SME
Streda, 1. február, 2023 | Meniny má Tatiana

Bratislava - Výsledky komunálnych volieb 2018

Výsledky voľby primátora - Bratislava

SkryťVypnúť reklamu

Historický prehľad Primátori mesta Bratislava

Zoznam kandidátov na poslancov

Ján Hrčka
Nezávislý kandidát
Martin Chren
Nezávislý kandidát
Ján Buocik
Nezávislý kandidát
Dana Čahojová
Nezávislý kandidát
Tomáš Korček
Nezávislý kandidát
Martin Vlačiky
Nezávislý kandidát
Branislav Záhradník
Nezávislý kandidát
Katarína Augustinič
Nezávislý kandidát
Martin Kuruc
Nezávislý kandidát
Peter Lenč
Nezávislý kandidát
Peter Pilinský
Nezávislý kandidát
Soňa Svoreňová
Nezávislý kandidát
Rastislav Tešovič
Nezávislý kandidát
Jozef Krúpa
Nezávislý kandidát
Radovan Jenčík
Nezávislý kandidát
Monika Debnárová
Nezávislý kandidát
Jozef Uhler
Nezávislý kandidát
Ján Budaj
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Elena Pätoprstá
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Peter Hochschorner
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Vladimír Dolinay
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Juraj Káčer
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Zuzana Aufrichtová
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Ľuboš Krajčír
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Gábor Grendel
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Alžbeta Ožvaldová
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Rastislav Kunst
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Gabriela Ferenčáková
Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, SME RODINA – Boris Kollár, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Tatiana Kratochvílová
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Jakub Vallo
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Jana Poláčiková
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Matúš Vallo
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Michal Brat
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Lucia Štasselová
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Tomáš Palkovič
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Peter Strapák
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Jakub Mrva
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Adam Berka
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Roman Lamoš
Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Milan Vetrák
iniciatíva PRE Petržalku, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Sloboda a Solidarita, SME RODINA - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Peter Cmorej
iniciatíva PRE Petržalku, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Sloboda a Solidarita, SME RODINA - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Ján Karman
iniciatíva PRE Petržalku, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Sloboda a Solidarita, SME RODINA - Boris Kollár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska
Zdenka Zaťovičová
Sloboda a solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti, Kresťanskodemokratické hnutie
Lenka Antalová Plavuchová
Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
Igor Polakovič
Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, Progresívne Slovensko, SPOLU - občianska demokracia
17
NEKA
11
SaS, OĽaNO ...
11
Team Vallo, PS ...
3
PRE Petržalku, OĽaNO ...
1
SaS, OĽaNO ...
1
PS, SPOLU
1
Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo ...
Poradie Meno kandidáta Strana Počet hlasov
1 Ján Hrčka NEKA 10 883
2 Martin Chren NEKA 10 240
3 Ján Budaj SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 9 660
4 Elena Pätoprstá SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 9 469
5 Tatiana Kratochvílová Team Vallo, PS, SPOLU 9 409
6 Jakub Vallo Team Vallo, PS, SPOLU 9 062
7 Jana Poláčiková Team Vallo, PS, SPOLU 8 394
8 Milan Vetrák PRE Petržalku, OĽaNO, SaS, SME RODINA, KDH, OKS, NOVA, ZZ, DÚ 8 141
9 Matúš Vallo Team Vallo, PS, SPOLU 8 087
10 Peter Hochschorner SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 8 048
11 Ján Buocik NEKA 7 894
12 Peter Cmorej PRE Petržalku, OĽaNO, SaS, SME RODINA, KDH, OKS, NOVA, ZZ, DÚ 7 890
13 Michal Brat Team Vallo, PS, SPOLU 7 203
14 Lucia Štasselová Team Vallo, PS, SPOLU 7 035
15 Vladimír Dolinay SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 6 862
16 Ján Karman PRE Petržalku, OĽaNO, SaS, SME RODINA, KDH, OKS, NOVA, ZZ, DÚ 6 646
17 Tomáš Palkovič Team Vallo, PS, SPOLU 6 622
18 Peter Strapák Team Vallo, PS, SPOLU 6 496
19 Juraj Káčer SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 6 485
20 Zdenka Zaťovičová SaS, OĽaNO, KDH 6 355
21 Jakub Mrva Team Vallo, PS, SPOLU 6 352
22 Dana Čahojová NEKA 6 010
23 Zuzana Aufrichtová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 5 890
24 Ľuboš Krajčír SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 5 832
25 Tomáš Korček NEKA 5 699
26 Gábor Grendel SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 4 731
27 Adam Berka Team Vallo, PS, SPOLU 4 608
28 Martin Vlačiky NEKA 4 572
29 Branislav Záhradník NEKA 4 542
30 Katarína Augustinič NEKA 4 484
31 Martin Kuruc NEKA 4 036
32 Peter Lenč NEKA 3 584
33 Alžbeta Ožvaldová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 3 203
34 Peter Pilinský NEKA 2 974
35 Lenka Antalová Plavuchová PS, SPOLU 2 624
36 Soňa Svoreňová NEKA 2 362
37 Rastislav Tešovič NEKA 1 965
38 Roman Lamoš Team Vallo, PS, SPOLU 1 744
39 Jozef Krúpa NEKA 1 509
40 Igor Polakovič Iniciatíva Lepší Lamač, Team Vallo, PS, SPOLU 1 273
41 Radovan Jenčík NEKA 1 185
42 Monika Debnárová NEKA 837
43 Jozef Uhler NEKA 830
44 Rastislav Kunst SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 403
45 Gabriela Ferenčáková SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 371
46 Igor Adamec SKS 0
47 Miroslav Adamec DOMA DOBRE 0
48 Peter Adamec DOMA DOBRE 0
49 Tomáš Alscher SMER-SD, SNS 0
50 Lenka Antalová Plavuchová Team Vallo, PS, SPOLU 0
51 Ivana Antošová SMER-SD, SNS 0
52 Augustín Arnold SMER-SD, SNS 0
53 Andrej Árva SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
54 Michal Babiar SMER-SD, SNS 0
55 Iveta Bačićová MOST-HÍD 0
56 Vladimír Bajan STAN 0
57 Patrik Baláž NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
58 Tibor Balga SMER-SD, SNS 0
59 Vladimír Balogh SMS 0
60 Vladimír Barčák SMER-SD, SNS 0
61 Mário Barna EDS 0
62 Richard Barna NEKA 0
63 Marián Bauman ĽS Naše Slovensko 0
64 Martin Bavolár SĽAH 0
65 Matúš Baxant SDKÚ-DS 0
66 Dagmar Bednáriková SMER-SD, SNS 0
67 Igor Bendík SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
68 Sylvia Beňová MOST-HÍD 0
69 Viktor Béreš NAJ, SMĽ 0
70 Kamil Bodnár SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
71 Martin Borguľa NEKA 0
72 Branislav Borovský SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
73 Jaroslav Brada SMS 0
74 Ľuboš Brenkus NAJ, SMĽ 0
75 František Brliť Team Vallo, PS, SPOLU 0
76 Ján Bučan NEKA 0
77 Michal Bucek DS 0
78 Pavol Bulla NEKA 0
79 Marcel Černý ĽS Naše Slovensko 0
80 Milan Černý NEKA 0
81 Peter Cesnak NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
82 Marián Chmelár ĽS Naše Slovensko 0
83 Ján Čičmič DOMA DOBRE 0
84 Eduard Demel Šanca 0
85 Viliam Denko MOST-HÍD 0
86 Daniel Dömény SMER-SD, SNS 0
87 Miloš Domorák SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
88 Matej Dostál NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
89 Miroslav Dragun NEKA 0
90 Ján Drinovský SMER-SD, SNS 0
91 Slavomír Drozd SMER-SD, SNS 0
92 Janka Ďurčová ĽS Naše Slovensko 0
93 Miloš Eliaš NAJ, SMĽ 0
94 Veronika Klára Endrychová NEKA 0
95 František Fabián NEKA 0
96 Marián Fabuľa EDS 0
97 Ľudmila Farkašovská NEKA 0
98 Elena Fatulová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
99 Michal Feik NEKA 0
100 Milena Fejérová Team Vallo, PS, SPOLU 0
101 Ladislav Fogarassy DOMA DOBRE 0
102 Milan Ftáčnik NEKA 0
103 Nadežda Fuksová NAJ, SMĽ 0
104 Martin Gajdoš NEKA 0
105 Juraj Galbavý SĽAH 0
106 Dušan Galis SMER-SD, SNS 0
107 Vladimír Gallo NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
108 Tomáš Galo SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
109 Michal Gašaj SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
110 Mário Gogora ĽS Naše Slovensko 0
111 Miroslav Goldschmied MOST-HÍD 0
112 Daniel Golian NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
113 Jozef Gosť SMER-SD, SNS 0
114 Marian Greksa NEKA 0
115 Jana Grossmanová SMER-SD, SNS 0
116 Róbert Grožaj DS 0
117 Libor Gula Team Vallo, PS, SPOLU 0
118 Martin Halás NEKA 0
119 Ondrej Halás SMER-SD, SNS 0
120 Peter Hanulík NEKA 0
121 Tomáš Hanulík SZS 0
122 Iveta Hanulíková SMER-SD, SNS 0
123 Adam Hochel DS 0
124 Filip Hochel NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
125 Vladimír Holásek Demokrati Slovenska 0
126 Štefan Holčík NF 0
127 Michaela Hornáčková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
128 Justín Horvatovič ĽS Naše Slovensko 0
129 Boris Hrbáň Team Vallo, PS, SPOLU 0
130 Jana Hrehorová NEKA 0
131 Slavomíra Husárová SMER-SD, SNS 0
132 Vladimír Huska NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
133 Mária Husková NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
134 Lenka Jakubčová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
135 Samuel Janec SMER-SD, SNS 0
136 Adrian Jankovič Team Vallo, PS, SPOLU 0
137 Dušan Jaura Team Vallo, PS, SPOLU 0
138 Izabella Jégh SMK-MKP 0
139 Pavol Jusko NEKA 0
140 Ľuboš Kačírek PS, SPOLU 0
141 Rastislav Kalafut SMER-SD, SNS 0
142 Branislav Kaliský SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
143 Juraj Kaliský ĽS Naše Slovensko 0
144 Róbert Kalmár Team Vallo, PS, SPOLU 0
145 Sofia Karasová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
146 Kristián Kevický NF 0
147 Viera Kimerlingová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
148 Karol Király SMER-SD, SNS 0
149 Dana Kleinert Team Vallo, PS, SPOLU 0
150 Ferdinand Klimsch DOMA DOBRE 0
151 Miroslav Kolesár SMS 0
152 Gabriel Kollár SMS 0
153 Roman Kollár SZS 0
154 Martin Kormúth SZS 0
155 Martin Kostelničák SMER-SD, SNS 0
156 Michal Kovács Team Vallo, PS, SPOLU 0
157 Peter Kovár EDS 0
158 Andrej Kovarík SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
159 Michala Kozáková Team Vallo, PS, SPOLU 0
160 Monika Kozelová NEKA 0
161 Stanislav Kramarič NAJ, SMĽ 0
162 Ľubomír Krampl SMER-SD, SNS 0
163 Denisa Krásna SMER-SD, SNS 0
164 Ivan Kraszkó Team Vallo, PS, SPOLU 0
165 Marián Krist Demokrati Slovenska 0
166 Branislav Krištofič Šanca 0
167 Oliver Kríž Mladá Petržalka - lokálna strana 0
168 Oľga Kubaliková MOST-HÍD 0
169 Pavol Kubiš SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
170 Marcela Kulifajová NEKA 0
171 Zoran Kupkovič SMER-SD, SNS 0
172 Jakub Kuruc Team Vallo, PS, SPOLU 0
173 Kristína Laššáková ĽS Naše Slovensko 0
174 Miroslav Lažo NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
175 Ľubomír Lenár SKS 0
176 Caroline Líšková SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
177 Lilia Lohnická SMER-SD, SNS 0
178 Milan Lopašovský SMS 0
179 Marek Machata SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
180 Marko Madaras 99% 0
181 Martin Manina NEKA 0
182 Peter Marček SNJ-sv 0
183 Andrej Martinka NEKA 0
184 Roman Masár SMER-SD, SNS 0
185 Lenka Maschkanová NEKA 0
186 Stanislava Mattová NAJ, SMĽ 0
187 Jozef Matúšek NEKA 0
188 Juraj Maxim NAJ, SMĽ 0
189 Ján Mažgút SMER-SD, SNS 0
190 Richard Mikulec NEKA 0
191 Pavol Mikulič SMER-SD, SNS 0
192 Vladimír Mikuš NEKA 0
193 Michaela Mišincová NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
194 Marián Nagy NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
195 Ladislav Nedelka Vzdor 0
196 Ivo Nemčič SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
197 Oto Nevický STAN 0
198 Beata Novomeská KSS 0
199 Radoslav Olekšák NF 0
200 Daniela Olenočinová SMER-SD, SNS 0
201 Karol Ondriáš KSS 0
202 Barbora Oráčová NEKA 0
203 Ľuboš Orlický SMER-SD, SNS 0
204 Lýdia Ovečková NEKA 0
205 Róbert Pajdlhauser SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
206 Peter Palásti MOST-HÍD 0
207 Petra Palenčárová SKS 0
208 Ján Panák NEKA 0
209 Stanislav Pánis SNJ-sv 0
210 Marek Para NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
211 Martin Patoprstý NEKA 0
212 Oľga Paučová ĽS Naše Slovensko 0
213 Dušan Pekár SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
214 Ľubomír Petrík ĽS Naše Slovensko 0
215 Drahan Petrovič Team Vallo, PS, SPOLU 0
216 Juraj Petrovič SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
217 Iveta Petrušková SMER-SD, SNS 0
218 Tomáš Pindúr NEKA 0
219 Iveta Plšeková NEKA 0
220 Martin Podrimavský SMER-SD, SNS 0
221 Ján Polakovič NEKA 0
222 Lucia Polakovičová ĽS Naše Slovensko 0
223 Viera Psotková Team Vallo, PS, SPOLU 0
224 Martin Puhovich NF 0
225 Róbert Puk NEKA 0
226 Dagmar Pupalová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
227 Marek Rapant SZS 0
228 Michal Rečičár NaS - ns 0
229 Štefan Rehák SMER-SD, SNS 0
230 Anna Reinerová NEKA 0
231 Roman Ruhig SNJ-sv 0
232 Barbora Ružičková SMER-SD, SNS 0
233 Filip Rybanič SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
234 Adam Sarlós Team Vallo, PS, SPOLU 0
235 Ľubomír Ščasný SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
236 František Šebej MOST-HÍD 0
237 Martina Šimkovičová STAN 0
238 Katarína Šimončičová Team Vallo, PS, SPOLU 0
239 Milan Šindler SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
240 Janka Šípošová SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
241 Luboš David Sirota NEKA 0
242 Eva Sisková DOMA DOBRE 0
243 Pavel Škodler NF 0
244 Blanka Slaninová ĽS Naše Slovensko 0
245 Robert Slezak NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
246 Vladimír Sloboda SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
247 Maroš Smolec SMER-SD, SNS 0
248 Zoroslav Smolinský NF 0
249 Anton Šmotlák SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
250 Sven Šovčík STAN 0
251 Tomáš Špaček ĽS Naše Slovensko 0
252 Peter Šramko SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
253 Radoslav Števčík NEKA 0
254 Robert Števuška NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
255 Ladislav Štibrányi SDKÚ-DS, DS 0
256 Juraj Štofko SMER-SD, SNS 0
257 Zuzana Šubová Team Vallo, PS, SPOLU 0
258 Michal Šulek SMS 0
259 Ivor Švihran NEKA 0
260 Denis Svoboda SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
261 Tomáš Szmrecsányi NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
262 Roman Tarábek NAJ, SMĽ 0
263 Štefan Taragel SMER-SD, SNS 0
264 Tatiana Tomášková SKS 0
265 Nina Uherčíková ĽS Naše Slovensko 0
266 Ivan Uhlár NÁRODNÁ KOALÍCIA 0
267 Matej Vagač Team Vallo, PS, SPOLU 0
268 Ingrid Vanerková NEKA 0
269 Tomáš Vašek Team Vallo, PS, SPOLU 0
270 Peter Vaškovič NEKA 0
271 Michal Vavro SZS 0
272 Ján Vavrovič SZS 0
273 Miroslava Vermeiren Team Vallo, PS, SPOLU 0
274 Miroslav Vetrík NEKA 0
275 Michal Vičan Mladá Petržalka - lokálna strana 0
276 Martin Vician Team Vallo, PS, SPOLU 0
277 Jarmila Vidová SMS 0
278 Martin Vojtašovič SKS 0
279 Ladislav Volný EDS 0
280 Jozef Vydra NEKA 0
281 Roman Weinštuk NEKA 0
282 Stanislav Winkler NEKA 0
283 Lukáš Zajac STAN 0
284 Juraj Zeman SaS, OĽaNO, KDH, SME RODINA, OKS, NOVA, Zmena zdola, DÚ 0
285 Michaela Žilková ĽS Naše Slovensko 0
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
Komunálne voľby 2018 sa konali 10.11.2018 07:00-22:00 v meste (Bratislava) SR
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Volebná účasť v meste Bratislava

Graf zobrazuje volebnú účasť v jednotlivých rokoch

32,7 %
2006
33,5 %
2010
33,7 %
2014
40,6 %
2018
36,8 %
2022

Vyberte si svoj kraj a obec pre detailnejšie informácie

Bánovce nad Bebravou Banská Bystrica Banská Štiavnica Bardejov Bojnice Bratislava Brezno Brezová pod Bradlom Bytča Čadca Čierna nad Tisou Detva Dobšiná Dolný Kubín Dubnica nad Váhom Dudince Dunajská Streda Fiľakovo Gabčíkovo Galanta Gbely Gelnica Giraltovce Handlová Hanušovce nad Topľou Hlohovec Hnúšťa Holíč Hriňová Humenné Hurbanovo Ilava Jelšava Kežmarok Kolárovo Komárno Košice Kráľovský Chlmec Krásno nad Kysucou Kremnica Krompachy Krupina Kysucké Nové Mesto Leopoldov Levice Levoča Lipany Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš Lučenec Malacky Martin Medzev Medzilaborce Michalovce Modra Modrý Kameň Moldava nad Bodvou Myjava Námestovo Nemšová Nitra Nová Baňa Nová Dubnica Nováky Nové Mesto nad Váhom Nové Zámky Partizánske Pezinok Piešťany Podolínec Poltár Poprad Považská Bystrica Prešov Prievidza Púchov Rajec Rajecké Teplice Revúca Rimavská Sobota Rožňava Ružomberok Sabinov Šahy Šaľa Šamorín Šaštín-Stráže Sečovce Senec Senica Sereď Skalica Sládkovičovo Sliač Snina Sobrance Spišská Belá Spišská Nová Ves Spišská Stará Ves Spišské Podhradie Spišské Vlachy Stará Ľubovňa Stará Turá Strážske Stropkov Stupava Štúrovo Šurany Svätý Jur Svidník Svit Tisovec Tlmače Topoľčany Tornaľa Trebišov Trenčianske Teplice Trenčín Trnava Trstená Turany Turčianske Teplice Turzovka Tvrdošín Veľké Kapušany Veľký Krtíš Veľký Meder Veľký Šariš Vráble Vranov nad Topľou Vrbové Vrútky Vysoké Tatry Žarnovica Želiezovce Žiar nad Hronom Žilina Zlaté Moravce Zvolen

Komunálne voľby v Bratislave a okolí

Starostkou Starého Mesta bude Zuzana Aufrichtová (v strede).
Aufrichtová vyhrala, Borguľa zmizol. Števčík voličov nestratil. 12. nov 2018, o 12:13
Matúš Vallo.
Pravica má spolu s Vallovými ľuďmi nadpolovičnú väčšinu. Patrí medzi nich aj Vallov brat. 11. nov 2018, o 20:06
Bratislavský primátor Matúš Vallo.
Novým hlavným dopravným inžinierom by mohol byť Ján Kovalčík z INEKO. 11. nov 2018, o 16:28
Richard Sulík.
Ľudia majú Smeru plné zuby, hovorí Sulík. TASR11. nov 2018, o 12:46
	
Víťaz na post primátora mesta Bratislava Matúš Vallo počas tlačovej konferencie k výsledkom komunálnych volieb 2018 v Bratislave.
Novozvolený primátor Bratislavy vyhlásil, že prinášajú novú energiu. TASR11. nov 2018, o 10:49
Šéfredaktorka denníka SME Beata Balogová.
Ľudia sa z námestí presunuli do volebných miestností. 11. nov 2018, o 9:25
Matúš Vallo by sa mal stať novým primátorom Bratislavy.
Foto
Pozrite si výsledky komunálnych volieb v meste Bratislava a okolí. a 8 ďalší9. nov 2018, o 19:00
Ilustračné foto
Foto
Voľby primátorov, starostov a poslancov sa začínajú v sobotu o 7. hodine. 9. nov 2018, o 19:00
Ilustračné foto
Foto
Voľby primátorov, starostov a poslancov sa začínajú v sobotu o 7. hodine. 9. nov 2018, o 19:00
Sven Šovčík kandidovať nebude.
V hre o post starostu Starého Mesta zostalo sedem kandidátov. SITA8. nov 2018, o 13:56
Zákaz platí aj pre volebný deň. SITA8. nov 2018, o 7:09
Viacerí sa sťažovali na antikampaň. 7. nov 2018, o 20:20
Video
Diskusia kandidátov na primátora hlavného mesta. a 1 ďalší7. nov 2018, o 19:00
Ilustračné foto.
Voliči sa stále rozhodujú aj podľa emócií. Pred komunálnymi voľbami sa tak darí aj antikampaniam. 7. nov 2018, o 17:34
Audio
Diskusia favoritov na primátora hlavného mesta. 7. nov 2018, o 17:26
Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.
Video
Rozhovor s kandidátom na primátora Bratislavy Ivom Nesrovnalom a 1 ďalší7. nov 2018, o 12:32

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. O najlepšie komunikujúcich značkách rozhodne aj verejnosť
  2. Ktorá banka dvíha úroky na termiňáku? A čo pre to treba spraviť?
  3. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  4. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi
  5. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať?
  6. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu
  7. Ako skĺbiť remeslo a moderné technológie? Inšpirujte sa Bajkery
  8. SCANDI 2023: prehliadka súčasného severského filmu
  1. Ktorá banka dvíha úroky na termiňáku? A čo pre to treba spraviť?
  2. O najlepšie komunikujúcich značkách rozhodne aj verejnosť
  3. Ako možno získať prídavky na dieťa v Nemecku?
  4. Kupujete balenú vodu? Vypočítajte si, koľko za ňu ročne miniete!
  5. Táto váha berie vaše chudnutie vážne: Kalórie počíta za vás!
  6. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to
  7. Svalovice sa netreba obávať
  8. Students today, innovators tomorrow, learners forever
  1. Klinčeky Zanzibaru zarobili viac, než neslávny obchod s otrokmi 11 943
  2. 10 eur za 10 rokov. Mimoriadna ponuka od mimoriadneho časopisu 7 251
  3. Zdravie bez liekov. Lekár namiesto nich predpisuje studenú vodu 2 213
  4. Trvalá udržateľnosť v obchode – prečo by vás mala zaujímať? 2 086
  5. Stockerka štartuje predaj bytov s cenami, ktoré prekvapia 1 567
  6. Benátky a Verona: zažite pôsobivé kúsky mozaiky severu Talianska 1 466
  7. Košičanom budeme dodávať teplo za tretinové ceny aj tento rok 1 160
  8. Šetriť energiu sa oplatí. Špecialisti poradili, ako na to 1 101
SkryťZatvoriť reklamu