reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom | 1 | Havlík Jozef Jozef Havlík | KSS,ĽS-HZDS,SMER,SMK-MKP | 940 |
2 | Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom | Kováč Alexander Alexander Kováč | NEKA | 148 | |
3 | Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom | Bočák Vojtech Vojtech Bočák | KDH, OKS, SDKÚ-DS | 71 | |
4 | Kozárovce Kozárovce | 1 | Majer Jozef Jozef Majer | ĽS-HZDS,SNS,KDH | 850 |
5 | Kozárovce Kozárovce | Benčat Daniel Daniel Benčat | HZD,Smer | 278 | |
6 | Tekovské Lužany Tekovské Lužany | 1 | Kotora Marián Marián Kotora | SMK-MKP | 787 |
7 | Tekovské Lužany Tekovské Lužany | Tatárová Alžbeta Alžbeta Tatárová | NEKA | 325 | |
8 | Tekovské Lužany Tekovské Lužany | Botka Ladislav Ladislav Botka | SDKÚ-DS | 99 | |
9 | Starý Tekov Starý Tekov | 1 | Bednáriková Zdenka Zdenka Bednáriková | NEKA | 677 |
10 | Starý Tekov Starý Tekov | Saktorová Oľga Oľga Saktorová | KDH | 113 | |
11 | Starý Tekov Starý Tekov | Nespešný Valér Valér Nespešný | ĽS-HZDS | 48 | |
12 | Nová Dedina Nová Dedina | 1 | Titurus Peter Peter Titurus | NEKA | 614 |
13 | Nová Dedina Nová Dedina | Svetlanský Florián Florián Svetlanský | NEKA | 193 | |
14 | Farná Farná | 1 | Vrábel Karol Karol Vrábel | SMK-MKP | 578 |
15 | Farná Farná | Pappová Monika Monika Pappová | NEKA | 119 | |
16 | Bátovce Bátovce | 1 | Kurej Jaroslav Jaroslav Kurej | NEKA | 545 |
17 | Bátovce Bátovce | Mráz Miroslav Miroslav Mráz | SMER | 64 | |
18 | Hronské Kľačany Hronské Kľačany | 1 | Kollár Miroslav Miroslav Kollár | KDH | 493 |
19 | Hronské Kľačany Hronské Kľačany | Kováč Miloš Miloš Kováč | NEKA | 223 | |
20 | Hronské Kľačany Hronské Kľačany | Ivanický Jozef Jozef Ivanický | ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 103 | |
21 | Hronské Kľačany Hronské Kľačany | Foťková Mária Mária Foťková | NEKA | 0 | |
22 | Plášťovce Plášťovce | 1 | Korčok Ladislav Ladislav Korčok | SMK-MKP | 491 |
23 | Čajkov Čajkov | 1 | Nichtová Emília Emília Nichtová | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 474 |
24 | Čajkov Čajkov | Nichta Cyril Cyril Nichta | NEKA | 141 | |
25 | Čajkov Čajkov | Hlbočan Jozef Jozef Hlbočan | NEKA | 29 | |
26 | Veľký Ďur Veľký Ďur | 1 | Hajko Ján Ján Hajko | SMER | 453 |
27 | Veľký Ďur Veľký Ďur | Obertová Viera Viera Obertová | ĽS-HZDS,SNS | 149 | |
28 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | 1 | Nagy Ľudovít Ľudovít Nagy | SMK-MKP | 402 |
29 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | Fóthy Sándor Sándor Fóthy | NEKA | 89 | |
30 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | Jakabšic Milan Milan Jakabšic | SDKÚ-DS | 79 | |
31 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | Babec Juraj Juraj Babec | NEKA | 70 | |
32 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | Memersheimer František František Memersheimer | NEKA | 52 | |
33 | Pohronský Ruskov Pohronský Ruskov | Csákvári Marian Marian Csákvári | NEKA | 21 | |
34 | Jur nad Hronom Jur nad Hronom | 1 | Valentová Helena Helena Valentová | ASV | 402 |
35 | Jur nad Hronom Jur nad Hronom | Dohány Štefan Štefan Dohány | SMK-MKP | 142 | |
36 | Šarovce Šarovce | 1 | Trníková Judita Judita Trníková | SDKÚ-DS | 375 |
37 | Žemberovce Žemberovce | 1 | Staňová Jana Jana Staňová | NEKA | 368 |
38 | Žemberovce Žemberovce | Ördöghová Eva Eva Ördöghová | ĽS-HZDS | 188 | |
39 | Žemberovce Žemberovce | Kvanka Ján Ján Kvanka | SMER | 97 | |
40 | Žemberovce Žemberovce | Bedušová Tatiana Tatiana Bedušová | NEKA | 14 | |
41 | Žemberovce Žemberovce | Kubalák Ján Ján Kubalák | NEKA | 7 | |
42 | Dolný Pial Dolný Pial | 1 | Potocký Robert Robert Potocký | SMER | 366 |
43 | Dolný Pial Dolný Pial | Valach Peter Peter Valach | NEKA | 93 | |
44 | Hronovce Hronovce | 1 | Csudai Róbert Róbert Csudai | NEKA | 345 |
45 | Hronovce Hronovce | Németh Roman Roman Németh | NEKA | 224 | |
46 | Hronovce Hronovce | Dorčáková Anna Anna Dorčáková | NEKA | 141 | |
47 | Hronovce Hronovce | Šánta Ľudovít Ľudovít Šánta | SMK-MKP | 51 | |
48 | Veľké Ludince Veľké Ludince | 1 | Cseri Zita Zita Cseri | NEKA | 343 |
49 | Veľké Ludince Veľké Ludince | Vavreczky József József Vavreczky | SMK-MKP | 234 | |
50 | Veľké Ludince Veľké Ludince | Csomor Alexander Alexander Csomor | NEKA | 171 | |
51 | Veľké Ludince Veľké Ludince | Cefferová Marta Marta Cefferová | NEKA | 125 | |
52 | Mýtne Ludany Mýtne Ludany | 1 | Kollárdiová Oľga Oľga Kollárdiová | SDKÚ-DS | 340 |
53 | Mýtne Ludany Mýtne Ludany | Kováč Július Július Kováč | NEKA | 103 | |
54 | Mýtne Ludany Mýtne Ludany | Vitál Štefan Štefan Vitál | SMK-MKP | 55 | |
55 | Mýtne Ludany Mýtne Ludany | Ráchelová Eva Eva Ráchelová | SF | 9 | |
56 | Veľké Turovce Veľké Turovce | 1 | Hudec Peter Peter Hudec | NEKA | 338 |
57 | Veľké Turovce Veľké Turovce | Bartoš Ladislav Ladislav Bartoš | SMK-MKP | 80 | |
58 | Čaka Čaka | 1 | Viglaš Ľudovít Ľudovít Viglaš | SNS | 337 |
59 | Čaka Čaka | Bielik Anton Anton Bielik | ĽS-HZDS | 150 | |
60 | Demandice Demandice | 1 | Prommer Ján Ján Prommer | SDKÚ-DS | 334 |
61 | Demandice Demandice | Štutika Július Július Štutika | NEKA | 236 | |
62 | Demandice Demandice | Kürthy Attila Attila Kürthy | NEKA | 86 | |
63 | Demandice Demandice | Alakšová Margita Margita Alakšová | ĽS-HZDS | 0 | |
64 | Lok Lok | 1 | Szabo Jozef Jozef Szabo | SMER | 313 |
65 | Podlužany Podlužany | 1 | Kováčová Ida Ida Kováčová | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 308 |
66 | Čata Čata | 1 | Lakatos Ľudovít Ľudovít Lakatos | SMK-MKP | 286 |
67 | Čata Čata | Takácsová Anett Anett Takácsová | NEKA | 165 | |
68 | Čata Čata | Hudák Pavel Pavel Hudák | SDKÚ-DS | 89 | |
69 | Čata Čata | Antalová Priska Priska Antalová | NEKA | 64 | |
70 | Čata Čata | Gáspár Ladislav Ladislav Gáspár | NEKA | 44 | |
71 | Čata Čata | Szabó Kornel Kornel Szabó | NEKA | 25 | |
72 | Čata Čata | Babindák Štefan Štefan Babindák | NEKA | 16 | |
73 | Vyškovce nad Ipľom Vyškovce nad Ipľom | 1 | Maťó Štefan Štefan Maťó | NEKA | 286 |
74 | Vyškovce nad Ipľom Vyškovce nad Ipľom | Urbán László László Urbán | SMK-MKP | 91 | |
75 | Vyškovce nad Ipľom Vyškovce nad Ipľom | Kovács Dalibor Dalibor Kovács | NEKA | 37 | |
76 | Rybník Rybník | 1 | Králik Imrich Imrich Králik | ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS | 276 |
77 | Rybník Rybník | Bačík Marian Marian Bačík | NEKA | 236 | |
78 | Rybník Rybník | Švec Jozef Jozef Švec | SMER | 182 | |
79 | Rybník Rybník | Uhnák Jozef Jozef Uhnák | KDH | 90 | |
80 | Rybník Rybník | Lúpalová Ružena Ružena Lúpalová | NEKA | 47 | |
81 | Kuraľany Kuraľany | 1 | Mésároš Dušan Dušan Mésároš | ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER | 271 |
82 | Kuraľany Kuraľany | Varga Emil Emil Varga | ANO | 79 | |
83 | Kuraľany Kuraľany | Bielik Róbert Róbert Bielik | SNS | 24 | |
84 | Pukanec Pukanec | 1 | Bahnová Jana Jana Bahnová | NEKA | 268 |
85 | Pukanec Pukanec | Kováčik Ján Ján Kováčik | NEKA | 240 | |
86 | Pukanec Pukanec | Pacher Marian Marian Pacher | NEKA | 196 | |
87 | Pukanec Pukanec | Hrubá Mária Mária Hrubá | NEKA | 111 | |
88 | Pukanec Pukanec | Brnák Ján Ján Brnák | ASV | 102 | |
89 | Pukanec Pukanec | Rievaj Ján Ján Rievaj | NEKA | 49 | |
90 | Pukanec Pukanec | Klinko Peter Peter Klinko | NEKA | 39 | |
91 | Pukanec Pukanec | Michalcová Gabriela Gabriela Michalcová | SMER | 0 | |
92 | Nýrovce Nýrovce | 1 | Fekete Zoltán Zoltán Fekete | SMK-MKP | 266 |
93 | Nový Tekov Nový Tekov | 1 | Pappová Viera Viera Pappová | KDH,SF,SMK-MKP | 252 |
94 | Nový Tekov Nový Tekov | Hrušková Silvia Silvia Hrušková | SMER | 217 | |
95 | Nový Tekov Nový Tekov | Ráši Ladislav Ladislav Ráši | NEKA | 38 | |
96 | Dolné Semerovce Dolné Semerovce | 1 | Baláž Vendelín Vendelín Baláž | NEKA | 247 |
97 | Dolné Semerovce Dolné Semerovce | Tóth Július Július Tóth | NEKA | 54 | |
98 | Dolné Semerovce Dolné Semerovce | Štefanecová Alena Alena Štefanecová | SDKÚ-DS | 12 | |
99 | Keť Keť | 1 | Mikus Irén Irén Mikus | SMK-MKP | 244 |
100 | Keť Keť | Tóth Július Július Tóth | NEKA | 89 | |
101 | Keť Keť | Danczi József József Danczi | NEKA | 72 | |
102 | Horné Turovce Horné Turovce | 1 | Szondiová Alica Alica Szondiová | NEKA | 232 |
103 | Horné Turovce Horné Turovce | Majer Štefan Štefan Majer | SMK-MKP | 65 | |
104 | Hronské Kosihy Hronské Kosihy | 1 | Reguľa Marek Marek Reguľa | NEKA | 212 |
105 | Hronské Kosihy Hronské Kosihy | Števko Michal Michal Števko | SMER,SNS | 151 | |
106 | Horné Semerovce Horné Semerovce | 1 | Komjáthy Zoltán Zoltán Komjáthy | NEKA | 210 |
107 | Horné Semerovce Horné Semerovce | Uhrín Gejza Gejza Uhrín | NEKA | 121 | |
108 | Horné Semerovce Horné Semerovce | Csalová Zuzana Zuzana Csalová | NEKA | 18 | |
109 | Lontov Lontov | 1 | Kuczman Štefan Štefan Kuczman | SMK-MKP | 207 |
110 | Santovka Santovka | 1 | Lőrincz Ľubomír Ľubomír Lőrincz | NEKA | 206 |
111 | Santovka Santovka | Šmrhola Jozef Jozef Šmrhola | SZ,ĽS-HZDS | 153 | |
112 | Santovka Santovka | Húska Stanislav Stanislav Húska | SMER | 97 | |
113 | Santovka Santovka | Šuhaj Ján Ján Šuhaj | SDKÚ-DS | 29 | |
114 | Sikenica Sikenica | 1 | Maďar Július Július Maďar | SMK-MKP | 206 |
115 | Pastovce Pastovce | 1 | Mészáros Oto Oto Mészáros | NEKA | 206 |
116 | Pastovce Pastovce | Petőová Viola Viola Petőová | SMK-MKP | 125 | |
117 | Pastovce Pastovce | Szücsová Júlia Júlia Szücsová | NEKA | 11 | |
118 | Veľké Kozmálovce Veľké Kozmálovce | 1 | Fialová Margita Margita Fialová | SNS | 205 |
119 | Veľké Kozmálovce Veľké Kozmálovce | Tariška Michal Michal Tariška | ĽS-HZDS | 191 | |
120 | Ipeľský Sokolec Ipeľský Sokolec | 1 | Gasparik Koloman Koloman Gasparik | SMK-MKP | 203 |
121 | Ipeľský Sokolec Ipeľský Sokolec | Gyönyörová Zuzana Zuzana Gyönyörová | NEKA | 190 | |
122 | Ipeľský Sokolec Ipeľský Sokolec | Horváth František František Horváth | NEKA | 167 | |
123 | Krškany Krškany | Frtúsová Viera Viera Frtúsová | KDH | 199 | |
124 | Krškany Krškany | Kováčik Peter Peter Kováčik | NEKA | 199 | |
125 | Zbrojníky Zbrojníky | 1 | Kišš Juraj Juraj Kišš | NEKA | 182 |
126 | Zbrojníky Zbrojníky | Bungyi Ondrej Ondrej Bungyi | SDKÚ-DS | 111 | |
127 | Plavé Vozokany Plavé Vozokany | 1 | Gemeri Štefan Štefan Gemeri | SMER | 181 |
128 | Plavé Vozokany Plavé Vozokany | Sádovský Július Július Sádovský | ANO | 142 | |
129 | Ipeľské Úľany Ipeľské Úľany | 1 | Tóthová Magdaléna Magdaléna Tóthová | NEKA | 178 |
130 | Ipeľské Úľany Ipeľské Úľany | Molnár Ladislav Ladislav Molnár | SMK-MKP | 38 | |
131 | Ipeľské Úľany Ipeľské Úľany | Molnárová Katarína Katarína Molnárová | NEKA | 14 | |
132 | Beša Beša | 1 | Drappan Ladislav Ladislav Drappan | SMK-MKP | 171 |
133 | Beša Beša | Mankovický Zoltán Zoltán Mankovický | NEKA | 99 | |
134 | Beša Beša | Korpáš Ladislav Ladislav Korpáš | NEKA | 70 | |
135 | Hrkovce Hrkovce | 1 | Nagy Gejza Gejza Nagy | SDKÚ-DS | 166 |
136 | Hrkovce Hrkovce | Stehlíková Danica Danica Stehlíková | NEKA | 52 | |
137 | Hrkovce Hrkovce | Pompos Árpád Árpád Pompos | NEKA | 6 | |
138 | Kukučínov Kukučínov | 1 | Páchník Pavel Pavel Páchník | KDH | 166 |
139 | Kukučínov Kukučínov | Antal Alexander Alexander Antal | SMER | 150 | |
140 | Horná Seč Horná Seč | 1 | Adami Jozef Jozef Adami | NEKA | 164 |
141 | Horná Seč Horná Seč | Moravská Edita Edita Moravská | ASV | 143 | |
142 | Horná Seč Horná Seč | Zsiga Magdaléna Magdaléna Zsiga | SMK-MKP | 0 | |
143 | Kubáňovo Kubáňovo | 1 | Tóth Tibor Tibor Tóth | NEKA | 163 |
144 | Hontianske Trsťany Hontianske Trsťany | 1 | Gálus Jozef Jozef Gálus | ĽS-HZDS,SNS | 151 |
145 | Malé Kozmálovce Malé Kozmálovce | 1 | Pisch Ladislav Ladislav Pisch | NEKA | 148 |
146 | Malé Kozmálovce Malé Kozmálovce | Hudecová Hana Hana Hudecová | NEKA | 38 | |
147 | Malé Kozmálovce Malé Kozmálovce | Drexler Tibor Tibor Drexler | NEKA | 26 | |
148 | Šalov Šalov | 1 | Kassai Ľudovít Ľudovít Kassai | SMK-MKP | 145 |
149 | Šalov Šalov | Beszédesová Dagmar Dagmar Beszédesová | SDKÚ-DS | 51 | |
150 | Tupá Tupá | 1 | Hárik Jozef Jozef Hárik | NEKA | 144 |
151 | Tupá Tupá | Holomeková Erika Erika Holomeková | NEKA | 114 | |
152 | Tupá Tupá | Jakab Michal Michal Jakab | NEKA | 65 | |
153 | Tupá Tupá | Febenová Miroslava Miroslava Febenová | NEKA | 24 | |
154 | Tupá Tupá | Kardošová Erika Erika Kardošová | NEKA | 21 | |
155 | Tekovský Hrádok Tekovský Hrádok | 1 | Ožvald Vojtech Vojtech Ožvald | NEKA | 143 |
156 | Bory Bory | 1 | Szúdy Ladislav Ladislav Szúdy | SMK-MKP | 143 |
157 | Bory Bory | Török Alexander Alexander Török | SMER | 46 | |
158 | Sazdice Sazdice | 1 | Kovács Gabriel Gabriel Kovács | NEKA | 138 |
159 | Sazdice Sazdice | Srna Zoltán Zoltán Srna | SMK-MKP | 137 | |
160 | Ondrejovce Ondrejovce | 1 | Bielokostolský Jozef Jozef Bielokostolský | NEKA | 132 |
161 | Ondrejovce Ondrejovce | Horváthová Rozália Rozália Horváthová | NEKA | 120 | |
162 | Ondrejovce Ondrejovce | Juhásová Mária Mária Juhásová | NEKA | 26 | |
163 | Ondrejovce Ondrejovce | Varga Tibor Tibor Varga | ĽS-HZDS | 12 | |
164 | Ondrejovce Ondrejovce | Benyová Zita Zita Benyová | SMK-MKP | 4 | |
165 | Tehla Tehla | 1 | Kiss Július Július Kiss | NEKA | 129 |
166 | Tehla Tehla | Mišík Ján Ján Mišík | SMK-MKP | 97 | |
167 | Tehla Tehla | Žigrai Ivan Ivan Žigrai | ĽS-HZDS | 54 | |
168 | Tehla Tehla | Koprda Ján Ján Koprda | NEKA | 33 | |
169 | Drženice Drženice | 1 | Baláž Ondrej Ondrej Baláž | SMER | 126 |
170 | Hokovce Hokovce | 1 | Kis Juraj Juraj Kis | SMK-MKP | 120 |
171 | Hokovce Hokovce | Sekerešová Hilda Hilda Sekerešová | NEKA | 117 | |
172 | Hokovce Hokovce | Príbojová Mária Mária Príbojová | NEKA | 87 | |
173 | Málaš Málaš | 1 | Streda Karol Karol Streda | NEKA | 115 |
174 | Málaš Málaš | Lacko Róbert Róbert Lacko | NEKA | 95 | |
175 | Málaš Málaš | Gyepes Ján Ján Gyepes | SMK-MKP | 66 | |
176 | Málaš Málaš | Vanek Ľudovít Ľudovít Vanek | SF | 19 | |
177 | Málaš Málaš | Šuhaj Alexander Alexander Šuhaj | NEKA | 15 | |
178 | Devičany Devičany | 1 | Slížiková Monika Monika Slížiková | NEKA | 112 |
179 | Devičany Devičany | Hrtánková Eva Eva Hrtánková | SMER | 105 | |
180 | Dolná Seč Dolná Seč | 1 | Čornák Eugen Eugen Čornák | ĽS-HZDS | 109 |
181 | Dolná Seč Dolná Seč | Márföldy Ondrej Ondrej Márföldy | NEKA | 76 | |
182 | Dolná Seč Dolná Seč | Kúcs Alexander Alexander Kúcs | SDKÚ-DS | 39 | |
183 | Dolná Seč Dolná Seč | Valent Viliam Viliam Valent | SMER | 28 | |
184 | Dolná Seč Dolná Seč | Sitka Ladislav Ladislav Sitka | SF | 9 | |
185 | Turá Turá | 1 | Papová Ida Ida Papová | SMK-MKP | 106 |
186 | Turá Turá | Bogár Jozef Jozef Bogár | NEKA | 56 | |
187 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | 1 | Pilinský Karol Karol Pilinský | SDKÚ-DS | 103 |
188 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Kuruc Ladislav Ladislav Kuruc | NEKA | 79 | |
189 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Révészová Marta Marta Révészová | NEKA | 66 | |
190 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Melich Ján Ján Melich | SMER | 30 | |
191 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Szabó Jozef Jozef Szabó | SMK-MKP | 19 | |
192 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Berkešová Katarína Katarína Berkešová | NEKA | 17 | |
193 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Števková Zuzana Zuzana Števková | NEKA | 14 | |
194 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Gulášová Jana Jana Gulášová | NEKA | 11 | |
195 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Szabó Ivan Ivan Szabó | NEKA | 9 | |
196 | Hontianska Vrbica Hontianska Vrbica | Lacková Nora Nora Lacková | NEKA | 5 | |
197 | Malé Ludince Malé Ludince | 1 | Bacsa Zoltán Zoltán Bacsa | SMK-MKP | 102 |
198 | Bajka Bajka | 1 | Štrba Alojz Alojz Štrba | SMER | 97 |
199 | Horný Pial Horný Pial | 1 | Šivo Andrej Andrej Šivo | SMER | 91 |
200 | Horný Pial Horný Pial | Vicze Arpád Arpád Vicze | SMK-MKP | 85 | |
201 | Jabloňovce Jabloňovce | 1 | Boldiš Ľubomír Ľubomír Boldiš | NEKA | 88 |
202 | Jabloňovce Jabloňovce | Kuka Jaroslav Jaroslav Kuka | KSS | 20 | |
203 | Jabloňovce Jabloňovce | Tekulová Veronika Veronika Tekulová | NEKA | 3 | |
204 | Iňa Iňa | 1 | Rosipal Jozef Jozef Rosipal | ĽS-HZDS | 87 |
205 | Iňa Iňa | Staňová Beáta Beáta Staňová | SMER | 76 | |
206 | Brhlovce Brhlovce | 1 | Péter Jaroslav Jaroslav Péter | NEKA | 85 |
207 | Brhlovce Brhlovce | Kuhajda Albín Albín Kuhajda | NEKA | 62 | |
208 | Brhlovce Brhlovce | Janáč Ján Ján Janáč | KSS,SDKÚ-DS,SNS,SMER | 52 | |
209 | Brhlovce Brhlovce | Hudecová Mária Mária Hudecová | ĽS-HZDS | 8 | |
210 | Lula Lula | 1 | Trubíni Ján Ján Trubíni | SMER | 85 |
211 | Lula Lula | Farkašová Mária Mária Farkašová | ĽS-HZDS | 37 | |
212 | Slatina Slatina | 1 | Bazsó Arpád Arpád Bazsó | SMK-MKP | 79 |
213 | Slatina Slatina | Mašurik Juraj Juraj Mašurik | NEKA | 73 | |
214 | Slatina Slatina | Klimentová Matilda Matilda Klimentová | NEKA | 48 | |
215 | Domadice Domadice | 1 | Berkeš Marian Marian Berkeš | NEKA | 74 |
216 | Domadice Domadice | Tuhársky Jozef Jozef Tuhársky | ĽS-HZDS | 43 | |
217 | Domadice Domadice | Pachinger Peter Peter Pachinger | SNS | 35 | |
218 | Bielovce Bielovce | 1 | Skladanová Irena Irena Skladanová | NEKA | 73 |
219 | Uhliská Uhliská | 1 | Tošal Jozef Jozef Tošal | NEKA | 72 |
220 | Uhliská Uhliská | Húska Miloš Miloš Húska | SDKÚ-DS | 67 | |
221 | Zalaba Zalaba | 1 | Michlianová Etela Etela Michlianová | NEKA | 64 |
222 | Zalaba Zalaba | Urbán Zoltán Zoltán Urbán | SMK-MKP | 44 | |
223 | Zalaba Zalaba | Pásztor Arpád Arpád Pásztor | NEKA | 6 | |
224 | Žemliare Žemliare | 1 | Sládečková Ildikó Ildikó Sládečková | NEKA | 63 |
225 | Žemliare Žemliare | Gubíková Andrea Andrea Gubíková | SMK-MKP | 62 | |
226 | Starý Hrádok Starý Hrádok | 1 | Szabóová Helena Helena Szabóová | SMER | 63 |
227 | Starý Hrádok Starý Hrádok | Košický Ladislav Ladislav Košický | SMK-MKP | 49 | |
228 | Starý Hrádok Starý Hrádok | Šebők Štefan Štefan Šebők | NEKA | 4 | |
229 | Bohunice Bohunice | 1 | Gábrš Vladimír Vladimír Gábrš | SMER | 51 |
230 | Bohunice Bohunice | Anguš Stanislav Stanislav Anguš | NEKA | 45 | |
231 | Pečenice Pečenice | 1 | Hudík Dušan Dušan Hudík | NEKA | 47 |
232 | Pečenice Pečenice | Lajpríková Mária Mária Lajpríková | NEKA | 44 | |
233 | Pečenice Pečenice | Bonta Tomáš Tomáš Bonta | KDH | 0 | |
234 | Vyšné nad Hronom Vyšné nad Hronom | 1 | Macák Štefan Štefan Macák | NEKA | 46 |
235 | Vyšné nad Hronom Vyšné nad Hronom | Zajačko Ivan Ivan Zajačko | NEKA | 39 | |
236 | Vyšné nad Hronom Vyšné nad Hronom | Madarásová Eva Eva Madarásová | SMER | 36 | |
237 | Jesenské Jesenské | Chrančok Jozef Jozef Chrančok | SDKÚ-DS | 14 | |
238 | Jesenské Jesenské | Jablonská Jitka Jitka Jablonská | ĽS-HZDS | 14 | |
239 | Jesenské Jesenské | Kender Anton Anton Kender | NEKA | 3 | |
240 | Jesenské Jesenské | Vančová Jana Jana Vančová | NEKA | 2 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie