Základná škola, Bajkalská 29
Bajkalská
Bikoš
Gorazdova
Koceľova
Na Bikoši
Pribinova
Prostějovská 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 123, 125
Rastislavova
Šmeralova
Základná škola, Šmeralova 25
Prostějovská 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93
Tomášikova 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Kultúrne stredisko PKO Centrum, Prostějovská 35D
Antona Prídavka 26, 28, 30
Námestie biskupa Vasiľa Hopka
Prostějovská 37, 37A
Tomášikova 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56
Základná škola, Prostějovská 38
Antona Prídavka 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Mukačevská 22, 24, 26, 28A, 30
Prostějovská 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 38
Súkromná základná škola DSA, Mukačevská 1
Mukačevská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57
Základná škola, Matice slovenskej 13
Matice slovenskej 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Vlada Clementisa
Základná škola, Mirka Nešpora 2
Alexeja Duchoňa
Aurela Stodolu
Holländerova
Jána Lazoríka
Ku Kráľovej hore
Michala Bosáka
Mirka Nešpora 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40A, 40B, 40C, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77
Štefana Náhalku
Obchodná akadémia, Volgogradská 3
Volgogradská 1, 3, 5, 9A, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Kultúrne stredisko PKO Družba, Námestie Kráľovnej pokoja 2
Námestie Kráľovnej pokoja
Volgogradská 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94
Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1
Jána Béreša
Jána Nováka
Levočská 116, 116B, 116C, 118, 118A, 120, 122, 122A, 124, 124B, 126, 126A, 128, 130, 130A, 130B, 130C, 132, 132A, 134, 134B, 136, 138, 140, 142, 144A, 144B, 148, 148A, 150, 152, 154
Na Rúrkach
Pod Rúrkami
Pöschlova
Tarjányiho
Tehelná
Volgogradská 2, 4
Základná škola, Odborárska 30
Átriová
Cemjata
Čerešňová
Jabloňová
Jazvečia
Jelenia
Kvašná voda
Líščia
Marka Čulena
Medvedia
Odborárska
Októbrová 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
Ortáš
Skromná
Srnčia
Staré záhrady
Vlčia
Zabíjaná
ABC - Centrum voľného času, Októbrová 30
Československej armády
Fraňa Kráľa
Nábrežná
Námestie mládeže
Októbrová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 31A, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63
Základná škola, Československej armády 22
Irisová
Levočská 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 115, 125, 127, 135A, 141, 143, 145, 145A, 149
Obrancov mieru
Rombauerova
Vydumanec
Zajačia
Stredná odborná škola lesnícka, Kollárova 10
19. januára
Bachingerovka
Botanická
Engelsova
Fučíkova
Gorkého
Kollárova
Matúša Trenčianskeho
Mojmírova
Petőfiho
Sázavského
Súkromná stredná odborná škola hotelierstva a gastronómie Mladosť, Pod Kalváriou 36
Borkut
Bulharská
Dúhová
Horárska
Jána Pavla II.
Ku Brezinám
Ku Kyslej vode
Malkovská
Matky Terezy
Pod Kalváriou
Pod Kamennou baňou
Pod Wilec hôrkou
Poľovnícka
Pražská
Slávičia
Súľovská
Športová
Terchovská
Turistická
Za Kalváriou
Zimný potok
Technické služby mesta Prešov, a.s., Bajkalská 33
Bendíkova
Broskyňová
Dúbravská
Jánošíkova
Nemčíkova
Pod komínom
Sabinovská 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 149, 151, 153, 155, 155A, 157, 159, 161, 163
Severná
Spannerovej
Šidlovec
Šidlovská
Zariadenie Šidlovčanka, K Okruhliaku 3
Brezová
Buková
Hrabová
Jahodová
Javorinská
K Okruhliaku
Lesná
Liesková
Malinová
Orgovánová
Pod dubom
Pod Vinicami
Pustá dolina
Slnečná
Stavbárska
Veterná
Katolícka spojená škola sv. Mikuláša, Duklianska 16
Kotrádova
Murárska
Sabinovská 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32A, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49
Údenárska
Veselá
Stredná priemyselná škola strojnícka, Duklianska 1
Duklianska
Gerlachovská
Horská
K Starej tehelni
K Surdoku
Kúty
Kvetná
Pod Skalkou
Pri kostole
Račia
Riečna
Ružová
Rybníčky
Sabinovská 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 34, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 62A, 63, 64, 65, 66, 67, 68B, 70, 71, 72, 72A, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78A, 78B, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 96A, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114A, 115, 117, 119, 121, 121A, 123, 125, 125A, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145
Surdok
Tatranská
Záhradnícka
Gymnázium Jána Adama Raymana, Mudroňova 20
Bezručova
Björnsonova
Čapajevova
Jána Bottu
Janouškova
Jazdecká
Jesenského
Komenského
Krížna
Letná
Levočská 4, 6, 8, 10, 14, 16, 20B, 22, 24, 26, 28, 30
Lipová
Majakovského
Mičurinova
Mlynská
Mudroňova
Narcisová
Plavárenská
Wolkerova
Západná
Reštaurácia Išľa, Fintická 8
Belianska
Bociania
Družstevná
Fintická
Garbiarska
Hraničná
Hrnčiarska
Jarná
K prameňu
Kopaniny
Ku vykládke
Lúčna
Nová
Potočná
Pri ihrisku
Rezbárska
Rybárska
Strojnícka
Topoľová
Trnková
Včelárska
Vodná
Za traťou
Železničná
Zdravotné stredisko, Haburská 9
Agátová
Borovicová
Gaštanová
Genplk. Jána Ambruša
Haburská
Herlianska
Jedľová
Južná
Limbová
Ľubotická
Mateja Huľu
Mateja Murgaša
Na Rovni
Pažica
Poľná
Priemyselná
Slanská
Strážnická
Šebastovská
Školská
Vranovská
Študentský domov a jedáleň PU, 17. novembra 13
17. novembra 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84A, 84B, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194
Duchnovičovo námestie
Francisciho
Medzinárodného dňa žien
Protifašistických bojovníkov
Sedliackeho povstania
Tarasa Ševčenka 1, 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 32, 34
Záborského
Železničiarska
Základná škola, Kúpeľná 2
Baštová
Biskupa Gojdiča
Hlavná 1, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26A, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 34A, 34B, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 52, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 71, 73, 74
Hviezdoslavova
Janka Borodáča
Jarková
Kúpeľná
Partizánska
Pavlovičovo námestie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21
Štefánikova
Tarasa Ševčenka 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Tkáčska
Weberova
Zápotockého
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Plzenská 1
Budovateľská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 46, 57, 59A, 63, 63B, 63E, 75
Jilemnického
Košická 8, 10, 12, 14, 16
Ku Škáre
Maybaumova
Námestie 1. mája
Pavlovičovo námestie 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Radlinského
Škultétyho
Štúrova
Stredná odborná škola gastronómie a služieb, Sídlisko duklianskych hrdinov 3
Floriánova
Hlavná 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 91, 92, 93, 94, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 107A, 109, 110, 111, 113, 115, 118, 119, 121, 123, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 132A, 136, 137, 138, 140, 144, 146
Kováčska
Ku Kumštu
Levočská 5, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29
Námestie mieru
Okružná
Požiarnická
Pri Toryse
Remscheidská
Sídlisko duklianskych hrdinov
Suchomlynská
Šarišská
Urbánkova
Záhradná
Spojená škola T. Ševčenka s vyučovacím jazykom ukrajinským, Sládkovičova 4
Dilongova
Hviezdna
Kmeťovo stromoradie
Krátka
Moyzesova
Námestie Národného povstania
Puškinova
Rumanova
Sládkovičova
Šafárikova
Vodárenská
Stredná priemyselná škola stavebná, Plzenská 10
Bayerova
Burianova
Dostojevského
Františkánske námestie
Grešova
Hodžova
Hurbanistov
Jána Hollého
K amfiteátru
Konštantínova
Kpt. Nálepku
Kuzmányho
Lesík delostrelcov
Masarykova
Metodova
Námestie legionárov
Plzenská
Pod Táborom 1, 1A, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 21A, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33
Raymanova
Rusínska
Slovenská
Svätoplukova
Špitálska
Vajanského
Východná
Základná škola, Važecká 11
Kamencová
Lomnická
Pekná
Royova
Švábska 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 86, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 108
Važecká
Kultúrne stredisko PKO Šváby, Švábska 27
Chalupkova
Janáčkova
Jelšová
Jesenná
Jiráskova
Košická 5, 7, 22, 24
Petrovianska
Pionierska
Soľanková
Soľná
Suchoňova
Švábska 1, 2, 3, 4, 4A, 12, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54
Kultúrny dom PKO Solivar, Solivarská 80
Banícka
Boženy Němcovej
Čipkárska
Dlhá
Gápľová
Chmeľová
Kutuzovova
Lidická
Námestie osloboditeľov
Padlých hrdinov
Pod Debrami
Pod Turňou
Pri Delni
Pri hati
Soľnobanská
Tokajícka
Valkovská
Zborovská
Zlatobanská
Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Gorazda, Solivarská 49
Bohúňova
Kysucká
Na brehu
Ondavská
Opavská
Palackého
Pod Hrádkom
Sadová
Suvorovova
Šípková
Tajovského
Úzka
Základná škola, Lesnícka 1
Arm. gen. Svobodu 1, 1A, 1B, 3
Bencúrova
Čajkovského
K studničke
Kraskova
Kukučínova
Na vyhliadke
Okrajová
Palárikova
Pri majáku
Smetanova
Spojená škola, Ľ. Podjavorinskej 22
Arm. gen. Svobodu 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42
Ľ. Podjavorinskej 23
Pavla Horova
Základná škola, Májové námestie 1
Alexandra Matušku
Bratislavská
Dargovská
Federátov
Kozmonautov
L. Novomeského 2, 4, 6, 7, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24
Májové námestie
Martina Benku
Oravská
Popradská
Smreková
Zemplínska
Zimná 1, 2, 3, 3B, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23
Gymnázium bl. Pavla Petra Gojdiča, Bernolákova 21
Bernolákova
Dubová 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15
Justičná
K potoku
Orechová
Sekčovská 1, 1A, 5, 7, 23A
Šoltésovej
Vansovej
Višňová
Základná škola, Šrobárova 20
Čergovská
Jurkovičova
Karpatská 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19
Keratsinské námestie
Námestie Krista Kráľa
Šrobárova
Kultúrne stredisko PKO Sekčov, Exnárova 1A
Ďumbierska 1, 2, 3, 4, 5
Exnárova 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36A, 36B
Karpatská 1, 2, 3
Magurská 1, 3, 5
Pod Táborom 35, 39, 41
Základná škola, Sibírska 42
Ďumbierska 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 40
Jantárová
Magurská 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23
Pod Šalgovíkom 1, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Sibírska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41
Vihorlatská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Športový areál U Komiňára, Sekčovská 54
Astrová
Bažantia
Drozdia
Holubia
Hruny
Jastrabia
Kamenná
Labutia
Lastovičia
Levanduľová
Mätová
Medová
Muškátová
Nevädzová
Orlia
Pávia
Pod Šalgovíkom 1A
Púpavová
Sekčovská 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22A, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 40A, 43, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 55, 55A, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81A, 83, 85, 87A, 89, 97, 99
Sokolia
Sovia
Šalviová
Teriakovská
Tichá
Tulipánová