reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hodruša - Hámre Hodruša - Hámre | 1 | Uram Jozef Jozef Uram | NEKA | 897 |
2 | Hodruša - Hámre Hodruša - Hámre | Sombathy Peter Peter Sombathy | ĽS-HZDS | 101 | |
3 | Hliník nad Hronom Hliník nad Hronom | 1 | Antal Dušan Dušan Antal | NEKA | 827 |
4 | Hliník nad Hronom Hliník nad Hronom | Olajec Ján Ján Olajec | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 488 | |
5 | Hliník nad Hronom Hliník nad Hronom | Finka Milan Milan Finka | NEKA | 72 | |
6 | Veľká Lehota Veľká Lehota | 1 | Šmondrková Marta Marta Šmondrková | SMER | 593 |
7 | Veľká Lehota Veľká Lehota | Víglaský Peter Peter Víglaský | ĽS-HZDS | 84 | |
8 | Vyhne Vyhne | 1 | Filip Milan Milan Filip | NEKA | 494 |
9 | Vyhne Vyhne | Kolháneková Alžbeta Alžbeta Kolháneková | NEKA | 100 | |
10 | Vyhne Vyhne | Šadon Štefan Štefan Šadon | NEKA | 0 | |
11 | Lutila Lutila | 1 | Pružina Ján Ján Pružina | SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS | 490 |
12 | Lutila Lutila | Maceják Štefan Štefan Maceják | HZD | 187 | |
13 | Tekovská Breznica Tekovská Breznica | 1 | Dolinaj Jozef Jozef Dolinaj | SMER | 461 |
14 | Tekovská Breznica Tekovská Breznica | Gaži Jozef Jozef Gaži | ĽS-HZDS | 203 | |
15 | Tekovská Breznica Tekovská Breznica | Majzler Juraj Juraj Majzler | KDH | 15 | |
16 | Brehy Brehy | 1 | Tencer Juraj Juraj Tencer | SMER | 392 |
17 | Brehy Brehy | Laco Peter Peter Laco | OKS | 100 | |
18 | Brehy Brehy | Úškrt Milan Milan Úškrt | ĽS-HZDS | 60 | |
19 | Brehy Brehy | Chranček Milan Milan Chranček | SZ | 10 | |
20 | Hronský Beňadik Hronský Beňadik | 1 | Budáčová Terézia Terézia Budáčová | SMER | 360 |
21 | Hronský Beňadik Hronský Beňadik | Lopúch Stanislav Stanislav Lopúch | ĽS-HZDS | 286 | |
22 | Malá Lehota Malá Lehota | 1 | Tisovská Marta Marta Tisovská | SMER | 343 |
23 | Malá Lehota Malá Lehota | Pacalaj Stanislav Stanislav Pacalaj | ĽS-HZDS,SNS | 229 | |
24 | Ladomerská Vieska Ladomerská Vieska | 1 | Baran Vladimír Vladimír Baran | NEKA | 339 |
25 | Ladomerská Vieska Ladomerská Vieska | Mužík Pavel Pavel Mužík | NEKA | 70 | |
26 | Ladomerská Vieska Ladomerská Vieska | Martinovská Eva Eva Martinovská | ĽS-HZDS | 16 | |
27 | Svätý Anton Svätý Anton | 1 | Koreňová Janka Janka Koreňová | SNS,ĽS-HZDS | 324 |
28 | Svätý Anton Svätý Anton | Binder Ondrej Ondrej Binder | KDH, SDKÚ-DS | 149 | |
29 | Svätý Anton Svätý Anton | Jaďuď Milan Milan Jaďuď | SMER | 130 | |
30 | Svätý Anton Svätý Anton | Petáková Eva Eva Petáková | NEKA | 44 | |
31 | Svätý Anton Svätý Anton | Hlinka Ján Ján Hlinka | NEKA | 25 | |
32 | Trnavá Hora Trnavá Hora | 1 | Harman Ján Ján Harman | NEKA | 319 |
33 | Trnavá Hora Trnavá Hora | Ivanová Zuzana Zuzana Ivanová | NEKA | 100 | |
34 | Trnavá Hora Trnavá Hora | Ihracký Pavel Pavel Ihracký | ZSNS | 76 | |
35 | Trnavá Hora Trnavá Hora | Magula Cyril Cyril Magula | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 39 | |
36 | Trnavá Hora Trnavá Hora | Urgela Jozef Jozef Urgela | NEKA | 38 | |
37 | Župkov Župkov | 1 | Tomáš Ján Ján Tomáš | ĽS-HZDS | 319 |
38 | Župkov Župkov | Šuriansky Ján Ján Šuriansky | SMER | 119 | |
39 | Župkov Župkov | Matejová Mária Mária Matejová | KDH | 7 | |
40 | Lovčica - Trubín Lovčica - Trubín | 1 | Námešný Rudolf Rudolf Námešný | ĽS-HZDS | 281 |
41 | Lovčica - Trubín Lovčica - Trubín | Cabánik Ján Ján Cabánik | SMER | 200 | |
42 | Lovčica - Trubín Lovčica - Trubín | Bahno Rudolf Rudolf Bahno | NEKA | 192 | |
43 | Lovčica - Trubín Lovčica - Trubín | Michaleje Milan Milan Michaleje | NEKA | 122 | |
44 | Janova Lehota Janova Lehota | 1 | Kováčová Božena Božena Kováčová | SMER,SNS | 266 |
45 | Stará Kremnička Stará Kremnička | 1 | Vankulič Igor Igor Vankulič | SDKÚ-DS,KDH,SF | 265 |
46 | Stará Kremnička Stará Kremnička | Rajčan Dušan Dušan Rajčan | SNJ | 167 | |
47 | Stará Kremnička Stará Kremnička | Šimko Vladimír Vladimír Šimko | KSS,ĽS-HZDS | 81 | |
48 | Stará Kremnička Stará Kremnička | Beňo František František Beňo | SMER | 50 | |
49 | Prenčov Prenčov | 1 | Ciglanová Alena Alena Ciglanová | ĽS-HZDS | 262 |
50 | Prenčov Prenčov | Mešťanová Mária Mária Mešťanová | SMER,SNS | 47 | |
51 | Voznica Voznica | 1 | Blaho Kamil Kamil Blaho | SMER | 258 |
52 | Horné Hámre Horné Hámre | 1 | Miháliková Jolana Jolana Miháliková | KDH | 258 |
53 | Horné Hámre Horné Hámre | Garajová Adelaida Adelaida Garajová | ĽS-HZDS | 144 | |
54 | Prochot Prochot | 1 | Gajdošová Darina Darina Gajdošová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 251 |
55 | Slaská Slaská | 1 | Gelien Daniel Daniel Gelien | ĽS-HZDS | 244 |
56 | Slaská Slaská | Vanka Slavomír Slavomír Vanka | SNS,SMER,SDKÚ-DS,KDH | 52 | |
57 | Slaská Slaská | Michálková Jana Jana Michálková | NEKA | 12 | |
58 | Štiavnické Bane Štiavnické Bane | 1 | Ernek Milan Milan Ernek | NEKA | 242 |
59 | Ihráč Ihráč | 1 | Febenová Ľudmila Ľudmila Febenová | SMER | 227 |
60 | Ihráč Ihráč | Paučo Ján Ján Paučo | KDH | 116 | |
61 | Ihráč Ihráč | Slašťan Peter Peter Slašťan | HZD | 0 | |
62 | Bzenica Bzenica | 1 | Dekýš Jozef Jozef Dekýš | SMER,SNS | 224 |
63 | Banská Belá Banská Belá | 1 | Jašková Ľubica Ľubica Jašková | NEKA | 223 |
64 | Banská Belá Banská Belá | Mecho Vladimír Vladimír Mecho | SDKÚ-DS | 206 | |
65 | Banská Belá Banská Belá | Kubinský Jaroslav Jaroslav Kubinský | NEKA | 84 | |
66 | Banská Belá Banská Belá | Babirád Branislav Branislav Babirád | NEKA | 65 | |
67 | Banská Belá Banská Belá | Hrubčo Štefan Štefan Hrubčo | SMER | 23 | |
68 | Banská Belá Banská Belá | Durbák Michal Michal Durbák | ĽS-HZDS | 16 | |
69 | Hronská Dúbrava Hronská Dúbrava | 1 | Kalaš Dezider Dezider Kalaš | SMER,ĽS-HZDS | 216 |
70 | Hronská Dúbrava Hronská Dúbrava | Renčo Milan Milan Renčo | NEKA | 18 | |
71 | Hronská Dúbrava Hronská Dúbrava | Lacko Juraj Juraj Lacko | NEKA | 5 | |
72 | Jastrabá Jastrabá | 1 | Sklenár Vojtech Vojtech Sklenár | SMER | 209 |
73 | Jastrabá Jastrabá | Mojžiška Pavol Pavol Mojžiška | NEKA | 70 | |
74 | Jastrabá Jastrabá | Baláž Vladimír Vladimír Baláž | KSS | 15 | |
75 | Veľké Pole Veľké Pole | 1 | Demeter František František Demeter | ĽS-HZDS | 202 |
76 | Veľké Pole Veľké Pole | Bobáková Helena Helena Bobáková | KDH | 29 | |
77 | Orovnica Orovnica | 1 | Gáfrik Vincent Vincent Gáfrik | ĽS-HZDS | 176 |
78 | Orovnica Orovnica | Rapčanová Ľubica Ľubica Rapčanová | NEKA | 109 | |
79 | Orovnica Orovnica | Forgáč Miroslav Miroslav Forgáč | SNJ | 23 | |
80 | Orovnica Orovnica | Mišíková Dana Dana Mišíková | NEKA | 18 | |
81 | Sklené Teplice Sklené Teplice | 1 | Meliš Ľubomír Ľubomír Meliš | SMER,SNS | 176 |
82 | Sklené Teplice Sklené Teplice | Želiar Jozef Jozef Želiar | KSS | 79 | |
83 | Bartošova Lehôtka Bartošova Lehôtka | 1 | Bielik Ľubomír Ľubomír Bielik | SNS | 174 |
84 | Bartošova Lehôtka Bartošova Lehôtka | Valušková Jana Jana Valušková | NEKA | 63 | |
85 | Dolná Trnávka Dolná Trnávka | 1 | Tesák Vladimír Vladimír Tesák | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 172 |
86 | Dolná Trnávka Dolná Trnávka | Boška Tibor Tibor Boška | NEKA | 44 | |
87 | Kosorín Kosorín | 1 | Benková Helena Helena Benková | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 171 |
88 | Kosorín Kosorín | Vanková Mária Mária Vanková | NEKA | 81 | |
89 | Kosorín Kosorín | Patayová Alena Alena Patayová | NEKA | 25 | |
90 | Ostrý Grúň Ostrý Grúň | 1 | Repiský Ján Ján Repiský | SMER | 171 |
91 | Ostrý Grúň Ostrý Grúň | Šuriansky Anton Anton Šuriansky | ĽS-HZDS,SNS | 119 | |
92 | Prestavlky Prestavlky | 1 | Abrahám Ján Ján Abrahám | ĽS-HZDS | 164 |
93 | Prestavlky Prestavlky | Černák Radovan Radovan Černák | SNS,SMER | 126 | |
94 | Prestavlky Prestavlky | Polóňová Magdaléna Magdaléna Polóňová | NEKA | 122 | |
95 | Nevoľné Nevoľné | 1 | Henžel Štefan Štefan Henžel | NEKA | 163 |
96 | Nevoľné Nevoľné | Baláž František František Baláž | KDH | 106 | |
97 | Horná Ždaňa Horná Ždaňa | 1 | Bugárová Alena Alena Bugárová | SMER,SNS | 161 |
98 | Hrabičov Hrabičov | 1 | Repiský Ján Ján Repiský | SMER | 156 |
99 | Hrabičov Hrabičov | Štefanka Jozef Jozef Štefanka | SNS | 81 | |
100 | Rudno nad Hronom Rudno nad Hronom | 1 | Kršjak Ľubomír Ľubomír Kršjak | SMER | 147 |
101 | Rudno nad Hronom Rudno nad Hronom | Bartoš Imrich Imrich Bartoš | KDH | 83 | |
102 | Rudno nad Hronom Rudno nad Hronom | Ždánsky Ján Ján Ždánsky | ZRS | 66 | |
103 | Lehôtka pod Brehmi Lehôtka pod Brehmi | 1 | Pinka Kamil Kamil Pinka | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 146 |
104 | Lehôtka pod Brehmi Lehôtka pod Brehmi | Marcibál Milan Milan Marcibál | ZSNS | 71 | |
105 | Podhorie Podhorie | 1 | Borgulová Anna Anna Borgulová | SMER,ĽS-HZDS | 145 |
106 | Dolná Ždaňa Dolná Ždaňa | Birošová Eva Eva Birošová | SMER | 140 | |
107 | Dolná Ždaňa Dolná Ždaňa | Murgašová Andrea Andrea Murgašová | ĽS-HZDS | 140 | |
108 | Pitelová Pitelová | 1 | Kubík Ján Ján Kubík | SMER | 136 |
109 | Pitelová Pitelová | Sklenka Ivan Ivan Sklenka | NEKA | 119 | |
110 | Pitelová Pitelová | Štefanka Milan Milan Štefanka | SNS | 82 | |
111 | Lovča Lovča | 1 | Hrmo Cyril Cyril Hrmo | SDKÚ-DS,KDH,SNS,SF | 135 |
112 | Lovča Lovča | Truben Pavol Pavol Truben | ĽS-HZDS,SMER | 106 | |
113 | Lovča Lovča | Švoňavová Soňa Soňa Švoňavová | NEKA | 76 | |
114 | Lovča Lovča | Hrmová Mária Mária Hrmová | NEKA | 71 | |
115 | Lovča Lovča | Bahnová Eva Eva Bahnová | HZD | 70 | |
116 | Horná Ves Horná Ves | 1 | Holicová Simona Simona Holicová | NEKA | 133 |
117 | Horná Ves Horná Ves | Kováč Marian Marian Kováč | NEKA | 125 | |
118 | Horná Ves Horná Ves | Baláž Anton Anton Baláž | NEKA | 82 | |
119 | Horná Ves Horná Ves | Brhlíková Monika Monika Brhlíková | NEKA | 11 | |
120 | Kopernica Kopernica | 1 | Špička Miroslav Miroslav Špička | NEKA | 123 |
121 | Kopernica Kopernica | Matlo Jaroslav Jaroslav Matlo | NEKA | 43 | |
122 | Kopernica Kopernica | Pelachová Andrea Andrea Pelachová | NEKA | 9 | |
123 | Banský Studenec Banský Studenec | 1 | Michalčák Rudolf Rudolf Michalčák | SMER,ĽS-HZDS | 112 |
124 | Banský Studenec Banský Studenec | Santoris Pavol Pavol Santoris | SNS, SDKÚ-DS | 99 | |
125 | Banský Studenec Banský Studenec | Bridišová Anna Anna Bridišová | NEKA | 32 | |
126 | Repište Repište | 1 | Šalkovský Vladimír Vladimír Šalkovský | SMER | 112 |
127 | Ilija Ilija | 1 | Bačík Vladimír Vladimír Bačík | ĽS-HZDS,SMER | 107 |
128 | Ilija Ilija | Lauková Andrea Andrea Lauková | NEKA | 76 | |
129 | Ilija Ilija | Weis Karol Karol Weis | SNS | 18 | |
130 | Ilija Ilija | Beňová Mária Mária Beňová | NEKA | 12 | |
131 | Ilija Ilija | Ivaničová Erika Erika Ivaničová | NEKA | 8 | |
132 | Dekýš Dekýš | 1 | Bucha Jozef Jozef Bucha | NEKA | 103 |
133 | Dekýš Dekýš | Lauková Jana Jana Lauková | KDH | 43 | |
134 | Kľak Kľak | 1 | Mesiarik Pavel Pavel Mesiarik | SMER | 100 |
135 | Kľak Kľak | Haring Ľuboš Ľuboš Haring | ĽS-HZDS | 46 | |
136 | Kunešov Kunešov | 1 | Ihring Ján Ján Ihring | NEKA | 92 |
137 | Baďan Baďan | 1 | Kuková Ľubica Ľubica Kuková | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 91 |
138 | Kozelník Kozelník | 1 | Vráb Ivan Ivan Vráb | NEKA | 88 |
139 | Kozelník Kozelník | Speváková Blažena Blažena Speváková | ĽS-HZDS | 30 | |
140 | Kremnické Bane Kremnické Bane | 1 | Schwarz Konrád Konrád Schwarz | NEKA | 83 |
141 | Kremnické Bane Kremnické Bane | Knapp Róbert Róbert Knapp | NEKA | 39 | |
142 | Kremnické Bane Kremnické Bane | Littrich Anton Anton Littrich | NEKA | 21 | |
143 | Kremnické Bane Kremnické Bane | Wágnerová Viera Viera Wágnerová | SMER | 14 | |
144 | Krahule Krahule | 1 | Schwarz Miroslav Miroslav Schwarz | NEKA | 83 |
145 | Dolná Ves Dolná Ves | 1 | Žiliak Vladimír Vladimír Žiliak | SDKÚ-DS,KDH,SF | 81 |
146 | Dolná Ves Dolná Ves | Zemánková Taňa Taňa Zemánková | NEKA | 63 | |
147 | Lúčky Lúčky | 1 | Zajak František František Zajak | NEKA | 70 |
148 | Lúčky Lúčky | Grossmann Róbert Róbert Grossmann | SMER | 64 | |
149 | Močiar Močiar | 1 | Vančová Adriana Adriana Vančová | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 67 |
150 | Močiar Močiar | Čečetková Ľubica Ľubica Čečetková | KDH | 60 | |
151 | Vysoká Vysoká | 1 | Kuková Valéria Valéria Kuková | SDKÚ-DS, KDH | 60 |
152 | Vysoká Vysoká | Danková Eva Eva Danková | NEKA | 34 | |
153 | Píla Píla | 1 | Čižmárik Eugen Eugen Čižmárik | NEKA | 57 |
154 | Beluj Beluj | 1 | Cibulová Slávka Slávka Cibulová | KDH | 42 |
155 | Beluj Beluj | Vanková Anna Anna Vanková | ĽS-HZDS | 33 | |
156 | Počúvadlo Počúvadlo | 1 | Varga Ján Ján Varga | SDKÚ-DS | 36 |
157 | Počúvadlo Počúvadlo | Šalko Miroslav Miroslav Šalko | SMER | 24 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie