reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Klenovec Klenovec | 1 | Kaštanová Zlata Zlata Kaštanová | NEKA | 839 |
2 | Klenovec Klenovec | Struhár Pavel Pavel Struhár | SMER | 468 | |
3 | Jesenské Jesenské | 1 | Mihályi Gabriel Gabriel Mihályi | NEKA | 835 |
4 | Jesenské Jesenské | Feledy Zoltán Zoltán Feledy | SMK-MKP | 124 | |
5 | Rimavská Seč Rimavská Seč | 1 | Stubendek Márta Márta Stubendek | SMK-MKP | 570 |
6 | Rimavská Seč Rimavská Seč | Gál František František Gál | NEKA | 450 | |
7 | Rimavská Seč Rimavská Seč | Péter Štefan Štefan Péter | NEKA | 9 | |
8 | Hajnáčka Hajnáčka | 1 | Hunyák Jozef Jozef Hunyák | MOST-HÍD | 502 |
9 | Hajnáčka Hajnáčka | Szamosová Zuzana Zuzana Szamosová | KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP, SaS | 230 | |
10 | Sirk Sirk | 1 | Sentandráši Peter Peter Sentandráši | SMER, ĽS-HZDS | 492 |
11 | Sirk Sirk | Héželová Nadežda Nadežda Héželová | NEKA | 92 | |
12 | Sirk Sirk | Koreň Ivan Ivan Koreň | HZD | 0 | |
13 | Muráň Muráň | 1 | Goldschmidt Roman Roman Goldschmidt | NEKA | 448 |
14 | Muráň Muráň | Lukáš František František Lukáš | SMER | 161 | |
15 | Gemer Gemer | 1 | Jankóšik Zoltán Zoltán Jankóšik | MOST-HÍD | 384 |
16 | Gemer Gemer | Zsíros Gábor Gábor Zsíros | KDH | 61 | |
17 | Gemer Gemer | Majoros Ondrej Ondrej Majoros | SMK-MKP | 50 | |
18 | Gemer Gemer | Murín Jaroslav Jaroslav Murín | NEKA | 18 | |
19 | Gemer Gemer | Barna Zoltán Zoltán Barna | KSS | 10 | |
20 | Gemer Gemer | Goceliak Milan Milan Goceliak | NEKA | 3 | |
21 | Širkovce Širkovce | 1 | Kisfaludi Nándor Nándor Kisfaludi | NEKA | 381 |
22 | Širkovce Širkovce | Antalová Irma Irma Antalová | SMK-MKP | 90 | |
23 | Širkovce Širkovce | Rácz Eduard Eduard Rácz | NEKA | 30 | |
24 | Hostice Hostice | 1 | Rácz František František Rácz | SDKÚ-DS, SMK-MKP, RIS | 377 |
25 | Hostice Hostice | Mede Jozef Jozef Mede | NEKA | 111 | |
26 | Hostice Hostice | Berki Gejza Gejza Berki | SMER | 70 | |
27 | Muránska Dlhá Lúka Muránska Dlhá Lúka | 1 | Nosko Marek Marek Nosko | NEKA | 374 |
28 | Muránska Dlhá Lúka Muránska Dlhá Lúka | Ďurej Branislav Branislav Ďurej | NEKA | 51 | |
29 | Chanava Chanava | 1 | Czókoly Ludevít Ludevít Czókoly | NEKA | 365 |
30 | Chanava Chanava | Asztalosová Mária Mária Asztalosová | NEKA | 78 | |
31 | Gemerská Ves Gemerská Ves | 1 | Lévaiová Monika Monika Lévaiová | NEKA | 323 |
32 | Gemerská Ves Gemerská Ves | Vastagová Alžbeta Alžbeta Vastagová | SMK-MKP | 154 | |
33 | Gemerská Ves Gemerská Ves | Paušura Alexander Alexander Paušura | NEKA | 21 | |
34 | Gemerská Ves Gemerská Ves | Molnár Roman Roman Molnár | KSS | 12 | |
35 | Hodejov Hodejov | 1 | Illéš Štefan Štefan Illéš | SRK | 321 |
36 | Hodejov Hodejov | Zagyiová Margita Margita Zagyiová | SMER | 317 | |
37 | Hodejov Hodejov | Gondáš Vladimír Vladimír Gondáš | KDH | 84 | |
38 | Hodejov Hodejov | Jamnický Jaroslav Jaroslav Jamnický | SaS | 26 | |
39 | Rimavské Janovce Rimavské Janovce | 1 | Krahulec Stanislav Stanislav Krahulec | SDKÚ-DS | 317 |
40 | Rimavské Janovce Rimavské Janovce | Kovács Peter Peter Kovács | NEKA | 111 | |
41 | Rimavské Janovce Rimavské Janovce | Kovács Ladislav Ladislav Kovács | NEKA | 88 | |
42 | Rimavské Janovce Rimavské Janovce | Janšto Ján Ján Janšto | ĽS-HZDS | 42 | |
43 | Rimavské Janovce Rimavské Janovce | Bozó Alexander Alexander Bozó | SMK-MKP | 37 | |
44 | Veľký Blh Veľký Blh | 1 | Csúr Tibor Tibor Csúr | NEKA | 308 |
45 | Veľký Blh Veľký Blh | Cochová Dana Dana Cochová | MOST-HÍD | 241 | |
46 | Veľký Blh Veľký Blh | Balog Alexander Alexander Balog | SRK | 1 | |
47 | Abovce Abovce | 1 | Hanobiková Irena Irena Hanobiková | SMK-MKP | 293 |
48 | Abovce Abovce | Kosztúr ml. Aladár Aladár Kosztúr ml. | NEKA | 49 | |
49 | Abovce Abovce | Kostúr Ladislav Ladislav Kostúr | MOST-HÍD | 21 | |
50 | Abovce Abovce | Gažo Vojtech Vojtech Gažo | SRK | 15 | |
51 | Radnovce Radnovce | 1 | Tóth Elemír Elemír Tóth | SMK-MKP | 288 |
52 | Radnovce Radnovce | Dávid Elemér Elemér Dávid | SDKÚ-DS | 73 | |
53 | Radnovce Radnovce | Bari Aladár Aladár Bari | SRK | 38 | |
54 | Licince Licince | 1 | Miklóš Ladislav Ladislav Miklóš | SDKÚ-DS | 273 |
55 | Licince Licince | Horváth Zoltán Zoltán Horváth | SDĽ | 40 | |
56 | Licince Licince | Nyíri Zoltán Zoltán Nyíri | NEKA | 39 | |
57 | Licince Licince | Kiňová Alica Alica Kiňová | MOST-HÍD | 25 | |
58 | Licince Licince | Horváth Zoltán Zoltán Horváth | SRK | 17 | |
59 | Licince Licince | Kövesdi Vojtech Vojtech Kövesdi | KSS | 6 | |
60 | Ožďany Ožďany | 1 | Barto Adrián Adrián Barto | NEKA | 272 |
61 | Ožďany Ožďany | Ďurčák Ján Ján Ďurčák | NEKA | 232 | |
62 | Ožďany Ožďany | Vrbiňák Ján Ján Vrbiňák | SMER | 74 | |
63 | Ožďany Ožďany | Lupták Vladimír Vladimír Lupták | NEKA | 50 | |
64 | Ožďany Ožďany | Juhász Juraj Juraj Juhász | MOST-HÍD | 46 | |
65 | Ožďany Ožďany | Ferleťák Peter Peter Ferleťák | SDKÚ-DS | 31 | |
66 | Ožďany Ožďany | Simon Peter Peter Simon | NEKA | 3 | |
67 | Bátka Bátka | 1 | Mács Zoltán Zoltán Mács | SMK-MKP | 267 |
68 | Bátka Bátka | Dubovicky Gejza Gejza Dubovicky | NEKA | 235 | |
69 | Bátka Bátka | Vas Ľudovit Ľudovit Vas | NEKA | 67 | |
70 | Včelince Včelince | 1 | Kosztúr Tibor Tibor Kosztúr | NEKA | 265 |
71 | Včelince Včelince | Kosztúr Ľubomír Ľubomír Kosztúr | NEKA | 176 | |
72 | Hrachovo Hrachovo | 1 | Knechta Ondrej Ondrej Knechta | SMER | 261 |
73 | Lubeník Lubeník | 1 | Kisel Ľubomír Ľubomír Kisel | SMER | 256 |
74 | Lubeník Lubeník | Miartinová Zlatica Zlatica Miartinová | NEKA | 172 | |
75 | Lubeník Lubeník | Podobník Marek Marek Podobník | SDKÚ-DS | 114 | |
76 | Lubeník Lubeník | Laurinc Ján Ján Laurinc | ĽS-HZDS | 55 | |
77 | Lubeník Lubeník | Adam Boris Boris Adam | NEKA | 42 | |
78 | Šimonovce Šimonovce | 1 | Lakatoš Ernest Ernest Lakatoš | MOST-HÍD | 246 |
79 | Šimonovce Šimonovce | Gál Štefan Štefan Gál | NEKA | 120 | |
80 | Šimonovce Šimonovce | Gál Alexander Alexander Gál | SDKÚ-DS | 0 | |
81 | Šimonovce Šimonovce | Klein Karol Karol Klein | SaS | 0 | |
82 | Gemerský Jablonec Gemerský Jablonec | 1 | Agócs Július Július Agócs | SMK-MKP | 244 |
83 | Gemerský Jablonec Gemerský Jablonec | Farkas Zoltán Zoltán Farkas | NEKA | 150 | |
84 | Gemerský Jablonec Gemerský Jablonec | Foglárová Terézia Terézia Foglárová | SMER | 58 | |
85 | Blhovce Blhovce | 1 | Csörnök Juraj Juraj Csörnök | SMK-MKP | 241 |
86 | Blhovce Blhovce | Juhász Ján Ján Juhász | NEKA | 121 | |
87 | Blhovce Blhovce | Fekete Jozef Jozef Fekete | MOST-HÍD | 34 | |
88 | Uzovská Panica Uzovská Panica | 1 | Babík Peter Peter Babík | EDS, KDH | 240 |
89 | Uzovská Panica Uzovská Panica | Demeter Vojtech Vojtech Demeter | SMK-MKP | 70 | |
90 | Uzovská Panica Uzovská Panica | Szajko Attila Attila Szajko | SRK | 37 | |
91 | Kráľ Kráľ | 1 | Béres František František Béres | MOST-HÍD | 237 |
92 | Kráľ Kráľ | Slopovská Alena Alena Slopovská | SMER | 164 | |
93 | Kráľ Kráľ | Ligárt Ľudovít Ľudovít Ligárt | NEKA | 134 | |
94 | Kráľ Kráľ | Kosztúr Richard Richard Kosztúr | NEKA | 23 | |
95 | Kráľ Kráľ | Danielová Helena Helena Danielová | NEKA | 14 | |
96 | Mokrá Lúka Mokrá Lúka | 1 | Laššan Július Július Laššan | SMER | 207 |
97 | Kameňany Kameňany | 1 | Zuzindláková Mária Mária Zuzindláková | ĽS-HZDS, SMER | 205 |
98 | Kameňany Kameňany | Samko Ernest Ernest Samko | SRK | 169 | |
99 | Kameňany Kameňany | Molnár František František Molnár | NEKA | 18 | |
100 | Kameňany Kameňany | Vranka Erik Erik Vranka | SDKÚ-DS | 12 | |
101 | Kameňany Kameňany | Šándorová Ľubica Ľubica Šándorová | MOST-HÍD | 5 | |
102 | Veľké Teriakovce Veľké Teriakovce | 1 | Karas Andrej Andrej Karas | ĽS-HZDS, SNS | 200 |
103 | Veľké Teriakovce Veľké Teriakovce | Mačudová Magdaléna Magdaléna Mačudová | NEKA | 188 | |
104 | Veľké Teriakovce Veľké Teriakovce | Mitter Ľubomír Ľubomír Mitter | SMER | 107 | |
105 | Veľké Teriakovce Veľké Teriakovce | Hrmová Janka Janka Hrmová | SaS | 26 | |
106 | Tachty Tachty | 1 | Molnár Július Július Molnár | MOST-HÍD | 197 |
107 | Číž Číž | 1 | Lukács Zoltán Zoltán Lukács | NEKA | 189 |
108 | Číž Číž | Tkáč Július Július Tkáč | MOST-HÍD | 103 | |
109 | Číž Číž | Puskás Alexander Alexander Puskás | NEKA | 18 | |
110 | Číž Číž | Žitňár Csaba Csaba Žitňár | SMK-MKP | 15 | |
111 | Číž Číž | Pocsai Tibor Tibor Pocsai | EDS | 14 | |
112 | Zacharovce Zacharovce | 1 | Gembická Ružena Ružena Gembická | SMER, ĽS-HZDS | 187 |
113 | Zacharovce Zacharovce | Szabóová Edita Edita Szabóová | MOST-HÍD | 101 | |
114 | Rákoš Rákoš | 1 | Grendel Jaroslav Jaroslav Grendel | ĽS-HZDS, SMER | 187 |
115 | Rákoš Rákoš | Litavský Ján Ján Litavský | KSS | 23 | |
116 | Figa Figa | 1 | Palmont Imrich Imrich Palmont | MOST-HÍD | 183 |
117 | Figa Figa | Kékeši Alexander Alexander Kékeši | NEKA | 27 | |
118 | Figa Figa | Völgyiová Renata Renata Völgyiová | SMER | 20 | |
119 | Figa Figa | Molnár Štefan Štefan Molnár | NEKA | 2 | |
120 | Ratková Ratková | 1 | Fakla Milan Milan Fakla | NEKA | 174 |
121 | Ratková Ratková | Bukovicsová Ľudmila Ľudmila Bukovicsová | SMER, SNS | 64 | |
122 | Ratková Ratková | Poprocký Marcel Marcel Poprocký | NEKA | 32 | |
123 | Gemerské Teplice Gemerské Teplice | 1 | Durančíková Laura Laura Durančíková | SMER | 173 |
124 | Gemerské Teplice Gemerské Teplice | Fandáková Lýdia Lýdia Fandáková | NEKA | 33 | |
125 | Gemerské Teplice Gemerské Teplice | Mihálová Elena Elena Mihálová | NEKA | 23 | |
126 | Hucín Hucín | 1 | Samko Ľubomír Ľubomír Samko | ĽS-HZDS | 173 |
127 | Hucín Hucín | Tomšíková Helena Helena Tomšíková | NEKA | 139 | |
128 | Hucín Hucín | Révész Štefan Štefan Révész | NEKA | 39 | |
129 | Hucín Hucín | Šilling Adrián Adrián Šilling | NEKA | 26 | |
130 | Lenartovce Lenartovce | 1 | Rákoši Ján Ján Rákoši | SMK-MKP | 170 |
131 | Lenartovce Lenartovce | Madarász Vojtech Vojtech Madarász | NEKA | 99 | |
132 | Lenartovce Lenartovce | Váradi Vojtech Vojtech Váradi | SRK | 43 | |
133 | Lenartovce Lenartovce | Csízi Attila Attila Csízi | MOST-HÍD | 21 | |
134 | Gemerský Sad Gemerský Sad | 1 | Pataki Vojtech Vojtech Pataki | NEKA | 169 |
135 | Nová Bašta Nová Bašta | 1 | Czikorová Agneša Agneša Czikorová | NEKA | 168 |
136 | Nová Bašta Nová Bašta | Mede Gejza Gejza Mede | NEKA | 149 | |
137 | Nová Bašta Nová Bašta | Szabó Gejza Gejza Szabó | SMK-MKP | 16 | |
138 | Chyžné Chyžné | 1 | Greguš Ján Ján Greguš | SDKÚ-DS | 167 |
139 | Chyžné Chyžné | Ganajová Zdenka Zdenka Ganajová | NEKA | 39 | |
140 | Chyžné Chyžné | Gurská Eva Eva Gurská | NEKA | 0 | |
141 | Gemerské Dechtáre Gemerské Dechtáre | 1 | Zagyi Štefan Štefan Zagyi | SMK-MKP, SDKÚ-DS | 166 |
142 | Gemerské Dechtáre Gemerské Dechtáre | Singlár Tibor Tibor Singlár | MOST-HÍD | 132 | |
143 | Vlkyňa Vlkyňa | 1 | Czigány Ján Ján Czigány | SMK-MKP | 163 |
144 | Vlkyňa Vlkyňa | Molnár Robert Robert Molnár | NEKA | 0 | |
145 | Rimavská Baňa Rimavská Baňa | 1 | Suja Jaroslav Jaroslav Suja | SMER | 163 |
146 | Rimavská Baňa Rimavská Baňa | Katreniak Jaroslav Jaroslav Katreniak | NEKA | 72 | |
147 | Kružno Kružno | 1 | Černák Pavel Pavel Černák | SMER | 154 |
148 | Kružno Kružno | Nežerná Ivana Ivana Nežerná | MOST-HÍD | 63 | |
149 | Kaloša Kaloša | 1 | Váradi Vojtech Vojtech Váradi | MOST-HÍD | 154 |
150 | Kaloša Kaloša | Váradi Štefan Štefan Váradi | ĽS-HZDS | 111 | |
151 | Kaloša Kaloša | Antóny Mikuláš Mikuláš Antóny | SMK-MKP | 39 | |
152 | Kaloša Kaloša | Máté Vojtech Vojtech Máté | EDS | 31 | |
153 | Kaloša Kaloša | Farkaš Ján Ján Farkaš | SRK | 28 | |
154 | Kaloša Kaloša | Svajkóová Mária Mária Svajkóová | SDKÚ-DS | 10 | |
155 | Kaloša Kaloša | Ruszó Gejza Gejza Ruszó | SMER | 8 | |
156 | Sútor Sútor | 1 | Balog Tibor Tibor Balog | HZD | 153 |
157 | Sútor Sútor | Farkaš Ján Ján Farkaš | ĽS-HZDS | 89 | |
158 | Sútor Sútor | Slovák Milan Milan Slovák | SMER | 20 | |
159 | Sútor Sútor | Lakatoš Tibor Tibor Lakatoš | SDKÚ-DS | 10 | |
160 | Gortva Gortva | 1 | Melišík Ján Ján Melišík | NEKA | 152 |
161 | Gortva Gortva | Balog Gejza Gejza Balog | RIS | 119 | |
162 | Gortva Gortva | Putnokiová Viera Viera Putnokiová | NEKA | 8 | |
163 | Rimavské Brezovo Rimavské Brezovo | 1 | Feješová Viera Viera Feješová | SMER | 146 |
164 | Šivetice Šivetice | 1 | Sendrei Ľudovít Ľudovít Sendrei | ĽS-HZDS, SMER | 146 |
165 | Šivetice Šivetice | Samko Pavel Pavel Samko | SRK | 57 | |
166 | Šivetice Šivetice | Sendrei Ondrej Ondrej Sendrei | SDKÚ-DS | 17 | |
167 | Husiná Husiná | 1 | Fodor Zoltán Zoltán Fodor | SMK-MKP | 145 |
168 | Husiná Husiná | Nagyferencz Róbert Róbert Nagyferencz | MOST-HÍD | 60 | |
169 | Husiná Husiná | Fazekaš Štefan Štefan Fazekaš | EDS | 47 | |
170 | Držkovce Držkovce | 1 | Duszová Mária Mária Duszová | KDH | 143 |
171 | Držkovce Držkovce | Čechová Jolana Jolana Čechová | SMK-MKP | 120 | |
172 | Držkovce Držkovce | Soboňa Peter Peter Soboňa | MOST-HÍD, SDKÚ-DS | 51 | |
173 | Dubovec Dubovec | 1 | Gotlíbetová Annamária Annamária Gotlíbetová | SMK-MKP | 143 |
174 | Dubovec Dubovec | Nagy Ivan Ivan Nagy | MOST-HÍD | 73 | |
175 | Dubovec Dubovec | Fehér Miroslav Miroslav Fehér | NEKA | 34 | |
176 | Dubovec Dubovec | Rásiová Denisa Denisa Rásiová | NEKA | 34 | |
177 | Dubovec Dubovec | Köböl Gabriel Gabriel Köböl | NEKA | 15 | |
178 | Čerenčany Čerenčany | 1 | Hulinová Iveta Iveta Hulinová | SMER | 140 |
179 | Čerenčany Čerenčany | Suja Milan Milan Suja | SDKÚ-DS | 104 | |
180 | Čerenčany Čerenčany | Študencová Zuzana Zuzana Študencová | NEKA | 55 | |
181 | Stránska Stránska | 1 | Sebők Tibor Tibor Sebők | SMER | 137 |
182 | Stránska Stránska | Ruszo Ladislav Ladislav Ruszo | EDS | 14 | |
183 | Stránska Stránska | Gál Štefan Štefan Gál | NEKA | 7 | |
184 | Ratkovské Bystré Ratkovské Bystré | 1 | Bodnár Dušan Dušan Bodnár | SMER, SNS, ĽS-HZDS | 135 |
185 | Ratkovské Bystré Ratkovské Bystré | Javor Ján Ján Javor | HZD | 122 | |
186 | Riečka Riečka | 1 | Tóth Oskár Oskár Tóth | NEKA | 127 |
187 | Riečka Riečka | Hubay Ladislav Ladislav Hubay | NEKA | 25 | |
188 | Chrámec Chrámec | 1 | Benedeková Marta Marta Benedeková | MOST-HÍD | 124 |
189 | Chrámec Chrámec | Bari Vojtech Vojtech Bari | SMK-MKP, RIS | 84 | |
190 | Chrámec Chrámec | Vlasáková Helena Helena Vlasáková | NEKA | 29 | |
191 | Chrámec Chrámec | Genčiová Helena Helena Genčiová | SDKÚ-DS | 18 | |
192 | Pavlovce Pavlovce | 1 | Menyhárt Vojtech Vojtech Menyhárt | SDKÚ-DS | 124 |
193 | Pavlovce Pavlovce | Váradi Elemér Elemér Váradi | SMK-MKP | 72 | |
194 | Pavlovce Pavlovce | Červenáková Katarína Katarína Červenáková | SaS | 18 | |
195 | Muránska Zdychava Muránska Zdychava | 1 | Poliak Ján Ján Poliak | ĽS-HZDS, SMER, SNS | 124 |
196 | Muránska Zdychava Muránska Zdychava | Siman Ján Ján Siman | KDH | 32 | |
197 | Rimavské Zalužany Rimavské Zalužany | 1 | Ďurišová Janka Janka Ďurišová | SDKÚ-DS | 123 |
198 | Rimavské Zalužany Rimavské Zalužany | Medveď Milan Milan Medveď | SNS | 108 | |
199 | Otročok Otročok | 1 | Šomošvári Vojtech Vojtech Šomošvári | MOST-HÍD, SDKÚ-DS | 123 |
200 | Otročok Otročok | Halászová Iveta Iveta Halászová | SMER | 44 | |
201 | Revúcka Lehota Revúcka Lehota | 1 | Pavlák Dušan Dušan Pavlák | NEKA | 118 |
202 | Revúcka Lehota Revúcka Lehota | Rečník Ján Ján Rečník | NEKA | 57 | |
203 | Revúcka Lehota Revúcka Lehota | Kučerák Jaroslav Jaroslav Kučerák | EDS | 25 | |
204 | Revúcka Lehota Revúcka Lehota | Nemoga Viliam Viliam Nemoga | NEKA | 10 | |
205 | Barca Barca | 1 | Szajkó Richard Richard Szajkó | SRK | 118 |
206 | Barca Barca | Szajkó Gejza Gejza Szajkó | NEKA | 39 | |
207 | Barca Barca | Dankó Attila Attila Dankó | SaS | 38 | |
208 | Barca Barca | Kárász Tibor Tibor Kárász | NEKA | 28 | |
209 | Barca Barca | Kárász st. Gejza Gejza Kárász st. | HZD | 18 | |
210 | Barca Barca | Lakatoš Gejza Gejza Lakatoš | SMK-MKP | 11 | |
211 | Turčok Turčok | 1 | Belánová Tatiana Tatiana Belánová | ĽS-HZDS, SMER | 111 |
212 | Turčok Turčok | Kubasko Igor Igor Kubasko | NEKA | 30 | |
213 | Lenka Lenka | 1 | Habovčík Marian Marian Habovčík | SDKÚ-DS | 111 |
214 | Lenka Lenka | Szívós Ladislav Ladislav Szívós | NEKA | 28 | |
215 | Petrovce Petrovce | 1 | Köböl Gyula Gyula Köböl | NEKA | 109 |
216 | Petrovce Petrovce | Sallai Štefan Štefan Sallai | NEKA | 25 | |
217 | Ivanice Ivanice | 1 | Žilka Jozef Jozef Žilka | NEKA | 107 |
218 | Ivanice Ivanice | Čipkéš Vladimír Vladimír Čipkéš | SRK | 26 | |
219 | Cakov Cakov | 1 | Bari Karol Karol Bari | SDKÚ-DS | 102 |
220 | Cakov Cakov | Gyenes Barnabáš Barnabáš Gyenes | MOST-HÍD | 38 | |
221 | Cakov Cakov | Bari Róbert Róbert Bari | EDS | 13 | |
222 | Rakytník Rakytník | 1 | Rencsok Ján Ján Rencsok | SMK-MKP | 100 |
223 | Rakytník Rakytník | Ostranský Zoltán Zoltán Ostranský | KDH | 49 | |
224 | Rakytník Rakytník | Gál Ľudevít Ľudevít Gál | MOST-HÍD | 17 | |
225 | Magnezitovce Magnezitovce | 1 | Šeševičková Magdaléna Magdaléna Šeševičková | SDKÚ-DS | 99 |
226 | Magnezitovce Magnezitovce | Levčák Ján Ján Levčák | NEKA | 74 | |
227 | Magnezitovce Magnezitovce | Kriak Emil Emil Kriak | NEKA | 65 | |
228 | Kesovce Kesovce | 1 | Szajkó Aladár Aladár Szajkó | SMK-MKP | 97 |
229 | Valice Valice | 1 | Miko Ladislav Ladislav Miko | SMK-MKP | 95 |
230 | Valice Valice | Kalaš Ivan Ivan Kalaš | NEKA | 45 | |
231 | Stará Bašta Stará Bašta | 1 | Lászlóová Ildikó Ildikó Lászlóová | NEKA | 92 |
232 | Stará Bašta Stará Bašta | Medeová Katarína Katarína Medeová | MOST-HÍD | 55 | |
233 | Stará Bašta Stará Bašta | Tömösváry Peter Peter Tömösváry | NEKA | 55 | |
234 | Stará Bašta Stará Bašta | Farkasová Magdaléna Magdaléna Farkasová | NEKA | 44 | |
235 | Rumince Rumince | 1 | Javorová Andrea Andrea Javorová | NEKA | 91 |
236 | Rumince Rumince | Vasas Jozef Jozef Vasas | MOST-HÍD | 82 | |
237 | Rumince Rumince | Ulinec Marian Marian Ulinec | NEKA | 52 | |
238 | Rumince Rumince | Turis Jozef Jozef Turis | NEKA | 40 | |
239 | Studená Studená | 1 | Varga Alexander Alexander Varga | NEKA | 91 |
240 | Hodejovec Hodejovec | 1 | Veres Oto Oto Veres | NEKA | 90 |
241 | Hodejovec Hodejovec | Tóth Robert Robert Tóth | MOST-HÍD | 28 | |
242 | Konrádovce Konrádovce | 1 | Karkus Tivadar Tivadar Karkus | MOST-HÍD | 88 |
243 | Konrádovce Konrádovce | Tankina Jozef Jozef Tankina | NEKA | 74 | |
244 | Dolné Zahorany Dolné Zahorany | 1 | Krahulcová Agneša Agneša Krahulcová | MOST-HÍD | 87 |
245 | Štrkovec Štrkovec | 1 | Keszi Norbert Norbert Keszi | NEKA | 83 |
246 | Štrkovec Štrkovec | Hubay Štefan Štefan Hubay | NEKA | 81 | |
247 | Štrkovec Štrkovec | Bíró Róbert Róbert Bíró | NEKA | 28 | |
248 | Štrkovec Štrkovec | Filep Ľudovít Ľudovít Filep | NEKA | 26 | |
249 | Štrkovec Štrkovec | Ambrúsová Anna Anna Ambrúsová | NEKA | 13 | |
250 | Teplý Vrch Teplý Vrch | 1 | Janšová Jana Jana Janšová | SDKÚ-DS | 82 |
251 | Teplý Vrch Teplý Vrch | Ulická Eva Eva Ulická | KDH | 76 | |
252 | Levkuška Levkuška | 1 | Csolti Lajos Lajos Csolti | MOST-HÍD, SDKÚ-DS | 81 |
253 | Lehota nad Rimavicou Lehota nad Rimavicou | 1 | Ulický Vladimír Vladimír Ulický | KSS | 80 |
254 | Lehota nad Rimavicou Lehota nad Rimavicou | Pálešová Marta Marta Pálešová | SMER | 46 | |
255 | Lehota nad Rimavicou Lehota nad Rimavicou | Dráždik Július Július Dráždik | SDKÚ-DS | 29 | |
256 | Lehota nad Rimavicou Lehota nad Rimavicou | Machyniak Miroslav Miroslav Machyniak | KDH | 6 | |
257 | Nandraž Nandraž | 1 | Laciak Marian Marian Laciak | NEKA | 79 |
258 | Nandraž Nandraž | Nikitinská Iveta Iveta Nikitinská | NEKA | 61 | |
259 | Drňa Drňa | 1 | Vincze Endre Endre Vincze | MOST-HÍD | 79 |
260 | Drňa Drňa | Jano Zoltán Zoltán Jano | SDKÚ-DS | 28 | |
261 | Vyšný Skálnik Vyšný Skálnik | 1 | Durmis Ján Ján Durmis | NEKA | 78 |
262 | Vyšný Skálnik Vyšný Skálnik | Muránska Veronika Veronika Muránska | SDKÚ-DS | 20 | |
263 | Dražice Dražice | 1 | Kovács Krisztián Krisztián Kovács | SMK-MKP | 78 |
264 | Dražice Dražice | Palatinusová Ingrid Ingrid Palatinusová | EDS | 31 | |
265 | Dražice Dražice | Balog Július Július Balog | SRK | 19 | |
266 | Večelkov Večelkov | 1 | Hulitka Alexander Alexander Hulitka | NEKA | 75 |
267 | Večelkov Večelkov | Jakabová Mária Mária Jakabová | SMK-MKP | 70 | |
268 | Večelkov Večelkov | Végh Alexander Alexander Végh | NEKA | 32 | |
269 | Tomášovce Tomášovce | 1 | Gyurán Vojtech Vojtech Gyurán | MOST-HÍD | 74 |
270 | Tomášovce Tomášovce | Vargová Annamária Annamária Vargová | EDS | 56 | |
271 | Kociha Kociha | 1 | Klimová Tatiana Tatiana Klimová | SMER | 73 |
272 | Kociha Kociha | Suja Milan Milan Suja | NEKA | 48 | |
273 | Kociha Kociha | Budovec Marek Marek Budovec | NEKA | 9 | |
274 | Kociha Kociha | Uhrinová Juliana Juliana Uhrinová | NEKA | 5 | |
275 | Bottovo Bottovo | 1 | Baláková Andrea Andrea Baláková | NEKA | 72 |
276 | Bottovo Bottovo | Balga Július Július Balga | SDKÚ-DS | 35 | |
277 | Bottovo Bottovo | Šimková Ľudmila Ľudmila Šimková | SMER | 35 | |
278 | Padarovce Padarovce | 1 | Szabó Attila Attila Szabó | MOST-HÍD, SDKÚ-DS, SMK-MKP | 70 |
279 | Padarovce Padarovce | Balážová Terézia Terézia Balážová | EDS | 31 | |
280 | Jestice Jestice | 1 | Petriková Erika Erika Petriková | MOST-HÍD | 69 |
281 | Jestice Jestice | Magyar Attila Attila Magyar | SMK-MKP | 47 | |
282 | Jestice Jestice | Czene Imrich Imrich Czene | SDKÚ-DS | 5 | |
283 | Drienčany Drienčany | 1 | Švoňava Peter Peter Švoňava | NEKA | 69 |
284 | Drienčany Drienčany | Gregorčoková Viera Viera Gregorčoková | SMER | 49 | |
285 | Slizké Slizké | 1 | Kasar Ivan Ivan Kasar | ĽS-HZDS | 68 |
286 | Slizké Slizké | Multánová Jana Jana Multánová | SMER | 15 | |
287 | Slizké Slizké | Janotíková Eva Eva Janotíková | MOST-HÍD | 4 | |
288 | Slizké Slizké | Mocný Vladimír Vladimír Mocný | KDH | 4 | |
289 | Žiar Žiar | 1 | Csizmadia Zoltán Zoltán Csizmadia | NEKA | 67 |
290 | Žiar Žiar | Kovácsová Kristína Kristína Kovácsová | NEKA | 15 | |
291 | Žiar Žiar | Füköová Ildikó Ildikó Füköová | NEKA | 10 | |
292 | Žiar Žiar | Csizmadiová Elena Elena Csizmadiová | SMK-MKP | 6 | |
293 | Vyšné Valice Vyšné Valice | 1 | Herényi Karol Karol Herényi | SMK-MKP | 66 |
294 | Vyšné Valice Vyšné Valice | Tóthová Alžbeta Alžbeta Tóthová | NEKA | 58 | |
295 | Vyšné Valice Vyšné Valice | Kertész Ladislav Ladislav Kertész | NEKA | 32 | |
296 | Vyšné Valice Vyšné Valice | Kalas Ľudovít Ľudovít Kalas | MOST-HÍD | 14 | |
297 | Rašice Rašice | 1 | Miklós Aladár Aladár Miklós | SMK-MKP | 66 |
298 | Žíp Žíp | 1 | Nagy Pálová Magdaléna Magdaléna Nagy Pálová | SMK-MKP | 66 |
299 | Žíp Žíp | Ocskai Ladislav Ladislav Ocskai | NEKA | 34 | |
300 | Žíp Žíp | Váradi Mikuláš Mikuláš Váradi | SRK | 7 | |
301 | Dulovo Dulovo | 1 | Balážová Katarína Katarína Balážová | SDKÚ-DS | 65 |
302 | Dulovo Dulovo | Barátová Ibolya Ibolya Barátová | MOST-HÍD | 22 | |
303 | Belín Belín | 1 | Šimko Štefan Štefan Šimko | KDH | 65 |
304 | Belín Belín | Maršík František František Maršík | SNS | 35 | |
305 | Belín Belín | Huszti Tibor Tibor Huszti | SMER | 4 | |
306 | Horné Zahorany Horné Zahorany | 1 | Vysokaiová Zuzana Zuzana Vysokaiová | SDKÚ-DS | 65 |
307 | Horné Zahorany Horné Zahorany | Antalová Renáta Renáta Antalová | KDH | 21 | |
308 | Janice Janice | 1 | Vincze Július Július Vincze | SMK-MKP | 64 |
309 | Janice Janice | Berki Ladislav Ladislav Berki | SRK | 53 | |
310 | Dubno Dubno | 1 | Borbás Eugen Eugen Borbás | MOST-HÍD | 63 |
311 | Dubno Dubno | Katiová Agnesa Agnesa Katiová | SMK-MKP | 41 | |
312 | Sása Sása | 1 | Bystránová Marta Marta Bystránová | SMER | 60 |
313 | Sása Sása | Zelinová Anna Anna Zelinová | SDKÚ-DS | 14 | |
314 | Sása Sása | Láska Pavel Pavel Láska | KSS | 4 | |
315 | Orávka Orávka | 1 | Lichanec Ján Ján Lichanec | ĽS-HZDS | 60 |
316 | Orávka Orávka | Kubacka Ján Ján Kubacka | NEKA | 49 | |
317 | Vieska nad Blhom Vieska nad Blhom | 1 | Lakatoš Attila Attila Lakatoš | SRK | 59 |
318 | Vieska nad Blhom Vieska nad Blhom | Nagypál František František Nagypál | SMK-MKP | 48 | |
319 | Neporadza Neporadza | 1 | Madarász Jozef Jozef Madarász | SMK-MKP | 59 |
320 | Neporadza Neporadza | Kováčová Katarína Katarína Kováčová | NEKA | 52 | |
321 | Neporadza Neporadza | Deme Ladislav Ladislav Deme | NEKA | 13 | |
322 | Martinová Martinová | 1 | Radič Eugen Eugen Radič | RIS | 59 |
323 | Martinová Martinová | Berky Gejza Gejza Berky | SMER | 47 | |
324 | Hrušovo Hrušovo | 1 | Ciráková Gizela Gizela Ciráková | SMER | 58 |
325 | Hrušovo Hrušovo | Kurajda František František Kurajda | HZD | 19 | |
326 | Hrušovo Hrušovo | Rončák Miroslav Miroslav Rončák | SNS | 15 | |
327 | Hrušovo Hrušovo | Melich Jiří Jiří Melich | KSS | 14 | |
328 | Hrušovo Hrušovo | Wiesengangerová Anna Anna Wiesengangerová | NEKA | 11 | |
329 | Hrušovo Hrušovo | Daňko Július Július Daňko | NEKA | 9 | |
330 | Hrušovo Hrušovo | Langhofferová Anna Anna Langhofferová | KDH | 7 | |
331 | Lukovištia Lukovištia | 1 | Mitter Jozef Jozef Mitter | SNS | 58 |
332 | Lukovištia Lukovištia | Segedyová Alena Alena Segedyová | ĽS-HZDS | 55 | |
333 | Skerešovo Skerešovo | 1 | Svitek Ján Ján Svitek | SMER | 56 |
334 | Skerešovo Skerešovo | Kuffová Zlata Zlata Kuffová | NEKA | 42 | |
335 | Skerešovo Skerešovo | Viczén Jozef Jozef Viczén | MOST-HÍD | 38 | |
336 | Nižný Skálnik Nižný Skálnik | 1 | Bystriansky Miroslav Miroslav Bystriansky | SDKÚ-DS | 55 |
337 | Chvalová Chvalová | 1 | Vaculčiak Vladimír Vladimír Vaculčiak | SMER | 52 |
338 | Chvalová Chvalová | Vaculčiak Jozef Jozef Vaculčiak | KDH | 27 | |
339 | Chvalová Chvalová | Bráz Vojtech Vojtech Bráz | MOST-HÍD | 19 | |
340 | Chvalová Chvalová | Maťašovská Mária Mária Maťašovská | SNS | 13 | |
341 | Chvalová Chvalová | Baloghová Iveta Iveta Baloghová | SDKÚ-DS | 1 | |
342 | Kraskovo Kraskovo | 1 | Očovayová Zdena Zdena Očovayová | SMER | 50 |
343 | Kraskovo Kraskovo | Krokavec Milan Milan Krokavec | SNS | 33 | |
344 | Kraskovo Kraskovo | Trnavský Dušan Dušan Trnavský | EDS | 5 | |
345 | Muránska Lehota Muránska Lehota | 1 | Marčák Miloslav Miloslav Marčák | NEKA | 49 |
346 | Zádor Zádor | 1 | Kovács Ildikó Ildikó Kovács | MOST-HÍD | 47 |
347 | Muránska Huta Muránska Huta | 1 | Ševčík Robert Robert Ševčík | SNS | 46 |
348 | Muránska Huta Muránska Huta | Ivančík Boris Boris Ivančík | SMER | 32 | |
349 | Muránska Huta Muránska Huta | Sládeček Karol Karol Sládeček | ĽS-HZDS | 20 | |
350 | Polina Polina | 1 | Punka Ján Ján Punka | MOST-HÍD | 44 |
351 | Polina Polina | Oravecz Štefan Štefan Oravecz | SMK-MKP | 40 | |
352 | Polina Polina | Bedécs Ladislav Ladislav Bedécs | NEKA | 13 | |
353 | Polina Polina | Antalová Judita Judita Antalová | NEKA | 2 | |
354 | Rovné Rovné | 1 | Ďurove Jaroslava Jaroslava Ďurove | SMER | 43 |
355 | Rovné Rovné | Zelina Vladimír Vladimír Zelina | ĽS-HZDS | 22 | |
356 | Rovné Rovné | Romšák Ľubor Ľubor Romšák | SNS | 20 | |
357 | Leváre Leváre | 1 | Halászová Marta Marta Halászová | SMK-MKP | 40 |
358 | Leváre Leváre | Szobonya Árpád Árpád Szobonya | KDH | 25 | |
359 | Čierny Potok Čierny Potok | 1 | Hriň Ondrej Ondrej Hriň | ĽS-HZDS | 39 |
360 | Čierny Potok Čierny Potok | Sebíň Ján Ján Sebíň | SMER | 29 | |
361 | Čierny Potok Čierny Potok | Pupala Jozef Jozef Pupala | KSS | 17 | |
362 | Čierny Potok Čierny Potok | Krnáč Ivan Ivan Krnáč | SDKÚ-DS | 9 | |
363 | Ratkovská Lehota Ratkovská Lehota | 1 | Koska Milan Milan Koska | KDH | 38 |
364 | Rybník Rybník | 1 | Brašo Július Július Brašo | KSS | 37 |
365 | Rybník Rybník | Laciaková Antónia Antónia Laciaková | SNS, SMER, ĽS-HZDS | 36 | |
366 | Rybník Rybník | Šanta Ladislav Ladislav Šanta | NEKA | 5 | |
367 | Hrlica Hrlica | 1 | Antalová Mária Mária Antalová | SMER | 36 |
368 | Hrlica Hrlica | Švihla Július Július Švihla | SF | 16 | |
369 | Ploské Ploské | 1 | Bakošová Eva Eva Bakošová | SMER | 36 |
370 | Prihradzany Prihradzany | 1 | Balážik Dušan Dušan Balážik | KSS | 35 |
371 | Prihradzany Prihradzany | Spišáková Jana Jana Spišáková | NEKA | 23 | |
372 | Babinec Babinec | 1 | Benda Jaroslav Jaroslav Benda | SMER | 35 |
373 | Gemerček Gemerček | 1 | Kisantal Zoltán Zoltán Kisantal | MOST-HÍD | 35 |
374 | Hubovo Hubovo | Pásztor Tibor Tibor Pásztor | MOST-HÍD | 32 | |
375 | Hubovo Hubovo | Szüč Mikuláš Mikuláš Szüč | SMK-MKP | 32 | |
376 | Hubovo Hubovo | Trenka Tibor Tibor Trenka | NEKA | 25 | |
377 | Kyjatice Kyjatice | 1 | Šulek Marián Marián Šulek | SMER | 32 |
378 | Lipovec Lipovec | 1 | Rízová Oľga Oľga Rízová | OKS | 31 |
379 | Hostišovce Hostišovce | 1 | Sakálová Viera Viera Sakálová | KSS | 31 |
380 | Hostišovce Hostišovce | Vanek Milan Milan Vanek | SMER | 30 | |
381 | Hostišovce Hostišovce | Horváth Zdenek Zdenek Horváth | MOST-HÍD | 28 | |
382 | Hostišovce Hostišovce | Sendrej Ľudovít Ľudovít Sendrej | ĽS-HZDS | 7 | |
383 | Budikovany Budikovany | 1 | Hronecová Jana Jana Hronecová | SDKÚ-DS | 29 |
384 | Višňové Višňové | 1 | Boršodi Zoltán Zoltán Boršodi | MOST-HÍD, SDKÚ-DS | 24 |
385 | Gemerské Michalovce Gemerské Michalovce | 1 | Óváryová Jolana Jolana Óváryová | MOST-HÍD | 23 |
386 | Ratkovská Suchá Ratkovská Suchá | 1 | Palic Stanislav Stanislav Palic | KSS | 21 |
387 | Potok Potok | 1 | Pervan Ján Ján Pervan | SMER | 20 |
388 | Krokava Krokava | 1 | Ďurove Darina Darina Ďurove | SMER | 17 |
389 | Španie Pole Španie Pole | 1 | Darmová Alena Alena Darmová | SMER | 16 |
390 | Poproč Poproč | 1 | Kvaka Ľubor Ľubor Kvaka | SMER | 8 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie