reklama
reklama
#Poradie | ObecObec | Meno kandidáta | Strana | Počet hlasov | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Vinné Vinné | 1 | Makeľ Marián Marián Makeľ | NEKA | 582 |
2 | Vinné Vinné | Fejleková Iveta Iveta Fejleková | NEKA | 131 | |
3 | Vinné Vinné | Viňanský Pavol Pavol Viňanský | NEKA | 81 | |
4 | Vinné Vinné | Josipčuk Rastislav Rastislav Josipčuk | #SIEŤ | 29 | |
5 | Trhovište Trhovište | 1 | Koba Róbert Róbert Koba | SMER-SD | 532 |
6 | Trhovište Trhovište | Macár Andrej Andrej Macár | #SIEŤ | 264 | |
7 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | 1 | Kocela Anton Anton Kocela | NEKA | 401 |
8 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Dufincová Mária Mária Dufincová | NEKA | 382 | |
9 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Fejko Pavol Pavol Fejko | NEKA | 295 | |
10 | Pavlovce nad Uhom Pavlovce nad Uhom | Chytil Marián Marián Chytil | NEKA | 35 | |
11 | Zalužice Zalužice | 1 | Viňanský Gabriel Gabriel Viňanský | SMER-SD, SDKÚ-DS, KDH | 386 |
12 | Zalužice Zalužice | Tury Štefan Štefan Tury | NEKA | 182 | |
13 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | 1 | Olejník Peter Peter Olejník | SMER-SD | 385 |
14 | Rakovec nad Ondavou Rakovec nad Ondavou | Fedorišin Milan Milan Fedorišin | NEKA | 42 | |
15 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | 1 | Rovňák Štefan Štefan Rovňák | NEKA | 380 |
16 | Petrovce nad Laborcom Petrovce nad Laborcom | Gronovič František František Gronovič | NEKA | 88 | |
17 | Čičarovce Čičarovce | 1 | Varga Imrich Imrich Varga | SMK-MKP | 371 |
18 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | 1 | Tamaška Július Július Tamaška | NEKA | 370 |
19 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Majoros Zsolt Zsolt Majoros | NEKA | 40 | |
20 | Krišovská Liesková Krišovská Liesková | Balogh Emil Emil Balogh | #SIEŤ | 19 | |
21 | Lekárovce Lekárovce | 1 | Őrmezey Milan Milan Őrmezey | SMER-SD | 342 |
22 | Lekárovce Lekárovce | Štunda Július Július Štunda | KDH | 117 | |
23 | Krásnovce Krásnovce | 1 | Kostovčík Tibor Tibor Kostovčík | KDH | 316 |
24 | Krásnovce Krásnovce | Hrinda Marián Marián Hrinda | SMER-SD | 44 | |
25 | Krásnovce Krásnovce | Fedorová Anna Anna Fedorová | NEKA | 39 | |
26 | Nacina Ves Nacina Ves | 1 | Šandor Anton Anton Šandor | SMER-SD | 305 |
27 | Nacina Ves Nacina Ves | Ivan Peter Peter Ivan | KDH | 291 | |
28 | Nacina Ves Nacina Ves | Švárna Alena Alena Švárna | SDS | 149 | |
29 | Nacina Ves Nacina Ves | Jusková Anna Anna Jusková | NEKA | 17 | |
30 | Markovce Markovce | 1 | Eľková Valéria Valéria Eľková | KDH | 289 |
31 | Markovce Markovce | Kister Milan Milan Kister | KSS | 86 | |
32 | Malčice Malčice | 1 | Lopašovský František František Lopašovský | SMER-SD | 284 |
33 | Malčice Malčice | Tomková Marta Marta Tomková | SDKÚ-DS | 134 | |
34 | Malčice Malčice | Semeš Jozef Jozef Semeš | KDH | 115 | |
35 | Malčice Malčice | Vaľo Jaroslav Jaroslav Vaľo | SNS | 53 | |
36 | Malčice Malčice | Makula Patrik Patrik Makula | SRÚS | 5 | |
37 | Hatalov Hatalov | 1 | Kováč Vladimír Vladimír Kováč | SMER-SD | 282 |
38 | Drahňov Drahňov | 1 | Jasovský Tibor Tibor Jasovský | NEKA | 280 |
39 | Drahňov Drahňov | Feketeová Anikó Anikó Feketeová | MOST-HÍD | 182 | |
40 | Drahňov Drahňov | Seman Mikuláš Mikuláš Seman | NEKA | 73 | |
41 | Pozdišovce Pozdišovce | 1 | Čižmárik Ján Ján Čižmárik | NEKA | 277 |
42 | Pozdišovce Pozdišovce | Jurková Nadežda Nadežda Jurková | NEKA | 227 | |
43 | Pozdišovce Pozdišovce | Kráľ Andrej Andrej Kráľ | KDH | 29 | |
44 | Pozdišovce Pozdišovce | Ferjová Adriána Adriána Ferjová | NEKA | 21 | |
45 | Pozdišovce Pozdišovce | Čačko Ján Ján Čačko | NEKA | 19 | |
46 | Pozdišovce Pozdišovce | Toporová Anna Anna Toporová | SMER-SD | 19 | |
47 | Pozdišovce Pozdišovce | Kachnič Ján Ján Kachnič | NEKA | 16 | |
48 | Veľké Slemence Veľké Slemence | 1 | Tóth Ľudovít Ľudovít Tóth | SMK-MKP | 276 |
49 | Veľké Slemence Veľké Slemence | Révész Ľudovít Ľudovít Révész | #SIEŤ | 30 | |
50 | Vojany Vojany | 1 | Czinke Štefan Štefan Czinke | MOST-HÍD | 274 |
51 | Vojany Vojany | Kark Zoltán Zoltán Kark | #SIEŤ | 169 | |
52 | Moravany Moravany | 1 | Žofčák Ján Ján Žofčák | SMER-SD | 268 |
53 | Moravany Moravany | Čeklovský Vladimír Vladimír Čeklovský | NEKA | 219 | |
54 | Moravany Moravany | Ščerbák Vladimír Vladimír Ščerbák | #SIEŤ | 50 | |
55 | Moravany Moravany | Lehotay Radovan Radovan Lehotay | NEKA | 38 | |
56 | Ložín Ložín | 1 | Pastírová Monika Monika Pastírová | KDH, SDKÚ-DS | 265 |
57 | Ložín Ložín | Ďurčák Ignác Ignác Ďurčák | NEKA | 106 | |
58 | Ložín Ložín | Šimko Ján Ján Šimko | SMER-SD | 68 | |
59 | Bežovce Bežovce | 1 | Hamšík Luděk Luděk Hamšík | SMER-SD | 258 |
60 | Bežovce Bežovce | Tkáč Tomáš Tomáš Tkáč | SNS | 202 | |
61 | Horovce Horovce | 1 | Timko Erik Erik Timko | NEKA | 256 |
62 | Horovce Horovce | Decha Vladimír Vladimír Decha | SMER-SD | 178 | |
63 | Horovce Horovce | Bodnár Ján Ján Bodnár | NEKA | 43 | |
64 | Jovsa Jovsa | 1 | Čornejová Ľubica Ľubica Čornejová | NEKA | 254 |
65 | Jovsa Jovsa | Kereštan Vladimír Vladimír Kereštan | SMER-SD | 124 | |
66 | Jovsa Jovsa | Ivanov Štefan Štefan Ivanov | NEKA | 77 | |
67 | Jovsa Jovsa | Andrejco Štefan Štefan Andrejco | SNS | 6 | |
68 | Tušice Tušice | 1 | Záhorský Ján Ján Záhorský | KDH, SDKÚ-DS | 254 |
69 | Oborín Oborín | 1 | Csuri Arpád Arpád Csuri | MOST-HÍD | 250 |
70 | Oborín Oborín | Kovács Eugen Eugen Kovács | SMK-MKP | 104 | |
71 | Oborín Oborín | Tamóková Eva Eva Tamóková | MKDA-MKDSZ | 36 | |
72 | Dúbravka Dúbravka | 1 | Eľko Miroslav Miroslav Eľko | SMER-SD | 248 |
73 | Dúbravka Dúbravka | Bajužik Miroslav Miroslav Bajužik | KDH | 143 | |
74 | Dúbravka Dúbravka | Kišik Štefan Štefan Kišik | NEKA | 29 | |
75 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | 1 | Mati Vladimír Vladimír Mati | SMER-SD | 248 |
76 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Ondo Milan Milan Ondo | #SIEŤ | 69 | |
77 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Němec Ladislav Ladislav Němec | NEKA | 63 | |
78 | Zemplínska Široká Zemplínska Široká | Buber Emil Emil Buber | SMS | 28 | |
79 | Zbudza Zbudza | 1 | Havrila Matej Matej Havrila | KDH | 247 |
80 | Zbudza Zbudza | Dzurjovčin Patrik Patrik Dzurjovčin | #SIEŤ | 56 | |
81 | Zbudza Zbudza | Galambošová Marta Marta Galambošová | NEKA | 19 | |
82 | Budkovce Budkovce | 1 | Lörinc Ján Ján Lörinc | NEKA | 241 |
83 | Budkovce Budkovce | Adamčík Ján Ján Adamčík | KDH, #SIEŤ | 213 | |
84 | Budkovce Budkovce | Chvostaľ Anton Anton Chvostaľ | SMER-SD, SDKÚ-DS | 112 | |
85 | Budkovce Budkovce | Bubenko Ján Ján Bubenko | NEKA | 51 | |
86 | Budkovce Budkovce | Jónyová Edita Edita Jónyová | EDS | 49 | |
87 | Budkovce Budkovce | Vaško Štefan Štefan Vaško | NEKA | 30 | |
88 | Budkovce Budkovce | Petro Michal Michal Petro | NEKA | 14 | |
89 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | 1 | Hrešan Ján Ján Hrešan | SDKÚ-DS | 239 |
90 | Vysoká nad Uhom Vysoká nad Uhom | Orosová Renáta Renáta Orosová | SMER-SD | 203 | |
91 | Poruba pod Vihorlatom Poruba pod Vihorlatom | 1 | Kriška Juraj Juraj Kriška | SMER-SD, KDH | 238 |
92 | Lastomír Lastomír | 1 | Šipoš Ľubomír Ľubomír Šipoš | SMER-SD | 234 |
93 | Lastomír Lastomír | Bubeňko Štefan Štefan Bubeňko | TIP | 153 | |
94 | Lastomír Lastomír | Buriková Marta Marta Buriková | NEKA | 99 | |
95 | Lastomír Lastomír | Palkoci Ivan Ivan Palkoci | NEKA | 29 | |
96 | Lastomír Lastomír | Bajužik Pavel Pavel Bajužik | NEKA | 28 | |
97 | Lastomír Lastomír | Novák Stanislav Stanislav Novák | #SIEŤ | 18 | |
98 | Blatné Remety Blatné Remety | 1 | Sliško Ľuboš Ľuboš Sliško | SMER-SD | 233 |
99 | Blatné Remety Blatné Remety | Gábor Emil Emil Gábor | SRÚS | 53 | |
100 | Blatné Remety Blatné Remety | Sliško Vladimír Vladimír Sliško | SMS | 2 | |
101 | Sliepkovce Sliepkovce | 1 | Minda Kamil Kamil Minda | SDKÚ-DS | 228 |
102 | Sliepkovce Sliepkovce | Sabolová Alena Alena Sabolová | NEKA | 155 | |
103 | Vrbnica Vrbnica | 1 | Tokár Jaroslav Jaroslav Tokár | SRÚS | 218 |
104 | Vrbnica Vrbnica | Dubjak Juraj Juraj Dubjak | SMER-SD | 160 | |
105 | Vrbnica Vrbnica | Kanči Ladislav Ladislav Kanči | EDS | 11 | |
106 | Remetské Hámre Remetské Hámre | 1 | Pado Michal Michal Pado | SMER-SD | 216 |
107 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Kondžura Marek Marek Kondžura | NEKA | 74 | |
108 | Remetské Hámre Remetské Hámre | Bujdošová Alena Alena Bujdošová | SNS | 51 | |
109 | Choňkovce Choňkovce | 1 | Skyba Ján Ján Skyba | SMER-SD | 216 |
110 | Choňkovce Choňkovce | Buxár Milan Milan Buxár | NEKA | 67 | |
111 | Ptrukša Ptrukša | 1 | Takács Alexander Alexander Takács | MOST-HÍD | 211 |
112 | Bracovce Bracovce | 1 | Kolesnáčová Ivana Ivana Kolesnáčová | NEKA | 203 |
113 | Bracovce Bracovce | Bakaľár Vladimír Vladimír Bakaľár | #SIEŤ | 173 | |
114 | Bracovce Bracovce | Mihaľo Anton Anton Mihaľo | SMER-SD | 62 | |
115 | Bracovce Bracovce | Marcinčin Michal Michal Marcinčin | PaS | 21 | |
116 | Bracovce Bracovce | Eštoková Michaela Michaela Eštoková | NEKA | 16 | |
117 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | 1 | Ďurčáková Ľudmila Ľudmila Ďurčáková | SMER-SD | 191 |
118 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Ľoch Milan Milan Ľoch | NEKA | 71 | |
119 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Parihuz Jozef Jozef Parihuz | NEKA | 59 | |
120 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Semjan Jozef Jozef Semjan | KDH | 21 | |
121 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Vargová Daniela Daniela Vargová | NEKA | 12 | |
122 | Bánovce nad Ondavou Bánovce nad Ondavou | Megis Michal Michal Megis | SDKÚ-DS | 10 | |
123 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | 1 | Molnár Karol Karol Molnár | NEKA | 189 |
124 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Kondáš Alexander Alexander Kondáš | SMK-MKP | 158 | |
125 | Kapušianske Kľačany Kapušianske Kľačany | Lékóová Lea Lea Lékóová | NEKA | 136 | |
126 | Žbince Žbince | 1 | Jurko Ján Ján Jurko | SMER-SD | 186 |
127 | Žbince Žbince | Pastír Tomáš Tomáš Pastír | #SIEŤ | 150 | |
128 | Falkušovce Falkušovce | 1 | Bodnár Michal Michal Bodnár | SMER-SD | 185 |
129 | Falkušovce Falkušovce | Selecká Katarína Katarína Selecká | SNS | 109 | |
130 | Lúčky Lúčky | 1 | Baláž Eduard Eduard Baláž | SMER-SD | 183 |
131 | Lúčky Lúčky | Ivančík Igor Igor Ivančík | #SIEŤ | 93 | |
132 | Lúčky Lúčky | Gembarovičová Viera Viera Gembarovičová | NOVA | 10 | |
133 | Slavkovce Slavkovce | 1 | Pavliková Iveta Iveta Pavliková | NEKA | 183 |
134 | Slavkovce Slavkovce | Bakajsa Ondrej Ondrej Bakajsa | NEKA | 63 | |
135 | Slavkovce Slavkovce | Repko Slavomír Slavomír Repko | NEKA | 21 | |
136 | Maťovské Vojkovce Maťovské Vojkovce | 1 | Czapová Lýdia Lýdia Czapová | SMK-MKP | 182 |
137 | Krčava Krčava | 1 | Hreňko Jozef Jozef Hreňko | SMER-SD | 182 |
138 | Krčava Krčava | Varjan Vasil Vasil Varjan | KSS | 46 | |
139 | Krčava Krčava | Fedor Jozef Jozef Fedor | SNS | 13 | |
140 | Veľké Revištia Veľké Revištia | 1 | Hrunka Martin Martin Hrunka | NEKA | 182 |
141 | Beša Beša | 1 | Kalán Alexander Alexander Kalán | SMK-MKP | 178 |
142 | Beša Beša | Titka Viliam Viliam Titka | MOST-HÍD | 65 | |
143 | Beša Beša | Pallai Tichomír Tichomír Pallai | NEKA | 8 | |
144 | Čečehov Čečehov | 1 | Mráz Stanislav Stanislav Mráz | SMER-SD | 174 |
145 | Čečehov Čečehov | Stanko Július Július Stanko | SZ | 41 | |
146 | Porúbka Porúbka | 1 | Falis Gabriel Gabriel Falis | SDKÚ-DS | 170 |
147 | Porúbka Porúbka | Čuhanič Marián Marián Čuhanič | SMER-SD | 94 | |
148 | Lesné Lesné | 1 | Bobík Peter Peter Bobík | KDH | 169 |
149 | Lesné Lesné | Berilla Juraj Juraj Berilla | NEKA | 51 | |
150 | Lesné Lesné | Tkáč Milan Milan Tkáč | SMER-SD | 31 | |
151 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | 1 | Vaľovská Jarmila Jarmila Vaľovská | KDH, #SIEŤ | 164 |
152 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Ivan Blažej Blažej Ivan | SMER-SD | 131 | |
153 | Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves | Veseliny Miroslav Miroslav Veseliny | SNS | 18 | |
154 | Senné Senné | 1 | Saboslai Peter Peter Saboslai | SMER-SD | 161 |
155 | Senné Senné | Dzurjo Ľubomír Ľubomír Dzurjo | KDH | 97 | |
156 | Senné Senné | Farkaš Juraj Juraj Farkaš | NEKA | 41 | |
157 | Senné Senné | Hlohinová Drahomíra Drahomíra Hlohinová | NEKA | 25 | |
158 | Ruská Ruská | 1 | Lakatošová Erika Erika Lakatošová | SMK-MKP | 157 |
159 | Ruská Ruská | Lakatoš Imrich Imrich Lakatoš | NEKA | 149 | |
160 | Ruská Ruská | Biláz Tomáš Tomáš Biláz | MOST-HÍD | 91 | |
161 | Palín Palín | 1 | Fiľ Štefan Štefan Fiľ | SMER-SD | 156 |
162 | Palín Palín | Pénzešová Eva Eva Pénzešová | NEKA | 104 | |
163 | Palín Palín | Tomko Tibor Tibor Tomko | #SIEŤ | 97 | |
164 | Tibava Tibava | 1 | Timko Andrej Andrej Timko | SMER-SD | 156 |
165 | Tibava Tibava | Zubaj Stanislav Stanislav Zubaj | SZS | 109 | |
166 | Tibava Tibava | Valenta Ján Ján Valenta | KDH | 32 | |
167 | Tibava Tibava | Imlej Ľubomír Ľubomír Imlej | SMS | 21 | |
168 | Tibava Tibava | Viňanská Marcela Marcela Viňanská | #SIEŤ | 12 | |
169 | Staré Staré | 1 | Jesenková Agáta Agáta Jesenková | KDH | 152 |
170 | Staré Staré | Ivan Marián Marián Ivan | NEKA | 125 | |
171 | Staré Staré | Palovčák Jozef Jozef Palovčák | NEKA | 116 | |
172 | Staré Staré | Žužová Lucia Lucia Žužová | MS | 19 | |
173 | Staré Staré | Nameš Matúš Matúš Nameš | SNS | 8 | |
174 | Vyšné Remety Vyšné Remety | 1 | Dolinič Martin Martin Dolinič | SMER-SD | 151 |
175 | Suché Suché | 1 | Lopatová Jarmila Jarmila Lopatová | SMER-SD | 150 |
176 | Suché Suché | Štefan Peter Peter Štefan | NEKA | 73 | |
177 | Suché Suché | Binda Patrik Patrik Binda | NEKA | 19 | |
178 | Suché Suché | Macháčová Miroslava Miroslava Macháčová | NEKA | 8 | |
179 | Hažín Hažín | 1 | Šimková Marianna Marianna Šimková | SMER-SD | 143 |
180 | Kačanov Kačanov | 1 | Tomko Michal Michal Tomko | SMER-SD | 143 |
181 | Kačanov Kačanov | Pastirik Stanislav Stanislav Pastirik | MOST-HÍD | 63 | |
182 | Klokočov Klokočov | 1 | Hudáčková Monika Monika Hudáčková | SMER-SD | 142 |
183 | Klokočov Klokočov | Soročina Jozef Jozef Soročina | NEKA | 59 | |
184 | Klokočov Klokočov | Berdák Michal Michal Berdák | #SIEŤ | 38 | |
185 | Jenkovce Jenkovce | 1 | André Jaroslav Jaroslav André | NEKA | 141 |
186 | Jenkovce Jenkovce | Trubiková Alena Alena Trubiková | SDKÚ-DS | 101 | |
187 | Jenkovce Jenkovce | Bassanová Zdenka Zdenka Bassanová | NEKA | 36 | |
188 | Hlivištia Hlivištia | 1 | Džuba Miroslav Miroslav Džuba | SNS | 141 |
189 | Hlivištia Hlivištia | Olexová Jarmila Jarmila Olexová | SMER-SD | 94 | |
190 | Kristy Kristy | 1 | Janošová Anna Anna Janošová | SMER-SD | 136 |
191 | Kristy Kristy | Šulič Marek Marek Šulič | SNS | 20 | |
192 | Stretava Stretava | 1 | Keher Marek Marek Keher | SMER-SD | 135 |
193 | Stretava Stretava | Matuška Marián Marián Matuška | #SIEŤ | 42 | |
194 | Stretava Stretava | Koscelanská Miroslava Miroslava Koscelanská | NEKA | 28 | |
195 | Stretava Stretava | Lukáč Pavol Pavol Lukáč | KDH | 25 | |
196 | Stretava Stretava | Kendereš Marián Marián Kendereš | NEKA | 24 | |
197 | Koromľa Koromľa | 1 | Žeňuchová Silvia Silvia Žeňuchová | #SIEŤ | 135 |
198 | Koromľa Koromľa | Nebesník Emil Emil Nebesník | NEKA | 102 | |
199 | Koromľa Koromľa | Ivan Marius Marius Ivan | KDH | 15 | |
200 | Koromľa Koromľa | Medviď Miloš Miloš Medviď | SMER-SD | 11 | |
201 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | 1 | Jakab Elemér Elemér Jakab | MOST-HÍD | 133 |
202 | Veľké Raškovce Veľké Raškovce | Dőryová Erika Erika Dőryová | SMK-MKP | 53 | |
203 | Kusín Kusín | 1 | Jus Vladimír Vladimír Jus | NEKA | 129 |
204 | Kusín Kusín | Čornej Miroslav Miroslav Čornej | SMER-SD, KDH | 106 | |
205 | Šamudovce Šamudovce | 1 | Ircha Emil Emil Ircha | NEKA | 127 |
206 | Šamudovce Šamudovce | Paulov Vladimír Vladimír Paulov | SMER-SD | 115 | |
207 | Šamudovce Šamudovce | Koreň Tomáš Tomáš Koreň | NEKA | 35 | |
208 | Priekopa Priekopa | 1 | Sekerák Peter Peter Sekerák | SMER-SD | 126 |
209 | Priekopa Priekopa | Rošková Alica Alica Rošková | SDKÚ-DS | 26 | |
210 | Kaluža Kaluža | 1 | Čuchran Ján Ján Čuchran | KDH | 123 |
211 | Kaluža Kaluža | Obšatník Dušan Dušan Obšatník | NEKA | 97 | |
212 | Kaluža Kaluža | Bendžuch Marcel Marcel Bendžuch | NEKA | 25 | |
213 | Kaluža Kaluža | Misár Marek Marek Misár | NEKA | 10 | |
214 | Kaluža Kaluža | Durkaiová Klára Klára Durkaiová | NEKA | 2 | |
215 | Záhor Záhor | 1 | Šabak Milan Milan Šabak | SMER-SD | 121 |
216 | Záhor Záhor | Hric Marián Marián Hric | NEKA | 115 | |
217 | Záhor Záhor | Ohrisková Anna Anna Ohrisková | SDKÚ-DS | 107 | |
218 | Záhor Záhor | Korpa Ján Ján Korpa | NEKA | 10 | |
219 | Malé Raškovce Malé Raškovce | 1 | Žeňuchová Jolana Jolana Žeňuchová | MOST-HÍD | 121 |
220 | Malé Raškovce Malé Raškovce | Litová Katarína Katarína Litová | SMER-SD | 34 | |
221 | Podhoroď Podhoroď | 1 | Hricko Anton Anton Hricko | NEKA | 120 |
222 | Podhoroď Podhoroď | Mihaľov Jaroslav Jaroslav Mihaľov | SMER-SD | 95 | |
223 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | 1 | Husár Milan Milan Husár | SNS | 120 |
224 | Nižné Nemecké Nižné Nemecké | Targošová Miroslava Miroslava Targošová | SDKÚ-DS | 62 | |
225 | Ruskovce Ruskovce | 1 | Ohradzanská Anna Anna Ohradzanská | SMER-SD | 120 |
226 | Ruskovce Ruskovce | Tkáčová Mária Mária Tkáčová | SNS | 50 | |
227 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | 1 | Hrib Michal Michal Hrib | SMER-SD | 119 |
228 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Kráľ Michal Michal Kráľ | NEKA | 114 | |
229 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Badida Ján Ján Badida | #SIEŤ | 79 | |
230 | Trnava pri Laborci Trnava pri Laborci | Mišľan Vladimír Vladimír Mišľan | SNS | 5 | |
231 | Úbrež Úbrež | 1 | Antonič Jozef Jozef Antonič | KDH | 118 |
232 | Úbrež Úbrež | Drotár Milan Milan Drotár | SMER-SD | 99 | |
233 | Úbrež Úbrež | Lazárová Monika Monika Lazárová | NEKA | 59 | |
234 | Úbrež Úbrež | Hvižďák Daniel Daniel Hvižďák | NEKA | 27 | |
235 | Úbrež Úbrež | Gombár Juraj Juraj Gombár | NEKA | 9 | |
236 | Bajany Bajany | 1 | Genco František František Genco | SDKÚ-DS, SMS, MOST-HÍD, #SIEŤ | 117 |
237 | Bajany Bajany | Kopor Milan Milan Kopor | NEKA | 104 | |
238 | Bajany Bajany | Karchová Marcela Marcela Karchová | KDH | 17 | |
239 | Bajany Bajany | Szalay Ladislav Ladislav Szalay | SMER-SD | 14 | |
240 | Bajany Bajany | Macik Július Július Macik | NEKA | 1 | |
241 | Orechová Orechová | 1 | Repka Rastislav Rastislav Repka | SMER-SD | 115 |
242 | Orechová Orechová | Balombiniová Mária Mária Balombiniová | SNS | 28 | |
243 | Oreské Oreské | 1 | Stričková Agnesa Agnesa Stričková | NEKA | 114 |
244 | Oreské Oreské | Zalužický Ján Ján Zalužický | SDS | 80 | |
245 | Oreské Oreské | Béreš Ján Ján Béreš | SMER-SD | 75 | |
246 | Oreské Oreské | Harvilčák Miroslav Miroslav Harvilčák | KDH | 42 | |
247 | Oreské Oreské | Tkáčová Marta Marta Tkáčová | #SIEŤ | 11 | |
248 | Oreské Oreské | Tirpák Jozef Jozef Tirpák | SMS | 0 | |
249 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | 1 | Hoferová Božena Božena Hoferová | SMER-SD | 113 |
250 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Pastirik Martin Martin Pastirik | SNS | 57 | |
251 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Hirák Marek Marek Hirák | #SIEŤ | 47 | |
252 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Kočan Maroš Maroš Kočan | NEKA | 9 | |
253 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Silvaši Michali Michali Silvaši | NEKA | 7 | |
254 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Kolesár Juraj Juraj Kolesár | NEKA | 6 | |
255 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Záhorčák Ján Ján Záhorčák | NEKA | 5 | |
256 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Diabelko Milan Milan Diabelko | PD | 3 | |
257 | Nižná Rybnica Nižná Rybnica | Kelemen Marek Marek Kelemen | NOVA | 3 | |
258 | Závadka Závadka | 1 | Varga Ján Ján Varga | SMER-SD | 113 |
259 | Závadka Závadka | Dziaková Jana Jana Dziaková | NEKA | 65 | |
260 | Závadka Závadka | Mihók Dušan Dušan Mihók | NEKA | 58 | |
261 | Závadka Závadka | Ranič Jaroslav Jaroslav Ranič | SDKÚ-DS | 12 | |
262 | Závadka Závadka | Knežo Ján Ján Knežo | #SIEŤ | 9 | |
263 | Fekišovce Fekišovce | 1 | Fedorová Miloslava Miloslava Fedorová | SMER-SD | 110 |
264 | Fekišovce Fekišovce | Dubrovská Anastázia Anastázia Dubrovská | #SIEŤ | 72 | |
265 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | 1 | Gejguš František František Gejguš | SMER-SD | 108 |
266 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Exemberger Milan Milan Exemberger | NEKA | 89 | |
267 | Vyšná Rybnica Vyšná Rybnica | Streňo Gabriel Gabriel Streňo | #SIEŤ | 41 | |
268 | Bunkovce Bunkovce | 1 | Dzurjová Jana Jana Dzurjová | SMER-SD | 106 |
269 | Bunkovce Bunkovce | Ličko Václav Václav Ličko | SDKÚ-DS, KDH, #SIEŤ | 105 | |
270 | Bunkovce Bunkovce | Chomič Jaroslav Jaroslav Chomič | NEKA | 5 | |
271 | Budince Budince | 1 | Juhász Lóránt Lóránt Juhász | NEKA | 105 |
272 | Zemplínske Kopčany Zemplínske Kopčany | 1 | Kohut Ladislav Ladislav Kohut | MOST-HÍD | 104 |
273 | Beňatina Beňatina | 1 | Minčák Štefan Štefan Minčák | SMER-SD | 104 |
274 | Beňatina Beňatina | Homoľa Štefan Štefan Homoľa | TIP | 15 | |
275 | Beňatina Beňatina | Hamorská Drahuša Drahuša Hamorská | SNS | 12 | |
276 | Jasenov Jasenov | 1 | Šabak Michal Michal Šabak | NEKA | 104 |
277 | Jasenov Jasenov | Semko Jozef Jozef Semko | NEKA | 73 | |
278 | Jasenov Jasenov | Macik Michal Michal Macik | SNS | 11 | |
279 | Ostrov Ostrov | 1 | Marcin František František Marcin | SMER-SD | 103 |
280 | Ostrov Ostrov | Maňko Milan Milan Maňko | KDH, #SIEŤ | 81 | |
281 | Ostrov Ostrov | Kráľ Marián Marián Kráľ | SMS | 15 | |
282 | Koňuš Koňuš | 1 | Hrinkanič Jozef Jozef Hrinkanič | SMER-SD | 101 |
283 | Koňuš Koňuš | Birovčáková Lenka Lenka Birovčáková | NEKA | 58 | |
284 | Koňuš Koňuš | Maľuk Jaroslav Jaroslav Maľuk | NEKA | 46 | |
285 | Koňuš Koňuš | Copko Ján Ján Copko | NEKA | 6 | |
286 | Laškovce Laškovce | 1 | Janko Ladislav Ladislav Janko | NEKA | 101 |
287 | Laškovce Laškovce | Kaloková Gabriela Gabriela Kaloková | SMER-SD | 91 | |
288 | Laškovce Laškovce | Bak Miroslav Miroslav Bak | KDH | 44 | |
289 | Laškovce Laškovce | Pulko Rudolf Rudolf Pulko | SRÚS | 14 | |
290 | Blatná Polianka Blatná Polianka | 1 | Kontra Michal Michal Kontra | SMER-SD | 96 |
291 | Blatná Polianka Blatná Polianka | Uhrinová Mária Mária Uhrinová | NEKA | 36 | |
292 | Petrovce Petrovce | 1 | Tomčo Pavel Pavel Tomčo | SMER-SD | 94 |
293 | Voľa Voľa | 1 | Gajdoš Štefan Štefan Gajdoš | SMER-SD | 92 |
294 | Voľa Voľa | Choma Jaroslav Jaroslav Choma | NEKA | 20 | |
295 | Voľa Voľa | Rošková Iveta Iveta Rošková | KDH | 14 | |
296 | Voľa Voľa | Humeníková Jana Jana Humeníková | #SIEŤ | 8 | |
297 | Baškovce Baškovce | 1 | Lukáčová Viera Viera Lukáčová | SMER-SD, KDH | 87 |
298 | Baškovce Baškovce | Rovňák Jozef Jozef Rovňák | NEKA | 75 | |
299 | Baškovce Baškovce | Juhaščiková Drahoslava Drahoslava Juhaščiková | EDS | 9 | |
300 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | 1 | Ždiňak Ján Ján Ždiňak | NEKA | 87 |
301 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Onduško Miroslav Miroslav Onduško | SNS, KDH | 62 | |
302 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Vlaháčová Henrieta Henrieta Vlaháčová | SMER-SD | 22 | |
303 | Jastrabie pri Michalovciach Jastrabie pri Michalovciach | Lukáčová Jarmila Jarmila Lukáčová | SDS | 14 | |
304 | Husák Husák | 1 | Copák Michal Michal Copák | SMER-SD | 83 |
305 | Husák Husák | Tkáč Michal Michal Tkáč | KDH | 31 | |
306 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | 1 | Fenin Oto Oto Fenin | SMER-SD | 83 |
307 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Jevin Juraj Juraj Jevin | SaS | 78 | |
308 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Kuzemka Jozef Jozef Kuzemka | KDH | 25 | |
309 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Slepák Igor Igor Slepák | MOST-HÍD | 19 | |
310 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Čekan Peter Peter Čekan | NEKA | 12 | |
311 | Pusté Čemerné Pusté Čemerné | Moravský Michal Michal Moravský | NEKA | 11 | |
312 | Blatné Revištia Blatné Revištia | 1 | Seman Gabriel Gabriel Seman | SMER-SD | 83 |
313 | Čierne Pole Čierne Pole | 1 | Sijka Branislav Branislav Sijka | NEKA | 83 |
314 | Čierne Pole Čierne Pole | Gregocki Štefan Štefan Gregocki | NEKA | 67 | |
315 | Čierne Pole Čierne Pole | Sijka Marián Marián Sijka | KDH, MS, SMER-SD | 27 | |
316 | Čierne Pole Čierne Pole | Čalfová Darina Darina Čalfová | NEKA | 19 | |
317 | Čierne Pole Čierne Pole | Kamenický Tibor Tibor Kamenický | NEKA | 9 | |
318 | Sejkov Sejkov | 1 | Tokár Peter Peter Tokár | KDH, SMER-SD | 83 |
319 | Sejkov Sejkov | Olej Marián Marián Olej | SNS | 61 | |
320 | Porostov Porostov | 1 | Hreščák Miroslav Miroslav Hreščák | SDKÚ-DS | 82 |
321 | Porostov Porostov | Oller Miroslav Miroslav Oller | SMER-SD | 71 | |
322 | Hnojné Hnojné | 1 | Kráľová Helena Helena Kráľová | SMER-SD | 82 |
323 | Hnojné Hnojné | Gomboš Jozef Jozef Gomboš | KSS | 34 | |
324 | Vyšné Nemecké Vyšné Nemecké | 1 | Danko Jozef Jozef Danko | SMER-SD | 80 |
325 | Stretavka Stretavka | 1 | Šarocký Matej Matej Šarocký | SDKÚ-DS | 79 |
326 | Inovce Inovce | 1 | Poľak Milan Milan Poľak | SMER-SD | 75 |
327 | Inovce Inovce | Polák Ladislav Ladislav Polák | SZS | 67 | |
328 | Iňačovce Iňačovce | 1 | Macko Ľubomír Ľubomír Macko | NEKA | 74 |
329 | Iňačovce Iňačovce | Humenský Albín Albín Humenský | SMS | 71 | |
330 | Iňačovce Iňačovce | Gerzanič Martin Martin Gerzanič | NEKA | 64 | |
331 | Iňačovce Iňačovce | Hamadej Martin Martin Hamadej | SMER-SD | 32 | |
332 | Iňačovce Iňačovce | Koprda Marek Marek Koprda | KDH | 26 | |
333 | Iňačovce Iňačovce | Forin Martin Martin Forin | KSS | 7 | |
334 | Petrikovce Petrikovce | 1 | Vadasová Mária Mária Vadasová | SMER-SD | 69 |
335 | Vojnatina Vojnatina | 1 | Ihnátová Silvia Silvia Ihnátová | NEKA | 68 |
336 | Vojnatina Vojnatina | Hirák Radoslav Radoslav Hirák | #SIEŤ | 62 | |
337 | Vojnatina Vojnatina | Fabian Milan Milan Fabian | SMER-SD | 24 | |
338 | Vojnatina Vojnatina | Hirák Ladislav Ladislav Hirák | TIP | 7 | |
339 | Vojnatina Vojnatina | Čornejová Martina Martina Čornejová | NEKA | 0 | |
340 | Pinkovce Pinkovce | 1 | Kočiš Ján Ján Kočiš | SMER-SD | 66 |
341 | Pinkovce Pinkovce | Semač Emil Emil Semač | NEKA | 43 | |
342 | Svätuš Svätuš | 1 | Širochman Michal Michal Širochman | SMER-SD | 65 |
343 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | 1 | Cinkanič Juraj Juraj Cinkanič | SMER-SD | 61 |
344 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Cinkanič Jaroslav Jaroslav Cinkanič | SZS | 59 | |
345 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Cinkanič Slavomír Slavomír Cinkanič | KDH | 54 | |
346 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Vasovčák Juraj Juraj Vasovčák | NEKA | 35 | |
347 | Ruský Hrabovec Ruský Hrabovec | Kočan Marcel Marcel Kočan | SNS | 5 | |
348 | Tašuľa Tašuľa | 1 | Hrešo Milan Milan Hrešo | SDKÚ-DS, #SIEŤ | 61 |
349 | Tašuľa Tašuľa | Timko Tibor Tibor Timko | NEKA | 46 | |
350 | Kolibabovce Kolibabovce | 1 | Pokrivňáková Mária Mária Pokrivňáková | SDKÚ-DS | 59 |
351 | Kolibabovce Kolibabovce | Medviď Emil Emil Medviď | KDH | 34 | |
352 | Kolibabovce Kolibabovce | Mitro Pavol Pavol Mitro | SMER-SD | 19 | |
353 | Kolibabovce Kolibabovce | Rejta Ladislav Ladislav Rejta | SNS | 2 | |
354 | Horňa Horňa | 1 | Pšak Slavomír Slavomír Pšak | SMER-SD | 58 |
355 | Horňa Horňa | Varga Ján Ján Varga | NEKA | 57 | |
356 | Horňa Horňa | Šalapka Ján Ján Šalapka | #SIEŤ | 44 | |
357 | Horňa Horňa | Danková Ružena Ružena Danková | SZS | 31 | |
358 | Horňa Horňa | Ďačková Iveta Iveta Ďačková | NEKA | 20 | |
359 | Ižkovce Ižkovce | 1 | Šipoš Štefan Štefan Šipoš | MOST-HÍD | 55 |
360 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | 1 | Sakulič Ján Ján Sakulič | SMER-SD | 52 |
361 | Ruská Bystrá Ruská Bystrá | Novák Ján Ján Novák | SDKÚ-DS | 26 |
Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie