reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Valaliky Valaliky | 1 | Petrík Štefan Štefan Petrík | KDH | 1 037 |
2 | Valaliky Valaliky | Vyrostko Jozef Jozef Vyrostko | SMER | 313 | |
3 | Valaliky Valaliky | Tkáč Michal Michal Tkáč | SDKÚ-DS | 28 | |
4 | Čaňa Čaňa | 1 | Rečka Michal Michal Rečka | SNS,SMER,SDKÚ-DS | 967 |
5 | Čaňa Čaňa | Hoholková Alica Alica Hoholková | SRS,KDH | 496 | |
6 | Čaňa Čaňa | Mižák Jozef Jozef Mižák | NEKA | 90 | |
7 | Čaňa Čaňa | Mati Imrich Imrich Mati | NEKA | 40 | |
8 | Turňa nad Bodvou Turňa nad Bodvou | 1 | Molnár Pavol Pavol Molnár | SMK-MKP | 833 |
9 | Turňa nad Bodvou Turňa nad Bodvou | Bartók Ladislav Ladislav Bartók | NEKA | 421 | |
10 | Turňa nad Bodvou Turňa nad Bodvou | Demko Daniel Daniel Demko | SMER | 109 | |
11 | Poproč Poproč | 1 | Komorová Hiľovská Iveta Iveta Komorová Hiľovská | NEKA | 792 |
12 | Poproč Poproč | Timko Vincent Vincent Timko | SMER,ĽS-HZDS | 544 | |
13 | Poproč Poproč | Hiľovský Ľubomír Ľubomír Hiľovský | NEKA | 77 | |
14 | Rozhanovce Rozhanovce | 1 | Gazdačko Viktor Viktor Gazdačko | SDKÚ-DS, KDH | 737 |
15 | Rozhanovce Rozhanovce | Zamborský Imrich Imrich Zamborský | SMER | 91 | |
16 | Drienovec Drienovec | 1 | Kočiš Tibor Tibor Kočiš | SMK-MKP | 726 |
17 | Veľká Ida Veľká Ida | 1 | Šnír František František Šnír | SMK-MKP,SMER | 615 |
18 | Veľká Ida Veľká Ida | Galajdová Silvia Silvia Galajdová | NEKA | 396 | |
19 | Veľká Ida Veľká Ida | Bekeč Peter Peter Bekeč | SDKÚ-DS | 76 | |
20 | Seňa Seňa | 1 | Bačenko Miroslav Miroslav Bačenko | SMER | 531 |
21 | Seňa Seňa | Gubalová Silvia Silvia Gubalová | ANO | 242 | |
22 | Seňa Seňa | Magyar Ladislav Ladislav Magyar | SDKÚ-DS | 174 | |
23 | Seňa Seňa | Szabó Ján Ján Szabó | OKS | 22 | |
24 | Mokrance Mokrance | 1 | Lacková Mária Mária Lacková | NEKA | 517 |
25 | Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom | 1 | Redaj Vladimír Vladimír Redaj | NEKA | 506 |
26 | Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom | Knap Ján Ján Knap | ĽS-HZDS | 154 | |
27 | Jasov Jasov | 1 | Nagy Gabriel Gabriel Nagy | NEKA | 501 |
28 | Jasov Jasov | Horváth Alexander Alexander Horváth | Nádej | 265 | |
29 | Jasov Jasov | Csoltkó Jenő Jenő Csoltkó | SMK-MKP | 203 | |
30 | Jasov Jasov | Mesároš Štefan Štefan Mesároš | SMER | 73 | |
31 | Jasov Jasov | Kalmár Milan Milan Kalmár | ANO | 55 | |
32 | Jasov Jasov | Kaputa Teodor Teodor Kaputa | NEKA | 42 | |
33 | Čečejovce Čečejovce | 1 | Magoči Štefan Štefan Magoči | NEKA | 496 |
34 | Čečejovce Čečejovce | Dringuš Ján Ján Dringuš | NEKA | 265 | |
35 | Čečejovce Čečejovce | Dringuš Ladislav Ladislav Dringuš | NEKA | 204 | |
36 | Ďurkov Ďurkov | 1 | Valik Ondrej Ondrej Valik | NEKA | 476 |
37 | Perín - Chym Perín - Chym | 1 | Kovács Imrich Imrich Kovács | SDKÚ-DS | 440 |
38 | Perín - Chym Perín - Chym | Baranová Adriena Adriena Baranová | SMER,KDH | 249 | |
39 | Perín - Chym Perín - Chym | Karaffa Alexander Alexander Karaffa | NEKA | 39 | |
40 | Perín - Chym Perín - Chym | Trembeczká Eva Eva Trembeczká | HZD | 0 | |
41 | Kechnec Kechnec | 1 | Konkoly Jozef Jozef Konkoly | NEKA | 429 |
42 | Kysak Kysak | 1 | Krajňák Ľubomír Ľubomír Krajňák | KDH | 427 |
43 | Kysak Kysak | Schuchmann Pavol Pavol Schuchmann | SMER | 69 | |
44 | Kysak Kysak | Gall Jozef Jozef Gall | SNS | 57 | |
45 | Kysak Kysak | Konečný Miroslav Miroslav Konečný | NEKA | 53 | |
46 | Kysak Kysak | Vereščák Milan Milan Vereščák | NEKA | 28 | |
47 | Nižná Myšľa Nižná Myšľa | 1 | Véber Jozef Jozef Véber | SMER | 425 |
48 | Nižná Myšľa Nižná Myšľa | Karvanská Ľudmila Ľudmila Karvanská | SP | 104 | |
49 | Nižná Myšľa Nižná Myšľa | Peterčáková Elena Elena Peterčáková | SDKÚ-DS | 82 | |
50 | Nižná Myšľa Nižná Myšľa | Cengelová Mária Mária Cengelová | OKS | 38 | |
51 | Nižná Myšľa Nižná Myšľa | Köverová Marta Marta Köverová | NEKA | 38 | |
52 | Trstené pri Hornáde Trstené pri Hornáde | 1 | Bartko František František Bartko | ĽS-HZDS | 416 |
53 | Trstené pri Hornáde Trstené pri Hornáde | Nyulaszi Ladislav Ladislav Nyulaszi | KDH | 152 | |
54 | Trstené pri Hornáde Trstené pri Hornáde | Szabó Mikuláš Mikuláš Szabó | SMER | 94 | |
55 | Trstené pri Hornáde Trstené pri Hornáde | Letková Božena Božena Letková | NEKA | 33 | |
56 | Buzica Buzica | 1 | Mohňanský Jozef Jozef Mohňanský | SMK-MKP,SMER | 414 |
57 | Kecerovce Kecerovce | 1 | Bombárová Anna Anna Bombárová | SMER | 413 |
58 | Kecerovce Kecerovce | Galas-Zaufal Miroslav Miroslav Galas-Zaufal | Nádej | 364 | |
59 | Kecerovce Kecerovce | Kobidová Dana Dana Kobidová | NEKA | 144 | |
60 | Sady nad Torysou Sady nad Torysou | 1 | Adamkovič Jozef Jozef Adamkovič | NEKA | 404 |
61 | Ždaňa Ždaňa | 1 | Kokarda Ján Ján Kokarda | NEKA | 398 |
62 | Geča Geča | 1 | Bérešová Monika Monika Bérešová | SZS | 384 |
63 | Geča Geča | Korpa Marek Marek Korpa | ANO | 141 | |
64 | Geča Geča | Nagy Jaroslav Jaroslav Nagy | SMER | 74 | |
65 | Geča Geča | Moňoková Agáta Agáta Moňoková | KDH | 58 | |
66 | Geča Geča | Moravičová Eva Eva Moravičová | KSS | 10 | |
67 | Ruskov Ruskov | 1 | Markovič Štefan Štefan Markovič | KDH | 368 |
68 | Svinica Svinica | 1 | Šimko Ľubomír Ľubomír Šimko | NEKA | 353 |
69 | Slanec Slanec | 1 | Harda Ladislav Ladislav Harda | SMER | 346 |
70 | Slanec Slanec | Žegleňová Eva Eva Žegleňová | KDH | 201 | |
71 | Malá Ida Malá Ida | 1 | Buranovský Ján Ján Buranovský | NEKA | 332 |
72 | Malá Ida Malá Ida | Janitor Imrich Imrich Janitor | KDH, SDKÚ-DS | 223 | |
73 | Malá Ida Malá Ida | Sivák Juraj Juraj Sivák | NEKA | 82 | |
74 | Malá Ida Malá Ida | Bodnár Vladimír Vladimír Bodnár | SP | 59 | |
75 | Budimír Budimír | 1 | Čarný Radovan Radovan Čarný | ANO | 332 |
76 | Budimír Budimír | Boldižár Imrich Imrich Boldižár | NEKA | 121 | |
77 | Budimír Budimír | Smutelovičová Jolana Jolana Smutelovičová | OKS | 102 | |
78 | Budimír Budimír | Janeková Božena Božena Janeková | ĽS-HZDS | 38 | |
79 | Budimír Budimír | Dolný Ján Ján Dolný | SDKÚ-DS | 0 | |
80 | Bidovce Bidovce | 1 | Bačo Viliam Viliam Bačo | SMER | 321 |
81 | Bidovce Bidovce | Lengyel Miroslav Miroslav Lengyel | NEKA | 147 | |
82 | Bidovce Bidovce | Fecko Vladimír Vladimír Fecko | NEKA | 52 | |
83 | Bidovce Bidovce | Vargová Zlata Zlata Vargová | SDKÚ-DS | 45 | |
84 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | 1 | Sabol Andrej Andrej Sabol | SNS | 309 |
85 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Sučko Ján Ján Sučko | SDKÚ-DS | 306 | |
86 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Trojčák Jaroslav Jaroslav Trojčák | SMER | 156 | |
87 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Daňková Mária Mária Daňková | NEKA | 134 | |
88 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Nalevanko Vojtech Vojtech Nalevanko | KDH | 46 | |
89 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Štofková Monika Monika Štofková | NEKA | 13 | |
90 | Družstevná pri Hornáde Družstevná pri Hornáde | Mižák Michal Michal Mižák | ANO | 9 | |
91 | Vyšná Myšľa Vyšná Myšľa | 1 | Guľášová Paulína Paulína Guľášová | KDH | 306 |
92 | Vyšná Myšľa Vyšná Myšľa | Sanislová Mária Mária Sanislová | NEKA | 128 | |
93 | Kalša Kalša | 1 | Kundrát Vincent Vincent Kundrát | SMER | 289 |
94 | Kalša Kalša | Ivaňáková Gabriela Gabriela Ivaňáková | SNS | 119 | |
95 | Kalša Kalša | Švábová Mária Mária Švábová | ĽS-HZDS | 17 | |
96 | Haniska Haniska | 1 | Barcal Miloš Miloš Barcal | SDKÚ-DS | 277 |
97 | Haniska Haniska | Šemnická Margita Margita Šemnická | KDH | 269 | |
98 | Haniska Haniska | Oravec Karol Karol Oravec | NEKA | 174 | |
99 | Košická Polianka Košická Polianka | 1 | Dzugas Karol Karol Dzugas | NEKA | 268 |
100 | Košická Polianka Košická Polianka | Smaržík Ladislav Ladislav Smaržík | SMER | 264 | |
101 | Sokoľ Sokoľ | 1 | Franka Vladimír Vladimír Franka | KDH | 260 |
102 | Sokoľ Sokoľ | Lipovský Jozef Jozef Lipovský | ANO | 58 | |
103 | Sokoľ Sokoľ | Šuca Ľuboš Ľuboš Šuca | NEKA | 52 | |
104 | Sokoľ Sokoľ | Dorov Bartolomej Bartolomej Dorov | SMER | 42 | |
105 | Kráľovce Kráľovce | 1 | Šimko Radoslav Radoslav Šimko | SMER | 257 |
106 | Kráľovce Kráľovce | Papáč Ján Ján Papáč | SDKÚ-DS | 183 | |
107 | Sokoľany Sokoľany | 1 | Suchý Tomáš Tomáš Suchý | SDKÚ-DS | 257 |
108 | Sokoľany Sokoľany | Kuzma Rudolf Rudolf Kuzma | ĽS-HZDS | 179 | |
109 | Sokoľany Sokoľany | Fodorová Eva Eva Fodorová | SMER | 76 | |
110 | Kokšov - Bakša Kokšov - Bakša | 1 | Hudák Cyril Cyril Hudák | KDH | 244 |
111 | Kokšov - Bakša Kokšov - Bakša | Tréfová Martina Martina Tréfová | SMER | 132 | |
112 | Kokšov - Bakša Kokšov - Bakša | Hanzeľ Stanislav Stanislav Hanzeľ | SDKÚ-DS | 116 | |
113 | Štós Štós | 1 | Müller Gabriel Gabriel Müller | KDH | 238 |
114 | Štós Štós | Imling Anton Anton Imling | NEKA | 136 | |
115 | Štós Štós | Flachbartová Renáta Renáta Flachbartová | SNS | 46 | |
116 | Štós Štós | Čech Miroslav Miroslav Čech | NEKA | 20 | |
117 | Janík Janík | 1 | Begala Július Július Begala | NEKA | 237 |
118 | Janík Janík | Tóthová Mária Mária Tóthová | OKS | 76 | |
119 | Košické Oľšany Košické Oľšany | 1 | Horváth Slavomír Slavomír Horváth | SNS | 235 |
120 | Košické Oľšany Košické Oľšany | Jenkutová Mária Mária Jenkutová | SDKÚ-DS, KDH | 136 | |
121 | Košické Oľšany Košické Oľšany | Kmec František František Kmec | SF | 100 | |
122 | Košické Oľšany Košické Oľšany | Pešák Štefan Štefan Pešák | SMER | 40 | |
123 | Košické Oľšany Košické Oľšany | Hažgut Štefan Štefan Hažgut | NEKA | 29 | |
124 | Košické Oľšany Košické Oľšany | Imriščák Leonard Leonard Imriščák | NEKA | 27 | |
125 | Gyňov Gyňov | 1 | Vargová Denisa Denisa Vargová | SDKÚ-DS | 229 |
126 | Gyňov Gyňov | Faltinová Stanislava Stanislava Faltinová | SMER | 54 | |
127 | Gyňov Gyňov | Majoroš Jozef Jozef Majoroš | SNS | 27 | |
128 | Skároš Skároš | 1 | Elizeuš Štefan Štefan Elizeuš | NEKA | 225 |
129 | Skároš Skároš | Ruščák Jozef Jozef Ruščák | KDH | 132 | |
130 | Skároš Skároš | Jesenský Marián Marián Jesenský | SMER | 122 | |
131 | Vyšný Medzev Vyšný Medzev | 1 | Nálepka Róbert Róbert Nálepka | SDKÚ-DS | 219 |
132 | Slanské Nové Mesto Slanské Nové Mesto | 1 | Diheneščík Milan Milan Diheneščík | SMER | 217 |
133 | Slanské Nové Mesto Slanské Nové Mesto | Takáčová Gabriela Gabriela Takáčová | KDH | 34 | |
134 | Nižný Klátov Nižný Klátov | 1 | Štefanová Marta Marta Štefanová | NEKA | 209 |
135 | Nižný Klátov Nižný Klátov | Bernát Rastislav Rastislav Bernát | NEKA | 134 | |
136 | Ploské Ploské | 1 | Petro František František Petro | SMER | 205 |
137 | Ploské Ploské | Nemčík Anton Anton Nemčík | KDH | 106 | |
138 | Ploské Ploské | Andrejčák Andrej Andrej Andrejčák | NEKA | 70 | |
139 | Ploské Ploské | Janitová Mária Mária Janitová | ANO | 0 | |
140 | Hýľov Hýľov | 1 | Bernát Stanislav Stanislav Bernát | SMER | 202 |
141 | Hýľov Hýľov | Hužvár Vladimír Vladimír Hužvár | NEKA | 35 | |
142 | Nováčany Nováčany | 1 | Štrbík Ján Ján Štrbík | SF | 200 |
143 | Nováčany Nováčany | Gamráthová Darina Darina Gamráthová | NEKA | 155 | |
144 | Nováčany Nováčany | Ivanko Eugen Eugen Ivanko | ĽS-HZDS | 24 | |
145 | Nováčany Nováčany | Lukčo Marcel Marcel Lukčo | SMER | 9 | |
146 | Bukovec Bukovec | 1 | Petrov Juraj Juraj Petrov | NEKA | 194 |
147 | Bukovec Bukovec | Kražeľová Irena Irena Kražeľová | NEKA | 181 | |
148 | Bukovec Bukovec | Tarhanič Vincent Vincent Tarhanič | SMER | 68 | |
149 | Beniakovce Beniakovce | 1 | Rabatin Milan Milan Rabatin | SDKÚ-DS | 194 |
150 | Beniakovce Beniakovce | Redajová Ľudmila Ľudmila Redajová | SMER | 61 | |
151 | Beniakovce Beniakovce | Pencák Patrik Patrik Pencák | NEKA | 56 | |
152 | Chrastné Chrastné | 1 | Pekľanský Ján Ján Pekľanský | SMER | 191 |
153 | Chrastné Chrastné | Schimara Peter Peter Schimara | NEKA | 18 | |
154 | Chrastné Chrastné | Sasák Marián Marián Sasák | KDH | 0 | |
155 | Vtáčkovce Vtáčkovce | 1 | Zimerman Milan Milan Zimerman | SDKÚ-DS | 187 |
156 | Vajkovce Vajkovce | 1 | Čorbová Magdaléna Magdaléna Čorbová | SDKÚ-DS | 185 |
157 | Vajkovce Vajkovce | Kavulič Marián Marián Kavulič | SMER | 82 | |
158 | Vajkovce Vajkovce | Čorbová Helena Helena Čorbová | NEKA | 55 | |
159 | Bohdanovce Bohdanovce | 1 | Gamrátová Marta Marta Gamrátová | NEKA | 183 |
160 | Bohdanovce Bohdanovce | Azari Peter Peter Azari | NEKA | 162 | |
161 | Bohdanovce Bohdanovce | Zeleňák Peter Peter Zeleňák | NEKA | 152 | |
162 | Zlatá Idka Zlatá Idka | 1 | Rusnák Stanislav Stanislav Rusnák | SMER | 183 |
163 | Zlatá Idka Zlatá Idka | Ňarjaš Vladimír Vladimír Ňarjaš | SP | 4 | |
164 | Dvorníky - Včeláre Dvorníky - Včeláre | 1 | Miliczky Alexander Alexander Miliczky | SMK-MKP | 181 |
165 | Boliarov Boliarov | 1 | Hlavatý František František Hlavatý | SMER | 179 |
166 | Nižná Kamenica Nižná Kamenica | 1 | Hruščáková Jana Jana Hruščáková | NEKA | 172 |
167 | Nižná Kamenica Nižná Kamenica | Mičko Vladimír Vladimír Mičko | SNS | 46 | |
168 | Nižná Kamenica Nižná Kamenica | Šinglár Ondrej Ondrej Šinglár | KDH | 44 | |
169 | Nižná Kamenica Nižná Kamenica | Ferková Slávka Slávka Ferková | SMER | 19 | |
170 | Nová Polhora Nová Polhora | 1 | Šimčák Antón Antón Šimčák | SMER | 161 |
171 | Nová Polhora Nová Polhora | Vlčková Mária Mária Vlčková | KDH | 79 | |
172 | Peder Peder | 1 | Derján Ján Ján Derján | NEKA | 160 |
173 | Peder Peder | Krátky František František Krátky | SMK-MKP | 96 | |
174 | Peder Peder | Vámos Štefan Štefan Vámos | NEKA | 6 | |
175 | Debraď Debraď | 1 | Pappová Adriana Adriana Pappová | NEKA | 160 |
176 | Debraď Debraď | Rédvaiová Henrieta Henrieta Rédvaiová | SMK-MKP | 68 | |
177 | Rudník Rudník | 1 | Kišdučák Vladimír Vladimír Kišdučák | ĽS-HZDS | 157 |
178 | Rudník Rudník | Martošová Helena Helena Martošová | SMER | 127 | |
179 | Rudník Rudník | Kočan Milan Milan Kočan | NEKA | 38 | |
180 | Rudník Rudník | Hegeduš Martin Martin Hegeduš | SNS | 36 | |
181 | Olšovany Olšovany | 1 | Marcin František František Marcin | KDH | 156 |
182 | Olšovany Olšovany | Perúnová Marta Marta Perúnová | SMER,SDKÚ-DS | 153 | |
183 | Komárovce Komárovce | 1 | Szaniszló Alexander Alexander Szaniszló | SMK-MKP | 156 |
184 | Komárovce Komárovce | Bužický Marián Marián Bužický | NEKA | 102 | |
185 | Žarnov Žarnov | 1 | Fazekas Ladislav Ladislav Fazekas | SMK-MKP | 152 |
186 | Žarnov Žarnov | Zsarnai Arpád Arpád Zsarnai | NEKA | 46 | |
187 | Žarnov Žarnov | Kiss Attila Attila Kiss | SDKÚ-DS | 44 | |
188 | Žarnov Žarnov | Karaffová Iveta Iveta Karaffová | NEKA | 21 | |
189 | Čakanovce Čakanovce | 1 | Vojtko Ladislav Ladislav Vojtko | SMER,KSS | 150 |
190 | Čakanovce Čakanovce | Imrová Helena Helena Imrová | DSS | 147 | |
191 | Cestice Cestice | 1 | Grešo Róbert Róbert Grešo | NEKA | 148 |
192 | Cestice Cestice | Bűdi Ladislav Ladislav Bűdi | SMK-MKP | 129 | |
193 | Cestice Cestice | Szalona Jozef Jozef Szalona | NEKA | 100 | |
194 | Cestice Cestice | Bujanský Imrich Imrich Bujanský | NEKA | 43 | |
195 | Baška Baška | 1 | Serbin Ján Ján Serbin | NEKA | 148 |
196 | Milhosť Milhosť | 1 | Gálffy Vojtech Vojtech Gálffy | NEKA | 144 |
197 | Milhosť Milhosť | Vitko Jozef Jozef Vitko | SMK-MKP | 92 | |
198 | Rešica Rešica | 1 | Bodnár František František Bodnár | SMK-MKP | 142 |
199 | Košická Belá Košická Belá | 1 | Koľvek František František Koľvek | SMER | 142 |
200 | Košická Belá Košická Belá | Ruščák Miroslav Miroslav Ruščák | SNS | 138 | |
201 | Košická Belá Košická Belá | Petkač Jozef Jozef Petkač | NEKA | 103 | |
202 | Košická Belá Košická Belá | Palko Ján Ján Palko | SP | 92 | |
203 | Košická Belá Košická Belá | Jerga Ján Ján Jerga | NEKA | 44 | |
204 | Košická Belá Košická Belá | Farkaš Vladimír Vladimír Farkaš | NEKA | 28 | |
205 | Vyšný Klátov Vyšný Klátov | 1 | Jusko Ondrej Ondrej Jusko | SNS | 139 |
206 | Vyšný Klátov Vyšný Klátov | Mižák František František Mižák | KDH | 60 | |
207 | Vyšný Klátov Vyšný Klátov | Juhás Štefan Štefan Juhás | NEKA | 34 | |
208 | Paňovce Paňovce | 1 | Sehnalová Marta Marta Sehnalová | SMER | 139 |
209 | Paňovce Paňovce | Juhászová Rozália Rozália Juhászová | KDH | 90 | |
210 | Paňovce Paňovce | Komjáty-Nagy Róbert Róbert Komjáty-Nagy | NEKA | 77 | |
211 | Bačkovík Bačkovík | 1 | Zuskár Ľuboš Ľuboš Zuskár | NEKA | 135 |
212 | Nižný Lánec Nižný Lánec | 1 | Hangácsi Michal Michal Hangácsi | SMK-MKP | 132 |
213 | Hodkovce Hodkovce | 1 | Potočňáková Mária Mária Potočňáková | SMER | 130 |
214 | Hodkovce Hodkovce | Sobota Gabriel Gabriel Sobota | KDH | 48 | |
215 | Čižatice Čižatice | 1 | Houdek Franjo Franjo Houdek | NEKA | 122 |
216 | Čižatice Čižatice | Slaninková Viera Viera Slaninková | SDKÚ-DS | 118 | |
217 | Turnianska Nová Ves Turnianska Nová Ves | 1 | Bodnár Albert Albert Bodnár | SMK-MKP | 114 |
218 | Turnianska Nová Ves Turnianska Nová Ves | Kováč Štefan Štefan Kováč | NEKA | 95 | |
219 | Vyšný Čaj Vyšný Čaj | 1 | Mihok Ladislav Ladislav Mihok | NEKA | 112 |
220 | Hrašovík Hrašovík | 1 | Dziaková Jarmila Jarmila Dziaková | SDKÚ-DS | 110 |
221 | Hrašovík Hrašovík | Dobranská Viera Viera Dobranská | NEKA | 90 | |
222 | Šemša Šemša | 1 | Lukáč Jozef Jozef Lukáč | NEKA | 109 |
223 | Šemša Šemša | Novotná Mária Mária Novotná | NEKA | 92 | |
224 | Šemša Šemša | Palková Eva Eva Palková | SDKÚ-DS | 60 | |
225 | Šemša Šemša | Baloghová Katarína Katarína Baloghová | NEKA | 49 | |
226 | Háj Háj | 1 | Gajdošová Irena Irena Gajdošová | SMK-MKP | 105 |
227 | Háj Háj | Katona Gabriel Gabriel Katona | NEKA | 58 | |
228 | Obišovce Obišovce | 1 | Kišiday Peter Peter Kišiday | KDH | 104 |
229 | Obišovce Obišovce | Pastorová Andrea Andrea Pastorová | NEKA | 51 | |
230 | Obišovce Obišovce | Baboľová Mária Mária Baboľová | OKS | 42 | |
231 | Nižný Čaj Nižný Čaj | 1 | Česlák Milan Milan Česlák | SDKÚ-DS | 102 |
232 | Nižný Čaj Nižný Čaj | Lešková Helena Helena Lešková | OKS | 50 | |
233 | Belža Belža | 1 | Prekop Robert Robert Prekop | SDKÚ-DS | 101 |
234 | Belža Belža | Tóth Ladislav Ladislav Tóth | ĽS-HZDS | 98 | |
235 | Košický Klečenov Košický Klečenov | 1 | Uchaľová Gabriela Gabriela Uchaľová | SMER | 97 |
236 | Košický Klečenov Košický Klečenov | Antoniová Mária Mária Antoniová | KDH | 85 | |
237 | Hosťovce Hosťovce | 1 | Béres Tibor Tibor Béres | SMK-MKP | 96 |
238 | Hosťovce Hosťovce | Balázs Tomáš Tomáš Balázs | NEKA | 34 | |
239 | Rákoš Rákoš | 1 | Turóci Vladimír Vladimír Turóci | NEKA | 96 |
240 | Rákoš Rákoš | Sokoliová Irena Irena Sokoliová | SMER | 67 | |
241 | Rankovce Rankovce | 1 | Kráľová Dagmar Dagmar Kráľová | NEKA | 95 |
242 | Rankovce Rankovce | Šoffa Dušan Dušan Šoffa | SNS | 68 | |
243 | Rankovce Rankovce | Lipocký Juraj Juraj Lipocký | SMER | 59 | |
244 | Rankovce Rankovce | Jenčár Slavomír Slavomír Jenčár | NEKA | 43 | |
245 | Rankovce Rankovce | Vojtková Magda Magda Vojtková | SDKÚ-DS | 21 | |
246 | Rankovce Rankovce | Holub Ladislav Ladislav Holub | KDH | 20 | |
247 | Malá Lodina Malá Lodina | 1 | Fečková Adriána Adriána Fečková | KDH | 94 |
248 | Malá Lodina Malá Lodina | Janssen Lýdia Lýdia Janssen | ĽS-HZDS | 11 | |
249 | Nový Salaš Nový Salaš | 1 | Hudák Milan Milan Hudák | NEKA | 90 |
250 | Nový Salaš Nový Salaš | Pavlík Andrej Andrej Pavlík | SMER | 26 | |
251 | Blažice Blažice | 1 | Zámborský Vincent Vincent Zámborský | SMER | 90 |
252 | Ďurďošík Ďurďošík | 1 | Palša Emil Emil Palša | SDKÚ-DS | 86 |
253 | Ďurďošík Ďurďošík | Hadašová Iveta Iveta Hadašová | KDH | 54 | |
254 | Ďurďošík Ďurďošík | Droščová Mária Mária Droščová | KSS | 29 | |
255 | Ďurďošík Ďurďošík | Kucharčík Ladislav Ladislav Kucharčík | SMER | 23 | |
256 | Ďurďošík Ďurďošík | Eštok Vincent Vincent Eštok | NEKA | 21 | |
257 | Nižná Hutka Nižná Hutka | 1 | Azari Július Július Azari | SNS | 84 |
258 | Nižná Hutka Nižná Hutka | Szászfaiová Mária Mária Szászfaiová | SP | 68 | |
259 | Nižná Hutka Nižná Hutka | Švehlíková Eleonóra Eleonóra Švehlíková | SDKÚ-DS | 58 | |
260 | Nižná Hutka Nižná Hutka | Bajus Vojtech Vojtech Bajus | SMER | 56 | |
261 | Nižná Hutka Nižná Hutka | Balážová Helena Helena Balážová | ĽS-HZDS | 17 | |
262 | Bočiar Bočiar | 1 | Szabóová Elena Elena Szabóová | NEKA | 82 |
263 | Vyšná Hutka Vyšná Hutka | 1 | Janočková Mária Mária Janočková | SDKÚ-DS | 80 |
264 | Trsťany Trsťany | 1 | Masaryková Nataša Nataša Masaryková | SMER | 69 |
265 | Veľká Lodina Veľká Lodina | 1 | Lukáč Peter Peter Lukáč | KDH | 68 |
266 | Opiná Opiná | 1 | Taiš Imrich Imrich Taiš | SNS | 66 |
267 | Vyšná Kamenica Vyšná Kamenica | 1 | Mikloš Ján Ján Mikloš | SMER | 65 |
268 | Vyšná Kamenica Vyšná Kamenica | Boroš Vladimír Vladimír Boroš | KDH | 0 | |
269 | Herľany Herľany | Dudášová Viera Viera Dudášová | OKS | 63 | |
270 | Herľany Herľany | Tóthová Jana Jana Tóthová | NEKA | 63 | |
271 | Herľany Herľany | Bogdanovská Mária Mária Bogdanovská | KDH | 46 | |
272 | Herľany Herľany | Bugošová Ľuboslava Ľuboslava Bugošová | SMER | 24 | |
273 | Trebejov Trebejov | 1 | Dučák Pavel Pavel Dučák | HZD | 61 |
274 | Trebejov Trebejov | Rudič Daniel Daniel Rudič | SMER | 30 | |
275 | Slančík Slančík | 1 | Bačo Ján Ján Bačo | KDH | 56 |
276 | Slančík Slančík | Beliš Jozef Jozef Beliš | SDKÚ-DS | 50 | |
277 | Slančík Slančík | Tóthová Eva Eva Tóthová | SMER | 20 | |
278 | Kecerovský Lipovec Kecerovský Lipovec | 1 | Ondrik Emil Emil Ondrik | SMER | 53 |
279 | Kecerovský Lipovec Kecerovský Lipovec | Netreba Juraj Juraj Netreba | SDKÚ-DS | 38 | |
280 | Chorváty Chorváty | 1 | Köteles Mikuláš Mikuláš Köteles | SMK-MKP | 48 |
281 | Hačava Hačava | 1 | Karčák Gejza Gejza Karčák | SDKÚ-DS | 36 |
282 | Hačava Hačava | Varga Juraj Juraj Varga | NEKA | 31 | |
283 | Hačava Hačava | Gáborová Eva Eva Gáborová | NEKA | 30 | |
284 | Slanská Huta Slanská Huta | Novotný Vladimír Vladimír Novotný | OKS | 35 | |
285 | Slanská Huta Slanská Huta | Stančik Daniel Daniel Stančik | NEKA | 35 | |
286 | Slanská Huta Slanská Huta | Perun Vincent Vincent Perun | SNS | 33 | |
287 | Slanská Huta Slanská Huta | Fogarašová Emília Emília Fogarašová | SMER | 28 | |
288 | Mudrovce Mudrovce | 1 | Horvatová Iveta Iveta Horvatová | SMER | 32 |
289 | Mudrovce Mudrovce | Lacková Daniela Daniela Lacková | SNS | 21 | |
290 | Zádiel Zádiel | 1 | Jóža Albert Albert Jóža | NEKA | 31 |
291 | Zádiel Zádiel | Nehoda Július Július Nehoda | NEKA | 27 | |
292 | Zádiel Zádiel | Bábás Zsolt Zsolt Bábás | NEKA | 15 | |
293 | Zádiel Zádiel | Barta Oto Oto Barta | NEKA | 12 | |
294 | Zádiel Zádiel | Brindza Jozef Jozef Brindza | NEKA | 11 | |
295 | Zádiel Zádiel | Üveges Vojtech Vojtech Üveges | NEKA | 11 | |
296 | Opátka Opátka | 1 | Jeremiáš Jaroslav Jaroslav Jeremiáš | SNS | 30 |
297 | Bunetice Bunetice | 1 | Taiš Peter Peter Taiš | SMER | 25 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie