reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Malčice Malčice | 1 | Lopašovský František František Lopašovský | NEKA | 490 |
2 | Malčice Malčice | Tomková Marta Marta Tomková | ĽS-HZDS, SMER | 151 | |
3 | Malčice Malčice | Vaľo Jaroslav Jaroslav Vaľo | SNS, KDH | 73 | |
4 | Vinné Vinné | 1 | Kráľ Jozef Jozef Kráľ | NEKA | 457 |
5 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | 1 | Dufincová Mária Mária Dufincová | NEKA | 438 |
6 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Kocela Anton Anton Kocela | SZ | 381 | |
7 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Šlinský Miroslav Miroslav Šlinský | NEKA | 309 | |
8 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Tóth Gejza Gejza Tóth | MOST-HÍD, SDKÚ-DS, KDH | 59 | |
9 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Kopecký Jozef Jozef Kopecký | SF | 57 | |
10 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Pinkovský Jaroslav Jaroslav Pinkovský | SMER | 57 | |
11 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Sabo Jozef Jozef Sabo | NEKA | 47 | |
12 | Zalužice Zalužice | 1 | Viňanský Gabriel Gabriel Viňanský | SDKÚ-DS, SMER, MOST-HÍD | 416 |
13 | Zalužice Zalužice | Tury Štefan Štefan Tury | KDH | 173 | |
14 | Nacina Ves Nacina Ves | 1 | Šandor Anton Anton Šandor | SMER, KDH | 410 |
15 | Nacina Ves Nacina Ves | Kiselovič Ján Ján Kiselovič | SNS | 249 | |
16 | Nacina Ves Nacina Ves | Mazár Ladislav Ladislav Mazár | NEKA | 34 | |
17 | Čičarovce Čičarovce | 1 | Varga Imrich Imrich Varga | SMK-MKP | 409 |
18 | Drahňov Drahňov | 1 | Jasovský Tibor Tibor Jasovský | NEKA | 402 |
19 | Drahňov Drahňov | Seman Mikuláš Mikuláš Seman | SMK-MKP | 142 | |
20 | Drahňov Drahňov | Karpátyová Mária Mária Karpátyová | KDH | 63 | |
21 | Lastomír Lastomír | 1 | Šipoš Ľubomír Ľubomír Šipoš | SDKÚ-DS, SMER, MOST-HÍD | 372 |
22 | Lastomír Lastomír | Novák Stanislav Stanislav Novák | NEKA | 88 | |
23 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | 1 | Rovňák Štefan Štefan Rovňák | KDH, SDKÚ-DS | 369 |
24 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Rovňák Ján Ján Rovňák | NEKA | 72 | |
25 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Paulovič Vladimír Vladimír Paulovič | NEKA | 16 | |
26 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Majvitorová Slávka Slávka Majvitorová | NEKA | 14 | |
27 | Pozdišovce Pozdišovce | 1 | Čižmárik Ján Ján Čižmárik | NEKA | 359 |
28 | Pozdišovce Pozdišovce | Jurková Nadežda Nadežda Jurková | EDS | 175 | |
29 | Pozdišovce Pozdišovce | Drábik Dušan Dušan Drábik | NEKA | 32 | |
30 | Pozdišovce Pozdišovce | Sotáková Ivana Ivana Sotáková | NEKA | 22 | |
31 | Moravany Moravany | 1 | Žofčák Ján Ján Žofčák | SMER | 347 |
32 | Moravany Moravany | Kaľuha Ján Ján Kaľuha | NEKA | 242 | |
33 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | 1 | Olejník Peter Peter Olejník | SMER, SDKÚ-DS, KDH | 327 |
34 | Tušice Tušice | 1 | Záhorský Ján Ján Záhorský | SDKÚ-DS | 322 |
35 | Tušice Tušice | Siksa Štefan Štefan Siksa | ĽS-HZDS | 51 | |
36 | Budkovce Budkovce | 1 | Uhrina Marián Marián Uhrina | SDKÚ-DS, MOST-HÍD | 318 |
37 | Budkovce Budkovce | Adamčík Ján Ján Adamčík | KDH, SMER | 306 | |
38 | Budkovce Budkovce | Romančák Ján Ján Romančák | ĽS-HZDS | 96 | |
39 | Palín Palín | 1 | Fiľ Štefan Štefan Fiľ | KDH | 307 |
40 | Palín Palín | Virčík Juraj Juraj Virčík | NEKA | 83 | |
41 | Palín Palín | Vaľovčíková Adriana Adriana Vaľovčíková | SDKÚ-DS | 25 | |
42 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | 1 | Tamaška Július Július Tamaška | NEKA | 305 |
43 | Veľké Slemence Veľké Slemence | 1 | Tóth Ľudovít Ľudovít Tóth | SMK-MKP | 287 |
44 | Veľké Slemence Veľké Slemence | Balogh Ján Ján Balogh | NEKA | 67 | |
45 | Veľké Slemence Veľké Slemence | Révész Ľudovít Ľudovít Révész | EDS | 5 | |
46 | Bežovce Bežovce | 1 | Tkáč Tomáš Tomáš Tkáč | SNS | 279 |
47 | Bežovce Bežovce | Hamšík Luděk Luděk Hamšík | SMER | 139 | |
48 | Bežovce Bežovce | Posypanka Michal Michal Posypanka | SDĽ | 72 | |
49 | Bežovce Bežovce | Posypanková Mária Mária Posypanková | SaS | 29 | |
50 | Bežovce Bežovce | Želez Ján Ján Želez | NEKA | 22 | |
51 | Markovce Markovce | 1 | Eľková Valéria Valéria Eľková | ĽS-HZDS, SMER, KDH | 277 |
52 | Markovce Markovce | Popeľáš Peter Peter Popeľáš | SDKÚ-DS | 58 | |
53 | Markovce Markovce | Frenák Alexander Alexander Frenák | KSS | 27 | |
54 | Oborín Oborín | 1 | Csuri Arpád Arpád Csuri | MOST-HÍD | 262 |
55 | Oborín Oborín | Kovács Eugen Eugen Kovács | SMK-MKP | 158 | |
56 | Hatalov Hatalov | 1 | Kováč Vladimír Vladimír Kováč | NEKA | 257 |
57 | Hatalov Hatalov | Maščeník Jozef Jozef Maščeník | SMER | 98 | |
58 | Hatalov Hatalov | Rudľovská Viera Viera Rudľovská | SNS | 42 | |
59 | Hatalov Hatalov | Pavlov Anton Anton Pavlov | NEKA | 19 | |
60 | Krásnovce Krásnovce | 1 | Kostovčík Tibor Tibor Kostovčík | KDH | 249 |
61 | Krásnovce Krásnovce | Danková Anna Anna Danková | SMER | 134 | |
62 | Krásnovce Krásnovce | Kočiško Martin Martin Kočiško | ĽS-HZDS | 10 | |
63 | Jovsa Jovsa | 1 | Homrok Michal Michal Homrok | NEKA | 248 |
64 | Jovsa Jovsa | Čornejová Ľubica Ľubica Čornejová | NEKA | 132 | |
65 | Jovsa Jovsa | Vančík Ján Ján Vančík | NEKA | 60 | |
66 | Dúbravka Dúbravka | 1 | Bajužík Andrej Andrej Bajužík | SMER, ĽS-HZDS | 247 |
67 | Dúbravka Dúbravka | Bajužik Miroslav Miroslav Bajužik | KDH | 159 | |
68 | Dúbravka Dúbravka | Červeňák Ján Ján Červeňák | SDKÚ-DS | 32 | |
69 | Trhovište Trhovište | 1 | Koba Róbert Róbert Koba | SMER, SDKÚ-DS | 242 |
70 | Trhovište Trhovište | Macár Andrej Andrej Macár | KDH | 238 | |
71 | Trhovište Trhovište | Krivý Ján Ján Krivý | SNS | 138 | |
72 | Trhovište Trhovište | Maťaš Marek Marek Maťaš | NEKA | 83 | |
73 | Senné Senné | 1 | Saboslai Peter Peter Saboslai | ĽS-HZDS, SMER | 237 |
74 | Senné Senné | Dzurjo Ľubomír Ľubomír Dzurjo | KDH | 123 | |
75 | Ptrukša Ptrukša | 1 | Takács Alexander Alexander Takács | MOST-HÍD | 236 |
76 | Veľké Revištia Veľké Revištia | 1 | Hrunka Martin Martin Hrunka | NEKA | 231 |
77 | Veľké Revištia Veľké Revištia | Heveryová Otília Otília Heveryová | KDH | 96 | |
78 | Veľké Revištia Veľké Revištia | Jevčík Peter Peter Jevčík | NEKA | 7 | |
79 | Ložín Ložín | 1 | Šimko Ján Ján Šimko | SNS, ĽS-HZDS | 231 |
80 | Ložín Ložín | Ďurčák Ignác Ignác Ďurčák | SMER | 130 | |
81 | Ložín Ložín | Čochračová Dana Dana Čochračová | SDKÚ-DS | 33 | |
82 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | 1 | Mati Vladimír Vladimír Mati | SMER | 229 |
83 | Vojany Vojany | 1 | Czinke Štefan Štefan Czinke | MOST-HÍD | 223 |
84 | Vojany Vojany | Lehotay Štefan Štefan Lehotay | NEKA | 115 | |
85 | Vojany Vojany | Kark Zoltán Zoltán Kark | KSS | 80 | |
86 | Vojany Vojany | Franko Gabriel Gabriel Franko | NEKA | 70 | |
87 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | 1 | Molnár Karol Karol Molnár | MOST-HÍD | 220 |
88 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Juhász Ján Ján Juhász | NEKA | 127 | |
89 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Kovács András András Kovács | SMK-MKP | 80 | |
90 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Demjén Donát Donát Demjén | NEKA | 61 | |
91 | Vrbnica Vrbnica | 1 | Varga Jaroslav Jaroslav Varga | NEKA | 211 |
92 | Vrbnica Vrbnica | Krupa Viliam Viliam Krupa | SMER | 87 | |
93 | Vrbnica Vrbnica | Poľaško Štefan Štefan Poľaško | SNS | 67 | |
94 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | 1 | Hrešan Ján Ján Hrešan | SDKÚ-DS | 208 |
95 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | Orosová Renáta Renáta Orosová | NEKA | 183 | |
96 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | Cap Stanislav Stanislav Cap | NEKA | 40 | |
97 | Choňkovce Choňkovce | 1 | Skyba Ján Ján Skyba | SMER | 208 |
98 | Choňkovce Choňkovce | Mikovčík Ján Ján Mikovčík | ĽS-HZDS | 107 | |
99 | Choňkovce Choňkovce | Čertan Emil Emil Čertan | SDKÚ-DS | 27 | |
100 | Choňkovce Choňkovce | Copko Ján Ján Copko | NEKA | 19 | |
101 | Závadka Závadka | 1 | Varga Ján Ján Varga | SMER | 205 |
102 | Závadka Závadka | Ranič Jaroslav Jaroslav Ranič | SDKÚ-DS | 34 | |
103 | Úbrež Úbrež | 1 | Antonič Jozef Jozef Antonič | KDH | 204 |
104 | Úbrež Úbrež | Drotár Milan Milan Drotár | SDKÚ-DS | 120 | |
105 | Úbrež Úbrež | Danková Vlasta Vlasta Danková | SDĽ | 23 | |
106 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | 1 | Kriška Juraj Juraj Kriška | SMER | 203 |
107 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | Dolinič Ladislav Ladislav Dolinič | SNS | 99 | |
108 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | Čurpakovič Marián Marián Čurpakovič | SDKÚ-DS | 74 | |
109 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | 1 | Ďurčáková Ľudmila Ľudmila Ďurčáková | SMER | 200 |
110 | Lekárovce Lekárovce | 1 | Örmezey Milan Milan Örmezey | SDKÚ-DS | 200 |
111 | Lekárovce Lekárovce | Gajdoš Ján Ján Gajdoš | SMER | 173 | |
112 | Lekárovce Lekárovce | Kasarda Ján Ján Kasarda | KDH | 50 | |
113 | Lekárovce Lekárovce | Vidňanský Július Július Vidňanský | SNS | 50 | |
114 | Šamudovce Šamudovce | 1 | Paulov Vladimír Vladimír Paulov | SMER, ĽS-HZDS | 197 |
115 | Šamudovce Šamudovce | Ircha Emil Emil Ircha | NEKA | 50 | |
116 | Šamudovce Šamudovce | Hreňo Ján Ján Hreňo | SDĽ | 28 | |
117 | Šamudovce Šamudovce | Pavlov Branislav Branislav Pavlov | NEKA | 11 | |
118 | Tibava Tibava | 1 | Zubaj Stanislav Stanislav Zubaj | SMER | 197 |
119 | Tibava Tibava | Imlej Ľubomír Ľubomír Imlej | KDH | 95 | |
120 | Tibava Tibava | Hadvab František František Hadvab | NEKA | 26 | |
121 | Tibava Tibava | Adamec Július Július Adamec | ĽS-HZDS | 0 | |
122 | Tibava Tibava | Kováč Emil Emil Kováč | NEKA | 0 | |
123 | Bracovce Bracovce | 1 | Dóci Vladimír Vladimír Dóci | SMER | 196 |
124 | Bracovce Bracovce | Žofčák Miroslav Miroslav Žofčák | NEKA | 108 | |
125 | Bracovce Bracovce | Bakaľár Vladimír Vladimír Bakaľár | NEKA | 93 | |
126 | Bracovce Bracovce | Hrabovská Mária Mária Hrabovská | NEKA | 73 | |
127 | Slavkovce Slavkovce | 1 | Pavliková Iveta Iveta Pavliková | SDKÚ-DS | 194 |
128 | Bajany Bajany | 1 | Genco František František Genco | SDKÚ-DS, MOST-HÍD, KDH | 191 |
129 | Bajany Bajany | Lakatoš Zoltán Zoltán Lakatoš | NEKA | 27 | |
130 | Bajany Bajany | Macik Július Július Macik | NEKA | 8 | |
131 | Falkušovce Falkušovce | 1 | Bodnár Michal Michal Bodnár | ĽS-HZDS | 186 |
132 | Falkušovce Falkušovce | Jaššová Anna Anna Jaššová | SMER | 107 | |
133 | Falkušovce Falkušovce | Selecký Jozef Jozef Selecký | SNS | 42 | |
134 | Falkušovce Falkušovce | Gajan Milan Milan Gajan | SDKÚ-DS | 19 | |
135 | Iňačovce Iňačovce | 1 | Ivanko Gabriel Gabriel Ivanko | KSS | 186 |
136 | Iňačovce Iňačovce | Humenský Albín Albín Humenský | NEKA | 101 | |
137 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | 1 | Ivan Blažej Blažej Ivan | SDKÚ-DS | 183 |
138 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Habura Martin Martin Habura | SDĽ | 99 | |
139 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Klima Ján Ján Klima | SMER | 35 | |
140 | Žbince Žbince | 1 | Jurko Ján Ján Jurko | SMER | 182 |
141 | Žbince Žbince | Leško Stanislav Stanislav Leško | SNS | 156 | |
142 | Horovce Horovce | 1 | Decha Vladimír Vladimír Decha | ĽS-HZDS, SMER | 181 |
143 | Horovce Horovce | Bodnár Ján Ján Bodnár | NEKA | 82 | |
144 | Horovce Horovce | Sabol Jozef Jozef Sabol | NEKA | 59 | |
145 | Horovce Horovce | Trusa Ján Ján Trusa | KDH | 43 | |
146 | Horovce Horovce | Džurina Milan Milan Džurina | SaS | 40 | |
147 | Horovce Horovce | Marjov Milan Milan Marjov | NEKA | 36 | |
148 | Horovce Horovce | Timková Mária Mária Timková | SDĽ | 31 | |
149 | Horovce Horovce | Dzetkuličová Mária Mária Dzetkuličová | SDKÚ-DS | 15 | |
150 | Horovce Horovce | Leško Ján Ján Leško | SNS | 4 | |
151 | Koromľa Koromľa | 1 | Medviď Ján Ján Medviď | SMER | 180 |
152 | Koromľa Koromľa | Kostičová Mária Mária Kostičová | KDH | 65 | |
153 | Koromľa Koromľa | Gomboš Jaroslav Jaroslav Gomboš | SDKÚ-DS | 41 | |
154 | Staré Staré | 1 | Jesenková Agáta Agáta Jesenková | KDH | 171 |
155 | Staré Staré | Dermek Anton Anton Dermek | NEKA | 112 | |
156 | Staré Staré | Janová Marta Marta Janová | SMER | 61 | |
157 | Staré Staré | Litunová Mária Mária Litunová | NEKA | 48 | |
158 | Staré Staré | Blach Jozef Jozef Blach | ĽS-HZDS | 38 | |
159 | Hažín Hažín | 1 | Šimková Marianna Marianna Šimková | SMER | 171 |
160 | Hažín Hažín | Pirč Ján Ján Pirč | SDKÚ-DS | 135 | |
161 | Laškovce Laškovce | 1 | Kaloková Gabriela Gabriela Kaloková | SMER | 168 |
162 | Laškovce Laškovce | Bak Miroslav Miroslav Bak | KDH, SDKÚ-DS | 109 | |
163 | Jenkovce Jenkovce | 1 | André Jaroslav Jaroslav André | NEKA | 165 |
164 | Jenkovce Jenkovce | Trubiková Alena Alena Trubiková | SDKÚ-DS | 110 | |
165 | Lesné Lesné | 1 | Bobík Peter Peter Bobík | KDH | 165 |
166 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | 1 | Hoferová Božena Božena Hoferová | SMER | 164 |
167 | Krčava Krčava | 1 | Hreňko Jozef Jozef Hreňko | NEKA | 163 |
168 | Krčava Krčava | Palaiová Darina Darina Palaiová | NEKA | 64 | |
169 | Krčava Krčava | Varjan Vasil Vasil Varjan | SMER | 22 | |
170 | Krčava Krčava | Kirilová Mária Mária Kirilová | SDKÚ-DS | 12 | |
171 | Ruská Ruská | 1 | Lakatos László László Lakatos | MOST-HÍD | 157 |
172 | Ruská Ruská | Mašlanko Tibor Tibor Mašlanko | NEKA | 146 | |
173 | Ruská Ruská | Lakatošová Erika Erika Lakatošová | SMK-MKP | 107 | |
174 | Ruská Ruská | Takáč Peter Peter Takáč | NEKA | 4 | |
175 | Suché Suché | 1 | Lopatová Jarmila Jarmila Lopatová | SMER | 157 |
176 | Suché Suché | Džarová Katarína Katarína Džarová | NEKA | 58 | |
177 | Lúčky Lúčky | 1 | Baláž Eduard Eduard Baláž | SMER | 155 |
178 | Sliepkovce Sliepkovce | 1 | Minda Kamil Kamil Minda | SDKÚ-DS | 155 |
179 | Sliepkovce Sliepkovce | Sabolová Alena Alena Sabolová | NEKA | 128 | |
180 | Sliepkovce Sliepkovce | Tkáč Radoslav Radoslav Tkáč | EDS | 61 | |
181 | Sliepkovce Sliepkovce | Benejová Terézia Terézia Benejová | KDH | 17 | |
182 | Sliepkovce Sliepkovce | Cipoš Zdeno Zdeno Cipoš | NEKA | 10 | |
183 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | 1 | Cinkanič Juraj Juraj Cinkanič | ĽS-HZDS | 153 |
184 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Vasovčák Juraj Juraj Vasovčák | NEKA | 38 | |
185 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Voloch Juraj Juraj Voloch | SMER | 31 | |
186 | Vyšné Remety Vyšné Remety | 1 | Dolinič Martin Martin Dolinič | SMER | 152 |
187 | Vyšné Remety Vyšné Remety | Tomko Miloš Miloš Tomko | KDH | 98 | |
188 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | 1 | Štefanič Ignác Ignác Štefanič | ĽS-HZDS | 148 |
189 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Puškár Michal Michal Puškár | KDH | 147 | |
190 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Badida Dušan Dušan Badida | SMER | 28 | |
191 | Blatné Remety Blatné Remety | 1 | Sliško Vladimír Vladimír Sliško | SRK | 147 |
192 | Blatné Remety Blatné Remety | Filip Jozef Jozef Filip | SMER | 98 | |
193 | Blatné Remety Blatné Remety | Lachyta Václav Václav Lachyta | SDKÚ-DS | 15 | |
194 | Blatné Remety Blatné Remety | Chomičová Martina Martina Chomičová | ND | 11 | |
195 | Blatné Remety Blatné Remety | Štec Ján Ján Štec | SDĽ | 5 | |
196 | Blatné Remety Blatné Remety | Horník Bartolomej Bartolomej Horník | KSS | 1 | |
197 | Hlivištia Hlivištia | 1 | Olexová Jarmila Jarmila Olexová | SMER | 145 |
198 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | 1 | Fenin Oto Oto Fenin | ĽS-HZDS, SMER, SNS | 140 |
199 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Gera Michal Michal Gera | KDH | 63 | |
200 | Záhor Záhor | 1 | Šabák Milan Milan Šabák | NEKA | 140 |
201 | Záhor Záhor | Ohrisková Anna Anna Ohrisková | SDKÚ-DS | 111 | |
202 | Záhor Záhor | Hric Ján Ján Hric | SMER | 101 | |
203 | Záhor Záhor | Molnár Jozef Jozef Molnár | ND | 7 | |
204 | Kaluža Kaluža | 1 | Čuchran Ján Ján Čuchran | KDH, SDKÚ-DS, SMER, ĽS-HZDS, KDS, SZ, SNS | 139 |
205 | Kaluža Kaluža | Obšatník Dušan Dušan Obšatník | NEKA | 89 | |
206 | Kaluža Kaluža | Kostovčík Marcel Marcel Kostovčík | SaS | 1 | |
207 | Kusín Kusín | 1 | Jus Vladimír Vladimír Jus | NEKA | 139 |
208 | Kusín Kusín | Bučko Vladimír Vladimír Bučko | KDH, SMER | 84 | |
209 | Koňuš Koňuš | 1 | Hrinkanič Jozef Jozef Hrinkanič | SMER | 137 |
210 | Koňuš Koňuš | Hiráková Alena Alena Hiráková | NEKA | 79 | |
211 | Koňuš Koňuš | Slavik Ján Ján Slavik | KDH | 32 | |
212 | Koňuš Koňuš | Kažmirský Miroslav Miroslav Kažmirský | NEKA | 14 | |
213 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | 1 | Jakab Elemér Elemér Jakab | MOST-HÍD | 136 |
214 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | Dőryová Erika Erika Dőryová | SMK-MKP | 79 | |
215 | Podhoroď Podhoroď | 1 | Mihaľov Jaroslav Jaroslav Mihaľov | SMER | 136 |
216 | Podhoroď Podhoroď | Hricko Anton Anton Hricko | SDKÚ-DS | 73 | |
217 | Zbudza Zbudza | 1 | Havrila Matej Matej Havrila | KDH, SNS, SZ | 131 |
218 | Zbudza Zbudza | Frendák Jozef Jozef Frendák | NEKA | 58 | |
219 | Zbudza Zbudza | Kočerha Ladislav Ladislav Kočerha | NEKA | 54 | |
220 | Zbudza Zbudza | Andrejov Eduard Eduard Andrejov | SMER | 34 | |
221 | Zbudza Zbudza | Hricik Milan Milan Hricik | NEKA | 34 | |
222 | Stretava Stretava | 1 | Keher Marek Marek Keher | NEKA | 131 |
223 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | 1 | Capová Lýdia Lýdia Capová | SMK-MKP | 130 |
224 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | Ardelán Gabriel Gabriel Ardelán | KDH | 107 | |
225 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | Czap Robert Robert Czap | MOST-HÍD | 77 | |
226 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | Kondášová Eva Eva Kondášová | NEKA | 56 | |
227 | Kristy Kristy | 1 | Janošová Anna Anna Janošová | NEKA | 130 |
228 | Kristy Kristy | Gonos Bartolomej Bartolomej Gonos | SDKÚ-DS | 54 | |
229 | Beša Beša | 1 | Kalán Alexander Alexander Kalán | NEKA | 126 |
230 | Beša Beša | Titka Viliam Viliam Titka | MOST-HÍD | 124 | |
231 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | 1 | Gejguš František František Gejguš | SMER | 121 |
232 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Exemberger Milan Milan Exemberger | NEKA | 103 | |
233 | Baškovce Baškovce | 1 | Lešo Boleslav Boleslav Lešo | SMER | 121 |
234 | Baškovce Baškovce | Čigašová Ľudmila Ľudmila Čigašová | SDKÚ-DS | 73 | |
235 | Fekišovce Fekišovce | 1 | Fedorová Miloslava Miloslava Fedorová | SMER | 119 |
236 | Fekišovce Fekišovce | Dubrovská Anastázia Anastázia Dubrovská | NEKA | 70 | |
237 | Orechová Orechová | 1 | Repka Rastislav Rastislav Repka | SDKÚ-DS | 119 |
238 | Horňa Horňa | 1 | Pšak Ján Ján Pšak | NEKA | 117 |
239 | Horňa Horňa | Kočan Jozef Jozef Kočan | SNS | 61 | |
240 | Priekopa Priekopa | 1 | Sekerák Peter Peter Sekerák | SMER | 117 |
241 | Priekopa Priekopa | Rošková Alica Alica Rošková | NEKA | 54 | |
242 | Klokočov Klokočov | 1 | Hudáčková Monika Monika Hudáčková | NEKA | 116 |
243 | Klokočov Klokočov | Michalič Ján Ján Michalič | NEKA | 44 | |
244 | Klokočov Klokočov | Kašelák Imrich Imrich Kašelák | SNS | 43 | |
245 | Klokočov Klokočov | Ondová Edita Edita Ondová | NEKA | 28 | |
246 | Oreské Oreské | 1 | Havrilčák Milan Milan Havrilčák | NEKA | 115 |
247 | Oreské Oreské | Béreš Ján Ján Béreš | SaS | 104 | |
248 | Oreské Oreské | Kišš Jozef Jozef Kišš | NEKA | 102 | |
249 | Zemplínske Kopčany Zemplínske Kopčany | 1 | Kohut Ladislav Ladislav Kohut | MOST-HÍD | 113 |
250 | Jasenov Jasenov | 1 | Šabak Michal Michal Šabak | SDKÚ-DS | 109 |
251 | Jasenov Jasenov | Šuchta Marcel Marcel Šuchta | NEKA | 61 | |
252 | Jasenov Jasenov | Regendová Mária Mária Regendová | SNS | 19 | |
253 | Jasenov Jasenov | Žofčák Ján Ján Žofčák | NEKA | 12 | |
254 | Budince Budince | 1 | Juhász Lórant Lórant Juhász | NEKA | 108 |
255 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | 1 | Onduško Miroslav Miroslav Onduško | SNS | 108 |
256 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Ždiňak Ján Ján Ždiňak | NEKA | 52 | |
257 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Lukáčová Jarmila Jarmila Lukáčová | ĽS-HZDS | 21 | |
258 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Farkaš Peter Peter Farkaš | KDH, SDKÚ-DS | 17 | |
259 | Porúbka Porúbka | 1 | Falis Gabriel Gabriel Falis | SDKÚ-DS | 104 |
260 | Porúbka Porúbka | Čuhanič Marián Marián Čuhanič | NEKA | 75 | |
261 | Porúbka Porúbka | Polák Peter Peter Polák | NEKA | 44 | |
262 | Porúbka Porúbka | Figľar Stanislav Stanislav Figľar | NEKA | 38 | |
263 | Porúbka Porúbka | Vodhanel Michal Michal Vodhanel | SMER | 16 | |
264 | Remetské Hámre Remetské Hámre | 1 | Pado Michal Michal Pado | HZD | 101 |
265 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Sloboda Ján Ján Sloboda | NEKA | 83 | |
266 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Kudelás Vladimír Vladimír Kudelás | NEKA | 71 | |
267 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Ivaničková Mariana Mariana Ivaničková | KDH | 69 | |
268 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Gavula Michal Michal Gavula | SDKÚ-DS | 48 | |
269 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Modráková Albína Albína Modráková | ĽS-HZDS | 13 | |
270 | Kačanov Kačanov | 1 | Tomko Michal Michal Tomko | NEKA | 101 |
271 | Kačanov Kačanov | Pastirik Stanislav Stanislav Pastirik | SMER | 80 | |
272 | Kačanov Kačanov | Čorbová Viera Viera Čorbová | SNS | 23 | |
273 | Kačanov Kačanov | Danko Vladimír Vladimír Danko | NEKA | 1 | |
274 | Čečehov Čečehov | 1 | Mráz Stanislav Stanislav Mráz | NEKA | 99 |
275 | Čečehov Čečehov | Kozák Peter Peter Kozák | MOST-HÍD | 63 | |
276 | Čečehov Čečehov | Mikulová Marta Marta Mikulová | KDH | 28 | |
277 | Čečehov Čečehov | Kostrubanič Michal Michal Kostrubanič | EDS | 5 | |
278 | Čečehov Čečehov | Ondo Milan Milan Ondo | KSS | 5 | |
279 | Bunkovce Bunkovce | 1 | Ličko Václav Václav Ličko | SDKÚ-DS, KDH, SNS | 96 |
280 | Bunkovce Bunkovce | Dzurjová Jana Jana Dzurjová | SMER | 85 | |
281 | Voľa Voľa | 1 | Gajdoš Štefan Štefan Gajdoš | SMER, SDKÚ-DS | 95 |
282 | Voľa Voľa | Panoňko Anton Anton Panoňko | KDH | 43 | |
283 | Voľa Voľa | Choma Jaroslav Jaroslav Choma | ĽS-HZDS | 16 | |
284 | Blatné Revištia Blatné Revištia | 1 | Seman Gabriel Gabriel Seman | SMER | 93 |
285 | Hnojné Hnojné | 1 | Kráľová Helena Helena Kráľová | SMER | 91 |
286 | Hnojné Hnojné | Mikša Štefan Štefan Mikša | SDĽ | 43 | |
287 | Hnojné Hnojné | Olexa Rastislav Rastislav Olexa | SNS | 2 | |
288 | Hnojné Hnojné | Blaško Stanislav Stanislav Blaško | SaS | 0 | |
289 | Hnojné Hnojné | Demčák Ján Ján Demčák | SDKÚ-DS | 0 | |
290 | Malé Raškovce Malé Raškovce | 1 | Žeňuchová Jolana Jolana Žeňuchová | MOST-HÍD | 91 |
291 | Malé Raškovce Malé Raškovce | Tóbiáš Atila Atila Tóbiáš | SaS | 54 | |
292 | Malé Raškovce Malé Raškovce | Puškáš Ladislav Ladislav Puškáš | SMER | 17 | |
293 | Vojnatina Vojnatina | 1 | Gengeľ Pavol Pavol Gengeľ | SMER | 89 |
294 | Vojnatina Vojnatina | Hirák Radoslav Radoslav Hirák | NEKA | 49 | |
295 | Vojnatina Vojnatina | Vaľko Gabriel Gabriel Vaľko | KDH, SDKÚ-DS | 27 | |
296 | Blatná Polianka Blatná Polianka | 1 | Kontra Michal Michal Kontra | SMER | 89 |
297 | Čierne Pole Čierne Pole | 1 | Sijka Marián Marián Sijka | KDH | 88 |
298 | Čierne Pole Čierne Pole | Kamenický Tibor Tibor Kamenický | SDKÚ-DS | 70 | |
299 | Čierne Pole Čierne Pole | Kark Milan Milan Kark | ĽS-HZDS | 30 | |
300 | Petrovce Petrovce | 1 | Tomčo Pavel Pavel Tomčo | SMER | 88 |
301 | Petrovce Petrovce | Gavula Michal Michal Gavula | KDH | 37 | |
302 | Ostrov Ostrov | 1 | Maňko Milan Milan Maňko | KDH | 86 |
303 | Ostrov Ostrov | Marcin František František Marcin | SNS | 79 | |
304 | Pinkovce Pinkovce | 1 | Kočiš Ján Ján Kočiš | SMER | 79 |
305 | Husák Husák | 1 | Beňák Ján Ján Beňák | SMER | 76 |
306 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | 1 | Danko Jozef Jozef Danko | ĽS-HZDS | 75 |
307 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Jakub Valerián Valerián Jakub | KDH, SDKÚ-DS | 42 | |
308 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Šíp Ján Ján Šíp | NEKA | 15 | |
309 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Balog Ján Ján Balog | SMER | 9 | |
310 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | Kulik Peter Peter Kulik | EDS | 8 | |
311 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | 1 | Husár Milan Milan Husár | SNS | 75 |
312 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Hura Ján Ján Hura | NEKA | 52 | |
313 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Sapura Ján Ján Sapura | ĽS-HZDS | 44 | |
314 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Šikula Štefan Štefan Šikula | SDKÚ-DS | 23 | |
315 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Ondoš Ladislav Ladislav Ondoš | SMER | 14 | |
316 | Beňatina Beňatina | 1 | Minčák Štefan Štefan Minčák | NEKA | 71 |
317 | Beňatina Beňatina | Homoľa Štefan Štefan Homoľa | SDĽ | 42 | |
318 | Beňatina Beňatina | Minčáková Adriána Adriána Minčáková | SMER | 23 | |
319 | Ruskovce Ruskovce | 1 | Ohradzanská Anna Anna Ohradzanská | KDH | 70 |
320 | Ruskovce Ruskovce | Miňo Igor Igor Miňo | SNS | 64 | |
321 | Ruskovce Ruskovce | Uhľarová Miloslava Miloslava Uhľarová | SMER | 36 | |
322 | Sejkov Sejkov | 1 | Tokár Peter Peter Tokár | SDKÚ-DS, KDH | 70 |
323 | Sejkov Sejkov | Mitrová Slávka Slávka Mitrová | SaS | 64 | |
324 | Inovce Inovce | 1 | Poľak Milan Milan Poľak | NEKA | 68 |
325 | Inovce Inovce | Polák Ladislav Ladislav Polák | ĽS-HZDS | 62 | |
326 | Porostov Porostov | 1 | Hreščák Miroslav Miroslav Hreščák | SDKÚ-DS | 59 |
327 | Porostov Porostov | Oller Miroslav Miroslav Oller | NEKA | 45 | |
328 | Porostov Porostov | Fečiková Olga Olga Fečiková | KDH | 38 | |
329 | Stretavka Stretavka | 1 | Šarocký Matej Matej Šarocký | SDKÚ-DS | 59 |
330 | Stretavka Stretavka | Bihun Andrej Andrej Bihun | SMER | 48 | |
331 | Stretavka Stretavka | Harbuľák Jozef Jozef Harbuľák | NEKA | 6 | |
332 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | 1 | Sakulič Ján Ján Sakulič | SMER | 58 |
333 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | Berezňanin Juraj Juraj Berezňanin | SDKÚ-DS | 21 | |
334 | Petrikovce Petrikovce | 1 | Vadasová Mária Mária Vadasová | ĽS-HZDS, SMER | 58 |
335 | Kolibabovce Kolibabovce | 1 | Chomič Milan Milan Chomič | ĽS-HZDS | 54 |
336 | Kolibabovce Kolibabovce | Pasteľak Maroš Maroš Pasteľak | NEKA | 23 | |
337 | Kolibabovce Kolibabovce | Mitro Pavol Pavol Mitro | NEKA | 21 | |
338 | Ižkovce Ižkovce | 1 | Jakub Ján Ján Jakub | MOST-HÍD | 54 |
339 | Svätuš Svätuš | 1 | Širochman Michal Michal Širochman | SMER | 47 |
340 | Svätuš Svätuš | Gomboš Vojtech Vojtech Gomboš | KDH | 25 | |
341 | Tašuľa Tašuľa | 1 | Hrešo Milan Milan Hrešo | SDKÚ-DS | 46 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie