reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hybe Hybe | 1 | Piovarči Martin Martin Piovarči | SMER | 677 |
2 | Hybe Hybe | Vrlíková Ľubica Ľubica Vrlíková | NEKA | 195 | |
3 | Východná Východná | 1 | Krupa Pavel Pavel Krupa | ĽS-HZDS,SNS | 674 |
4 | Východná Východná | Michalko Ján Ján Michalko | SMER | 152 | |
5 | Východná Východná | Rezník Milan Milan Rezník | NEKA | 134 | |
6 | Važec Važec | 1 | Klein Ľuboslav Ľuboslav Klein | SMER | 611 |
7 | Važec Važec | Bednár Jaroslav Jaroslav Bednár | ĽS-HZDS | 290 | |
8 | Važec Važec | Šeďo Daniel Daniel Šeďo | NEKA | 194 | |
9 | Liptovská Kokava Liptovská Kokava | 1 | Porubän Július Július Porubän | NEKA | 477 |
10 | Liptovská Kokava Liptovská Kokava | Fáber Vladimír Vladimír Fáber | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 57 | |
11 | Liptovská Porúbka Liptovská Porúbka | 1 | Sklenár Marián Marián Sklenár | NEKA | 451 |
12 | Liptovská Porúbka Liptovská Porúbka | Harich Ján Ján Harich | ĽS-HZDS | 110 | |
13 | Bobrovec Bobrovec | 1 | Sedlák Ladislav Ladislav Sedlák | KDH | 450 |
14 | Bobrovec Bobrovec | Bučko Dušan Dušan Bučko | NEKA | 215 | |
15 | Bobrovec Bobrovec | Osadská Katarína Katarína Osadská | SMER | 148 | |
16 | Bobrovec Bobrovec | Šinko Pavel Pavel Šinko | NEKA | 86 | |
17 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | 1 | Frič Ľubomír Ľubomír Frič | SMER | 444 |
18 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Baldovič Vojtech Vojtech Baldovič | NEKA | 131 | |
19 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Hegeduš Jozef Jozef Hegeduš | NEKA | 111 | |
20 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Šindléry Ján Ján Šindléry | ANO | 31 | |
21 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Kraľovanský Ondrej Ondrej Kraľovanský | NEKA | 19 | |
22 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Beňo Michal Michal Beňo | SDKÚ-DS | 16 | |
23 | Partizánska Ľupča Partizánska Ľupča | Husarčík Viliam Viliam Husarčík | KDH | 8 | |
24 | Závažná Poruba Závažná Poruba | 1 | Baráni Pavel Pavel Baráni | NEKA | 359 |
25 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Iľanovská Magdaléna Magdaléna Iľanovská | NEKA | 91 | |
26 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Iľanovský Miroslav Miroslav Iľanovský | NEKA | 81 | |
27 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Jambrich Ján Ján Jambrich | NEKA | 60 | |
28 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Mlynček Vladimír Vladimír Mlynček | SDKÚ-DS | 34 | |
29 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Kuľhavý Milan Milan Kuľhavý | NEKA | 27 | |
30 | Závažná Poruba Závažná Poruba | Plch Martin Martin Plch | NEKA | 19 | |
31 | Ľubeľa Ľubeľa | 1 | Kubík Milan Milan Kubík | NEKA | 319 |
32 | Ľubeľa Ľubeľa | Tomčík Pavol Pavol Tomčík | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 228 | |
33 | Ľubeľa Ľubeľa | Slavkovský Peter Peter Slavkovský | ANO | 76 | |
34 | Ľubeľa Ľubeľa | Urban Jozef Jozef Urban | NEKA | 40 | |
35 | Podtureň Podtureň | 1 | Vojtík Marián Marián Vojtík | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 318 |
36 | Liptovský Peter Liptovský Peter | 1 | Papajová Anna Anna Papajová | SMER | 274 |
37 | Liptovský Peter Liptovský Peter | Grendelová Emília Emília Grendelová | ĽS-HZDS,SNS | 110 | |
38 | Liptovský Peter Liptovský Peter | Kubániová Zdenka Zdenka Kubániová | NEKA | 105 | |
39 | Liptovský Peter Liptovský Peter | Lojdl Pavol Pavol Lojdl | NEKA | 77 | |
40 | Liptovský Peter Liptovský Peter | Palider Ján Ján Palider | ANO | 56 | |
41 | Liptovský Peter Liptovský Peter | Banáš Jaroslav Jaroslav Banáš | NEKA | 55 | |
42 | Dúbrava Dúbrava | 1 | Janičina Vladimír Vladimír Janičina | NEKA | 261 |
43 | Dúbrava Dúbrava | Janičina Vladimír Vladimír Janičina | HZD | 188 | |
44 | Dúbrava Dúbrava | Moravčíková Nataša Nataša Moravčíková | NEKA | 155 | |
45 | Dúbrava Dúbrava | Nemcová Ľubica Ľubica Nemcová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 134 | |
46 | Pribylina Pribylina | 1 | Kohút Milan Milan Kohút | NEKA | 238 |
47 | Pribylina Pribylina | Jurčová Dagmar Dagmar Jurčová | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 233 | |
48 | Pribylina Pribylina | Čabaj Ján Ján Čabaj | NEKA | 183 | |
49 | Smrečany Smrečany | 1 | Šiarnik Vladimír Vladimír Šiarnik | SDKÚ-DS | 236 |
50 | Smrečany Smrečany | Stromko Jaroslav Jaroslav Stromko | NEKA | 68 | |
51 | Svätý Kríž Svätý Kríž | 1 | Matejka Dušan Dušan Matejka | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 235 |
52 | Svätý Kríž Svätý Kríž | Matejka Milan Milan Matejka | NEKA | 129 | |
53 | Kráľova Lehota Kráľova Lehota | 1 | Kapríni Vladimír Vladimír Kapríni | NEKA | 223 |
54 | Liptovský Ján Liptovský Ján | 1 | Filo Juraj Juraj Filo | NEKA | 216 |
55 | Liptovský Ján Liptovský Ján | Lukáč Jozef Jozef Lukáč | SMER | 179 | |
56 | Liptovský Ján Liptovský Ján | Fillo Ján Ján Fillo | SDKÚ-DS | 55 | |
57 | Liptovský Ján Liptovský Ján | Šarafín Vladimír Vladimír Šarafín | SNS,ĽS-HZDS | 39 | |
58 | Jakubovany Jakubovany | 1 | Žiaran Dušan Dušan Žiaran | SNS,SMER,ĽS-HZDS | 216 |
59 | Jakubovany Jakubovany | Sochor Ján Ján Sochor | ANO | 15 | |
60 | Liptovský Trnovec Liptovský Trnovec | 1 | Stankoviansky Ján Ján Stankoviansky | NEKA | 178 |
61 | Liptovský Trnovec Liptovský Trnovec | Sloboda Igor Igor Sloboda | NEKA | 108 | |
62 | Liptovský Trnovec Liptovský Trnovec | Záborský Ján Ján Záborský | SDKÚ-DS | 40 | |
63 | Liptovský Ondrej Liptovský Ondrej | 1 | Žubor Ľuboš Ľuboš Žubor | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 172 |
64 | Lazisko Lazisko | 1 | Púčik František František Púčik | HZD | 171 |
65 | Lazisko Lazisko | Varga Emil Emil Varga | NEKA | 51 | |
66 | Lazisko Lazisko | Varga Miroslav Miroslav Varga | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 28 | |
67 | Gôtovany Gôtovany | 1 | Droppa Pavel Pavel Droppa | SMER | 167 |
68 | Gôtovany Gôtovany | Krajči Ján Ján Krajči | NEKA | 72 | |
69 | Jamník Jamník | 1 | Dzuriak Pavel Pavel Dzuriak | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 167 |
70 | Jamník Jamník | Krajčuška Pavel Pavel Krajčuška | NEKA | 91 | |
71 | Vlachy Vlachy | 1 | Marjovič Ľubomír Ľubomír Marjovič | SMER | 157 |
72 | Vlachy Vlachy | Švec Ján Ján Švec | ĽS-HZDS | 144 | |
73 | Vavrišovo Vavrišovo | 1 | Janotka Ján Ján Janotka | NEKA | 155 |
74 | Vavrišovo Vavrišovo | Striha Ivan Ivan Striha | NEKA | 105 | |
75 | Vavrišovo Vavrišovo | Surovček Ľudovít Ľudovít Surovček | NEKA | 91 | |
76 | Liptovské Kľačany Liptovské Kľačany | 1 | Tomčíková Viera Viera Tomčíková | HZD | 154 |
77 | Žiar Žiar | 1 | Moravčík Peter Peter Moravčík | NEKA | 139 |
78 | Liptovské Matiašovce Liptovské Matiašovce | 1 | Jaňák Ján Ján Jaňák | KDH | 138 |
79 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | 1 | Šimko Ivan Ivan Šimko | SMER | 133 |
80 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | Vojtek Jakub Jakub Vojtek | NEKA | 117 | |
81 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | Šramka Štefan Štefan Šramka | NEKA | 44 | |
82 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | Kočtúch Tibor Tibor Kočtúch | SNS | 0 | |
83 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | Urban Ján Ján Urban | NEKA | 0 | |
84 | Demänovská Dolina Demänovská Dolina | Veverica Jaroslav Jaroslav Veverica | NEKA | 0 | |
85 | Beňadiková Beňadiková | 1 | Zlejší Viliam Viliam Zlejší | SMER | 129 |
86 | Beňadiková Beňadiková | Tekel Zdenek Zdenek Tekel | NEKA | 74 | |
87 | Beňadiková Beňadiková | Gurecký Martin Martin Gurecký | NEKA | 13 | |
88 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | 1 | Borošková Kvetoslava Kvetoslava Borošková | ĽS-HZDS | 128 |
89 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | Svitek Ján Ján Svitek | NEKA | 86 | |
90 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | Plachý Jaroslav Jaroslav Plachý | SMER | 81 | |
91 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | Furgaľák Peter Peter Furgaľák | KDH | 41 | |
92 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | Ježík Libor Libor Ježík | NEKA | 8 | |
93 | Liptovská Sielnica Liptovská Sielnica | Kapina Daniel Daniel Kapina | NEKA | 0 | |
94 | Uhorská Ves Uhorská Ves | 1 | Pavelica Michal Michal Pavelica | SMER | 125 |
95 | Malužiná Malužiná | 1 | Firášek Štefan Štefan Firášek | KDH | 120 |
96 | Malužiná Malužiná | Pastucha Milan Milan Pastucha | SDKÚ-DS | 26 | |
97 | Kvačany Kvačany | 1 | Klepáč Ladislav Ladislav Klepáč | SMER | 113 |
98 | Pavčina Lehota Pavčina Lehota | 1 | Ščasný Miroslav Miroslav Ščasný | SNS,SMER,ĽS-HZDS | 109 |
99 | Pavčina Lehota Pavčina Lehota | Klepáč Daniel Daniel Klepáč | NEKA | 103 | |
100 | Huty Huty | 1 | Badlík Milan Milan Badlík | ĽS-HZDS,SMER | 93 |
101 | Huty Huty | Drobúl František František Drobúl | KDH | 20 | |
102 | Huty Huty | Sálus Pavol Pavol Sálus | SNS | 17 | |
103 | Galovany Galovany | 1 | Devečka Stanislav Stanislav Devečka | NEKA | 87 |
104 | Galovany Galovany | Paulínyová Ľudmila Ľudmila Paulínyová | HZD | 28 | |
105 | Galovany Galovany | Chodásová Gabriela Gabriela Chodásová | SMER | 19 | |
106 | Galovany Galovany | Hodoš Miroslav Miroslav Hodoš | NEKA | 13 | |
107 | Jalovec Jalovec | 1 | Poproč Juraj Juraj Poproč | SMER | 84 |
108 | Jalovec Jalovec | Danko Milan Milan Danko | ĽS-HZDS | 79 | |
109 | Jalovec Jalovec | Mello František František Mello | SNS | 0 | |
110 | Trstené Trstené | 1 | Naďová Anna Anna Naďová | SDKÚ-DS | 83 |
111 | Bobrovček Bobrovček | 1 | Staroň Ladislav Ladislav Staroň | NEKA | 83 |
112 | Veterná Poruba Veterná Poruba | 1 | Socháň Ján Ján Socháň | SNS | 81 |
113 | Veterná Poruba Veterná Poruba | Tomko Pavel Pavel Tomko | SDKÚ-DS | 75 | |
114 | Pavlova Ves Pavlova Ves | 1 | Valo Bartolomej Bartolomej Valo | NEKA | 80 |
115 | Pavlova Ves Pavlova Ves | Bacúrová Iveta Iveta Bacúrová | NEKA | 38 | |
116 | Pavlova Ves Pavlova Ves | Vallo Drahotín Drahotín Vallo | KSS | 15 | |
117 | Pavlova Ves Pavlova Ves | Tomko Milan Milan Tomko | SNS,SMER,ĽS-HZDS | 6 | |
118 | Malé Borové Malé Borové | 1 | Kokoška Ján Ján Kokoška | ĽS-HZDS,SMER | 72 |
119 | Malé Borové Malé Borové | Kováč Miroslav Miroslav Kováč | SNS | 57 | |
120 | Prosiek Prosiek | 1 | Kollárová Janka Janka Kollárová | SMER | 71 |
121 | Prosiek Prosiek | Trnovský Ivan Ivan Trnovský | NEKA | 44 | |
122 | Nižná Boca Nižná Boca | 1 | Böhmer Jozef Jozef Böhmer | SMER | 69 |
123 | Nižná Boca Nižná Boca | Herichová Marcela Marcela Herichová | NEKA | 49 | |
124 | Malatíny Malatíny | 1 | Pethö Peter Peter Pethö | HZD | 68 |
125 | Malatíny Malatíny | Tholtová Ivana Ivana Tholtová | SNS | 38 | |
126 | Bobrovník Bobrovník | 1 | Ivanovský Ivan Ivan Ivanovský | ĽS-HZDS | 65 |
127 | Bobrovník Bobrovník | Kocúr Peter Peter Kocúr | SMER | 37 | |
128 | Konská Konská | 1 | Uličný Milan Milan Uličný | NEKA | 59 |
129 | Konská Konská | Dermeková Elena Elena Dermeková | MISIA 21 | 46 | |
130 | Konská Konská | Pleva Ľubomír Ľubomír Pleva | NEKA | 16 | |
131 | Konská Konská | Kuna Karol Karol Kuna | HZD | 6 | |
132 | Konská Konská | Jančuška Ján Ján Jančuška | SMER | 5 | |
133 | Bukovina Bukovina | 1 | Debnár Pavol Pavol Debnár | SMER | 47 |
134 | Bukovina Bukovina | Halušková Vlasta Vlasta Halušková | NEKA | 40 | |
135 | Bukovina Bukovina | Teniaková Mária Mária Teniaková | NEKA | 7 | |
136 | Vyšná Boca Vyšná Boca | 1 | Trégerová Ľubica Ľubica Trégerová | SMER | 47 |
137 | Vyšná Boca Vyšná Boca | Králik Pavol Pavol Králik | ĽS-HZDS,SNS | 41 | |
138 | Ižipovce Ižipovce | 1 | Franko Milan Milan Franko | NEKA | 38 |
139 | Liptovská Anna Liptovská Anna | 1 | Bella Ivan Ivan Bella | NEKA | 35 |
140 | Liptovská Anna Liptovská Anna | Manco Miroslav Miroslav Manco | ĽS-HZDS | 17 | |
141 | Veľké Borové Veľké Borové | 1 | Jančura Kamil Kamil Jančura | KDH | 20 |
142 | Veľké Borové Veľké Borové | Belko Jozef Jozef Belko | NEKA | 19 | |
143 | Liptovské Beharovce Liptovské Beharovce | 1 | Malý Jozef Jozef Malý | SNS | 19 |
144 | Liptovské Beharovce Liptovské Beharovce | Čáni Vladimír Vladimír Čáni | SDKÚ-DS | 14 | |
145 | Liptovské Beharovce Liptovské Beharovce | Nemešová Žofia Žofia Nemešová | SMER | 9 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie