslav Jaroslav Mihaľov | SMER | 71 | |
240 | Čierne Pole Čierne Pole | 1 | Kamenický Tibor Tibor Kamenický | SDKÚ-DS | 116 |
241 | Čierne Pole Čierne Pole | Kundráková Mária Mária Kundráková | ĽS-HZDS | 47 | |
242 | Čierne Pole Čierne Pole | Dančej Ján Ján Dančej | NEKA | 30 | |
243 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | 1 | Hoferová Božena Božena Hoferová | SMER | 115 |
244 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Holuvčák Andrej Andrej Holuvčák | ĽS-HZDS,KDH | 81 | |
245 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Diabelko Milan Milan Diabelko | SNS | 22 | |
246 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Frič Emil Emil Frič | NEKA | 14 | |
247 | Čečehov Čečehov | 1 | Ondo Milan Milan Ondo | MISIA 21 | 115 |
248 | Čečehov Čečehov | Strmeň Peter Peter Strmeň | SDKÚ-DS, KDH | 61 | |
249 | Čečehov Čečehov | Stretavský Jozef Jozef Stretavský | SMER | 15 | |
250 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | 1 | Jakab Elemér Elemér Jakab | SMK-MKP | 114 |
251 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | Dőryová Erika Erika Dőryová | SMER | 101 | |
252 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | Kovalík Štefan Štefan Kovalík | NEKA | 0 | |
253 | Jenkovce Jenkovce | 1 | André Jaroslav Jaroslav André | NEKA | 109 |
254 | Jenkovce Jenkovce | Trubiková Alena Alena Trubiková | NEKA | 92 | |
255 | Jenkovce Jenkovce | Čermáková Renata Renata Čermáková | SMER | 59 | |
256 | Jenkovce Jenkovce | Ondila Miroslav Miroslav Ondila | SDKÚ-DS | 3 | |
257 | Priekopa Priekopa | 1 | Sekerák Peter Peter Sekerák | SMER | 108 |
258 | Priekopa Priekopa | Zálom Juraj Juraj Zálom | NEKA | 68 | |
259 | Petrovce Petrovce | 1 | Tomčo Pavel Pavel Tomčo | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 107 |
260 | Porostov Porostov | 1 | Fečíková Oľga Oľga Fečíková | KDH,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 105 |
261 | Zemplínske Kopčany Zemplínske Kopčany | 1 | Kohut Ladislav Ladislav Kohut | NEKA | 104 |
262 | Zemplínske Kopčany Zemplínske Kopčany | Janičkovičová Mária Mária Janičkovičová | SMER | 40 | |
263 | Zemplínske Kopčany Zemplínske Kopčany | Dožický Barnabáš Barnabáš Dožický | SMK-MKP | 4 | |
264 | Bunkovce Bunkovce | 1 | Ličko Václav Václav Ličko | ANO,SDKÚ-DS,KDH | 103 |
265 | Bunkovce Bunkovce | Dzurjová Jana Jana Dzurjová | SMER | 84 | |
266 | Blatné Revištia Blatné Revištia | 1 | Seman Gabriel Gabriel Seman | SF | 103 |
267 | Blatné Revištia Blatné Revištia | Perduľaková Valentína Valentína Perduľaková | KDH,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 27 | |
268 | Malé Raškovce Malé Raškovce | 1 | Žeňuchová Jolana Jolana Žeňuchová | SMK-MKP | 99 |
269 | Malé Raškovce Malé Raškovce | Horkay László László Horkay | NEKA | 31 | |
270 | Malé Raškovce Malé Raškovce | Puškáš Ladislav Ladislav Puškáš | SMER | 29 | |
271 | Sejkov Sejkov | 1 | Tokár Peter Peter Tokár | KDH,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 98 |
272 | Budince Budince | 1 | Juhász Lórant Lórant Juhász | NEKA | 97 |
273 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | 1 | Cinkanič Juraj Juraj Cinkanič | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 94 |
274 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Voloch Juraj Juraj Voloch | SMER | 92 | |
275 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Halásová Natália Natália Halásová | NEKA | 15 | |
276 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Guzej Michal Michal Guzej | NEKA | 12 | |
277 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | 1 | Skus Gabriel Gabriel Skus | SNS | 94 |
278 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Badida Dušan Dušan Badida | NEKA | 92 | |
279 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Štefanič Ignác Ignác Štefanič | ĽS-HZDS | 67 | |
280 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Pestuch Tibor Tibor Pestuch | SMER | 39 | |
281 | Blatná Polianka Blatná Polianka | 1 | Kontra Michal Michal Kontra | SMER | 93 |
282 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | 1 | Husár Milan Milan Husár | SNS | 91 |
283 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Stanko Vladimír Vladimír Stanko | KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS | 57 | |
284 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Ondoš Ladislav Ladislav Ondoš | NEKA | 27 | |
285 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Denciová Iveta Iveta Denciová | SMER | 16 | |
286 | Hnojné Hnojné | 1 | Kráľová Helena Helena Kráľová | SMER | 90 |
287 | Klokočov Klokočov | 1 | Hudáčková Monika Monika Hudáčková | NEKA | 89 |
288 | Klokočov Klokočov | Berdáková Alena Alena Berdáková | SNS | 72 | |
289 | Klokočov Klokočov | Stašo Dušan Dušan Stašo | SMER | 64 | |
290 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | 1 | Onduško Miroslav Miroslav Onduško | SNS | 88 |
291 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Ždiňak Ján Ján Ždiňak | NEKA | 66 | |
292 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Hlaváč Ján Ján Hlaváč | ĽS-HZDS | 34 | |
293 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Kováč Miroslav Miroslav Kováč | SDKÚ-DS | 13 | |
294 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Farkaš Peter Peter Farkaš | SMER | 0 | |
295 | Voľa Voľa | 1 | Panoňko Anton Anton Panoňko | KDH, SNS | 88 |
296 | Voľa Voľa | Zozulič Milan Milan Zozulič | SMER | 55 | |
297 | Voľa Voľa | Choma Jaroslav Jaroslav Choma | ĽS-HZDS | 17 | |
298 | Voľa Voľa | Suslová Nataša Nataša Suslová | NEKA | 12 | |
299 | Voľa Voľa | Barančík Milan Milan Barančík | ÚSVIT | 7 | |
300 | Petrikovce Petrikovce | 1 | Vadasová Mária Mária Vadasová | ĽS-HZDS,KDH | 88 |
301 | Baškovce Baškovce | 1 | Čigašová Ľudmila Ľudmila Čigašová | NEKA | 86 |
302 | Baškovce Baškovce | Mižáková Agáta Agáta Mižáková | ĽS-HZDS,SNS,KDH | 79 | |
303 | Baškovce Baškovce | Kosť Emanuel Emanuel Kosť | SDKÚ-DS | 15 | |
304 | Fekišovce Fekišovce | 1 | Fedorová Miloslava Miloslava Fedorová | SMER | 86 |
305 | Fekišovce Fekišovce | Dubrovská Anastázia Anastázia Dubrovská | NEKA | 53 | |
306 | Fekišovce Fekišovce | Hudák Juraj Juraj Hudák | KDH,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 50 | |
307 | Fekišovce Fekišovce | Štefanič Stanislav Stanislav Štefanič | NEKA | 12 | |
308 | Beňatina Beňatina | 1 | Petrúň Andrej Andrej Petrúň | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 82 |
309 | Inovce Inovce | 1 | Polák Ladislav Ladislav Polák | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 72 |
310 | Orechová Orechová | 1 | Repka Rastislav Rastislav Repka | NEKA | 70 |
311 | Orechová Orechová | Kočan Milan Milan Kočan | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 40 | |
312 | Orechová Orechová | Kuzma Jaroslav Jaroslav Kuzma | SMER | 21 | |
313 | Orechová Orechová | Kučmáš Michal Michal Kučmáš | NEKA | 17 | |
314 | Orechová Orechová | Nováková Iveta Iveta Nováková | NEKA | 7 | |
315 | Tašuľa Tašuľa | 1 | Hrešo Milan Milan Hrešo | SDKÚ-DS | 69 |
316 | Pinkovce Pinkovce | 1 | Semáč Michal Michal Semáč | SMER | 69 |
317 | Pinkovce Pinkovce | Gederová Anna Anna Gederová | NEKA | 44 | |
318 | Kolibabovce Kolibabovce | 1 | Chomič Milan Milan Chomič | ĽS-HZDS | 68 |
319 | Kolibabovce Kolibabovce | Husár Jozef Jozef Husár | SNS | 47 | |
320 | Koňuš Koňuš | 1 | Hrinkanič Jozef Jozef Hrinkanič | SMER | 67 |
321 | Koňuš Koňuš | Slávik Ján Ján Slávik | KDH, SNS | 38 | |
322 | Koňuš Koňuš | Birovčák Július Július Birovčák | NEKA | 31 | |
323 | Koňuš Koňuš | Šalapka Milan Milan Šalapka | NEKA | 30 | |
324 | Koňuš Koňuš | Kica Ján Ján Kica | KSS | 18 | |
325 | Koňuš Koňuš | Rozkošová Anna Anna Rozkošová | ĽS-HZDS | 18 | |
326 | Koňuš Koňuš | Semivan Marek Marek Semivan | NEKA | 14 | |
327 | Ruskovce Ruskovce | 1 | Uhľarová Miloslava Miloslava Uhľarová | SMER | 64 |
328 | Ruskovce Ruskovce | Brannová Mária Mária Brannová | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 46 | |
329 | Ruskovce Ruskovce | Tkáčová Mária Mária Tkáčová | ANO | 33 | |
330 | Husák Husák | 1 | Sulejová Mária Mária Sulejová | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 62 |
331 | Husák Husák | Fedačko Juraj Juraj Fedačko | SMER | 60 | |
332 | Svätuš Svätuš | 1 | Gomboš Vojtech Vojtech Gomboš | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 59 |
333 | Svätuš Svätuš | Ondo Stanislav Stanislav Ondo | SMER | 15 | |
334 | Svätuš Svätuš | Kostrejová Anna Anna Kostrejová | NEKA | 14 | |
335 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | 1 | Sakulič Ján Ján Sakulič | SMER | 53 |
336 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | Berezňanin Ján Ján Berezňanin | ĽS-HZDS,SNS | 41 | |
337 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | Gajdoš Pavel Pavel Gajdoš | SDKÚ-DS | 0 | |
338 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | 1 | Danko Jozef Jozef Danko | ĽS-HZDS,SNS,KDH,SDKÚ-DS | 51 |
339 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Demčák Ján Ján Demčák | NEKA | 35 | |
340 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Balog Ján Ján Balog | SMER | 28 | |
341 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Jakub Valerián Valerián Jakub | NEKA | 26 | |
342 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Micík Jozef Jozef Micík | NEKA | 3 | |
343 | Stretavka Stretavka | 1 | Vasilňák Valentín Valentín Vasilňák | SNS | 51 |
344 | Stretavka Stretavka | Bihun Andrej Andrej Bihun | SMER | 48 | |
345 | Stretavka Stretavka | Paľo Ján Ján Paľo | KSS | 13 | |
346 | Ižkovce Ižkovce | 1 | Jakub Ján Ján Jakub | SMK-MKP | 49 |
347 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | 1 | Gejduš František František Gejduš | SMER | 48 |
348 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Exemberger Milan Milan Exemberger | NEKA | 46 | |
349 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Varga Ján Ján Varga | SF | 41 | |
350 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Dudejová Emília Emília Dudejová | NEKA | 33 | |
351 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Dudej Peter Peter Dudej | ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS | 30 | |
352 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Čigášová Anna Anna Čigášová | SNS | 18 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie