reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Košeca Košeca | 1 | Brtáň Radomír Radomír Brtáň | NEKA | 945 |
2 | Košeca Košeca | Bajzík Rudolf Rudolf Bajzík | ĽS-HZDS | 214 | |
3 | Košeca Košeca | Gregor Vladimír Vladimír Gregor | SMER | 188 | |
4 | Drietoma Drietoma | 1 | Kluka Jozef Jozef Kluka | NEKA | 912 |
5 | Drietoma Drietoma | Kročil Dušan Dušan Kročil | NEKA | 223 | |
6 | Drietoma Drietoma | Vasko Ján Ján Vasko | NEKA | 100 | |
7 | Trenčianska Teplá Trenčianska Teplá | 1 | Berec Milan Milan Berec | SMER, KDH | 900 |
8 | Trenčianska Teplá Trenčianska Teplá | Masár Pavol Pavol Masár | SNS, ĽS-HZDS | 499 | |
9 | Trenčianska Teplá Trenčianska Teplá | Masaryk Pavol Pavol Masaryk | ND | 113 | |
10 | Dolná Súča Dolná Súča | 1 | Kvasnica Pavol Pavol Kvasnica | NEKA | 861 |
11 | Dolná Súča Dolná Súča | Vasko Marián Marián Vasko | SMER | 267 | |
12 | Dolná Súča Dolná Súča | Pleva Rudolf Rudolf Pleva | NEKA | 266 | |
13 | Dolná Súča Dolná Súča | Gabrhel Miroslav Miroslav Gabrhel | NEKA | 75 | |
14 | Dolná Súča Dolná Súča | Oriešek Jozef Jozef Oriešek | NEKA | 53 | |
15 | Dolná Súča Dolná Súča | Ondrišák Rastislav Rastislav Ondrišák | NEKA | 52 | |
16 | Dolná Súča Dolná Súča | Zigová Agáta Agáta Zigová | ĽS-HZDS | 51 | |
17 | Dolná Súča Dolná Súča | Žák Ján Ján Žák | NEKA | 30 | |
18 | Horná Súča Horná Súča | 1 | Ondračka Juraj Juraj Ondračka | NEKA | 841 |
19 | Horná Súča Horná Súča | Bilčík Pavol Pavol Bilčík | ĽS-HZDS | 751 | |
20 | Horná Súča Horná Súča | Birásová Ľubica Ľubica Birásová | SMER | 91 | |
21 | Trenčianska Turná Trenčianska Turná | 1 | Mikula Peter Peter Mikula | KDH | 694 |
22 | Trenčianska Turná Trenčianska Turná | Ježík František František Ježík | SMER, ĽS-HZDS | 598 | |
23 | Trenčianska Turná Trenčianska Turná | Beták Marián Marián Beták | OKS | 46 | |
24 | Pruské Pruské | 1 | Cíbik Viliam Viliam Cíbik | NEKA | 683 |
25 | Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce | 1 | Beňovičová Eva Eva Beňovičová | ĽS-HZDS | 650 |
26 | Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce | Vlasáková Jarmila Jarmila Vlasáková | NEKA | 311 | |
27 | Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce | Hrušovský Milan Milan Hrušovský | NEKA | 271 | |
28 | Svinná Svinná | 1 | Sýkorová Anna Anna Sýkorová | NEKA | 631 |
29 | Svinná Svinná | Krchník Ivan Ivan Krchník | NEKA | 75 | |
30 | Svinná Svinná | Pristachová Božena Božena Pristachová | NEKA | 20 | |
31 | Omšenie Omšenie | 1 | Marček Jozef Jozef Marček | ĽS-HZDS | 610 |
32 | Omšenie Omšenie | Samuhel Peter Peter Samuhel | NEKA | 200 | |
33 | Omšenie Omšenie | Meravý Ľubomír Ľubomír Meravý | SMER | 143 | |
34 | Soblahov Soblahov | 1 | Ďuďáková Eva Eva Ďuďáková | NEKA | 567 |
35 | Soblahov Soblahov | Sivák Ján Ján Sivák | NEKA | 306 | |
36 | Soblahov Soblahov | Jantošovič Marián Marián Jantošovič | NEKA | 120 | |
37 | Soblahov Soblahov | Šedivý Martin Martin Šedivý | NEKA | 27 | |
38 | Horné Srnie Horné Srnie | 1 | Húserka Jozef Jozef Húserka | SNS | 559 |
39 | Horné Srnie Horné Srnie | Papiernik Ľuboš Ľuboš Papiernik | NEKA | 485 | |
40 | Horné Srnie Horné Srnie | Kristín Jozef Jozef Kristín | ĽS-HZDS, SMER | 372 | |
41 | Horné Srnie Horné Srnie | Martiš Ján Ján Martiš | NEKA | 36 | |
42 | Ladce Ladce | 1 | Remo Ján Ján Remo | ĽS-HZDS | 540 |
43 | Ladce Ladce | Justh Marián Marián Justh | SDĽ | 347 | |
44 | Ladce Ladce | Mihálik Jozef Jozef Mihálik | NEKA | 123 | |
45 | Mníchova Lehota Mníchova Lehota | 1 | Kováč Jozef Jozef Kováč | NEKA | 455 |
46 | Chocholná - Velčice Chocholná - Velčice | 1 | Škriečka Ľubomír Ľubomír Škriečka | KDH | 446 |
47 | Chocholná - Velčice Chocholná - Velčice | Bulková Alena Alena Bulková | ĽS-HZDS, SMER | 306 | |
48 | Chocholná - Velčice Chocholná - Velčice | Sadloňová Jana Jana Sadloňová | NEKA | 159 | |
49 | Chocholná - Velčice Chocholná - Velčice | Pagáč Miloš Miloš Pagáč | NEKA | 114 | |
50 | Ivanovce Ivanovce | 1 | Hládeková Mária Mária Hládeková | ĽS-HZDS, SMER, SNS | 429 |
51 | Ivanovce Ivanovce | Struhárová Ivana Ivana Struhárová | NEKA | 81 | |
52 | Mikušovce Mikušovce | 1 | Buček Viktor Viktor Buček | NEKA | 424 |
53 | Mikušovce Mikušovce | Janíková Alexandra Alexandra Janíková | KDH | 135 | |
54 | Košecké Podhradie Košecké Podhradie | 1 | Čepák Rastislav Rastislav Čepák | SMER | 410 |
55 | Selec Selec | 1 | Svatik Stanislav Stanislav Svatik | ĽS-HZDS, SNS | 381 |
56 | Selec Selec | Miko Ján Ján Miko | SMER | 0 | |
57 | Horná Poruba Horná Poruba | 1 | Staňo Milan Milan Staňo | SNS | 353 |
58 | Dubodiel Dubodiel | 1 | Richtárechová Božena Božena Richtárechová | SMER | 327 |
59 | Dubodiel Dubodiel | Prechádzka Anton Anton Prechádzka | NEKA | 170 | |
60 | Dubodiel Dubodiel | Šťastný Dušan Dušan Šťastný | NEKA | 35 | |
61 | Dolná Poruba Dolná Poruba | 1 | Kopčan Miroslav Miroslav Kopčan | NEKA | 308 |
62 | Dolná Poruba Dolná Poruba | Bežák Ján Ján Bežák | SMER | 62 | |
63 | Veľké Bierovce Veľké Bierovce | 1 | Marcinát Ján Ján Marcinát | KDH | 303 |
64 | Veľké Bierovce Veľké Bierovce | Križan Dušan Dušan Križan | ĽS-HZDS | 50 | |
65 | Skalka nad Váhom Skalka nad Váhom | 1 | Horečný Anton Anton Horečný | ĽS-HZDS, KDH | 301 |
66 | Skalka nad Váhom Skalka nad Váhom | Ješko Miroslav Miroslav Ješko | NEKA | 264 | |
67 | Skalka nad Váhom Skalka nad Váhom | Horňáková Jarmila Jarmila Horňáková | NEKA | 56 | |
68 | Skalka nad Váhom Skalka nad Váhom | Tršková Blanka Blanka Tršková | NEKA | 42 | |
69 | Melčice - Lieskové Melčice - Lieskové | 1 | Matiáš Miroslav Miroslav Matiáš | SMER | 290 |
70 | Melčice - Lieskové Melčice - Lieskové | Michaličková Anna Anna Michaličková | NEKA | 256 | |
71 | Melčice - Lieskové Melčice - Lieskové | Kalafút Anton Anton Kalafút | NEKA | 154 | |
72 | Melčice - Lieskové Melčice - Lieskové | Vlado Juraj Juraj Vlado | SDKÚ-DS | 92 | |
73 | Melčice - Lieskové Melčice - Lieskové | Vaško Martin Martin Vaško | NEKA | 78 | |
74 | Adamovské Kochanovce Adamovské Kochanovce | 1 | Križan Michal Michal Križan | SaS | 285 |
75 | Adamovské Kochanovce Adamovské Kochanovce | Potoček Juraj Juraj Potoček | ĽS-HZDS | 170 | |
76 | Neporadza Neporadza | 1 | Kopecký Marián Marián Kopecký | KDH | 279 |
77 | Neporadza Neporadza | Kopecký Miroslav Miroslav Kopecký | SNS | 101 | |
78 | Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie | 1 | Frývaldský Zdeněk Zdeněk Frývaldský | NEKA | 270 |
79 | Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie | Mikuš Adrián Adrián Mikuš | NEKA | 214 | |
80 | Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie | Ježíková Mariana Mariana Ježíková | SMER | 132 | |
81 | Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie | Gurín Ján Ján Gurín | NEKA | 49 | |
82 | Trenčianske Jastrabie Trenčianske Jastrabie | Glasa Roman Roman Glasa | ND | 27 | |
83 | Slavnica Slavnica | 1 | Prekopová Anna Anna Prekopová | KDH | 249 |
84 | Slavnica Slavnica | Poljak Jozef Jozef Poljak | NEKA | 70 | |
85 | Slavnica Slavnica | Bednárik František František Bednárik | SNS | 55 | |
86 | Slavnica Slavnica | Daško Peter Peter Daško | SMER | 10 | |
87 | Trenčianske Mitice Trenčianske Mitice | 1 | Rozemberg Dušan Dušan Rozemberg | ĽS-HZDS | 246 |
88 | Trenčianske Mitice Trenčianske Mitice | Kobida Igor Igor Kobida | SMER | 141 | |
89 | Bobot Bobot | 1 | Tunega Ľubomír Ľubomír Tunega | NEKA | 222 |
90 | Bobot Bobot | Pokorná Iveta Iveta Pokorná | SMER | 147 | |
91 | Bobot Bobot | Ševčík Marián Marián Ševčík | NEKA | 50 | |
92 | Bobot Bobot | Mikušková Anna Anna Mikušková | NEKA | 49 | |
93 | Tuchyňa Tuchyňa | 1 | Hejduková Eva Eva Hejduková | ĽS-HZDS | 220 |
94 | Tuchyňa Tuchyňa | Filo Pavol Pavol Filo | SMER | 116 | |
95 | Tuchyňa Tuchyňa | Štefanec Milan Milan Štefanec | NEKA | 75 | |
96 | Tuchyňa Tuchyňa | Šedo Rudolf Rudolf Šedo | KDH | 58 | |
97 | Kostolná - Záriečie Kostolná - Záriečie | 1 | Pilko Peter Peter Pilko | NEKA | 212 |
98 | Kostolná - Záriečie Kostolná - Záriečie | Bredschneider Štefan Štefan Bredschneider | KDH | 122 | |
99 | Kostolná - Záriečie Kostolná - Záriečie | Pagáč Milan Milan Pagáč | NEKA | 34 | |
100 | Zamarovce Zamarovce | 1 | Červeňan Stanislav Stanislav Červeňan | SMER | 207 |
101 | Zamarovce Zamarovce | Jančovič Peter Peter Jančovič | KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS | 146 | |
102 | Zamarovce Zamarovce | Ondrkál Oto Oto Ondrkál | NEKA | 70 | |
103 | Zamarovce Zamarovce | Kubica Pavol Pavol Kubica | NEKA | 60 | |
104 | Zamarovce Zamarovce | Fuksa Miroslav Miroslav Fuksa | NEKA | 9 | |
105 | Opatovce Opatovce | 1 | Horňáková Janka Janka Horňáková | NEKA | 206 |
106 | Opatovce Opatovce | Chorvát Ľuboš Ľuboš Chorvát | SaS | 24 | |
107 | Červený Kameň Červený Kameň | 1 | Bartoš Jozef Jozef Bartoš | KDH | 200 |
108 | Červený Kameň Červený Kameň | Dohnanský Stanislav Stanislav Dohnanský | ĽS-HZDS | 97 | |
109 | Červený Kameň Červený Kameň | Mikula Ľubomír Ľubomír Mikula | SMER | 88 | |
110 | Červený Kameň Červený Kameň | Hajdúchová Janka Janka Hajdúchová | NEKA | 38 | |
111 | Červený Kameň Červený Kameň | Osrman Jaroslav Jaroslav Osrman | NEKA | 21 | |
112 | Bolešov Bolešov | 1 | Rác Martin Martin Rác | SZ | 190 |
113 | Bolešov Bolešov | Kvasnicová Ľubica Ľubica Kvasnicová | NEKA | 158 | |
114 | Bolešov Bolešov | Kvasnica Jaroslav Jaroslav Kvasnica | SMER | 143 | |
115 | Bolešov Bolešov | Mičuda Ľubomír Ľubomír Mičuda | NEKA | 106 | |
116 | Bolešov Bolešov | Hlúšek Ferdinand Ferdinand Hlúšek | SNS | 70 | |
117 | Bolešov Bolešov | Opatík Ľuboš Ľuboš Opatík | NEKA | 66 | |
118 | Bolešov Bolešov | Kobela Stanislav Stanislav Kobela | NEKA | 59 | |
119 | Bolešov Bolešov | Slávik Ľubomír Ľubomír Slávik | ĽS-HZDS | 34 | |
120 | Bolešov Bolešov | Vajdík Štefan Štefan Vajdík | ND | 22 | |
121 | Bolešov Bolešov | Holíčková Jolana Jolana Holíčková | SDĽ | 10 | |
122 | Zliechov Zliechov | 1 | Miko Anton Anton Miko | NEKA | 189 |
123 | Zliechov Zliechov | Múdry Anton Anton Múdry | ND | 100 | |
124 | Zliechov Zliechov | Toráň Vladislav Vladislav Toráň | NEKA | 46 | |
125 | Zliechov Zliechov | Múčka Milan Milan Múčka | SMER | 28 | |
126 | Zliechov Zliechov | Adamcová Božena Božena Adamcová | NEKA | 12 | |
127 | Motešice Motešice | 1 | Mach Martin Martin Mach | NEKA | 181 |
128 | Motešice Motešice | Mišáková Mária Mária Mišáková | SMER | 149 | |
129 | Motešice Motešice | Černický Anton Anton Černický | NEKA | 125 | |
130 | Borčice Borčice | 1 | Fabuš Anton Anton Fabuš | SMER | 180 |
131 | Dulov Dulov | 1 | Kandaliková Antonia Antonia Kandaliková | SMER | 179 |
132 | Horňany Horňany | 1 | Šrámková Eva Eva Šrámková | ĽS-HZDS, SMER, SNS | 167 |
133 | Horňany Horňany | Filinová Mária Mária Filinová | NEKA | 51 | |
134 | Hrabovka Hrabovka | 1 | Čulen Ivan Ivan Čulen | NEKA | 155 |
135 | Hrabovka Hrabovka | Mráziková Eva Eva Mráziková | NEKA | 106 | |
136 | Štvrtok Štvrtok | 1 | Habdák Pavol Pavol Habdák | SMER | 145 |
137 | Štvrtok Štvrtok | Nevláčilová Anna Anna Nevláčilová | NEKA | 62 | |
138 | Štvrtok Štvrtok | Kočický Peter Peter Kočický | SDKÚ-DS | 35 | |
139 | Kameničany Kameničany | 1 | Daško Igor Igor Daško | SNS | 134 |
140 | Kameničany Kameničany | Veselý Jozef Jozef Veselý | NEKA | 77 | |
141 | Kameničany Kameničany | Šelinga Jaroslav Jaroslav Šelinga | KDH | 64 | |
142 | Kameničany Kameničany | Ondráš Vít Vít Ondráš | ĽS-HZDS, SMER | 17 | |
143 | Kameničany Kameničany | Galko Vladislav Vladislav Galko | NEKA | 10 | |
144 | Veľká Hradná Veľká Hradná | 1 | Masár Emil Emil Masár | KDH | 133 |
145 | Bohunice Bohunice | 1 | Hajdúch Peter Peter Hajdúch | NEKA | 130 |
146 | Bohunice Bohunice | Prekop Jozef Jozef Prekop | SNS | 111 | |
147 | Bohunice Bohunice | Mazán Jozef Jozef Mazán | NEKA | 87 | |
148 | Bohunice Bohunice | Barták Stanislav Stanislav Barták | SMER | 44 | |
149 | Sedmerovec Sedmerovec | 1 | Galko Ján Ján Galko | NEKA | 127 |
150 | Vršatské Podhradie Vršatské Podhradie | 1 | Husár Pavol Pavol Husár | ĽS-HZDS | 109 |
151 | Vršatské Podhradie Vršatské Podhradie | Kopačka Milan Milan Kopačka | NEKA | 52 | |
152 | Krivosúd - Bodovka Krivosúd - Bodovka | 1 | Kmeťo Vladimír Vladimír Kmeťo | NEKA | 108 |
153 | Petrova Lehota Petrova Lehota | 1 | Rožánek Radko Radko Rožánek | NEKA | 94 |
154 | Petrova Lehota Petrova Lehota | Kissová Anna Anna Kissová | SMER | 27 | |
155 | Krivoklát Krivoklát | 1 | Prekopová Mária Mária Prekopová | NEKA | 50 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie