Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
- 1 Iveta Radičová prof., PhDr., PhD. 53 vysokoškolská profesorka Nová Dedinka
- 2 Ivan Mikloš Ing. 50 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 3 Lucia Žitňanská doc., JUDr., PhD. 46 poslankyňa Národnej rady SR Bratislava
- kandidovala z miesta č.23 Magdaléna Vášáryová Mgr. 61 poslankyňa Národnej rady SR Bratislava
- 4 Milan Hort Ing. 57 poslanec Národnej rady SR Nová Dubnica
- kandidoval z miesta č. 30 Ľudovít Kaník Ing. 44 investičný riaditeľ Banská Štiavnica
- 5 Eugen Jurzyca Ing. 52 živnostník Bratislava 1 15 6 Viliam Novotný MUDr. 37 lekár, poslanec Národnej rady SR Košice
- 6 Viliam Novotný MUDr. 37 lekár, poslanec Národnej rady SR Košice
- 7 Martin Fedor Mgr., MEconSc. 36 poslanec Národnej rady SR Trenčianske Teplice
- kandidovala z miesta č.18 Jana Dubovcová JUDr. 57 právnička Banská Bystrica
- 8 Stanislav Janiš Ing. 51 poslanec Národnej rady SR Martin
- 9 Ivan Chaban MUDr., MPH 59 riaditeľ špecializovanej nemocnice Varín
- 10 Jozef Mikuš Ing. 50 poslanec Národnej rady SR Zvolen
- 11 Ondrej Matej Ing. 40 riaditeľ spoločnosti Prešov
- 12 Ivan Štefanec Ing., MBA, PhD. 48 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 13 Zoltán Horváth PhDr. 41 poslanec Národnej rady SR Galanta
- 14 Jaroslav Ivančo Mgr. 39 pedagóg - riaditeľ školy Svidník
- 15 Ján Golian PhDr., CSc. 60 poslanec Národnej rady SR Detva
- 16 Štefan Kužma Ing. 52 poslanec Národnej rady SR Prešov
- 17 Martin Pado Ing. 51 poslanec Národnej rady SR Michalovce
- 19 Tomáš Galbavý Mgr. 52 poslanec Národnej rady SR Nitra
- 20 Pavol Kubovič Ing. 50 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 21 Peter Markovič Mgr. 31 poslanec Národnej rady SR Dolný Kubín
- 22 Kamil Homoľa Mgr. 32 manažér Bratislava
- 24 Miroslav Beblavý doc., Ing., PhD. 33 ekonóm Bratislava
- 25 Milan Ježovica JUDr. 44 podnikateľ Bratislava
- 26 Tatiana Rosová PhDr. 48 poslankyňa Národnej rady SR Bratislava
- 27 Katarína Cibulková JUDr. 48 poslankyňa Národnej rady SR Piešťany
prvý náhradník Tibor Tóth Ing. 52 primátor mesta Vráble
Sloboda a solidarita
- 1 Richard Sulík Ing. 42 predseda politickej strany Bratislava
- kandidoval z miesta č. 5 Daniel Krajcer Mgr. 40 manažér, moderátor Bratislava
- 2 Jozef Mihál RNDr. 45 špecialista na dane a odvody Bratislava
- kandidoval z miesta č.150 Igor Matovič Mgr. 37 vydavateľ Regionálnych novín Trnava
- kandidoval z miesta č.148 Martin Fecko Ing. 47 odborný radca KPÚ Prešov
- kandidovala z miesta č.149 Erika Jurinová Ing. 38 vedúca redakcie Nižná
- kandidoval z miesta č.147 Jozef Viskupič Mgr. 34 projektový manažér Trnava
- 3 Juraj Miškov PhDr. 37 podpredseda politickej strany Bratislava
- kandidoval z miesta číslo 6 Martin Chren Ing. 29 ekonóm Bratislava
- 4 Jana Kiššová Ing. 35 personálna manažérka Bratislava
- 7 Stanislav Fořt Ing., Mgr. 32 generálny sekretár Mladých liberálov Bratislava
- 8 Jozef Kollár Ing., PhD. 48 konateľ spoločnosti Bratislava
- 9 Ľubomír Galko Mgr. 42 riaditeľ akciovej spoločnosti Stupava
- 10 Pavol Hladký Mgr. 45 konateľ spoločnosti Považská Bystrica
- 11 Martin Poliačik Mgr. 29 učiteľ Považská Bystrica
- 12 Lucia Nicholsonová 33 konateľka spoločnosti Bratislava
- 13 Juraj Droba Mgr., MBA 39 súkromný podnikateľ Bratislava
- 14 Natália Blahová Mgr. 36 sociálna poradkyňa Zavar
- 15 Ľudovít Jurčík Ing. 52 projektový manažér Svätý Jur
- 16 Peter Kalist MUDr., MPH 34 lekár Sirník
- 17 Szilárd Somogyi 41 konateľ spoločnosti Dunajská Streda
- 18 Richard Švihura PhDr. 33 predseda Mladých liberálov Prešov
prvý náhradník Kamil Krnáč Ing. 33 projektový manažér Veľký Krtíš
Kresťanskodemokratické hnutie
- 1 Ján Figeľ Ing. 50 predseda KDH Bratislava
- kandidoval z miesta č. 3 Daniel Lipšic JUDr. 36 poslanec NR SR Bratislava
- 2 Pavol Hrušovský JUDr. 58 poslanec NR SR Nitra
- 4 Július Brocka Ing. 53 poslanec NR SR Križovany nad Dudváhom
- kandidovala z miesta č. 6 Jana Žitňanská Mgr. 36 podpredsedníčka KDH Bratislava
- 5 Mária Sabolová Ing. 53 poslankyňa NR SR Košice
- kandidoval z miesta č. 11 Ján Hudacký Ing. 51 manažér Prešov
- kandidoval z miesta č. 13 Andrej Ďurkovský Ing. 51 primátor hl. m. SR Bratislavy Bratislava
- kandidoval z miesta č. 20 Radoslav Procházka doc., JUDr., Ph.D. 38 právnik Bratislava
- 10 Martin Fronc doc., Mgr., PhD. 62 poslanec NR SR Divina
- 7 Anton Marcinčin Ing., Ph.D. 41 ekonóm Bratislava
- 8 Ivan Uhliarik MUDr. 42 lekár Skalica
- 9 Pavol Abrhan Ing. 50 poslanec NR SR Nové Zámky
- 12 Peter Muránsky Ing., Mgr. 36 manažér spoločnosti Nemce
- 14 Alojz Přidal Mgr. 54 manažér bezpečnosti Kátlovce
prvý náhradník Július Stanko MVDr. 44 veterinárny lekár Čečehov
MOST-HÍD
- 1 Béla Bugár 51 poslanec Národnej rady SR Šamorín
- 2 Zsolt Simon Ing. 39 poslanec Národnej rady SR Padarovce
- kandidoval z miesta č. 4 Tibor Bastrnák MUDr. 45 lekár Komárno
- kandidoval z miesta č. 5 Gábor Gál Mgr. 35 advokát Veľká Mača
- 3 Ivan Švejna Ing. 44 ekonóm Bratislava
- kandidoval z miesta č 13 Peter Zajac prof., Dr., DrSc. 64 vedecký pracovník a VŠ pedagóg Bratislava
- kandidoval z miesta č 33 František Šebej PhDr., CSc. 63 psychológ, novinár Bratislava
- kandidoval z miesta č 29 József Nagy Ing. 42 ekonóm Dunajská Streda
- 7 Rudolf Chmel 71 vedecký pracovník SAV Bratislava
- kandidoval z miesta č 8 László A. Nagy 61 sociológ Bratislava
- kandidoval z miesta č 23 Ondrej Dostál Mgr. 39 sociológ Bratislava
- 11 Igor Sidor Mgr. 46 podnikateľ Košice
- kandidoval z miesta č 43 Peter Osuský MUDr., CSc. 56 lekár, prorektor UK Bratislava
- 6 László Sólymos Ing. 41 podnikateľ Bratislava
prvý náhradník Péter Vörös Mgr. 44 asistent poslanca Komárno
SMER- sociálna demokracia
- 1 Robert Fico doc., JUDr., CSc. 45 predseda vlády SR Bratislava
- kandidoval z miesta č. 3 Robert Kaliňák JUDr. 39 minister Bratislava
- 2 Pavol Paška Mgr. 52 predseda Národnej rady SR Košice
- 4 Marek Maďarič Mgr. 44 minister Ivanka pri Dunaji
- kandidoval z miesta č. 7 Ján Počiatek Ing. 39 minister Bratislava
- 5 Dušan Čaplovič doc., PhDr., DrSc. 63 podpredseda vlády SR Bratislava
- 8 Ľubomír Jahnátek prof., Ing., CSc. 55 minister Nitrianske Hrnčiarovc
- kandidovala z miesta č. 10 Viera Tomanová Ing., PhD. 62 ministerka Bratislava
- 9 Richard Raši MUDr., MPH 39 minister Košice
- 6 Igor Federič Ing. 47 vedúci Úradu vlády SR Bratislava
- 11 Jaroslav Baška Ing. 35 minister Dohňany
- 12 Ľubomír Vážny Ing. 52 minister Banská Bystrica
- 13 Miroslav Číž JUDr. 56 podpredseda Národnej rady SR Štiavnické Bane
- 14 Ján Richter JUDr. 53 poslanec Národnej rady SR Nitra
- 15 Vladimír Faič RSDr. 61 poslanec Národnej rady SR Prašice
- 16 Peter Žiga Ing. 37 štátny tajomník Košice
- 17 Jana Laššáková JUDr. 58 poslankyňa Národnej rady SR Vlkanová
- 18 Renáta Zmajkovičová JUDr. 48 poslankyňa Národnej rady SR Trnava
- 19 Stanislav Kubánek Bc. 58 poslanec Národnej rady SR Prešov
- 20 Juraj Blanár Ing. 44 predseda VÚC Žilina
- 21 Tibor Glenda Ing. 54 poslanec Národnej rady SR Alekšince
- 22 Magda Košútová Ing. 54 poslankyňa Národnej rady SR Trenčín
- 23 Martin Glváč JUDr. 42 štátny tajomník Bratislava
- 24 Ján Podmanický JUDr., PhDr. 33 poslanec Národnej rady SR Stará Bystrica
- 25 Peter Kažimír Ing. 41 štátny tajomník Piešťany
- 26 Jozef Burian Ing. 48 poslanec Národnej rady SR Košice
- 27 Pavol Pavlis Ing. 49 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 28 Viktor Stromček Ing. 34 vedúci kancelárie Národnej rady SR Bratislava
- 29 Dušan Muňko Ing. 65 generálny riaditeľ Bratislava
- 30 Maroš Kondrót Ing. 49 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 31 Dušan Galis Mgr. 60 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 32 Jozef Buček Mgr. 50 štátny tajomník Košice
- 33 Mojmír Mamojka prof., JUDr., CSc. 59 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 34 Peter Pelegrini Ing. 34 poslanec Národnej rady SR Banská Bystrica
- 35 Jozef Valocký MUDr. 53 poslanec Národnej rady SR Galanta
- 36 Branislav Ondruš Mgr. 37 riaditeľ Stupava
- 37 Dušan Jarjabek Mgr. 57 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 38 Marián Saloň Ing. 33 generálny riaditeľ Stará Ľubovňa
- 39 Igor Choma Ing. 46 splnomocnenec vlády SR Žilina
- 40 Vladimír Jánoš PaedDr. 41 poslanec Národnej rady SR Prievidza
- 41 Pavol Goga PaedDr. 46 poslanec Národnej rady SR Topoľčany
- 42 Ľubomír Želiezka 59 konateľ spoločnosti Bánovce nad Bebravou
- 43 Vladimír Matejička Bc. 54 poslanec Národnej rady SR Komárno
- 44 Ľubomír Petrák Ing., CSc. 48 poslanec Národnej rady SR Hurbanova Ves
- 45 Iveta Lišková Ing., PhD. 45 živnostníčka Bratislava
- 46 Ľuboš Martinák Ing. 51 poslanec Národnej rady SR Medzilaborce
- 47 Mikuláš Krajkovič Bc. 42 poslanec Národnej rady SR Vápeník
- 48 Dušan Bublavý Bc. 46 starosta Častkovce
- 49 Ladislav Lazár Ing. 36 generálny riaditeľ Košice
- 50 Darina Gabániová MUDr., PhD. 54 poslankyňa Národnej rady SR Čataj
- 51 Ľubica Rošková PhDr. 55 poslankyňa Národnej rady SR Michalovce
- 52 Bibiána Obrimčáková Mgr. 45 štátna tajomníčka Stropkov
- 53 Andrej Kolesík Mgr. 27 asistent poslanca Národnej rady SR Bratislava
- 54 Ján Senko PhDr. 51 poslanec Národnej rady SR Očová
- 55 Ivan Varga Ing. 56 poslanec Národnej rady SR Hlohovec
- 56 Viliam Jasaň RSDr. 57 poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 57 Jana Vaľová Mgr. 44 poslankyňa Národnej rady SR Humenné
- 58 Marián Kovačócy Ing. 51 poslanec Národnej rady SR Trnava
- 59 Peter Šuca PaedDr. 41 prednosta Nová Lesná
- 60 Anna Vitteková JUDr. 56 štátna tajomníčka Trenčín
- 61 Róbert Madej JUDr. 29 poslanec Národnej rady SR Zvolen
- Marián Záhumenský Ing. 46 poslanec Národnej rady SR Dvory nad Žitavou
Prvý náhradník: Oľga Nachtmannová Mgr., PhD. 46 poslankyňa Národnej rady SR Bratislava
Slovenská národná strana
- 1 Ján Slota Ing. 56 poslanec Národnej rady SR Žilina
- 2 Anna Belousovová RNDr. 50 poslankyňa Národnej rady SR Čadca
- 3 Ján Mikolaj prof., Ing., CSc. 56 univerzitný profesor Žilina
- kandidoval z miesta č 7 Rafael Rafaj Mgr. poslanec Národnej rady SR Bratislava
- 4 Rudolf Pučík JUDr. 53 poslanec Národnej rady SR Senec
- 6 Štefan Zelník MUDr. 55 chirurg Žilina
- 5 Dušan Švantner Ing. 63 štátny tajomník MDPT SR Brezno
- kandidoval z miesta č 20 Vincent Lukáč Ing. 56 tréner Košice
- 8 Igor Štefanov 46 poradca ministra Nededza