SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír
22,13 %
Volebná účasť
53,8 %
69 455
Peter Chudík
Peter Chudík SMER
30,3 %
39 105
Ján Hudacký KDH, SDKÚ ...
3,0 %
3 932
Dorota Bujnáková NP
2,9 %
3 712
Štefan Straka KSS
2,6 %
3 357
Anton Korba NEKA
2,5 %
3 286
Ján Bajus Zmena zdola
2,1 %
2 748
Lubomír Vasilišin 7 statocných
1,7 %
2 207
Vladimír Klein LSNS
1,0 %
1 343
Jozef Mihalcin SLS

Zoznam zvolených poslancov

Boris Hanuščak
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Emil Chlapeček
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Kičura
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Mikuláš Komanický
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ján Ragan
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Miroslav Benko
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jana Vaľová
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Anton Danko
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Andrej Havrilla
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Peter Bizovský
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Halecký
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ján Ferko
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Peter Sokol
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Juraj Kuročka
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Tomáš Lešo
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Štefan Bieľak
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Peter Molčan
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Miroslav Čekan
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Alžbeta Havrančíková
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Tibor Focko
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Rudolf Abrahám
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Milan Cocuľa
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Nadežda Sirková
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Harabin
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Peter Obrimčák
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Vladimír Ledecký
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Stanislav Kahanec
KDH, SDKÚ
Štefan Kužma
KDH, SDKÚ
Juraj Hurný
KDH, SDKÚ
Mária Čížiková
KDH, SDKÚ
Anton Gašpár
KDH, SDKÚ
Róbert Oros
KDH, SDKÚ
Zdenko Velecký
KDH, SDKÚ
Andrea Turčanová
KDH, SDKÚ
Pavol Tarcala
KDH, SDKÚ
Milan Baran
KDH, SDKÚ
Ján Paľa
KDH, SDKÚ
Marek Fedor
KDH, SDKÚ
Jozef Mezovský
KDH, SDKÚ
Stanislav Kubaský
KDH, SDKÚ
Štefan Kubík
KDH, SDKÚ
Marek Molčan
KDH, SDKÚ
Ján Holodňák
KDH, SDKÚ
Eduard Vokál
KDH, SDKÚ
František Orlovský
KDH, SDKÚ
Milan Gaľa
KDH, SDKÚ
Cyril Václav
KDH, SDKÚ
Miroslav Perignáth
KDH, SDKÚ
Jaroslav Regec
KDH, SDKÚ
Miroslav Čurilla
KDH, SDKÚ
Milan Majerský
KDH, SDKÚ
Pavol Ceľuch
Nezávislý kandidát
Michal Sýkora
Nezávislý kandidát
Anna Aftanasová
Nezávislý kandidát
Vladimír Kostilník
Nezávislý kandidát
Ivan Solej
Nezávislý kandidát
Milan Bzdil
Nezávislý kandidát
Pavol Slovík
LIGA, ND, SF, SZ
Peter Pilip
LIGA, ND, SF, SZ
Ivan Hopta
ÚSVIT
Miroslav Daňo
Strana rómskej koalície - SRK
Jozef Savka
Hnutie za demokraciu
26
HZDS, SMER
25
KDH, SDKÚ
6
NEKA
2
LIGA, ND ...
1
ÚSVIT
1
SRK
1
HZD
Voľby do VUC 2013 sa konali 04.11.2013 00:00-00:00 v kraji (Prešovský kraj) Slovenská republika
SkryťZatvoriť reklamu