Bratislavský samosprávny kraj
Bratislava volebný obvod č. 1 - Staré Mesto
Bratislava volebný obvod č. 2 - Ružinov a Vrakuňa
Bratislava volebný obvod č. 3 - Podunajské Biskupice
Bratislava volebný obvod č. 4 - Nové Mesto
Bratislava volebný obvod č. 5 - Rača a Vajnory
Bratislava volebný obvod č. 6 - Karlova Ves, Devín a Devínska Nová Ves
Bratislava volebný obvod č. 7 - Dúbravka, Lamač a Záhorská Bystrica
Bratislava volebný obvod č. 8 - Petržalka, Čunovo, Jarovce a Rusovce
Bratislava volebný obvod č. 9 - Malacky (Gajary, Jakubov, Kostolište, Láb, Malacky, Malé Leváre, Plavecký Štvrtok, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Záhorie (vojenský obvod), Záhorská Ves, Závod)
Bratislava volebný obvod č. 10 - Malacky (obce okresu Malacky: Jablonové, Kuchyňa, Lozorno, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Rohožník, Sološnica)
Bratislava volebný obvod č. 11 - obce okresu Malacky (Marianka, Stupava, Vysoká pri Morave, Zohor)
Bratislava volebný obvod č. 12 - obce okresu Pezinok (Limbach, Pezinok, Slovenský Grob, Svätý Jur, Viničné)
Bratislava volebný obvod č. 13 - obce okresu Pezinok (Modra, Šenkvice, Vinosady)
Bratislava volebný obvod č. 14 - obce okresu Pezinok (Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Píla, Štefanová, Vištuk)
Bratislava volebný obvod č. 15 - mesto Senec
Bratislava volebný obvod č. 16 - obce okresu Senec (Blatné, Boldog, Čataj, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Igram, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka. Nový Svet, Reca, Tureň, Veľký Biel)
Bratislava volebný obvod č. 17 - obce okresu Senec (Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Malinovo, Zálesie)
Bratislava volebný obvod č. 18 - obce okresu Senec (Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Kalinkovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Rovinka, Tomášov, Vlky)
Banskobystrický samosprávny kraj
Banská Bystrica
Lučenec
Zvolen
Banská Štiavnica
Poltár
Žarnovica
Brezno
Revúca
Žiar nad Hronom
Detva
Rimavská Sobota
Krupina
Veľký Krtíš
Košický samosprávny kraj
Gelnica
Košice okolie
Košice 1
Košice 2
Košice 3
Košice 4
Michalovce
Rožňava
Sobrance
Spišská Nová Ves
Trebišov
Žilinský samosprávny kraj
Bytča
Čadca
Dolný Kubín
Kysucké Nové Mesto
Liptovský Mikuláš
Martin
Námestovo
Ružomberok
Turčianske Teplice
Tvrdošín
Žilina
Prešovský samosprávny kraj
Bardejov
Humenné
Kežmarok
Levoča
Medzilaborce
Poprad
Prešov
Sabinov
Snina
Stará Ľubovňa
Svidník
Vranov nad Topľou
Trnavský samosprávny kraj
Dunajská Streda
Galanta
Hlohovec
Piešťany
Senica
Skalica
Trnava
Trenčiansky samosprávny kraj
Bánovce nad Bebravou
Ilava
Myjava
Nové Mesto nad Váhom
Partizánske
Považská Bystrica
Prievidza
Púchov
Trenčín
Nitriansky samosprávny kraj
Komárno
Levice
Nitra
Nové Zámky
Šaľa
Štúrovo
Topoľčany
Zlaté Moravce
Mapy krajov: sk.Wikipedia