reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nenince Nenince | 1 | Kuzma Zoltán Zoltán Kuzma | NEKA | 731 |
2 | Nenince Nenince | Híveš Imrich Imrich Híveš | MOST-HÍD | 219 | |
3 | Vinica Vinica | 1 | Hrubík Béla Béla Hrubík | SMK-MKP | 634 |
4 | Vinica Vinica | Hamerlik Richárd Richárd Hamerlik | NEKA | 317 | |
5 | Vinica Vinica | Surová Mária Mária Surová | NEKA | 164 | |
6 | Želovce Želovce | 1 | Makó Július Július Makó | SMER | 431 |
7 | Želovce Želovce | Balla Ladislav Ladislav Balla | SDKÚ-DS, MOST-HÍD, KDH | 184 | |
8 | Želovce Želovce | Tóth Ladislav Ladislav Tóth | NEKA | 69 | |
9 | Dolná Strehová Dolná Strehová | 1 | Mališ Dušan Dušan Mališ | SMER | 369 |
10 | Pôtor Pôtor | 1 | Laco Branislav Branislav Laco | SMER, ĽS-HZDS, SNS | 358 |
11 | Pôtor Pôtor | Tupí Jozef Jozef Tupí | NEKA | 77 | |
12 | Hrušov Hrušov | 1 | Bendík Pavel Pavel Bendík | NEKA | 356 |
13 | Hrušov Hrušov | Hajdúch Jozef Jozef Hajdúch | ĽS-HZDS | 70 | |
14 | Balog nad Ipľom Balog nad Ipľom | 1 | Cseri Ľudovít Ľudovít Cseri | SMK-MKP, MOST-HÍD | 321 |
15 | Balog nad Ipľom Balog nad Ipľom | Balázs Peter Peter Balázs | NEKA | 206 | |
16 | Bušince Bušince | 1 | Végh Zoltán Zoltán Végh | NEKA | 302 |
17 | Bušince Bušince | Palajová Beáta Beáta Palajová | SDKÚ-DS | 277 | |
18 | Bušince Bušince | Zauška Jaroslav Jaroslav Zauška | KDH | 140 | |
19 | Veľká Čalomija Veľká Čalomija | 1 | Nagy Michal Michal Nagy | SMK-MKP | 287 |
20 | Veľká Čalomija Veľká Čalomija | Krupa Šimon Šimon Krupa | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 99 | |
21 | Lesenice Lesenice | 1 | Majdán Ladislav Ladislav Majdán | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 284 |
22 | Lesenice Lesenice | Babka Michal Michal Babka | SMK-MKP | 41 | |
23 | Opatovská Nová Ves Opatovská Nová Ves | 1 | Jámbor László László Jámbor | SMK-MKP | 251 |
24 | Opatovská Nová Ves Opatovská Nová Ves | Šiket Karol Karol Šiket | MOST-HÍD | 128 | |
25 | Opatovská Nová Ves Opatovská Nová Ves | Radoš Ján Ján Radoš | NEKA | 28 | |
26 | Dolné Plachtince Dolné Plachtince | 1 | Ivic Jozef Jozef Ivic | SDKÚ-DS, SMER | 227 |
27 | Dolné Plachtince Dolné Plachtince | Varga Peter Peter Varga | SNS | 71 | |
28 | Dolné Plachtince Dolné Plachtince | Chrapka Dušan Dušan Chrapka | MOST-HÍD | 32 | |
29 | Dolné Plachtince Dolné Plachtince | Beták Libor Libor Beták | NEKA | 18 | |
30 | Sklabiná Sklabiná | 1 | Kálovcová Marta Marta Kálovcová | SMER, MOST-HÍD | 218 |
31 | Sklabiná Sklabiná | Tóth Štefan Štefan Tóth | NEKA | 111 | |
32 | Sklabiná Sklabiná | Belák Branislav Branislav Belák | ĽS-HZDS, KDH, SNS, ZRS | 106 | |
33 | Kosihy nad Ipľom Kosihy nad Ipľom | 1 | Košíková Silvia Silvia Košíková | SMK-MKP | 216 |
34 | Kosihy nad Ipľom Kosihy nad Ipľom | Skabela Rózsa Rózsa Skabela | NEKA | 98 | |
35 | Kosihy nad Ipľom Kosihy nad Ipľom | Böjtös Norbert Norbert Böjtös | NEKA | 23 | |
36 | Kosihy nad Ipľom Kosihy nad Ipľom | Molnár Jozef Jozef Molnár | SMER | 13 | |
37 | Kosihovce Kosihovce | 1 | Gyurászová Eva Eva Gyurászová | MOST-HÍD, SMK-MKP, SMER, ĽS-HZDS | 209 |
38 | Kosihovce Kosihovce | Jardeková Ľubica Ľubica Jardeková | SDKÚ-DS | 83 | |
39 | Záhorce Záhorce | 1 | Kázmer Branislav Branislav Kázmer | SDKÚ-DS | 205 |
40 | Záhorce Záhorce | Filip Jaroslav Jaroslav Filip | SMER | 145 | |
41 | Záhorce Záhorce | Balga Dušan Dušan Balga | SF | 90 | |
42 | Záhorce Záhorce | Hromada Ivan Ivan Hromada | NEKA | 10 | |
43 | Ipeľské Predmostie Ipeľské Predmostie | 1 | Hocsák Marián Marián Hocsák | NEKA | 202 |
44 | Ipeľské Predmostie Ipeľské Predmostie | Zvarová Kristína Kristína Zvarová | NEKA | 103 | |
45 | Ipeľské Predmostie Ipeľské Predmostie | Mezei Ladislav Ladislav Mezei | NEKA | 55 | |
46 | Ipeľské Predmostie Ipeľské Predmostie | Lestyánszky Artúr Artúr Lestyánszky | NEKA | 19 | |
47 | Nová Ves Nová Ves | 1 | Paholík Štefan Štefan Paholík | ĽS-HZDS, SMER | 194 |
48 | Dolinka Dolinka | 1 | Nagy József József Nagy | SMK-MKP, MOST-HÍD | 191 |
49 | Dolinka Dolinka | Bodzsár Gyula Gyula Bodzsár | NEKA | 89 | |
50 | Dolinka Dolinka | Vámos Róbert Róbert Vámos | NEKA | 31 | |
51 | Malý Krtíš Malý Krtíš | 1 | Hájevský Václav Václav Hájevský | NEKA | 187 |
52 | Stredné Plachtince Stredné Plachtince | 1 | Benko Štefan Štefan Benko | SMER | 183 |
53 | Stredné Plachtince Stredné Plachtince | Mackov Ľubo Ľubo Mackov | ĽS-HZDS | 117 | |
54 | Stredné Plachtince Stredné Plachtince | Terek Dušan Dušan Terek | NEKA | 85 | |
55 | Kováčovce Kováčovce | 1 | Filip Jozef Jozef Filip | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 176 |
56 | Čeláre Čeláre | 1 | Ádám Vojtech Vojtech Ádám | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 173 |
57 | Čeláre Čeláre | Čóri Róbert Róbert Čóri | NEKA | 28 | |
58 | Obeckov Obeckov | 1 | Roško Ľudovít Ľudovít Roško | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 163 |
59 | Obeckov Obeckov | Bohovicová Janka Janka Bohovicová | KDH, ĽS-HZDS, SMER | 129 | |
60 | Obeckov Obeckov | Bobák Štefan Štefan Bobák | HZD | 8 | |
61 | Obeckov Obeckov | Toldyová Erika Erika Toldyová | SaS | 8 | |
62 | Kiarov Kiarov | 1 | Suchánsky Pavol Pavol Suchánsky | SMK-MKP, MOST-HÍD | 160 |
63 | Kiarov Kiarov | Molnár Attila Attila Molnár | SMER | 81 | |
64 | Závada Závada | 1 | Kalmár Miroslav Miroslav Kalmár | SMER | 156 |
65 | Závada Závada | Gallo Ján Ján Gallo | SNS | 36 | |
66 | Závada Závada | Kyseľová Alena Alena Kyseľová | NEKA | 33 | |
67 | Závada Závada | Rybár Norbert Norbert Rybár | SDKÚ-DS | 13 | |
68 | Slovenské Ďarmoty Slovenské Ďarmoty | 1 | Árvayová Denisa Denisa Árvayová | NEKA | 151 |
69 | Slovenské Ďarmoty Slovenské Ďarmoty | Ďurkovičová Margita Margita Ďurkovičová | MOST-HÍD | 81 | |
70 | Slovenské Ďarmoty Slovenské Ďarmoty | Šinko Ján Ján Šinko | SDKÚ-DS | 50 | |
71 | Malé Zlievce Malé Zlievce | 1 | Huďanová Darina Darina Huďanová | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 143 |
72 | Malé Zlievce Malé Zlievce | Šuľan Peter Peter Šuľan | SaS | 36 | |
73 | Malé Zlievce Malé Zlievce | Toman Miroslav Miroslav Toman | NEKA | 0 | |
74 | Čebovce Čebovce | 1 | Martin Ladislav Ladislav Martin | HZD | 141 |
75 | Čebovce Čebovce | Zatyko Jozef Jozef Zatyko | NEKA | 128 | |
76 | Čebovce Čebovce | Tóth Henrik Henrik Tóth | SMK-MKP | 103 | |
77 | Čebovce Čebovce | Zaťko František František Zaťko | MOST-HÍD | 81 | |
78 | Čebovce Čebovce | Bakay Ladislav Ladislav Bakay | NEKA | 75 | |
79 | Čebovce Čebovce | Vido Jozef Jozef Vido | SDKÚ-DS | 52 | |
80 | Čebovce Čebovce | Filip Tibor Tibor Filip | NEKA | 44 | |
81 | Veľké Zlievce Veľké Zlievce | 1 | Krahulec Ivan Ivan Krahulec | SDKÚ-DS, MOST-HÍD, SMER | 140 |
82 | Veľké Zlievce Veľké Zlievce | Bela Gabriel Gabriel Bela | NEKA | 130 | |
83 | Veľké Zlievce Veľké Zlievce | Boľoš Juraj Juraj Boľoš | NEKA | 22 | |
84 | Bátorová Bátorová | 1 | Lichvárová Daniela Daniela Lichvárová | SMER, ĽS-HZDS, HZD | 139 |
85 | Bátorová Bátorová | Huťanský Jozef Jozef Huťanský | MOST-HÍD | 77 | |
86 | Čelovce Čelovce | 1 | Petroch Ján Ján Petroch | ĽS-HZDS | 138 |
87 | Čelovce Čelovce | Bukov Ján Ján Bukov | SMER | 66 | |
88 | Čelovce Čelovce | Kováč Štefan Štefan Kováč | NEKA | 15 | |
89 | Čelovce Čelovce | Rétsánová Diana Diana Rétsánová | MOST-HÍD | 0 | |
90 | Veľká Ves nad Ipľom Veľká Ves nad Ipľom | 1 | Kerata Ladislav Ladislav Kerata | SMK-MKP | 131 |
91 | Veľká Ves nad Ipľom Veľká Ves nad Ipľom | Tóth Gabriel Gabriel Tóth | MOST-HÍD | 64 | |
92 | Veľká Ves nad Ipľom Veľká Ves nad Ipľom | Ostrihoň Dušan Dušan Ostrihoň | NEKA | 38 | |
93 | Príbelce Príbelce | 1 | Kollár Pavel Pavel Kollár | SMER | 131 |
94 | Príbelce Príbelce | Bosman Róbert Róbert Bosman | NEKA | 129 | |
95 | Príbelce Príbelce | Bajo Pavel Pavel Bajo | SDKÚ-DS | 57 | |
96 | Sečianky Sečianky | 1 | Deák Jozef Jozef Deák | NEKA | 127 |
97 | Sečianky Sečianky | Kukolík Tibor Tibor Kukolík | MOST-HÍD | 82 | |
98 | Olováry Olováry | 1 | Vízi Jozef Jozef Vízi | MOST-HÍD | 127 |
99 | Olováry Olováry | Benkočová Irma Irma Benkočová | SDKÚ-DS, SMK-MKP | 87 | |
100 | Kleňany Kleňany | 1 | Csákyová Helena Helena Csákyová | SMK-MKP | 119 |
101 | Muľa Muľa | 1 | Nagy Vojtech Vojtech Nagy | NEKA | 117 |
102 | Muľa Muľa | Botoš Samuel Samuel Botoš | MOST-HÍD | 32 | |
103 | Muľa Muľa | Ivanič Peter Peter Ivanič | KDH | 16 | |
104 | Vrbovka Vrbovka | 1 | Zólyomi Károly Károly Zólyomi | NEKA | 104 |
105 | Vrbovka Vrbovka | Geregai Róbert Róbert Geregai | NEKA | 68 | |
106 | Vrbovka Vrbovka | Galová Klára Klára Galová | NEKA | 32 | |
107 | Vrbovka Vrbovka | Dánóci Jaroslav Jaroslav Dánóci | NEKA | 31 | |
108 | Vrbovka Vrbovka | Gonda Tibor Tibor Gonda | NEKA | 20 | |
109 | Vrbovka Vrbovka | Lajtoš Anton Anton Lajtoš | MOST-HÍD | 8 | |
110 | Dačov Lom Dačov Lom | 1 | Zvalo Drahotín Drahotín Zvalo | SMER | 102 |
111 | Dačov Lom Dačov Lom | Hlivárová Anna Anna Hlivárová | NEKA | 51 | |
112 | Dačov Lom Dačov Lom | Grnáč Vladimír Vladimír Grnáč | ĽS-HZDS | 32 | |
113 | Dačov Lom Dačov Lom | Sláviková Anna Anna Sláviková | NEKA | 11 | |
114 | Horné Strháre Horné Strháre | 1 | Pastorok Juraj Juraj Pastorok | SDKÚ-DS | 100 |
115 | Horné Strháre Horné Strháre | Michalicová Ľudmila Ľudmila Michalicová | NEKA | 34 | |
116 | Sucháň Sucháň | 1 | Triznová Anna Anna Triznová | SMER | 99 |
117 | Senné Senné | 1 | Ragač Ján Ján Ragač | MOST-HÍD | 98 |
118 | Senné Senné | Bajus Ján Ján Bajus | SDKÚ-DS | 14 | |
119 | Senné Senné | Červeňová Milota Milota Červeňová | SMER | 5 | |
120 | Kamenné Kosihy Kamenné Kosihy | 1 | Ďurkovič Tibor Tibor Ďurkovič | NEKA | 97 |
121 | Kamenné Kosihy Kamenné Kosihy | Žilka Tibor Tibor Žilka | MOST-HÍD | 75 | |
122 | Kamenné Kosihy Kamenné Kosihy | Molnár Csaba Csaba Molnár | NEKA | 50 | |
123 | Kamenné Kosihy Kamenné Kosihy | Lacko Imrich Imrich Lacko | SMK-MKP | 17 | |
124 | Koláre Koláre | 1 | Grešinová Alžbeta Alžbeta Grešinová | MOST-HÍD | 96 |
125 | Koláre Koláre | Illéšová Valéria Valéria Illéšová | SMK-MKP | 89 | |
126 | Malá Čalomija Malá Čalomija | 1 | Hlačok Miroslav Miroslav Hlačok | SMER | 93 |
127 | Vieska Vieska | 1 | Makovníková Anna Anna Makovníková | SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, MOST-HÍD, KDH, SMER | 93 |
128 | Trebušovce Trebušovce | 1 | Sásová Erika Erika Sásová | MOST-HÍD | 92 |
129 | Trebušovce Trebušovce | Račková Alžbeta Alžbeta Račková | SMK-MKP | 40 | |
130 | Horné Plachtince Horné Plachtince | 1 | Nozdrovický Ladislav Ladislav Nozdrovický | NEKA | 91 |
131 | Horné Plachtince Horné Plachtince | Ondrejkov Ján Ján Ondrejkov | SMER | 44 | |
132 | Seľany Seľany | 1 | Celeng Pavel Pavel Celeng | MOST-HÍD, SMER, HZD | 89 |
133 | Seľany Seľany | Dončová Angelika Angelika Dončová | SDKÚ-DS | 55 | |
134 | Horná Strehová Horná Strehová | 1 | Kukučková Jana Jana Kukučková | SDKÚ-DS, SMER | 72 |
135 | Chrastince Chrastince | 1 | Varga Jozef Jozef Varga | SDKÚ-DS | 70 |
136 | Chrastince Chrastince | Balga Ján Ján Balga | NEKA | 54 | |
137 | Chrastince Chrastince | Čierny Július Július Čierny | MOST-HÍD | 21 | |
138 | Dolné Strháre Dolné Strháre | 1 | Beňov Miloš Miloš Beňov | SMER | 65 |
139 | Širákov Širákov | 1 | Dovičinová Katarína Katarína Dovičinová | MOST-HÍD | 61 |
140 | Chrťany Chrťany | 1 | Hriň Pavel Pavel Hriň | ĽS-HZDS, SDKÚ-DS | 56 |
141 | Chrťany Chrťany | Bartoš Iľja Iľja Bartoš | SaS | 35 | |
142 | Chrťany Chrťany | Bartoš Hubert Hubert Bartoš | SMER | 4 | |
143 | Malé Straciny Malé Straciny | 1 | Káššayová Tatiana Tatiana Káššayová | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 55 |
144 | Malé Straciny Malé Straciny | Snopko Pavel Pavel Snopko | KDH, SMER | 26 | |
145 | Malé Straciny Malé Straciny | Gúgľavová Mária Mária Gúgľavová | ĽS-HZDS | 9 | |
146 | Malé Straciny Malé Straciny | Martinčok Peter Peter Martinčok | OKS | 5 | |
147 | Malé Straciny Malé Straciny | Labuda Marian Marian Labuda | SNS | 1 | |
148 | Opava Opava | 1 | Lekýr Pavel Pavel Lekýr | SMER | 52 |
149 | Opava Opava | Krnáč Ján Ján Krnáč | ĽS-HZDS | 19 | |
150 | Ďurkovce Ďurkovce | 1 | Egryová Eva Eva Egryová | SMK-MKP, MOST-HÍD | 46 |
151 | Ďurkovce Ďurkovce | Fábry Maroš Maroš Fábry | NEKA | 34 | |
152 | Ďurkovce Ďurkovce | Oravec Peter Peter Oravec | NEKA | 9 | |
153 | Glabušovce Glabušovce | 1 | Chudý Štefan Štefan Chudý | NEKA | 45 |
154 | Glabušovce Glabušovce | Varga Ľudovít Ľudovít Varga | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 26 | |
155 | Glabušovce Glabušovce | Iván Tibor Tibor Iván | SMER | 4 | |
156 | Zombor Zombor | 1 | Galo Marián Marián Galo | SMER | 45 |
157 | Veľký Lom Veľký Lom | 1 | Gregorová Anna Anna Gregorová | SDKÚ-DS | 43 |
158 | Veľký Lom Veľký Lom | Bizovová Blažena Blažena Bizovová | NEKA | 27 | |
159 | Veľký Lom Veľký Lom | Vajay Anton Anton Vajay | NEKA | 20 | |
160 | Veľký Lom Veľký Lom | Meľničuková Eugénia Eugénia Meľničuková | ĽS-HZDS, SMER | 6 | |
161 | Veľké Straciny Veľké Straciny | 1 | Jakab Ján Ján Jakab | ĽS-HZDS, SMER | 43 |
162 | Brusník Brusník | 1 | Mališová Zuzana Zuzana Mališová | SMER, ĽS-HZDS | 38 |
163 | Pravica Pravica | 1 | Lenhard Pavel Pavel Lenhard | ĽS-HZDS | 37 |
164 | Pravica Pravica | Marčok Slavomír Slavomír Marčok | SMER | 20 | |
165 | Suché Brezovo Suché Brezovo | 1 | Pasiarová Eva Eva Pasiarová | SMER | 35 |
166 | Suché Brezovo Suché Brezovo | Pobočeková Katarína Katarína Pobočeková | ĽS-HZDS | 15 | |
167 | Šuľa Šuľa | 1 | Vozaf Miroslav Miroslav Vozaf | NEKA | 35 |
168 | Šuľa Šuľa | Slovák Ján Ján Slovák | NEKA | 16 | |
169 | Slovenské Kľačany Slovenské Kľačany | 1 | Mužíková Anna Anna Mužíková | SaS | 30 |
170 | Slovenské Kľačany Slovenské Kľačany | Abelovský Marián Marián Abelovský | NEKA | 27 | |
171 | Slovenské Kľačany Slovenské Kľačany | Fajčík Radovan Radovan Fajčík | SDKÚ-DS | 21 | |
172 | Slovenské Kľačany Slovenské Kľačany | Slatinská Vlasta Vlasta Slatinská | SMER | 13 | |
173 | Ľuboriečka Ľuboriečka | Kovaľová Adriana Adriana Kovaľová | SMER | 29 | |
174 | Ľuboriečka Ľuboriečka | Žilka Ján Ján Žilka | SDKÚ-DS | 29 | |
175 | Ľuboriečka Ľuboriečka | Bakoš Vladimír Vladimír Bakoš | SaS | 14 | |
176 | Ľuboriečka Ľuboriečka | Dobrocká Viktoria Viktoria Dobrocká | KDH | 9 | |
177 | Červeňany Červeňany | 1 | Palášthy Radoslav Radoslav Palášthy | SMER | 11 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie