reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sučany Sučany | 1 | Petráš Jozef Jozef Petráš | NEKA | 542 |
2 | Sučany Sučany | Malko Dušan Dušan Malko | NEKA | 522 | |
3 | Sučany Sučany | Plžík Vladimír Vladimír Plžík | NEKA | 279 | |
4 | Sučany Sučany | Belica Peter Peter Belica | KDH,SF | 234 | |
5 | Sučany Sučany | Martinčeková Libuša Libuša Martinčeková | SDKÚ-DS | 94 | |
6 | Sučany Sučany | Bencová Eva Eva Bencová | NEKA | 67 | |
7 | Sučany Sučany | Cervanová Dana Dana Cervanová | SMER | 64 | |
8 | Sučany Sučany | Badáň Milan Milan Badáň | NEKA | 45 | |
9 | Horná Štubňa Horná Štubňa | 1 | Piški Ondrej Ondrej Piški | NEKA | 512 |
10 | Žabokreky Žabokreky | 1 | Feja Jozef Jozef Feja | NEKA | 509 |
11 | Žabokreky Žabokreky | Rišian Emil Emil Rišian | NEKA | 57 | |
12 | Žabokreky Žabokreky | Schaffer Milan Milan Schaffer | NEKA | 51 | |
13 | Žabokreky Žabokreky | Maruniak Milan Milan Maruniak | ĽS-HZDS,SNS | 6 | |
14 | Žabokreky Žabokreky | Fillo Pavol Pavol Fillo | NEKA | 0 | |
15 | Mošovce Mošovce | 1 | Žirko Ján Ján Žirko | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 434 |
16 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | 1 | Halahija Maroš Maroš Halahija | NEKA | 429 |
17 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Šišan Vladimír Vladimír Šišan | KDH,SMER,SF,SNS | 321 | |
18 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Mizerová Jana Jana Mizerová | NEKA | 10 | |
19 | Krpeľany Krpeľany | 1 | Olšovský Pavol Pavol Olšovský | SMER | 423 |
20 | Krpeľany Krpeľany | Kráľ Jaroslav Jaroslav Kráľ | NEKA | 189 | |
21 | Krpeľany Krpeľany | Vaňko Ľubomír Ľubomír Vaňko | ĽS-HZDS | 38 | |
22 | Lipovec Lipovec | 1 | Kellerová Zdenka Zdenka Kellerová | NEKA | 362 |
23 | Lipovec Lipovec | Birvoň Ernest Ernest Birvoň | KDH | 45 | |
24 | Valča Valča | 1 | Paľo Štefan Štefan Paľo | ĽS-HZDS,SNS | 350 |
25 | Valča Valča | Frličková Anna Anna Frličková | NEKA | 224 | |
26 | Valča Valča | Jakubec Jozef Jozef Jakubec | SMER | 124 | |
27 | Valča Valča | Koppová Eva Eva Koppová | NEKA | 59 | |
28 | Valča Valča | Šufák Dušan Dušan Šufák | NEKA | 38 | |
29 | Necpaly Necpaly | 1 | Majko Peter Peter Majko | NEKA | 340 |
30 | Necpaly Necpaly | Hrúzová Jana Jana Hrúzová | ĽS-HZDS | 72 | |
31 | Necpaly Necpaly | Dianovská Danica Danica Dianovská | SDKÚ-DS | 64 | |
32 | Bystrička Bystrička | 1 | Beláň Kamil Kamil Beláň | NEKA | 322 |
33 | Bystrička Bystrička | Paľovčíková Anna Anna Paľovčíková | SMER | 215 | |
34 | Bystrička Bystrička | Maršalová Zdenka Zdenka Maršalová | NEKA | 130 | |
35 | Bystrička Bystrička | Lajčiak Dušan Dušan Lajčiak | NEKA | 51 | |
36 | Bystrička Bystrička | Petráš Ján Ján Petráš | NEKA | 19 | |
37 | Bystrička Bystrička | Peterka Ivan Ivan Peterka | NEKA | 5 | |
38 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | 1 | Hlinková Anna Anna Hlinková | SMER | 297 |
39 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Lupták Milan Milan Lupták | NEKA | 100 | |
40 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Remeň Milan Milan Remeň | NEKA | 77 | |
41 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Hlinka Ľubomír Ľubomír Hlinka | NEKA | 69 | |
42 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Výbošťoková Andrea Andrea Výbošťoková | NEKA | 32 | |
43 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | 1 | Lichner Ľubomír Ľubomír Lichner | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 293 |
44 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | Blaško Zdenko Zdenko Blaško | NEKA | 153 | |
45 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | Hrúzová Marta Marta Hrúzová | NEKA | 81 | |
46 | Dubové Dubové | 1 | Lettrich Ľubomír Ľubomír Lettrich | KSS,ĽS-HZDS,SNS | 291 |
47 | Dubové Dubové | Vereš Dušan Dušan Vereš | SMER | 149 | |
48 | Podhradie Podhradie | 1 | Tomka Slavomír Slavomír Tomka | NEKA | 271 |
49 | Podhradie Podhradie | Bellová Jana Jana Bellová | NEKA | 42 | |
50 | Sklené Sklené | 1 | Kohútka Ján Ján Kohútka | NEKA | 260 |
51 | Sklené Sklené | Gábriš Miroslav Miroslav Gábriš | NEKA | 95 | |
52 | Sklené Sklené | Lahutová Erika Erika Lahutová | SMER | 5 | |
53 | Belá - Dulice Belá - Dulice | 1 | Badínová Anna Anna Badínová | NEKA | 258 |
54 | Belá - Dulice Belá - Dulice | Ladiver Ľubomír Ľubomír Ladiver | SMER | 220 | |
55 | Belá - Dulice Belá - Dulice | Ladiverová Elena Elena Ladiverová | NEKA | 147 | |
56 | Belá - Dulice Belá - Dulice | Bezděková Drahuša Drahuša Bezděková | NEKA | 24 | |
57 | Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička | 1 | Očka Peter Peter Očka | SDKÚ-DS | 243 |
58 | Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička | Kostra Dušan Dušan Kostra | NEKA | 104 | |
59 | Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička | Pták Ivan Ivan Pták | ĽS-HZDS | 79 | |
60 | Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany | 1 | Jurečková Božena Božena Jurečková | NEKA | 234 |
61 | Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany | Lamoš Miroslav Miroslav Lamoš | NEKA | 188 | |
62 | Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany | Lojš Rastislav Rastislav Lojš | NEKA | 71 | |
63 | Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany | Husár Miroslav Miroslav Husár | NEKA | 0 | |
64 | Malý Čepčín Malý Čepčín | 1 | Schererová Elena Elena Schererová | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 212 |
65 | Dražkovce Dražkovce | 1 | Šalagová Viera Viera Šalagová | NEKA | 210 |
66 | Dražkovce Dražkovce | Hricová Ľubica Ľubica Hricová | NEKA | 111 | |
67 | Dražkovce Dražkovce | Štefanides Ján Ján Štefanides | SMER | 57 | |
68 | Sklabiňa Sklabiňa | 1 | Brodenec Ján Ján Brodenec | NEKA | 209 |
69 | Slovany Slovany | 1 | Jackulíková Elena Elena Jackulíková | NEKA | 192 |
70 | Slovany Slovany | Piatriková Marta Marta Piatriková | NEKA | 46 | |
71 | Turček Turček | 1 | Wagnerová Oľga Oľga Wagnerová | NEKA | 192 |
72 | Turček Turček | Mesíková Iveta Iveta Mesíková | NEKA | 98 | |
73 | Turček Turček | Rusnák Ján Ján Rusnák | SMER | 54 | |
74 | Príbovce Príbovce | 1 | Brzák Jaroslav Jaroslav Brzák | NEKA | 186 |
75 | Príbovce Príbovce | Vrabcová Erika Erika Vrabcová | NEKA | 128 | |
76 | Príbovce Príbovce | Stach Jozef Jozef Stach | NEKA | 82 | |
77 | Príbovce Príbovce | Koraušová Magdaléna Magdaléna Koraušová | NEKA | 53 | |
78 | Príbovce Príbovce | Miškusová Ľubica Ľubica Miškusová | NEKA | 29 | |
79 | Blatnica Blatnica | 1 | Súkeníková Ivica Ivica Súkeníková | NEKA | 180 |
80 | Blatnica Blatnica | Kohútka Ján Ján Kohútka | NEKA | 129 | |
81 | Blatnica Blatnica | Zacharovský Cyril Cyril Zacharovský | NEKA | 75 | |
82 | Blatnica Blatnica | Koša Jozef Jozef Koša | ĽS-HZDS,SMER | 67 | |
83 | Blatnica Blatnica | Hraško Igor Igor Hraško | SLNKO | 28 | |
84 | Blatnica Blatnica | Fillová Oľga Oľga Fillová | NEKA | 16 | |
85 | Vrícko Vrícko | 1 | Hideg František František Hideg | NEKA | 179 |
86 | Ďanová Ďanová | 1 | Adamišová Kristína Kristína Adamišová | ĽS-HZDS | 177 |
87 | Ďanová Ďanová | Ďanovský Miroslav Miroslav Ďanovský | NEKA | 78 | |
88 | Ďanová Ďanová | Revúsová Jozefína Jozefína Revúsová | SMER | 26 | |
89 | Ďanová Ďanová | Švábiková Iveta Iveta Švábiková | NEKA | 11 | |
90 | Trebostovo Trebostovo | 1 | Hašto Ivan Ivan Hašto | SNS,ĽS-HZDS | 154 |
91 | Trebostovo Trebostovo | Debnár Miroslav Miroslav Debnár | SMER | 110 | |
92 | Šútovo Šútovo | 1 | Jurečka Vladislav Vladislav Jurečka | NEKA | 137 |
93 | Šútovo Šútovo | Balková Marta Marta Balková | SNS,ĽS-HZDS | 125 | |
94 | Šútovo Šútovo | Balko Slavko Slavko Balko | SMER | 18 | |
95 | Šútovo Šútovo | Noga Jozef Jozef Noga | NEKA | 9 | |
96 | Háj Háj | 1 | Ižipová Jarmila Jarmila Ižipová | ĽS-HZDS | 135 |
97 | Háj Háj | Oravec Ivan Ivan Oravec | SMER,SNS | 103 | |
98 | Turčiansky Peter Turčiansky Peter | 1 | Šalaga Stanislav Stanislav Šalaga | SMER | 121 |
99 | Turčiansky Peter Turčiansky Peter | Škandera Štefan Štefan Škandera | ANO | 53 | |
100 | Rakovo Rakovo | 1 | Franek Ján Ján Franek | SMER | 111 |
101 | Rakovo Rakovo | Ondrušová Monika Monika Ondrušová | NEKA | 52 | |
102 | Benice Benice | 1 | Remšík Milan Milan Remšík | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 104 |
103 | Benice Benice | Bízik Milan Milan Bízik | NEKA | 47 | |
104 | Benice Benice | Porubský Milan Milan Porubský | NEKA | 27 | |
105 | Socovce Socovce | 1 | Ulej Ján Ján Ulej | NEKA | 102 |
106 | Jasenovo Jasenovo | 1 | Ertelová Mária Mária Ertelová | ĽS-HZDS | 99 |
107 | Bodorová Bodorová | 1 | Pagáčová Jana Jana Pagáčová | NEKA | 97 |
108 | Bodorová Bodorová | Kafrík Jozef Jozef Kafrík | SNS | 36 | |
109 | Rudno Rudno | 1 | Menich Dušan Dušan Menich | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 87 |
110 | Rudno Rudno | Pálešová Janka Janka Pálešová | NEKA | 35 | |
111 | Rudno Rudno | Klein Vladimír Vladimír Klein | NEKA | 22 | |
112 | Trnovo Trnovo | 1 | Lukáč Ján Ján Lukáč | NEKA | 85 |
113 | Veľký Čepčín Veľký Čepčín | 1 | Boďová Jana Jana Boďová | NEKA | 79 |
114 | Veľký Čepčín Veľký Čepčín | Lichner Miroslav Miroslav Lichner | KSS | 67 | |
115 | Nolčovo Nolčovo | 1 | Stano Dušan Dušan Stano | SMER | 72 |
116 | Nolčovo Nolčovo | Stano Peter Peter Stano | ĽS-HZDS | 62 | |
117 | Nolčovo Nolčovo | Fekečová Oľga Oľga Fekečová | SNS | 31 | |
118 | Nolčovo Nolčovo | Vojt Jozef Jozef Vojt | NEKA | 9 | |
119 | Turčiansky Ďur Turčiansky Ďur | 1 | Bakoš Ivan Ivan Bakoš | NEKA | 68 |
120 | Jazernica Jazernica | 1 | Marek Jaroslav Jaroslav Marek | SMER | 67 |
121 | Jazernica Jazernica | Gejdoš Ivan Ivan Gejdoš | NEKA | 29 | |
122 | Jazernica Jazernica | Janíková Martina Martina Janíková | NEKA | 29 | |
123 | Jazernica Jazernica | Kuzmány Peter Peter Kuzmány | Nádej | 27 | |
124 | Abramová Abramová | 1 | Černák Milan Milan Černák | ĽS-HZDS,SNS | 65 |
125 | Abramová Abramová | Maršala Ján Ján Maršala | SLNKO | 14 | |
126 | Brieštie Brieštie | 1 | Beňo Pavel Pavel Beňo | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 63 |
127 | Sklabinský Podzámok Sklabinský Podzámok | 1 | Jambor Jaroslav Jaroslav Jambor | NEKA | 63 |
128 | Turčianske Jaseno Turčianske Jaseno | 1 | Jesenská Janka Janka Jesenská | NEKA | 61 |
129 | Rakša Rakša | 1 | Krásna Marta Marta Krásna | NEKA | 58 |
130 | Rakša Rakša | Grauzeľ Ján Ján Grauzeľ | SMER | 39 | |
131 | Rakša Rakša | Ryba Peter Peter Ryba | ĽS-HZDS | 37 | |
132 | Budiš Budiš | 1 | Frnová Emília Emília Frnová | SMER | 57 |
133 | Budiš Budiš | Húsová Magdaléna Magdaléna Húsová | KSS | 29 | |
134 | Blažovce Blažovce | 1 | Michalka Milan Milan Michalka | NEKA | 57 |
135 | Folkušová Folkušová | 1 | Sopóci Milan Milan Sopóci | NEKA | 56 |
136 | Ivančiná Ivančiná | 1 | Krausová Rút Rút Krausová | ĽS-HZDS | 50 |
137 | Čremošné Čremošné | 1 | Hruška Milan Milan Hruška | ĽS-HZDS,SNS | 47 |
138 | Čremošné Čremošné | Chorváth Ľubomír Ľubomír Chorváth | SMER | 12 | |
139 | Horný Kalník Horný Kalník | 1 | Jablonská Zdenka Zdenka Jablonská | NEKA | 45 |
140 | Borcová Borcová | 1 | Rišian Jozef Jozef Rišian | ĽS-HZDS | 40 |
141 | Borcová Borcová | Pavlásková Marcela Marcela Pavlásková | NEKA | 36 | |
142 | Borcová Borcová | Panáček Anton Anton Panáček | SMER | 8 | |
143 | Moškovec Moškovec | 1 | Staňová Anna Anna Staňová | NEKA | 36 |
144 | Kaľamenová Kaľamenová | 1 | Kubík Miloslav Miloslav Kubík | ĽS-HZDS | 34 |
145 | Kaľamenová Kaľamenová | Čičmancová Martina Martina Čičmancová | ANO | 30 | |
146 | Liešno Liešno | 1 | Judáková Zdenka Zdenka Judáková | ANO | 32 |
147 | Ondrašová Ondrašová | 1 | Staňo Adam Adam Staňo | ĽS-HZDS,SNS | 31 |
148 | Ondrašová Ondrašová | Hinko Juraj Juraj Hinko | NEKA | 15 | |
149 | Laskár Laskár | 1 | Janíková Lenka Lenka Janíková | NEKA | 24 |
150 | Laskár Laskár | Brodzianska Martina Martina Brodzianska | NEKA | 20 | |
151 | Laskár Laskár | Kvorka Marián Marián Kvorka | SMER | 16 | |
152 | Dolný Kalník Dolný Kalník | 1 | Švehlová Mária Mária Švehlová | NEKA | 15 |
153 | Dolný Kalník Dolný Kalník | Jesenský Jozef Jozef Jesenský | NEKA | 8 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie