SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír
21,58 %
Volebná účasť
54,0 %
63 165
Juraj Blanár
Juraj Blanár SMER
28,4 %
33 156
Miroslav Mikolášik KDH, Most ...
13,4 %
15 710
Igor Ryban NEKA
2,1 %
2 471
Ivan Pavlisko LSNS
2,1 %
2 430
Juraj Pavlovic KSS

Zoznam zvolených poslancov

Ján Podmanický
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Juraj Popluhár
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Igor Choma
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ján Blcháč
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Robert Ficek
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Branislav Bačík
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Štrba
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Vražel
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Zdeno Kozák
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Kanaba
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Alexander Lilge
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ladislav Andreanský
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Jozef Országh
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Andrea Šimurdová
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Marián Masnica
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Marian Vojtík
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Viera Mazúrová
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ján Neznámy
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Rudolf Piták
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Vladimír Macášek
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Milan Litva
Hnutie za demokratické Slovensko, SMER
Ľubomír Bažík
KDH, OKS, SDKÚ
Pavel Pavlásek
KDH, OKS, SDKÚ
Andrej Sočuvka
KDH, OKS, SDKÚ
Alexander Slafkovský
KDH, OKS, SDKÚ
Ivan Chaban
KDH, OKS, SDKÚ
Mária Gašicová
KDH, OKS, SDKÚ
Peter Dobeš
KDH, OKS, SDKÚ
Vojtech Koleják
KDH, OKS, SDKÚ
Stanislav Bella
KDH, OKS, SDKÚ
Michal Slašťan
KDH, OKS, SDKÚ
Milan Gura
KDH, OKS, SDKÚ
Katarína Adamicová
KDH, OKS, SDKÚ
Jozef Straka
KDH, OKS, SDKÚ
Jozef Repaský
KDH, OKS, SDKÚ
Ján Škombár
KDH, OKS, SDKÚ
Peter Caban
KDH, OKS, SDKÚ
Imrich Žigo
KDH, OKS, SDKÚ
Peter Weber
KDH, OKS, SDKÚ
František Výrostko
Nezávislý kandidát
Peter Vons
Nezávislý kandidát
Branislav Tréger
Nezávislý kandidát
Ivan Budiak
Nezávislý kandidát
Milan Vrábeľ
Nezávislý kandidát
Miroslav Mazúr
Nezávislý kandidát
František Poleta
Nezávislý kandidát
Jana Svrčková
Nezávislý kandidát
Dušan Mičian
Nezávislý kandidát
Metod Kulich
Nezávislý kandidát
Miroslav Minárčik
Nezávislý kandidát
Štefan Zelník
Slovenská národná strana
Anna Belousovová
Slovenská národná strana
Ján Slota
Slovenská národná strana
Dušan Lauko
Slovenská národná strana
Milan Frič
Slovenská národná strana
Ivan Šaško
Slovenská národná strana
Jozef Grapa
Hnuntie za demokraciu, Slobodné fórum, Strana zelených
21
HZDS, SMER
18
KDH, OKS ...
11
NEKA
6
SNS
1
HZD, SF ...
Voľby do VUC 2013 sa konali 04.11.2013 00:00-00:00 v kraji (Žilinský kraj) Slovenská republika
SkryťZatvoriť reklamu