reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ladomirová Ladomirová | 1 | Bojčík Ladislav Ladislav Bojčík | MOST-HÍD, SDKÚ-DS, KDH, SDĽ | 338 |
2 | Kračúnovce Kračúnovce | 1 | Majerník Dušan Dušan Majerník | NEKA | 297 |
3 | Kračúnovce Kračúnovce | Dzurjuvová Viera Viera Dzurjuvová | KDH, SDKÚ-DS, SMER | 238 | |
4 | Kružlová Kružlová | 1 | Gužo Adrián Adrián Gužo | SDKÚ-DS, MOST-HÍD, SDĽ, KDH, NK | 262 |
5 | Kružlová Kružlová | Sivák Jaroslav Jaroslav Sivák | NEKA | 47 | |
6 | Kuková Kuková | 1 | Kožlej Štefan Štefan Kožlej | SMER | 220 |
7 | Kuková Kuková | Maťaš Ondrej Ondrej Maťaš | SDKÚ-DS | 106 | |
8 | Kuková Kuková | Haľková Mária Mária Haľková | KDH | 0 | |
9 | Rovné Rovné | 1 | Viravec Stanislav Stanislav Viravec | SNS | 183 |
10 | Rovné Rovné | Vansa Jozef Jozef Vansa | SMER | 124 | |
11 | Železník Železník | 1 | Mitaľ Andrej Andrej Mitaľ | NEKA | 182 |
12 | Železník Železník | Ondov Marián Marián Ondov | NEKA | 46 | |
13 | Železník Železník | Rubis Jozef Jozef Rubis | SMER | 37 | |
14 | Radoma Radoma | 1 | Viravec Michal Michal Viravec | SMER, MOST-HÍD | 176 |
15 | Radoma Radoma | Malačina Jozef Jozef Malačina | SDKÚ-DS, KDH, SaS | 116 | |
16 | Lúčka Lúčka | 1 | Mašlej Mikuláš Mikuláš Mašlej | KDH | 165 |
17 | Stročín Stročín | 1 | Drimák Ján Ján Drimák | NEKA | 164 |
18 | Stročín Stročín | Kiza Ján Ján Kiza | SDĽ | 74 | |
19 | Stročín Stročín | Pavluv Ján Ján Pavluv | NEKA | 24 | |
20 | Stročín Stročín | Cerula Jaroslav Jaroslav Cerula | SMER | 9 | |
21 | Stročín Stročín | Medviď Miron Miron Medviď | MOST-HÍD | 8 | |
22 | Hrabovčík Hrabovčík | 1 | Vasilenko Sergej Sergej Vasilenko | NEKA | 163 |
23 | Hrabovčík Hrabovčík | Vaňko Pavel Pavel Vaňko | SNS | 50 | |
24 | Vyšný Mirošov Vyšný Mirošov | 1 | Petranik Michal Michal Petranik | SDĽ | 158 |
25 | Vyšný Mirošov Vyšný Mirošov | Kimák Vladislav Vladislav Kimák | SMER, MOST-HÍD, KDH | 87 | |
26 | Vyšný Mirošov Vyšný Mirošov | Cocuľová Milica Milica Cocuľová | SDKÚ-DS | 77 | |
27 | Vyšný Mirošov Vyšný Mirošov | Varjanová Mária Mária Varjanová | HZD | 12 | |
28 | Vyšný Mirošov Vyšný Mirošov | Pavelčáková Gabriela Gabriela Pavelčáková | NEKA | 9 | |
29 | Nižný Orlík Nižný Orlík | 1 | Petný Juraj Juraj Petný | SMER, NK | 154 |
30 | Nižný Orlík Nižný Orlík | Zavoda Stanislav Stanislav Zavoda | NEKA | 31 | |
31 | Kalnište Kalnište | 1 | Cauner František František Cauner | KDH, SDKÚ-DS | 153 |
32 | Kalnište Kalnište | Cauner Jozef Jozef Cauner | NEKA | 111 | |
33 | Kalnište Kalnište | Vargušová Darina Darina Vargušová | SNS | 22 | |
34 | Kalnište Kalnište | Cidila Viktor Viktor Cidila | SaS | 8 | |
35 | Kalnište Kalnište | Siroka Jozef Jozef Siroka | NEKA | 7 | |
36 | Kalnište Kalnište | Olejár Jaroslav Jaroslav Olejár | SMER, ĽS-HZDS | 5 | |
37 | Mestisko Mestisko | 1 | Vaňko Ladislav Ladislav Vaňko | SDKÚ-DS, SDĽ | 148 |
38 | Mestisko Mestisko | Nagajda Jaroslav Jaroslav Nagajda | SMER, KDH, MOST-HÍD | 143 | |
39 | Kapišová Kapišová | 1 | Fek Pavol Pavol Fek | NK, MOST-HÍD | 145 |
40 | Kapišová Kapišová | Pichaničová Janette Janette Pichaničová | SDKÚ-DS | 57 | |
41 | Kapišová Kapišová | Popik Michal Michal Popik | ĽS-HZDS, SNS, SMER | 38 | |
42 | Cernina Cernina | 1 | Madzinová Helena Helena Madzinová | SMER, MOST-HÍD | 141 |
43 | Cernina Cernina | Noga Ján Ján Noga | SDKÚ-DS | 87 | |
44 | Cernina Cernina | Beňová Ľubomíra Ľubomíra Beňová | SaS | 79 | |
45 | Cernina Cernina | Noga Vladimír Vladimír Noga | NEKA | 15 | |
46 | Cernina Cernina | Ivanič Ján Ján Ivanič | KDH | 14 | |
47 | Krajná Bystrá Krajná Bystrá | 1 | Štefanco Ján Ján Štefanco | SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST-HÍD | 135 |
48 | Okrúhle Okrúhle | 1 | Kolesár Michal Michal Kolesár | SMER, ĽS-HZDS | 132 |
49 | Okrúhle Okrúhle | Jech Martin Martin Jech | KDH, SDKÚ-DS | 114 | |
50 | Okrúhle Okrúhle | Ilčisko Ján Ján Ilčisko | NEKA | 76 | |
51 | Okrúhle Okrúhle | Štefaník Marián Marián Štefaník | NK | 32 | |
52 | Okrúhle Okrúhle | Viravcová Mária Mária Viravcová | MOST-HÍD | 23 | |
53 | Kurimka Kurimka | 1 | Božík Ján Ján Božík | SMER, MOST-HÍD | 128 |
54 | Kurimka Kurimka | Basistová Mária Mária Basistová | SNS | 41 | |
55 | Kurimka Kurimka | Leňo Miroslav Miroslav Leňo | NEKA | 21 | |
56 | Roztoky Roztoky | 1 | Jurkovič Martin Martin Jurkovič | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 115 |
57 | Beňadikovce Beňadikovce | 1 | Džogan Ladislav Ladislav Džogan | SMER, ĽS-HZDS | 111 |
58 | Beňadikovce Beňadikovce | Vaňko Ján Ján Vaňko | KDH | 40 | |
59 | Dukovce Dukovce | 1 | Bodnár Jozef Jozef Bodnár | SDKÚ-DS | 106 |
60 | Dukovce Dukovce | Ptašinská Marta Marta Ptašinská | KDH | 57 | |
61 | Mlynárovce Mlynárovce | 1 | Kidala Peter Peter Kidala | SMER, ĽS-HZDS | 105 |
62 | Mlynárovce Mlynárovce | Špak Miroslav Miroslav Špak | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 35 | |
63 | Nižný Komárnik Nižný Komárnik | 1 | Ferkaninová Anna Anna Ferkaninová | SDKÚ-DS | 93 |
64 | Nižný Komárnik Nižný Komárnik | Turišin Juraj Juraj Turišin | SMER, MOST-HÍD, SNS | 15 | |
65 | Šarišský Štiavnik Šarišský Štiavnik | 1 | Hic Ján Ján Hic | SMER | 93 |
66 | Šarišský Štiavnik Šarišský Štiavnik | Tyč Michal Michal Tyč | NEKA | 49 | |
67 | Šarišský Štiavnik Šarišský Štiavnik | Adamečko Pavel Pavel Adamečko | SDKÚ-DS, NK | 30 | |
68 | Vyšný Orlík Vyšný Orlík | 1 | Džupin Michal Michal Džupin | NEKA | 92 |
69 | Vyšný Orlík Vyšný Orlík | Jackanin Milan Milan Jackanin | SMER | 81 | |
70 | Vyšný Orlík Vyšný Orlík | Štefanišinová Anna Anna Štefanišinová | NEKA | 43 | |
71 | Vyšný Orlík Vyšný Orlík | Mikula Jozef Jozef Mikula | NEKA | 30 | |
72 | Nižný Mirošov Nižný Mirošov | 1 | Keselicová Darina Darina Keselicová | SMER, MOST-HÍD, KDH | 92 |
73 | Nižný Mirošov Nižný Mirošov | Hrešková Anna Anna Hrešková | SaS, SDKÚ-DS | 71 | |
74 | Želmanovce Želmanovce | 1 | Košč Tomáš Tomáš Košč | KDH, SDKÚ-DS | 92 |
75 | Vyšná Jedľová Vyšná Jedľová | 1 | Michalko Michal Michal Michalko | SMER | 92 |
76 | Lužany pri Topli Lužany pri Topli | 1 | Čorba Miroslav Miroslav Čorba | SDKÚ-DS | 88 |
77 | Lužany pri Topli Lužany pri Topli | Tomko Ľuboš Ľuboš Tomko | ĽS-HZDS | 37 | |
78 | Lužany pri Topli Lužany pri Topli | Hlavinka Ján Ján Hlavinka | NEKA | 32 | |
79 | Hunkovce Hunkovce | 1 | Franko Ján Ján Franko | SMER | 82 |
80 | Hunkovce Hunkovce | Horvát Mikuláš Mikuláš Horvát | NEKA | 65 | |
81 | Hunkovce Hunkovce | Žižák Mikuláš Mikuláš Žižák | SDKÚ-DS | 30 | |
82 | Valkovce Valkovce | 1 | Chrzan Ján Ján Chrzan | SMER | 77 |
83 | Dubová Dubová | 1 | Vaňušaník Miloš Miloš Vaňušaník | SDKÚ-DS | 75 |
84 | Fijaš Fijaš | 1 | Vasilišin Ján Ján Vasilišin | SMER | 74 |
85 | Fijaš Fijaš | Petriľak Peter Peter Petriľak | SNS | 23 | |
86 | Fijaš Fijaš | Fečkanin Dušan Dušan Fečkanin | MOST-HÍD | 0 | |
87 | Krajná Poľana Krajná Poľana | 1 | Feciľak Jozef Jozef Feciľak | MOST-HÍD | 69 |
88 | Krajná Poľana Krajná Poľana | Babejová Mária Mária Babejová | SDKÚ-DS, KDH | 52 | |
89 | Krajná Poľana Krajná Poľana | Berežná Daša Daša Berežná | SMER | 13 | |
90 | Kečkovce Kečkovce | 1 | Oreničová Edita Edita Oreničová | SMER, KDH, NK | 69 |
91 | Rakovčík Rakovčík | 1 | Horvatová Iveta Iveta Horvatová | SMER, MOST-HÍD, KDH, NK | 68 |
92 | Mičakovce Mičakovce | 1 | Andrijko Pavel Pavel Andrijko | SNS, SDĽ | 62 |
93 | Mičakovce Mičakovce | Hajda Ján Ján Hajda | SMER, KDH | 32 | |
94 | Svidnička Svidnička | 1 | Paňková Anna Anna Paňková | SMER, MOST-HÍD, KDH | 58 |
95 | Soboš Soboš | 1 | Ivančová Ivana Ivana Ivančová | NK | 49 |
96 | Soboš Soboš | Vaňková Ľubica Ľubica Vaňková | SMER, SNS, ĽS-HZDS | 45 | |
97 | Matovce Matovce | 1 | Referovič Ján Ján Referovič | SMER, SNS | 49 |
98 | Matovce Matovce | Kaňuková Mária Mária Kaňuková | NEKA | 37 | |
99 | Cigla Cigla | 1 | Bodrucký Ján Ján Bodrucký | SDKÚ-DS | 46 |
100 | Cigla Cigla | Redecha Milan Milan Redecha | MOST-HÍD | 21 | |
101 | Vagrinec Vagrinec | 1 | Klim Peter Peter Klim | MOST-HÍD | 46 |
102 | Dlhoňa Dlhoňa | 1 | Sadiv Jaroslav Jaroslav Sadiv | SMER, ĽS-HZDS | 42 |
103 | Vyšný Komárnik Vyšný Komárnik | 1 | Štefancová Daniela Daniela Štefancová | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 42 |
104 | Vyšný Komárnik Vyšný Komárnik | Rozum Milan Milan Rozum | KDH | 12 | |
105 | Nižná Pisaná Nižná Pisaná | 1 | Grega Milan Milan Grega | SMER | 39 |
106 | Nižná Pisaná Nižná Pisaná | Pichaničová Nadežda Nadežda Pichaničová | SDKÚ-DS | 27 | |
107 | Vyšná Pisaná Vyšná Pisaná | 1 | Pitlivka Vasil Vasil Pitlivka | SMER | 39 |
108 | Štefurov Štefurov | 1 | Kaščaková Anna Anna Kaščaková | SMER | 37 |
109 | Štefurov Štefurov | Oravec František František Oravec | MOST-HÍD | 36 | |
110 | Krajné Čierno Krajné Čierno | 1 | Hamborská Miroslava Miroslava Hamborská | SDKÚ-DS, NK | 36 |
111 | Nižná Jedľová Nižná Jedľová | 1 | Džupinová Alena Alena Džupinová | SDKÚ-DS, NK | 35 |
112 | Nižná Jedľová Nižná Jedľová | Makara Peter Peter Makara | SMER, ĽS-HZDS, SNS | 32 | |
113 | Miroľa Miroľa | 1 | Kurečko Michal Michal Kurečko | SDKÚ-DS | 30 |
114 | Miroľa Miroľa | Kostelník Jozef Jozef Kostelník | SMER | 23 | |
115 | Kobylnice Kobylnice | 1 | Vojček František František Vojček | SMER, SNS | 30 |
116 | Kobylnice Kobylnice | Joj Peter Peter Joj | SaS | 27 | |
117 | Bodružal Bodružal | 1 | Zelizňák Dušan Dušan Zelizňák | SMER | 30 |
118 | Bodružal Bodružal | Kromková Nadežda Nadežda Kromková | MOST-HÍD | 14 | |
119 | Nová Polianka Nová Polianka | 1 | Barvirčák Ján Ján Barvirčák | SMER | 29 |
120 | Medvedie Medvedie | 1 | Červák Juraj Juraj Červák | MOST-HÍD, SDĽ | 28 |
121 | Jurkova Voľa Jurkova Voľa | 1 | Grossmannová Jaroslava Jaroslava Grossmannová | SMER | 28 |
122 | Krajná Porúbka Krajná Porúbka | 1 | Dercová Viera Viera Dercová | SDKÚ-DS | 25 |
123 | Korejovce Korejovce | 1 | Frančáková Marta Marta Frančáková | SMER, NK, KDH | 24 |
124 | Šemetkovce Šemetkovce | 1 | Čmarada Zdeno Zdeno Čmarada | SNS | 23 |
125 | Šemetkovce Šemetkovce | Demjan Juraj Juraj Demjan | SDKÚ-DS | 22 | |
126 | Šemetkovce Šemetkovce | Maguľaková Anna Anna Maguľaková | SMER | 10 | |
127 | Vápeník Vápeník | 1 | Harvišová Edita Edita Harvišová | SMER | 18 |
128 | Pstriná Pstriná | 1 | Mihaliková Anna Anna Mihaliková | SaS | 16 |
129 | Dobroslava Dobroslava | 1 | Šlepecký Vladimír Vladimír Šlepecký | SDKÚ-DS | 15 |
130 | Dobroslava Dobroslava | Vasilenková Helena Helena Vasilenková | SMER, MOST-HÍD | 9 | |
131 | Havranec Havranec | 1 | Ščerba Milan Milan Ščerba | MOST-HÍD | 12 |
132 | Šarbov Šarbov | 1 | Skasko Stanislav Stanislav Skasko | SMER | 10 |
133 | Príkra Príkra | 1 | Brenišin Ján Ján Brenišin | SMER | 8 |
134 | Belejovce Belejovce | 1 | Marko Ján Ján Marko | SMER | 8 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie