reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Žaškov Žaškov | 1 | Brodňanský Karol Karol Brodňanský | KDH | 552 |
2 | Žaškov Žaškov | Farko Vladimír Vladimír Farko | SDKÚ-DS,SMER | 204 | |
3 | Oravská Poruba Oravská Poruba | 1 | Benko Jaroslav Jaroslav Benko | SMER | 389 |
4 | Oravská Poruba Oravská Poruba | Sopúch Ľubomír Ľubomír Sopúch | SDKÚ-DS, KDH | 91 | |
5 | Veličná Veličná | 1 | Bukna Anton Anton Bukna | SMER | 354 |
6 | Veličná Veličná | Stašová Zuzana Zuzana Stašová | SF | 110 | |
7 | Zázrivá Zázrivá | 1 | Kazárik Jozef Jozef Kazárik | SNS | 312 |
8 | Zázrivá Zázrivá | Magdolen Jozef Jozef Magdolen | KDH | 285 | |
9 | Zázrivá Zázrivá | Šutor Juraj Juraj Šutor | NEKA | 260 | |
10 | Zázrivá Zázrivá | Láštic Pavol Pavol Láštic | NEKA | 149 | |
11 | Zázrivá Zázrivá | Brezina Martin Martin Brezina | NEKA | 122 | |
12 | Zázrivá Zázrivá | Hakáč Anton Anton Hakáč | ĽS-HZDS | 14 | |
13 | Malatiná Malatiná | 1 | Kubáň Zdenko Zdenko Kubáň | KDH | 307 |
14 | Malatiná Malatiná | Hubčík Ján Ján Hubčík | ĽS-HZDS | 149 | |
15 | Chlebnice Chlebnice | 1 | Staš Anton Anton Staš | NEKA | 307 |
16 | Chlebnice Chlebnice | Maxoň Milan Milan Maxoň | NEKA | 172 | |
17 | Chlebnice Chlebnice | Štefka Peter Peter Štefka | SDKÚ-DS,SMER | 108 | |
18 | Chlebnice Chlebnice | Šutta Jozef Jozef Šutta | KDH | 78 | |
19 | Istebné Istebné | 1 | Čief Ján Ján Čief | SMER,SDKÚ-DS,KDH | 287 |
20 | Istebné Istebné | Kováčik Miloš Miloš Kováčik | NEKA | 150 | |
21 | Istebné Istebné | Fačková Lýdia Lýdia Fačková | NEKA | 118 | |
22 | Istebné Istebné | Čutková Milota Milota Čutková | NEKA | 65 | |
23 | Istebné Istebné | Bystrický Pavol Pavol Bystrický | KSS | 64 | |
24 | Istebné Istebné | Callo Jozef Jozef Callo | ĽS-HZDS | 60 | |
25 | Istebné Istebné | Andel Ján Ján Andel | ÚSVIT | 30 | |
26 | Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou | 1 | Gonos Bartolomej Bartolomej Gonos | SMER,SDKÚ-DS,KDH | 262 |
27 | Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou | Capuliak Pavel Pavel Capuliak | NEKA | 191 | |
28 | Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou | Mintál Tomáš Tomáš Mintál | ĽS-HZDS | 170 | |
29 | Dlhá nad Oravou Dlhá nad Oravou | Geloň Jozef Jozef Geloň | ANO | 3 | |
30 | Oravský Podzámok Oravský Podzámok | 1 | Záhora Jozef Jozef Záhora | NEKA | 241 |
31 | Oravský Podzámok Oravský Podzámok | Kompan Ján Ján Kompan | SMER | 181 | |
32 | Oravský Podzámok Oravský Podzámok | Jurisová Zuzana Zuzana Jurisová | SDKÚ-DS | 141 | |
33 | Oravský Podzámok Oravský Podzámok | Bobák Miroslav Miroslav Bobák | ĽS-HZDS | 86 | |
34 | Pucov Pucov | 1 | Sojčák Metod Metod Sojčák | SDKÚ-DS | 220 |
35 | Pucov Pucov | Mudrončík Albín Albín Mudrončík | KDH | 130 | |
36 | Pucov Pucov | Maretta František František Maretta | SMER | 41 | |
37 | Pucov Pucov | Bečka Ján Ján Bečka | NEKA | 23 | |
38 | Pucov Pucov | Šaliga Michal Michal Šaliga | ĽS-HZDS | 4 | |
39 | Jasenová Jasenová | 1 | Bradík Rajmund Rajmund Bradík | NEKA | 209 |
40 | Jasenová Jasenová | Bencúr Milan Milan Bencúr | KSS | 15 | |
41 | Sedliacka Dubová Sedliacka Dubová | 1 | Tomáň Ladislav Ladislav Tomáň | SDKÚ-DS,KDH,SMER | 191 |
42 | Bziny Bziny | 1 | Beňuš Ján Ján Beňuš | SDKÚ-DS | 187 |
43 | Bziny Bziny | Pšenák Ján Ján Pšenák | SNS | 84 | |
44 | Bziny Bziny | Danko Anton Anton Danko | KDH | 29 | |
45 | Krivá Krivá | 1 | Džubek Peter Peter Džubek | KDH | 182 |
46 | Krivá Krivá | Blšák Stanislav Stanislav Blšák | NEKA | 175 | |
47 | Krivá Krivá | Tokarčík Jozef Jozef Tokarčík | SNS | 45 | |
48 | Krivá Krivá | Maruniak Jozef Jozef Maruniak | ĽS-HZDS | 37 | |
49 | Medzibrodie nad Oravou Medzibrodie nad Oravou | 1 | Janota Michal Michal Janota | KDH | 180 |
50 | Kraľovany Kraľovany | 1 | Had Ľubor Ľubor Had | SMER | 170 |
51 | Vyšný Kubín Vyšný Kubín | 1 | Figuli Jaroslav Jaroslav Figuli | ĽS-HZDS | 162 |
52 | Vyšný Kubín Vyšný Kubín | Bajči Milan Milan Bajči | SMER | 125 | |
53 | Horná Lehota Horná Lehota | 1 | Mikuláš Jozef Jozef Mikuláš | SMER | 161 |
54 | Horná Lehota Horná Lehota | Franeková Emília Emília Franeková | ĽS-HZDS | 106 | |
55 | Horná Lehota Horná Lehota | Gura Jozef Jozef Gura | KDH | 10 | |
56 | Pribiš Pribiš | 1 | Kováčik Jozef Jozef Kováčik | KDH | 159 |
57 | Pribiš Pribiš | Skokna Emil Emil Skokna | NEKA | 57 | |
58 | Pribiš Pribiš | Ďaďo Viktor Viktor Ďaďo | NEKA | 27 | |
59 | Párnica Párnica | 1 | Antalová Milada Milada Antalová | NEKA | 148 |
60 | Párnica Párnica | Hricko Ján Ján Hricko | NEKA | 103 | |
61 | Párnica Párnica | Hančiak Milan Milan Hančiak | SDKÚ-DS, KDH | 68 | |
62 | Párnica Párnica | Halamček Tibor Tibor Halamček | SNS | 33 | |
63 | Párnica Párnica | Michalicová Anna Anna Michalicová | ĽS-HZDS | 23 | |
64 | Párnica Párnica | Krivoš Jozef Jozef Krivoš | SMER | 18 | |
65 | Leštiny Leštiny | 1 | Brašeň Ján Ján Brašeň | ĽS-HZDS | 91 |
66 | Leštiny Leštiny | Blahušiaková Drahomíra Drahomíra Blahušiaková | SMER | 42 | |
67 | Pokryváč Pokryváč | 1 | Kysel Ján Ján Kysel | SMER | 76 |
68 | Osádka Osádka | 1 | Murina Juraj Juraj Murina | NEKA | 45 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie