reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Nová Ľubovňa Nová Ľubovňa | 1 | Turlík Stanislav Stanislav Turlík | KDH | 733 |
2 | Nová Ľubovňa Nová Ľubovňa | Kaleta Jozef Jozef Kaleta | SMER, ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS | 616 | |
3 | Jakubany Jakubany | 1 | Dufala Jozef Jozef Dufala | SMER, KDH, SDKÚ-DS | 545 |
4 | Jakubany Jakubany | Jakubianský Ján Ján Jakubianský | SNS | 195 | |
5 | Jakubany Jakubany | Michňa Jozef Jozef Michňa | ĽS-HZDS | 41 | |
6 | Plaveč Plaveč | 1 | Murcko Štefan Štefan Murcko | ĽS-HZDS, SMER | 436 |
7 | Plaveč Plaveč | Železník Jaroslav Jaroslav Železník | NEKA | 144 | |
8 | Plaveč Plaveč | Šlosár Ján Ján Šlosár | NEKA | 131 | |
9 | Plaveč Plaveč | Kosturko Jozef Jozef Kosturko | NEKA | 73 | |
10 | Plaveč Plaveč | Šidlovský Jozef Jozef Šidlovský | SDKÚ-DS | 30 | |
11 | Plaveč Plaveč | Vojtek Jozef Jozef Vojtek | KDH | 14 | |
12 | Hniezdne Hniezdne | 1 | Selep Viktor Viktor Selep | ĽS-HZDS | 414 |
13 | Hniezdne Hniezdne | Kožíková Magdaléna Magdaléna Kožíková | SMER | 226 | |
14 | Kolačkov Kolačkov | 1 | Horanský Ján Ján Horanský | NEKA | 384 |
15 | Kolačkov Kolačkov | Kollár Tomáš Tomáš Kollár | SDKÚ-DS | 59 | |
16 | Kolačkov Kolačkov | Reľovský Marek Marek Reľovský | MOST-HÍD | 48 | |
17 | Kolačkov Kolačkov | Vilček František František Vilček | NEKA | 47 | |
18 | Kolačkov Kolačkov | Čudejková Daniela Daniela Čudejková | SNS | 19 | |
19 | Kolačkov Kolačkov | Vrabel Ľudovít Ľudovít Vrabel | KDH | 7 | |
20 | Plavnica Plavnica | 1 | Grich Rastislav Rastislav Grich | SMER, KDH, ĽS-HZDS | 370 |
21 | Ľubotín Ľubotín | 1 | Havrila Jozef Jozef Havrila | SDKÚ-DS, KDH | 357 |
22 | Ľubotín Ľubotín | Kušnírik Pavol Pavol Kušnírik | NEKA | 174 | |
23 | Ľubotín Ľubotín | Leškovský Jozef Jozef Leškovský | SMER | 80 | |
24 | Čirč Čirč | 1 | Didik Michal Michal Didik | NEKA | 322 |
25 | Čirč Čirč | Labaš Ján Ján Labaš | SMER | 116 | |
26 | Čirč Čirč | Kostecká Helena Helena Kostecká | KDH, SaS, SDKÚ-DS | 113 | |
27 | Čirč Čirč | Čatlošová Anna Anna Čatlošová | NEKA | 57 | |
28 | Šarišské Jastrabie Šarišské Jastrabie | 1 | Rešetár Ľubomír Ľubomír Rešetár | SMER, SDKÚ-DS, KDH | 315 |
29 | Orlov Orlov | 1 | Timočko Peter Peter Timočko | SMER | 291 |
30 | Orlov Orlov | Troščák Ján Ján Troščák | KSS | 62 | |
31 | Orlov Orlov | Drobňák Miroslav Miroslav Drobňák | NEKA | 24 | |
32 | Jarabina Jarabina | 1 | Kaňa Mikuláš Mikuláš Kaňa | SMER, NK | 285 |
33 | Jarabina Jarabina | Lajčák Michal Michal Lajčák | SDĽ | 149 | |
34 | Jarabina Jarabina | Kovalčík Jaroslav Jaroslav Kovalčík | ĽS-HZDS | 20 | |
35 | Lomnička Lomnička | 1 | Oračková Mária Mária Oračková | ĽS-HZDS | 277 |
36 | Lomnička Lomnička | Oračko František František Oračko | HZD | 184 | |
37 | Lomnička Lomnička | Mirga Karol Karol Mirga | SMER | 175 | |
38 | Lomnička Lomnička | Mirga Dušan Dušan Mirga | SDKÚ-DS | 56 | |
39 | Lomnička Lomnička | Dunka Miloslav Miloslav Dunka | KSS | 48 | |
40 | Lomnička Lomnička | Mirga Ladislav Ladislav Mirga | SDĽ | 35 | |
41 | Mníšek nad Popradom Mníšek nad Popradom | 1 | Žemba Peter Peter Žemba | KDH | 276 |
42 | Mníšek nad Popradom Mníšek nad Popradom | Demjan Rudolf Rudolf Demjan | SMER | 8 | |
43 | Kyjov Kyjov | 1 | Chamila Juraj Juraj Chamila | SMER, ĽS-HZDS | 268 |
44 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | 1 | Dudjak Ján Ján Dudjak | NEKA | 242 |
45 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | Fečíková Mária Mária Fečíková | NEKA | 178 | |
46 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | Krupa Vladimír Vladimír Krupa | NEKA | 150 | |
47 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | Gura Štefan Štefan Gura | SMER | 60 | |
48 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | Čajkovský Peter Peter Čajkovský | NEKA | 42 | |
49 | Vyšné Ružbachy Vyšné Ružbachy | Babjarčík Radoslav Radoslav Babjarčík | SDKÚ-DS, SaS | 16 | |
50 | Veľký Lipník Veľký Lipník | 1 | Stempák Štefan Štefan Stempák | NEKA | 224 |
51 | Veľký Lipník Veľký Lipník | Jedinák Vasil Vasil Jedinák | SMER | 194 | |
52 | Veľký Lipník Veľký Lipník | Labant Peter Peter Labant | KDH, SaS, SDKÚ-DS | 36 | |
53 | Veľký Lipník Veľký Lipník | Krivoňák Jozef Jozef Krivoňák | HZD | 10 | |
54 | Kamienka Kamienka | 1 | Jedinák Juraj Juraj Jedinák | SMER | 219 |
55 | Kamienka Kamienka | Lekešová Mária Mária Lekešová | SNS | 218 | |
56 | Kamienka Kamienka | Lichvár Juraj Juraj Lichvár | SDĽ | 215 | |
57 | Kamienka Kamienka | Škvara Juraj Juraj Škvara | KDH | 11 | |
58 | Šambron Šambron | 1 | Petrus Štefan Štefan Petrus | ĽS-HZDS, SMER | 174 |
59 | Malý Lipník Malý Lipník | 1 | Šesták Jozef Jozef Šesták | KDH, SMER, SDKÚ-DS | 166 |
60 | Malý Lipník Malý Lipník | Šesták František František Šesták | NEKA | 69 | |
61 | Lesnica Lesnica | 1 | Gondek Ján Ján Gondek | SDKÚ-DS, KDH, SMER | 164 |
62 | Chmeľnica Chmeľnica | 1 | Šimský Štefan Štefan Šimský | NEKA | 148 |
63 | Chmeľnica Chmeľnica | Krafčík Heribert Heribert Krafčík | SDKÚ-DS, KDH, SaS | 118 | |
64 | Chmeľnica Chmeľnica | Bolešová Mária Mária Bolešová | NEKA | 112 | |
65 | Chmeľnica Chmeľnica | Haničák Daniel Daniel Haničák | NEKA | 47 | |
66 | Chmeľnica Chmeľnica | Vasilík Patrik Patrik Vasilík | SMER | 36 | |
67 | Chmeľnica Chmeľnica | Dufala Ján Ján Dufala | SDĽ | 10 | |
68 | Forbasy Forbasy | 1 | Vyrostek Július Július Vyrostek | KDH, SDKÚ-DS | 147 |
69 | Forbasy Forbasy | Pastuchová Anna Anna Pastuchová | SMER | 102 | |
70 | Nižné Ružbachy Nižné Ružbachy | 1 | Abrahamovský Jozef Jozef Abrahamovský | SDKÚ-DS, KDH | 144 |
71 | Hromoš Hromoš | 1 | Kočiš Maroš Maroš Kočiš | SMER, SNS, MOST-HÍD | 139 |
72 | Hromoš Hromoš | Bebko Martin Martin Bebko | SDKÚ-DS | 87 | |
73 | Hromoš Hromoš | Knapik Marián Marián Knapik | NEKA | 38 | |
74 | Hromoš Hromoš | Dziaková Dronzeková Viera Viera Dziaková Dronzeková | KDH | 28 | |
75 | Hromoš Hromoš | Plavnický Vladimír Vladimír Plavnický | ĽS-HZDS | 10 | |
76 | Údol Údol | 1 | Arendáč Štefan Štefan Arendáč | SDKÚ-DS | 136 |
77 | Údol Údol | Fedorko Ján Ján Fedorko | SNS | 131 | |
78 | Údol Údol | Knap Miroslav Miroslav Knap | NK | 10 | |
79 | Údol Údol | Pružinský Mikuláš Mikuláš Pružinský | SMER | 0 | |
80 | Haligovce Haligovce | 1 | Volček Milan Milan Volček | KDH, SDKÚ-DS | 131 |
81 | Litmanová Litmanová | 1 | Vislocký Vasiľ Vasiľ Vislocký | KDH, SDKÚ-DS | 130 |
82 | Litmanová Litmanová | Dzadík Vasiľ Vasiľ Dzadík | SMER | 110 | |
83 | Litmanová Litmanová | Vislocký Peter Peter Vislocký | ĽS-HZDS | 52 | |
84 | Sulín Sulín | 1 | Hiľáková Anna Anna Hiľáková | NEKA | 101 |
85 | Sulín Sulín | Klembara Ján Ján Klembara | NEKA | 40 | |
86 | Sulín Sulín | Tyliščák Miroslav Miroslav Tyliščák | SMER | 27 | |
87 | Ďurková Ďurková | 1 | Kuruc Ján Ján Kuruc | NEKA | 89 |
88 | Ďurková Ďurková | Kačmarská Mária Mária Kačmarská | KDH | 31 | |
89 | Ďurková Ďurková | Firment Peter Peter Firment | SMER | 10 | |
90 | Veľká Lesná Veľká Lesná | 1 | Michna Ján Ján Michna | SDKÚ-DS | 87 |
91 | Veľká Lesná Veľká Lesná | Čenščák Jozef Jozef Čenščák | KDH | 77 | |
92 | Veľká Lesná Veľká Lesná | Kalisová Anna Anna Kalisová | SMER | 43 | |
93 | Veľká Lesná Veľká Lesná | Smoleň Peter Peter Smoleň | NEKA | 21 | |
94 | Hraničné Hraničné | 1 | Pokrivčák Miroslav Miroslav Pokrivčák | SMER, KDH | 79 |
95 | Vislanka Vislanka | 1 | Firment Dušan Dušan Firment | SMER | 77 |
96 | Pusté Pole Pusté Pole | 1 | Plavčanová Mária Mária Plavčanová | ĽS-HZDS | 70 |
97 | Pusté Pole Pusté Pole | Pavlovský Ján Ján Pavlovský | SMER | 52 | |
98 | Lacková Lacková | 1 | Gallík Marek Marek Gallík | NEKA | 67 |
99 | Lacková Lacková | Selepová Helena Helena Selepová | SMER | 27 | |
100 | Stráňany Stráňany | 1 | Kravčáková Viera Viera Kravčáková | SMER | 57 |
101 | Stráňany Stráňany | Mosorják Peter Peter Mosorják | KDH | 53 | |
102 | Ruská Voľa nad Popradom Ruská Voľa nad Popradom | 1 | Tomčo Miroslav Miroslav Tomčo | SMER, KSS | 45 |
103 | Ruská Voľa nad Popradom Ruská Voľa nad Popradom | Kravcová Helena Helena Kravcová | KDH | 18 | |
104 | Hajtovka Hajtovka | 1 | Nosek Pavol Pavol Nosek | SNS, KDH, SMER, SDKÚ-DS | 33 |
105 | Matysová Matysová | 1 | Kundrátová Iveta Iveta Kundrátová | SMER | 27 |
106 | Matysová Matysová | Ščensná Jana Jana Ščensná | SDKÚ-DS, KDH | 26 | |
107 | Obručné Obručné | 1 | Uhrinková Danka Danka Uhrinková | SMER | 25 |
108 | Starina Starina | 1 | Solotruk Štefan Štefan Solotruk | NEKA | 23 |
109 | Starina Starina | Ščerbák Štefan Štefan Ščerbák | SMER | 18 | |
110 | Kremná Kremná | 1 | Šlampiaková Zdenka Zdenka Šlampiaková | SMER | 9 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie