Poradové číslo Meno, priezvisko, akademický titul Dátum narodenia Zamestnanie Adresa trvalého pobytu
(obec, ulica, číslo domu)
1. Ján Slota, Ing. 14.9.1953 Poslanec NR SR Žilina, Horný Val 30/10
2. Andrej Danko, JUDr. 12.8.1974 Advokát Miloslavov, Alžbetin dvor 632
3. Rafael Rafaj, Mgr. 19.10.1959 Poslanec NR SR Bratislava, Alstrova 190
4. Ján Mikolaj, prof. Ing., CSc. 19.10.1953 Univerzitný profesor Žilina, Majochova 28
5. Ján Ikrényi, JUDr. 4.7.1952 Advokát Štúrovo, Svätého Imricha 17
6. Štefan Zelník, MUDr. 22.12.1954 Chirurg Žilina, Veľkomoravská 9589/1
7. Peter Petko, Mgr., Ing. 21.6.1953 Riaditeľ Spišská Nová Ves, Kamenný obrázok 15/3
8. Milada Belásová, Bc. 12.6.1961 Manažérka Považská Bystrica, Zakvášov 1518/50
9. Milan Frič 29.8.1965 Podnikateľ Liptovské Sliače, Pod Skalím 1581/78
10. Miroslav Jureňa, Ing. 17.6.1954 Manažér Gbely, Družstevná 164
11. Roman Stopka, Mgr. 10.2.1969 Riaditeľ Trenčín, Kubranská 105
12. Peter Pamula 18.2.1971 Riaditeľ Dobšiná, Turecká 48
13. Adrián Kucek, JUDr. 25.9.1978 Advokát Bratislava, Šancova 106
14. Marek Massay, Mgr. 11.2.1975 Podnikateľ Zálesie, Krížna 1
15. Miroslav Gabriš, PaedDr. 29.1.1959 Obchodný riaditeľ Trenčín, Pod Brezinou 82
16. Robert Zwinger 27.9.1979 Finančný manažér Stupava, Jaseňova 7
17. Marian Bednár 8.3.1955 Súkromný podnikateľ Nové Zámky, Kmeťova 46
18. Dušan Švantner, Ing. 19.12.1946 Poslanec NR SR Brezno, Švermova 42
19. Pavel Kapusta, Mgr. 3.9.1969 Novinár - šéfredaktor Bratislava, Hečkova 18
20. Marek Uram 8.9.1974 Športovec Bratislava, Orchideová 56
21. Cyril Leško, Mgr. 1.1.1952 Manažér Prešov, Župčany 38
22. Magdaléna Kuciaňová, JUDr. 14.10.1956 Advokátka Moravany nad Váhom, Pod lesom 858/8
23. Daniel Klačko, MUDr. 14.10.1953 Lekár Žilina, Baničova 3394/8
24. Emil Vestenický, Ing. genmjr. v.v. 17.7.1948 Dôchodca Trenčín, Beckovská 8
25. Slavomír Kupka 7.5.1978 Vedúci ochrany objektov Čadca, Milošová 2361
26. Peter Kováčik, PhDr. CSc 18.10.1948 Sociológ Bratislava, Zámocká 1
27. Jaroslav Vaľo, Bc. 19.12.1961 Technicko-hospodársky pracovník Malčice 91
28. Ján Sitek, Ing. 19.6.1956 Technik Podbiel 351
29. Pavol Kleban, Ing. 30.3.1979 SZČO Ľubotice, Korabinského 25
30. Jaroslav Pecho, RNDr. 25.3.1959 Chemik Rajec, Jánošíkova 536/34
31. Štefan Klimek 30.6.1980 Podnikateľ Myjava, Stará Myjava 207
32. Milan Ďurica 6.11.1946 Technik Stropkov, Chotčanská 87/7
33. Dušan Pinčík 8.4.1956 Starosta Bytča, Hlboké nad Váhom 238
34. Dušan Lauko 3.12.1959 Starosta Liptovská Štiavnica, Nová 303/65
35. Miloslav Horka 9.1.1968 Podnikateľ Nitra,Benkova 12
36. Milan Petrla, Ing. 8.7.1963 Podnikateľ Brezno, Štúrova 26
37. Branislav Neslušan 24.4.1971 Manažér Kysucké Nové Mesto, Dolinský Potok 1159/88D
38. Tomáš Zolovčík, Mgr. 16.4.1975 Vedúci stravovacej prevádzky Košice, Trieda SNP 14
39. Rudolf Urbanovič, Ing. 15.9.1960 Manažér Liptovský Mikuláš, Pod Slivkou 520/11
40. Stanislav Gaľa, Bc. 31.12.1963 Živnostník Michalovce, Hrnčiarska 18
41. Branislav Ondruška, Bc. 20.10.1984 Študent VŠ Handlová, Okružná 21/14
42. Jakub Gajdošík, Bc. 5.3.1985 Manažér Banská Bystrica, Sitnianska 17
43. Ján Havránek, Ing. 10.11.1940 Elektrotechnický inžinier Bratislava, Jiskrova 4
44. Marián Vojtko, Ing. 15.9.1957 Poľnohospodársky inžinier Kamenica nad Cirochou , Kpt. Nálepku 654/29
45. Ján Olejník, PaedDr. 26.12.1955 Vedúci oddelenia MÚ Spišská Nová Ves, Koceľova 11/54
46. Peter Košťál, Ing. PhD. 9.3.1979 Projektant Nitra, Za Humnami 59
47. Jozef Múdry, Bc. 13.12.1955 Majster odbornej výchovy Moldava nad Bodvou, ul. Oslobodenia 1
48. Miroslav Magdech, Bc. 24.9.1986 Súkromný podnikateľ Považská Bystrica, Pionierska 984/20
49. Milan Mlynár, Bc. 5.6.1974 Starosta Gočovo 68
50. Stanislav Kmec 30.10.1965 Manažér - živnostník Snežnica 140
51. Jozef Gurecka, Ing. 9.3.1961 Riaditeľ súkromnej firmy Spišská Stará Ves, Slov.nár.povstania 134/96
52. Ľudovít Ružinský, Ing. 3.10.1958 Projektový inžinier Rakovec nad Ondavou 30
53. Dušan Považan, Ing. 25.3.1952 Stredoškolský učiteľ Martin, Korunovo 9
54. Marián Lukáč, Ing. 23.4.1956 Technik Sobrance, Kúpeľská 31
55. Stanislav Fukas, MUDr. 20.9.1957 Lekár Tvrdošín, Medvedzie 130/3
56. Peter Urbanec, Bc. 21.11.1978 Zdravotnícky záchranár Topoľčany, Krušovská 2302
57. Miroslav Brincko , Bc. 18.8.1961 Inšpektor BOZP Levoča, Ovocinárska 67
58. Anton Moravčík 23.6.1954 Technik Bratislava, Blumentálska 7
59. Peter Horňák, Ing. 26.1.1971 Riaditeľ firmy Trenčín, Kubrická 34
60. Veronika Brijová, Mgr. 29.1.1981 Živnostník Poprad, Kuzmányho 1
61. Mário Maruška, Mgr. 23.10.1975 Podnikateľ Nová Baňa, Pod Zvoničkou 5
62. Ivan Lorenc, Ing. 27.7.1963 Konateľ spoločnosti Skalica, Pelíškova 32
63. Erik Gemzický,Ing.,PhD. 22.5.1982 Technický manažér Ľubeľa 469
64. Miroslava Hladká 9.3.1971 Podnikateľka Zálesie, Starobystrická 41
65. Ján Gréner, Ing. 13.2.1979 Podnikateľ Bratislava, Mamateyova 5
66. Monika Vargová 4.4.1962 SZČO Čaňa, Pionierska 1
67. Michal Lavrík 9.8.1974 Podnikateľ Dolný Kubín, Beňovolehotská 8/30
68. Elena Trégerová, Ing. 24.8.1966 Živnostníčka Močenok, ul. Čingov, 905
69. Andrej Vaňo, Ing. 21.9.1970 Technik Partizánske, Pod Šípkom 1154/4
70. Dušan Haľko 23.2.1953 Živnostník Žalobín 129
71. Jozef Galbavý 5.3.1972 Nákupca dreva Dolná Strehová, Za Humnami 316/27
72. Jozef Štolc 14.12.1959 Živnostník Pezinok, Svätoplukova 6
73. Dušan Ďurej 3.3.1948 Živnostník Lubeník, Revúcka Lehota č.15
74. Jaroslav Chudý 30.3.1954 Výsluhový dôchodca Svinná 602/11
75. Jozef Dirga, Bc. 11.9.1969 Živnostník Svidník, Karpatská 743/2
76. Miroslav Hurtoš, Ing., Mgr. 24.3.1970 Strojný inžinier Stará Ľubovňa, Mierová č. 76
77. Dušan Macoszek, Ing. 5.11.1957 Tréner mládeže Zvolen, Kimovská 2589/20
78. Ivan Ružička, Ing. Mgr. 16.4.1965 Súdny exekútor Trnava, Vladimíra Clementisa 6452/57
79. Anna Hromadíková 17.12.1959 Ekonómka Papradno 217
80. Ľubica Melegová 9.4.1970 SZČO Senica, Dlhá 229/3
81. Martin Paták. 17.3.1972 Podnikateľ Bratislava, Sputniková 4
82. Margita Fialová 18.9.1961 Starostka Veľké Kozmálovce 154
83. Matej Líška, Ing. 21.7.1985 Podnikateľ Divín, Ružiná 296
84. Ján Plencner 13.5.1950 Prednosta OcÚ Nálepkovo, Školská 686
85. Vladimír Bálint, Ing. 25.8.1948 Podnikateľ Martin, Štefana Nahálku 5539/18
86. Jana Uhrinová, Mgr. 22.5.1957 Pedagogický pracovník Rimavská Sobota, Kirejevská 33/30
87. Peter Struňák, Mgr. 12.11.1967 Živnostník Poltár, Sklárska 505/20
88. Emil Macho 19.10.1953 Poriečny, technik Medzilaborce, SNP 627/45
89. Juraj Džugan 30.12.1968 Energoterapeut Snina, Študentská 1456/19
90. Michal Žurav, Ing. 9.3.1969 Zamestanec verejnej správy Žiar nad Hronom, Štefana Petruša 184/14
91. Ladislav Haluška, Ing. 29.6.1968 Informatik špecialista Sabinov, Matice Slovenskej 1
92. Ivan Bokor 14.8.1974 Živnostník Pečeňady č. 151
93. Drahomír Vorlíček, Ing. 3.1.1974 Lesný inžinier Veľké Dvorníky, Nový rad 237/17
94. Peter Grom, JUDr. 29.1.1974 Advokát Bratislava, Studenohorská 61
95. Daniel Jeluš 17.11.1947 Dôchodca Madunice, A. S. Puškina 551/15
96. Anna Piláriková, PaedDr. 17.7.1948 Pedagóg Galanta, Športová 466/3
97. Ján Debnár, JUDr. 11.11.1969 Právnik Očová, SNP 335/114
98. Stanislav Čečko, Ing. 17.4.1963 Technik Stropkov, Hlinky 294/33
99. Ľubomír Bielik 11.3.1959 Starosta Bartošova Lehôtka 148
100. Marián Maleš, Bc. 18.2.1989 Študent VŠ Stropkov, Samuela Jurkoviča 1602/3
101. Pavel Schwarz 1.5.1982 Vedúci zásahovej jednotky Bratislava, Cígeľská 4
102. Peter Vaľko, Mgr. 14.8.1974 Politológ Košice, Amurská 2
103. Boris Borovica 9.11.1984 SZČO Prievidza, J. Červeňa 1897/43C
104. Michal Kovalčík, Mgr. 18.6.1987 Historik Vrbov 330
105. Vladimír Burica 29.7.1973 Podnikateľ Turany, Červenej Armády 1033/16
106. Jaroslav Božík 6.12.1952 Živnostník Jacovce, Brezová 451
107. Marek Rusiňák, Ing. 4.5.1978 Informatik Olšavica 1
108. Eduard Markovič, Mgr. 6.4.1961 Živnostník Poprad, Podtatranská 23
109. Zuzana Masaryková 27.10.1975 Obchodný zástupca Kotešová 271
110. Andrej Turzo, Ing. 12.1.1977 Konštruktér - projektant Bratislava, Vilova 5
111. Jozef Brtoš 9.11.1964 Podnikateľ Bziny, Lazy 2096/17
112. Ján Štefánik, Ing. 15.12.1966 Lektor anglického a ruského jazyka Šaľa – Veča, Narcisová 1943/18
113. Ľubomír Vožňak 1.6.1956 Živnostník Nadlice, Livina 16
114. Ján Jevín, Ing. 2.3.1970 Živnostník Vranov nad Topľou, Bernolákova 1012
115. Marcel Metes, Mgr. 26.11.1980 Podnikateľ Pezinok, Silvanova 5347/23
116. Miroslav Kilik 8.1.1970 Živnostník Tornaľa, Južná 1227/3
117. Ladislav Mariš 15.5.1959 Riaditeľ Strediska Služieb Škole Bánovce nad Bebravou, Novomeského 1320/4
118. Antón Rimák 21.2.1949 Živnostník Giraltovce, Hviezdoslavova 454/10
119. Ondrej Dragošek 27.9.1954 Nástrojár Stará Ľubovňa, Letná 24
120. Slavomír Hanuska, PaedDr. Mgr. 7.8.1974 Riaditeľ cirkevného gymnázia ČSA 19, Zvolenská Slatina
121. Dušan Šúty, Ing. 15.3.1960 Technik SeVaK Žilina-Brodno, Brodno 273
122. Ľudmila Račeková 5.5.1950 Administratívna pracovníčka Nitra, Dvorčianska 4
123. Romana Holická 16.8.1977 Predavačka Sekule, Družstevná 702
124. Silvester Minarovič, JUDr. 31.12.1937 Advokát Bratislava, Bajzova 12
125. Juraj Bosý, Bc. 13.7.1968 Technik Kysucké Nové Mesto, Nesluša 258
126. Jaroslav Kocan, Ing. 24.11.1959 Poľnohospodársky inžinier Humenné, Košická 36
127. Radoslav Sivák 27.3.1980 Zvárač Al Myjava, Krajné 580
128. Igor Daško 31.10.1971 Starosta Kameničany 214
129. Miroslav Považan, Mgr. 4.9.1953 Pedagóg Tlmače, Potočná 31
130. Zdenek Repiský 23.5.1952 Podnikateľ Žarnovica, ul. Slobody 70
131. Ján Mihálik, MUDr. 1.7.1955 Chirurg Bratislava, Havelkova 6
132. Michal Demečko, Mgr. 9.11.1950 Učiteľ Spišská Nová Ves, Trieda 1. Mája 59/10
133. Maroš Bujňák 7.9.1975 Včelár Brezovica nad Torysou 273
134. Slávka Kramárová, PaedDr. 12.8.1957 Pedagóg Sereď, Dolnočepenská 1629/41
135. Viktória Gortová 31.7.1973 Opatrovateľka Mládzovo 34
136. Ján Kalafus 3.6.1967 Podnikateľ Nálepkovo, Hlavná 535/78
137. Dušan Šucháň, Ing. 4.12.1953 SZČO Rimavská Sobota, Narcisova 1
138. Adrian Lašák 12.9.1969 Konateľ firmy Poltár, 9. mája 595/43
139. Štefan Fedorco 2.5.1949 Dôchodca Medzilaborce, Švermova 193/20
140. Štefan Bednárik 21.11.1952 Technik Bolešov 163
141. Marian Krásny 9.11.1979 Logistik Šamorín, Rybárska 5
142. Jozef Chabada, Bc. 27.10.1988 Študent VŠ Považská Bystrica, Stred 56/49
143. Ján Zelník 30.7.1990 Živnostník Dolný Kubín, Odbojárov 1956/5-21
144. Roman Gunár, Bc. 8.11.1986 Študent VŠ Trenčín, Kpt. Nálepku 4
145. Lukáš Smolka, Bc. 15.7.1986 Študent VŠ Dolný Kubín, Hamuljakova 5
146. Lukáš Priščák 2.4.1990 Študent VŠ Prešov, Prostejovská 4821/5
147. Juraj Janček, Mgr. 21.10.1984 Študent VŠ Bohdanovce nad Trnavou 295
148. Miroslav Šuňal, Bc. 18.10.1972 Odborný pracovník Bratislava, Vazovova 7
149. Dušan Rajčan 20.9.1949 Starosta Žiar nad Hronom, Stará Kremnička 258
150. Stanislav Pánis 29.1.1950 Ekonóm Bratislava, Vrančovičova 42
Zdroj: SNS