reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sučany Sučany | 1 | Petráš Jozef Jozef Petráš | SMER | 573 |
2 | Sučany Sučany | Plžik Vladimír Vladimír Plžik | NEKA | 532 | |
3 | Sučany Sučany | Trnovská Iveta Iveta Trnovská | NEKA | 418 | |
4 | Sučany Sučany | Bella Miloš Miloš Bella | NEKA | 367 | |
5 | Sučany Sučany | Belica Peter Peter Belica | KDH | 0 | |
6 | Horná Štubňa Horná Štubňa | 1 | Piški Ondrej Ondrej Piški | NEKA | 573 |
7 | Horná Štubňa Horná Štubňa | Králik Andrej Andrej Králik | SDĽ | 40 | |
8 | Príbovce Príbovce | 1 | Brzák Jaroslav Jaroslav Brzák | NEKA | 411 |
9 | Príbovce Príbovce | Vrabcová Erika Erika Vrabcová | NEKA | 105 | |
10 | Príbovce Príbovce | Miškusová Ľubica Ľubica Miškusová | SMER | 7 | |
11 | Mošovce Mošovce | 1 | Mojtek Peter Peter Mojtek | SMER | 410 |
12 | Mošovce Mošovce | Košík Peter Peter Košík | NEKA | 264 | |
13 | Mošovce Mošovce | Lúdiková Danuša Danuša Lúdiková | ĽS-HZDS | 72 | |
14 | Valča Valča | 1 | Paľo Štefan Štefan Paľo | NEKA | 381 |
15 | Valča Valča | Frličková Anna Anna Frličková | KDH | 233 | |
16 | Valča Valča | Leštinský Ján Ján Leštinský | NEKA | 80 | |
17 | Valča Valča | Jakubec Jozef Jozef Jakubec | SMER | 73 | |
18 | Valča Valča | Kulich Milan Milan Kulich | NEKA | 69 | |
19 | Valča Valča | Lauko Ľubomír Ľubomír Lauko | SDKÚ-DS | 18 | |
20 | Bystrička Bystrička | 1 | Maršalová Zdenka Zdenka Maršalová | NEKA | 369 |
21 | Bystrička Bystrička | Korbeľ Patrik Patrik Korbeľ | NEKA | 242 | |
22 | Bystrička Bystrička | Remšík Emil Emil Remšík | NEKA | 11 | |
23 | Blatnica Blatnica | 1 | Súkeníková Ivica Ivica Súkeníková | NEKA | 354 |
24 | Blatnica Blatnica | Bágel Jaroslav Jaroslav Bágel | ĽS-HZDS | 141 | |
25 | Blatnica Blatnica | Hraško Igor Igor Hraško | NEKA | 42 | |
26 | Blatnica Blatnica | Jurčišin Michal Michal Jurčišin | SMER | 20 | |
27 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | 1 | Hlinková Anna Anna Hlinková | NEKA | 334 |
28 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Lupták Milan Milan Lupták | SMER | 169 | |
29 | Košťany nad Turcom Košťany nad Turcom | Navrátilová Alžbeta Alžbeta Navrátilová | ĽS-HZDS | 15 | |
30 | Podhradie Podhradie | 1 | Jánošík Miroslav Miroslav Jánošík | SNS, ĽS-HZDS | 332 |
31 | Podhradie Podhradie | Bella Igor Igor Bella | SMER | 22 | |
32 | Podhradie Podhradie | Vančo Jozef Jozef Vančo | SDKÚ-DS | 20 | |
33 | Krpeľany Krpeľany | 1 | Kráľ Jaroslav Jaroslav Kráľ | NEKA | 332 |
34 | Krpeľany Krpeľany | Olšovský Pavol Pavol Olšovský | SMER | 192 | |
35 | Krpeľany Krpeľany | Špirko Peter Peter Špirko | NEKA | 89 | |
36 | Krpeľany Krpeľany | Kišša Jozef Jozef Kišša | NEKA | 58 | |
37 | Krpeľany Krpeľany | Bače Ondrej Ondrej Bače | NEKA | 32 | |
38 | Krpeľany Krpeľany | Vaňková Katarína Katarína Vaňková | SDĽ | 17 | |
39 | Belá - Dulice Belá - Dulice | 1 | Badínová Anna Anna Badínová | NEKA | 326 |
40 | Belá - Dulice Belá - Dulice | Ladiver Ľubomír Ľubomír Ladiver | SMER | 269 | |
41 | Belá - Dulice Belá - Dulice | Sumka Vladimír Vladimír Sumka | SNS | 97 | |
42 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | 1 | Halahija Maroš Maroš Halahija | NEKA | 300 |
43 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Božek Vladimír Vladimír Božek | SMER | 256 | |
44 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Šišan Vladimír Vladimír Šišan | KDH | 211 | |
45 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Žuchová Soňa Soňa Žuchová | SDKÚ-DS | 59 | |
46 | Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom | Pyšný Jaroslav Jaroslav Pyšný | NEKA | 9 | |
47 | Vrícko Vrícko | 1 | Hideg František František Hideg | NEKA | 289 |
48 | Vrícko Vrícko | Egriová Jana Jana Egriová | NEKA | 25 | |
49 | Dražkovce Dražkovce | 1 | Šalagová Viera Viera Šalagová | NEKA | 280 |
50 | Dražkovce Dražkovce | Hricová Ľubica Ľubica Hricová | NEKA | 98 | |
51 | Dražkovce Dražkovce | Nemec Ján Ján Nemec | NEKA | 55 | |
52 | Turčianske Kľačany Turčianske Kľačany | 1 | Lamoš Miroslav Miroslav Lamoš | NEKA | 277 |
53 | Necpaly Necpaly | 1 | Majko Peter Peter Majko | NEKA | 276 |
54 | Turčianska Štiavnička Turčianska Štiavnička | 1 | Očka Peter Peter Očka | SDKÚ-DS | 263 |
55 | Dubové Dubové | 1 | Lettrich Ľubomír Ľubomír Lettrich | ĽS-HZDS | 227 |
56 | Dubové Dubové | Daubner Miloslav Miloslav Daubner | SMER | 146 | |
57 | Dubové Dubové | Rakytová Jozefína Jozefína Rakytová | SDKÚ-DS, KDH | 67 | |
58 | Ďanová Ďanová | 1 | Adamišová Kristína Kristína Adamišová | NEKA | 214 |
59 | Ďanová Ďanová | Revús Ján Ján Revús | SMER | 55 | |
60 | Ďanová Ďanová | Taraba Milan Milan Taraba | NEKA | 54 | |
61 | Malý Čepčín Malý Čepčín | 1 | Schererová Elena Elena Schererová | SMER | 214 |
62 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | 1 | Hrúzová Marta Marta Hrúzová | ĽS-HZDS | 208 |
63 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | Lichner Ľubomír Ľubomír Lichner | SMER | 172 | |
64 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | Mikeš Jozef Jozef Mikeš | NEKA | 141 | |
65 | Slovenské Pravno Slovenské Pravno | Pastierovič Miroslav Miroslav Pastierovič | NEKA | 27 | |
66 | Háj Háj | 1 | Ižipová Jarmila Jarmila Ižipová | ĽS-HZDS | 201 |
67 | Háj Háj | Kwiatkovská Marta Marta Kwiatkovská | SMER | 40 | |
68 | Sklabiňa Sklabiňa | 1 | Brodenec Ján Ján Brodenec | NEKA | 197 |
69 | Sklabiňa Sklabiňa | Majerčík Milan Milan Majerčík | SMER | 76 | |
70 | Sklabiňa Sklabiňa | Samčík Miroslav Miroslav Samčík | NEKA | 54 | |
71 | Sklabiňa Sklabiňa | Perinaj Miroslav Miroslav Perinaj | NEKA | 41 | |
72 | Žabokreky Žabokreky | 1 | Valocká Zuzana Zuzana Valocká | NEKA | 197 |
73 | Žabokreky Žabokreky | Bartoš Igor Igor Bartoš | NEKA | 153 | |
74 | Žabokreky Žabokreky | Schaffer Milan Milan Schaffer | SNS | 97 | |
75 | Žabokreky Žabokreky | Chromčík Peter Peter Chromčík | SDKÚ-DS | 78 | |
76 | Žabokreky Žabokreky | Šilhár Michal Michal Šilhár | SMER | 40 | |
77 | Žabokreky Žabokreky | Kubeková Anna Anna Kubeková | NEKA | 25 | |
78 | Žabokreky Žabokreky | Páleš Jozef Jozef Páleš | NEKA | 21 | |
79 | Lipovec Lipovec | 1 | Kellerová Zdenka Zdenka Kellerová | NEKA | 194 |
80 | Lipovec Lipovec | Hajtmanská Elena Elena Hajtmanská | NEKA | 140 | |
81 | Lipovec Lipovec | Dedíková Danica Danica Dedíková | SMER | 62 | |
82 | Lipovec Lipovec | Chabada Miroslav Miroslav Chabada | SNS | 47 | |
83 | Lipovec Lipovec | Lamošová Alena Alena Lamošová | NEKA | 30 | |
84 | Sklené Sklené | 1 | Gutten Ján Ján Gutten | NEKA | 161 |
85 | Sklené Sklené | Lahutová Erika Erika Lahutová | SMER | 155 | |
86 | Sklené Sklené | Pagáč Jaroslav Jaroslav Pagáč | NEKA | 66 | |
87 | Sklené Sklené | Kajanová Lívia Lívia Kajanová | NEKA | 26 | |
88 | Slovany Slovany | 1 | Jackulíková Elena Elena Jackulíková | NEKA | 143 |
89 | Turček Turček | 1 | Wagnerová Oľga Oľga Wagnerová | NEKA | 139 |
90 | Turček Turček | Rusnák Marián Marián Rusnák | NEKA | 101 | |
91 | Turček Turček | Stračinová Margita Margita Stračinová | KDH | 93 | |
92 | Turček Turček | Molnár Peter Peter Molnár | NEKA | 14 | |
93 | Trebostovo Trebostovo | 1 | Trimaj Ivan Ivan Trimaj | SMER | 130 |
94 | Trebostovo Trebostovo | Chudziaková Erika Erika Chudziaková | NEKA | 82 | |
95 | Trebostovo Trebostovo | Hašto Ivan Ivan Hašto | SNS | 62 | |
96 | Trebostovo Trebostovo | Kubindová Mária Mária Kubindová | KDH | 22 | |
97 | Trebostovo Trebostovo | Marková Jela Jela Marková | NEKA | 12 | |
98 | Veľký Čepčín Veľký Čepčín | 1 | Boďová Jana Jana Boďová | NEKA | 127 |
99 | Veľký Čepčín Veľký Čepčín | Rakyta Ivan Ivan Rakyta | SDĽ | 12 | |
100 | Rakovo Rakovo | 1 | Antal Patrik Patrik Antal | ĽS-HZDS | 124 |
101 | Rakovo Rakovo | Košarišťanová Margita Margita Košarišťanová | SMER | 27 | |
102 | Šútovo Šútovo | 1 | Maďari Ľubomír Ľubomír Maďari | SMER | 113 |
103 | Šútovo Šútovo | Balko Ivan Ivan Balko | SNS | 88 | |
104 | Šútovo Šútovo | Janíková Miroslava Miroslava Janíková | NEKA | 60 | |
105 | Šútovo Šútovo | Calík Karol Karol Calík | ĽS-HZDS | 41 | |
106 | Šútovo Šútovo | Nogová Etela Etela Nogová | SDKÚ-DS | 15 | |
107 | Benice Benice | 1 | Remšík Milan Milan Remšík | SMER, ĽS-HZDS | 111 |
108 | Jazernica Jazernica | 1 | Marek Jaroslav Jaroslav Marek | SMER | 104 |
109 | Diaková Diaková | 1 | Ivaška Róbert Róbert Ivaška | SMER | 103 |
110 | Nolčovo Nolčovo | 1 | Mihalik Vladimír Vladimír Mihalik | SMER | 103 |
111 | Nolčovo Nolčovo | Zachar Ján Ján Zachar | SNS | 70 | |
112 | Rudno Rudno | 1 | Menich Dušan Dušan Menich | SMER | 102 |
113 | Rudno Rudno | Klein Vladimír Vladimír Klein | NEKA | 27 | |
114 | Turčiansky Peter Turčiansky Peter | 1 | Výbošťok Ondrej Ondrej Výbošťok | NEKA | 95 |
115 | Turčiansky Peter Turčiansky Peter | Kazár Jozef Jozef Kazár | NEKA | 88 | |
116 | Turčiansky Peter Turčiansky Peter | Duchoň Jozef Jozef Duchoň | KDH | 33 | |
117 | Turčianske Jaseno Turčianske Jaseno | 1 | Jesenská Janka Janka Jesenská | NEKA | 92 |
118 | Rakša Rakša | 1 | Ursínyová Anna Anna Ursínyová | ĽS-HZDS | 91 |
119 | Socovce Socovce | 1 | Mencel Milan Milan Mencel | SMER | 89 |
120 | Trnovo Trnovo | 1 | Lukáč Ján Ján Lukáč | NEKA | 82 |
121 | Trnovo Trnovo | Kňazková Lenka Lenka Kňazková | SDKÚ-DS | 60 | |
122 | Trnovo Trnovo | Pinčiarová Zuzana Zuzana Pinčiarová | NEKA | 21 | |
123 | Jasenovo Jasenovo | 1 | Ertelová Mária Mária Ertelová | ĽS-HZDS | 77 |
124 | Horný Kalník Horný Kalník | 1 | Rohoň Stanislav Stanislav Rohoň | NEKA | 74 |
125 | Horný Kalník Horný Kalník | Tarčáková Daniela Daniela Tarčáková | NEKA | 15 | |
126 | Folkušová Folkušová | 1 | Sopóci Milan Milan Sopóci | NEKA | 65 |
127 | Blažovce Blažovce | 1 | Lukáč Dušan Dušan Lukáč | NEKA | 64 |
128 | Blažovce Blažovce | Michalka Milan Milan Michalka | NEKA | 21 | |
129 | Turčiansky Ďur Turčiansky Ďur | 1 | Bakoš Ivan Ivan Bakoš | NEKA | 62 |
130 | Abramová Abramová | 1 | Černák Milan Milan Černák | SMER | 62 |
131 | Abramová Abramová | Biziková Marieta Marieta Biziková | NEKA | 28 | |
132 | Sklabinský Podzámok Sklabinský Podzámok | 1 | Drobková Božena Božena Drobková | SMER | 62 |
133 | Sklabinský Podzámok Sklabinský Podzámok | Jambor Jaroslav Jaroslav Jambor | SDKÚ-DS | 44 | |
134 | Kaľamenová Kaľamenová | 1 | Čičmancová Martina Martina Čičmancová | SMER | 60 |
135 | Brieštie Brieštie | 1 | Beňo Pavel Pavel Beňo | SMER | 57 |
136 | Ratkovo Ratkovo | 1 | Gajdošová Zdenka Zdenka Gajdošová | SDKÚ-DS | 57 |
137 | Ratkovo Ratkovo | Frkáň Rastislav Rastislav Frkáň | SMER | 55 | |
138 | Záborie Záborie | 1 | Záborský Ján Ján Záborský | NEKA | 47 |
139 | Dolný Kalník Dolný Kalník | 1 | Vavřinková Jana Jana Vavřinková | NEKA | 46 |
140 | Dolný Kalník Dolný Kalník | Černák Marián Marián Černák | SDĽ | 12 | |
141 | Karlová Karlová | 1 | Malatová Adriana Adriana Malatová | SMER | 45 |
142 | Bodorová Bodorová | 1 | Fábry Ján Ján Fábry | SMER | 43 |
143 | Borcová Borcová | 1 | Pavlásková Marcela Marcela Pavlásková | SaS | 42 |
144 | Borcová Borcová | Rišian Jozef Jozef Rišian | ĽS-HZDS | 36 | |
145 | Borcová Borcová | Panáček Anton Anton Panáček | SMER | 4 | |
146 | Ležiachov Ležiachov | 1 | Michálková Katarína Katarína Michálková | ĽS-HZDS | 41 |
147 | Ležiachov Ležiachov | Lukášiková Michaela Michaela Lukášiková | SMER | 36 | |
148 | Ležiachov Ležiachov | Pavlanský Daniel Daniel Pavlanský | NEKA | 14 | |
149 | Ivančiná Ivančiná | 1 | Kraus Rastislav Rastislav Kraus | SMER | 37 |
150 | Ivančiná Ivančiná | Blaško Ivan Ivan Blaško | NEKA | 30 | |
151 | Liešno Liešno | 1 | Judáková Zdenka Zdenka Judáková | SMER | 36 |
152 | Moškovec Moškovec | 1 | Staňová Anna Anna Staňová | NEKA | 33 |
153 | Čremošné Čremošné | 1 | Hruška Milan Milan Hruška | ĽS-HZDS | 31 |
154 | Laskár Laskár | 1 | Janíková Lenka Lenka Janíková | NEKA | 27 |
155 | Ondrašová Ondrašová | 1 | Staňo Adam Adam Staňo | NEKA | 26 |
156 | Ondrašová Ondrašová | Polerecký Peter Peter Polerecký | SMER | 22 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie