SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky
18,06 %
Volebná účasť

2. kolo Voľby do VUC 2001

Rudolf Bauer
KDH, DS
59,38 %
Rudolf Bauer
40,61 %
Alojz Engliš
HZDS, SDL, SOP
21,79 %
Volebná účasť

1. kolo Voľby do VUC 2001

23,8 %
27 981
Alojz Engliš HZDS, SDL ...
17,1 %
20 094
Rudolf Bauer
Rudolf Bauer KDH, DS
14,5 %
17 067
Rozália Múdra SMK
9,8 %
11 449
Štefan Vranovský NEKA
4,4 %
5 193
Jozef Bucek SMER
4,2 %
4 989
Ján Bílek NEKA
3,0 %
3 505
Karol Alexa SNS
2,8 %
3 341
Ján Karap KSS
2,7 %
3 135
Katarína Cižmáriková NEKA
2,6 %
3 117
Ján Olexa ANO
2,6 %
3 010
Pavol Mutafov SDSS
2,6 %
3 010
Alojz Rajnic SDKÚ
1,8 %
2 158
Milan Šcuka ROISR
1,2 %
1 357
Vincent Timko NEKA
1,1 %
1 272
Karol Lakatoš SRK
1,0 %
1 197
Rudolf Varga ROSA
1,0 %
1 133
Jozef Eperješi SNaP
0,8 %
912
Mikuláš Dano SPR
0,7 %
822
Ambróz Sedlák NEKA
0,5 %
636
Ivan Brno SLP
0,5 %
616
Pavol Dunák SPR
0,5 %
589
Mária-Renáta Stillichová-Kustrová SNJ
0,5 %
530
Jozef Hlavác OLS
0,2 %
224
Pavol Gore DAR

Zoznam zvolených poslancov

Ladislav Bartók
SDKÚ, Smer, SMK
Zoltán Erdélyi
SDKÚ, Smer, SMK
Ladislav Iván
SDKÚ, Smer, SMK
Štefan Zachariáš
SDKÚ, Smer, SMK
Gabriel Kovács
SDKÚ, Smer, SMK
Jenö Csoltkó
SDKÚ, Smer, SMK
Michal Iľko
SDKÚ, Smer, SMK
František Feke
SDKÚ, Smer, SMK
Barnabás Bajusz
SDKÚ, Smer, SMK
Imrich Zborai
SDKÚ, Smer, SMK
Alexander Szaniszló
SDKÚ, Smer, SMK
István Pásztor
SDKÚ, Smer, SMK
Gejza Szunyog
SDKÚ, Smer, SMK
János Szöllös
SDKÚ, Smer, SMK
Ján Süli
SDKÚ, Smer, SMK
Péter Prékop
SDKÚ, Smer, SMK
Imrich Varga
SDKÚ, Smer, SMK
Július Slovák
SDKÚ, Smer, SMK
Tibor Bodnár
SDKÚ, Smer, SMK
Karol Mitrík
SDKÚ, Smer, SMK
Edita Angyalová
SDKÚ, Smer, SMK
János Vasík
SDKÚ, Smer, SMK
Alexander Albert
SDKÚ, Smer, SMK
Eva Bombová
SDKÚ, Smer, SMK
Dušan Poľacký
HZDS, SDĽ, SOP
Juraj Beňa
HZDS, SDĽ, SOP
Viliam Záhorčák
HZDS, SDĽ, SOP
Ján Mydlo
HZDS, SDĽ, SOP
Emil Ďurovčík
HZDS, SDĽ, SOP
Stanislav Čurný
HZDS, SDĽ, SOP
Ján Volný
HZDS, SDĽ, SOP
Miroslav Semeš
HZDS, SDĽ, SOP
Jozef Filas
HZDS, SDĽ, SOP
Margita Adamčíková
HZDS, SDĽ, SOP
Pavol Džurina
HZDS, SDĽ, SOP
Mária Grüllingová
HZDS, SDĽ, SOP
Jozef Drábik
HZDS, SDĽ, SOP
Jarmila Michalovová
HZDS, SDĽ, SOP
Rudolf Bauer
ANO, DS, KDH
Milan Tóth
ANO, DS, KDH
Marián Biľo
ANO, DS, KDH
Daniel Rusnák
ANO, DS, KDH
Michal Bartoš
ANO, DS, KDH
Peter Bajus
ANO, DS, KDH
Marián Dittrich
ANO, DS, KDH
Emil Kočiš
ANO, DS, KDH
Dušan Daniel
ANO, DS, KDH
Iveta Henzélyová
ANO, DS, KDH
Michal Komara
Nezávislý kandidát
Pavol Kuchta
Nezávislý kandidát
Jozef Bobík
Nezávislý kandidát
Viktor Baláž
Nezávislý kandidát
Jaroslav Hlinka
Nezávislý kandidát
Štefan Staško
Nezávislý kandidát
Ladislav Lumtzer
Nezávislý kandidát
Eva Antónyová
Nezávislý kandidát
Pavol Mutafov
Sociálnodemokratická strana Slovenska
24
SDKÚ, Smer ...
14
HZDS, SDĽ ...
10
ANO, DS ...
8
NEKA
1
SDSS