reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Uhrovec Uhrovec | 1 | Máčeková Zuzana Zuzana Máčeková | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 530 |
2 | Uhrovec Uhrovec | Párkaň Ladislav Ladislav Párkaň | SF | 132 | |
3 | Rybany Rybany | 1 | Broniš Marián Marián Broniš | KDH | 321 |
4 | Dežerice Dežerice | 1 | Chudoba Ladislav Ladislav Chudoba | ĽS-HZDS | 292 |
5 | Dežerice Dežerice | Janega Július Július Janega | SDKÚ-DS | 40 | |
6 | Dežerice Dežerice | Kardošová Ľubica Ľubica Kardošová | SF | 31 | |
7 | Zlatníky Zlatníky | 1 | Gešnábel Milan Milan Gešnábel | ĽS-HZDS | 276 |
8 | Zlatníky Zlatníky | Ondrejka Jozef Jozef Ondrejka | SMER | 143 | |
9 | Žitná - Radiša Žitná - Radiša | 1 | Botka Rudolf Rudolf Botka | SMER,ĽS-HZDS,SNS | 214 |
10 | Podlužany Podlužany | 1 | Hruška Jozef Jozef Hruška | SDĽ | 214 |
11 | Podlužany Podlužany | Miksa Pavel Pavel Miksa | NEKA | 184 | |
12 | Podlužany Podlužany | Antala Ján Ján Antala | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 60 | |
13 | Kšinná Kšinná | 1 | Pavle Milan Milan Pavle | HZD | 200 |
14 | Kšinná Kšinná | Jedlička Rastislav Rastislav Jedlička | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 64 | |
15 | Kšinná Kšinná | Botka Juraj Juraj Botka | KSS | 39 | |
16 | Nedašovce Nedašovce | 1 | Magdolenová Elena Elena Magdolenová | ĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH | 197 |
17 | Nedašovce Nedašovce | Cidoríková Alena Alena Cidoríková | NEKA | 64 | |
18 | Brezolupy Brezolupy | 1 | Hrúzová Jarmila Jarmila Hrúzová | NEKA | 193 |
19 | Veľké Hoste Veľké Hoste | 1 | Korálová Jarmila Jarmila Korálová | ĽS-HZDS,SNS | 191 |
20 | Veľké Hoste Veľké Hoste | Lobotková Ľudmila Ľudmila Lobotková | NEKA | 117 | |
21 | Prusy Prusy | 1 | Tomášik Ján Ján Tomášik | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 188 |
22 | Veľké Držkovce Veľké Držkovce | 1 | Otto Stanislav Stanislav Otto | ĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH | 182 |
23 | Veľké Držkovce Veľké Držkovce | Urban Jozef Jozef Urban | NEKA | 153 | |
24 | Veľké Držkovce Veľké Držkovce | Michalech František František Michalech | SDKÚ-DS | 56 | |
25 | Haláčovce Haláčovce | 1 | Laurinec Peter Peter Laurinec | ĽS-HZDS | 173 |
26 | Haláčovce Haláčovce | Balla Ľubomír Ľubomír Balla | KDH | 24 | |
27 | Malé Hoste Malé Hoste | 1 | Kišacová Veronika Veronika Kišacová | NEKA | 170 |
28 | Malé Hoste Malé Hoste | Rusnák Teodor Teodor Rusnák | SMER | 78 | |
29 | Krásna Ves Krásna Ves | 1 | Došek Milan Milan Došek | SMER,SNS,ĽS-HZDS | 162 |
30 | Otrhánky Otrhánky | 1 | Flimel František František Flimel | ĽS-HZDS | 158 |
31 | Otrhánky Otrhánky | Strempek Ľubomír Ľubomír Strempek | SMER | 66 | |
32 | Otrhánky Otrhánky | Kondášová Emília Emília Kondášová | NEKA | 46 | |
33 | Slatina nad Bebravou Slatina nad Bebravou | 1 | Srnec Michal Michal Srnec | SMER | 151 |
34 | Slatina nad Bebravou Slatina nad Bebravou | Vrbičanová Zdenka Zdenka Vrbičanová | SNS, KDH | 113 | |
35 | Pečeňany Pečeňany | 1 | Šujanová Mária Mária Šujanová | SMER | 150 |
36 | Pečeňany Pečeňany | Kosiba Marián Marián Kosiba | ĽS-HZDS | 92 | |
37 | Pečeňany Pečeňany | Kozinka Peter Peter Kozinka | SNS | 22 | |
38 | Pečeňany Pečeňany | Malánik Alojz Alojz Malánik | NEKA | 3 | |
39 | Timoradza Timoradza | 1 | Šebeňová Iveta Iveta Šebeňová | ĽS-HZDS | 146 |
40 | Timoradza Timoradza | Krajčík Juraj Juraj Krajčík | SMER | 130 | |
41 | Šišov Šišov | 1 | Sitár Jaroslav Jaroslav Sitár | ĽS-HZDS | 145 |
42 | Borčany Borčany | 1 | Asverus Jozef Jozef Asverus | SMER,ĽS-HZDS | 127 |
43 | Borčany Borčany | Poluch Vojtech Vojtech Poluch | KDH | 23 | |
44 | Dvorec Dvorec | 1 | Srncová Eva Eva Srncová | NEKA | 122 |
45 | Dvorec Dvorec | Filo Peter Peter Filo | SMER,ĽS-HZDS | 78 | |
46 | Dvorec Dvorec | Baláž Marián Marián Baláž | NEKA | 24 | |
47 | Dvorec Dvorec | Chromek Dominik Dominik Chromek | KDH | 9 | |
48 | Horné Naštice Horné Naštice | 1 | Hedera Jozef Jozef Hedera | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 108 |
49 | Horné Naštice Horné Naštice | Hedera Ľubomír Ľubomír Hedera | NEKA | 82 | |
50 | Horné Naštice Horné Naštice | Kšiňanová Mária Mária Kšiňanová | KDH | 78 | |
51 | Ruskovce Ruskovce | 1 | Kyselica Peter Peter Kyselica | NEKA | 108 |
52 | Ruskovce Ruskovce | Jarošová Anna Anna Jarošová | KDH | 101 | |
53 | Ruskovce Ruskovce | Filan Jozef Jozef Filan | ĽS-HZDS,SNS | 53 | |
54 | Ruskovce Ruskovce | Mlynek Jaroslav Jaroslav Mlynek | SMER | 40 | |
55 | Chudá Lehota Chudá Lehota | 1 | Poluchová Iveta Iveta Poluchová | SMER,SNS | 108 |
56 | Chudá Lehota Chudá Lehota | Ševčíková Eva Eva Ševčíková | ĽS-HZDS | 26 | |
57 | Dolné Naštice Dolné Naštice | 1 | Petreje Marian Marian Petreje | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 101 |
58 | Malá Hradná Malá Hradná | 1 | Zelenák Jozef Jozef Zelenák | ĽS-HZDS | 98 |
59 | Malá Hradná Malá Hradná | Varhaníková Mária Mária Varhaníková | SNS | 74 | |
60 | Malá Hradná Malá Hradná | Vavrová Jana Jana Vavrová | SF | 43 | |
61 | Pochabany Pochabany | 1 | Beňačka Vladimír Vladimír Beňačka | SMER | 90 |
62 | Libichava Libichava | 1 | Darmo Dušan Dušan Darmo | KDH | 77 |
63 | Veľké Chlievany Veľké Chlievany | 1 | Juršták Peter Peter Juršták | NEKA | 73 |
64 | Miezgovce Miezgovce | 1 | Trgyňa Juraj Juraj Trgyňa | NEKA | 73 |
65 | Pravotice Pravotice | 1 | Vajdák Jozef Jozef Vajdák | NEKA | 69 |
66 | Pravotice Pravotice | Bitarovský Anton Anton Bitarovský | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 60 | |
67 | Pravotice Pravotice | Borik Jozef Jozef Borik | SDKÚ-DS, KDH | 30 | |
68 | Pravotice Pravotice | Kasala Jozef Jozef Kasala | NEKA | 27 | |
69 | Slatinka nad Bebravou Slatinka nad Bebravou | 1 | Bacho Ján Ján Bacho | NEKA | 61 |
70 | Slatinka nad Bebravou Slatinka nad Bebravou | Jakubčeková Mária Mária Jakubčeková | KDH | 36 | |
71 | Slatinka nad Bebravou Slatinka nad Bebravou | Makyš Jozef Jozef Makyš | ĽS-HZDS,SNS | 25 | |
72 | Slatinka nad Bebravou Slatinka nad Bebravou | Žaťko Patrik Patrik Žaťko | SMER | 19 | |
73 | Ľutov Ľutov | 1 | Buchel Dušan Dušan Buchel | SMER | 58 |
74 | Vysočany Vysočany | 1 | Sečanský Ivan Ivan Sečanský | ĽS-HZDS,SMER,SNS | 55 |
75 | Vysočany Vysočany | Sekáčová Anna Anna Sekáčová | KDH | 41 | |
76 | Čierna Lehota Čierna Lehota | 1 | Horák Dušan Dušan Horák | SNS | 51 |
77 | Šípkov Šípkov | 1 | Belan Vincent Vincent Belan | SNS | 46 |
78 | Cimenná Cimenná | 1 | Lagin Jozef Jozef Lagin | NEKA | 43 |
79 | Dubnička Dubnička | 1 | Melíšek Jozef Jozef Melíšek | ĽS-HZDS,SNS,SMER | 40 |
80 | Dubnička Dubnička | Maďarová Elena Elena Maďarová | SDKÚ-DS | 26 | |
81 | Dubnička Dubnička | Kitzová Viera Viera Kitzová | HZD | 1 | |
82 | Omastiná Omastiná | 1 | Kusý Viliam Viliam Kusý | SMER,ĽS-HZDS | 24 |
83 | Uhrovské Podhradie Uhrovské Podhradie | 1 | Duranzia Dušan Dušan Duranzia | NEKA | 21 |
84 | Uhrovské Podhradie Uhrovské Podhradie | Turek Slavomír Slavomír Turek | ĽS-HZDS,SNS | 7 | |
85 | Trebichava Trebichava | 1 | Hanková Iveta Iveta Hanková | NEKA | 8 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie