SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír
17,89 %
Volebná účasť

2. kolo Voľby do VUC 2013

Pavol Frešo
SDKÚ, KDH, Most, SaS, SMK, OKS, SZ
74,25 %
Pavol Frešo
25,75 %
Monika Flašíková - Benová
SMER
21,65 %
Volebná účasť

1. kolo Voľby do VUC 2013

48,4 %
57 777
Pavol Frešo
Pavol Frešo SDKÚ, KDH ...
24,1 %
28 781
Monika Flašíková - Benová SMER
13,6 %
16 205
Daniel Krajcer NOVA
5,4 %
6 434
Oskar Dobrovodský NAS
2,5 %
2 972
Jaroslav Paška SNS
1,6 %
1 894
Zdenka Benová LSNS
1,4 %
1 653
Rastislav Blaško NEKA
1,0 %
1 194
Anton Culen Magnificat Slovakia
1,0 %
1 184
Karol Ondriáš KSS
0,6 %
704
Roman Ruhig NP
0,3 %
388
Gabriel Karácsony PD
0,2 %
236
Peter Marcek SOSKA

Zoznam zvolených poslancov

Ladislav Snopko
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
František Šebej
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Dušan Pekár
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Viera Kimerlingová
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
František Stano
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Ivo Nesrovnal
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Zuzana Schwartzová
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Iveta Plšeková
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Peter Mach
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Karol Pastor
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Peter Guttman
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Magdaléna Vášáryová
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Martin Zaťovič
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Ondrej Dostál
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Milan Trstenský
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Oliver Solga
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Martin Berta
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Peter Šramko
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Ružena Apalovičová
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Marián Haramia
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
René Bílik
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Olívia Falanga Wurster
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Ladislav Gujber
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Gabriella Németh
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
István Pomichal
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Vladimír Mikuš
KDH, OKS, SDKÚ, SMK
Milan Ftáčnik
HZD, HZDS, Smer, SZS
Monika Flašíková -
HZD, HZDS, Smer, SZS
Slavomír Drozd
HZD, HZDS, Smer, SZS
Peter Dubček
HZD, HZDS, Smer, SZS
Iveta Hanulíková
HZD, HZDS, Smer, SZS
Martin Borguľa
HZD, HZDS, Smer, SZS
Richard Frimmel
HZD, HZDS, Smer, SZS
Jozef Ondrejka
HZD, HZDS, Smer, SZS
Ján Zvonár
HZD, HZDS, Smer, SZS
Ľubomír Poór
HZD, HZDS, Smer, SZS
Ladislav Balla
HZD, HZDS, Smer, SZS
Peter Fitz
HZD, HZDS, Smer, SZS
Miroslav Baxa
HZD, HZDS, Smer, SZS
Pavel Slezák
HZD, HZDS, Smer, SZS
Branislav Záhradník
OK
Rudolf Kusý
Nezávislý kandidát
Alžbeta Ožvaldová
Most
Anna Zemanová
Sloboda a Solidarita
26
KDH, OKS ...
14
HZD, HZDS ...
1
OK
1
NEKA
1
Most
1
SaS
Voľby do VUC 2013 sa konali 04.11.2013 00:00-00:00 v kraji (Bratislavský kraj) Slovenská republika
SkryťZatvoriť reklamu