Počet volených poslancov: 6
1 Gejza Adam, 58, riaditeľ školy, Košice - Západ, Tri hôrky 11, Strana rómskej koalície - SRK
2 Margita Adamčíková, JUDr., 51, právnička, Košice - Západ, Slobody 2, SMER - sociálna demokracia
3 Alexander Barna, Ing., 38, programátor, analytik, Košice - Západ, Trieda SNP 9, Sloboda a Solidarita
4 Rudolf Bauer, RNDr., 52, poslanec, Košice - Západ, Kremnická 10, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
5 Milan Bereš, MUDr., PhD., 38, lekár, Košice - Západ, Tr. SNP 65, Kresťanskodemokratické hnutie
6 Štefan Biró, Ing., 52, manažér, Košice - Sídlisko KVP, Wuppertálska 2, NOVÁ DEMOKRACIA
7 Martin Boritáš, 57, zástupca starostu, Košice - Sídlisko KVP, Dénešova 4, Kresťanskodemokratické hnutie
8 Jozef Buček, Mgr., 49, štátny tajomník, Košice - Západ, Slobody 21, SMER - sociálna demokracia
9 Marta Budišová, JUDr., 47, právnička, Košice - Západ, Bratislavská 26, SMER - sociálna demokracia
10 Eduard Buraš, Ing., 43, riaditeľ, Košice - Západ, Toryská 10, Nezávislý kandidát
11 Mikuláš Čečko, Bc., 47, námestník primátora, Košice - Západ, Lesnícka 21, Kresťanskodemokratické hnutie
12 Miroslav Daňo, Ing., 29, výrobný riaditeľ, Košice - Pereš, Gelnická 101, Kresťanskodemokratické hnutie
13 Juraj Dobrík, MUDr., 53, lekár, Košice - Sídlisko KVP, Húskova 1285/23, Sloboda a Solidarita
14 Vojtech Dúl, Ing., 50, podnikateľ, Košice - Západ, Moldavská cesta 15, Nezávislý kandidát
15 Jozef Falat, Bc., 27, študent, Košice - Sídlisko KVP, Wurmova 19, Strana regiónov Slovenska
16 Gabriel Fischer, Ing., PhD., 60, manažér, Košice - Západ, Stropkovská 29, NOVÁ DEMOKRACIA
17 Danka Gabošová, Mgr., 47, živnostník, Košice - Západ, Gudernova 2, LIGA, občiansko-liberálna strana
18 Mária Gamcová, Ing., PhD., 44, vysokoškolský pedagóg, Košice - Sídlisko KVP, Jasuschova 24, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana občianskej solidarity
19 Iveta Gregová, Ing., 49, ekonómka, Košice - Sídlisko KVP, Dénešova 1115/29, ÚSVIT
20 Mária Grüllingová, MUDr., 39, lekárka, Košice - Západ, Smaragdova 43, SMER - sociálna demokracia
21 Dana Grusová, 48, učiteľka MŠ, Košice - Sídlisko KVP, Húskova 13, Komunistická strana Slovenska
22 Alfonz Halenár, Ing., 54, IT špecialista, Košice - Sídlisko KVP, Bauerova 26, Nezávislý kandidát
23 Ľuboš Hvozdovič, RNDr., 44, učiteľ, Košice - Západ, Šafárikova trieda 3, MOST - HÍD
24 Štefan Jakabovič, JUDr., 52, riaditeľ, Košice - Sídlisko KVP, Klimkovičova 33, LIGA, občiansko-liberálna strana
25 Ján Jakubov, Ing., 52, projektant, Košice - Západ, Kremnická 59, SMER - sociálna demokracia
26 Róbert Jano, JUDr., 42, právnik, Košice - Pereš, Jasovská 2077/60, MOST - HÍD
27 Igor Jutka, MUDr., MPH, 36, lekár, Košice - Západ, Plzenská 125, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
28 Oľga Kántorová, Ing., 50, podnikateľka, Košice - Západ, Československého odboja 102, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
29 Jozef Karabin, Ing., 30, starosta MČ Košice - Pereš, Košice - Pereš, Krompašská 29, Nezávislý kandidát
30 Miloš Kasarda, 57, manažér, Košice - Západ, Petzvalova 61, Komunistická strana Slovenska
31 Iveta Kijevská, Ing., 46, prednostka MsÚ, Košice - Sídlisko KVP, Zombova 25, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
32 Stanislav Kočiš, Ing., 47, stavebný inžinier, Košice - Západ, Poľovnícka 4, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana občianskej solidarity
33 Anna Koptová, Mgr., 55, riaditeľka gymnázia, Košice - Západ, Považská 20, Strana rómskej koalície - SRK
34 Erik Korfant, 30, pedagóg, Košice - Západ, Brigádnická 8, Strana rómskej koalície - SRK
35 Miroslav Kovalský, Ing., 32, technik, Košice - Západ, Brnenská 34, Nezávislý kandidát
36 Drahomír Krajči, MVDr., 47, odborný pracovník, Košice - Sídlisko KVP, Zombova 23, LIGA, občiansko-liberálna strana
37 Vladimira Krajnikovičová, Bc., 30, administratívna pracovníčka, Košice - Západ, Petzvalova 3/2, Strana regiónov Slovenska
38 Mikuláš Krivánsky, 59, assyriológ, Košice - Západ, Považská 18, Strana regiónov Slovenska
39 Ivana Labajová, 38, ekonómka, Košice - Západ, Slobody 20, Strana demokratickej ľavice
40 Tomáš Lančarič, 31, technik, Košice - Sídlisko KVP, Zombova 31, Strana zelených
41 Ján Leščišin, 62, invalidný dôchodca, Košice - Západ, Plzenská 2073/14, LIGA, občiansko-liberálna strana
42 Zdenko Lipták, MVDr., 43, živnostník, Košice - Západ, Považská 9, Nezávislý kandidát
43 Viera Lucáková, Ing., 47, ekonómka, Košice - Západ, Ružová 43, Ľudová strana - Hnutie za demokratické Slovensko, Strana zelených Slovenska
44 Alena Marchevková, 46, technický pracovník, Košice - Sídlisko KVP, Titogradská 7, LIGA, občiansko-liberálna strana
45 Radovan Molčan, MUDr., 36, lekár, Košice - Západ, Poľovnícka 10, Kresťanskodemokratické hnutie
46 Pavol Mutafov, PhDr., 55, starosta, Košice - Západ, Moldavská 27, SMER - sociálna demokracia
47 Viliam Novotný, MUDr., 36, poslanec NR SR, lekár, Košice - Západ, Humenská 25, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
48 Július Pallér, 47, železničiar, Košice - Sídlisko KVP, Hemerková 35, MOST - HÍD
49 Vladimír Ponický, RSDr., CSc., 60, riaditeľ strediska, Košice - Západ, Michalovská 3, Strana regiónov Slovenska
50 Igor Reiprich, Ing., CSc., 68, dopravný inžinier, Košice - Západ, Humenská 3, Strana regiónov Slovenska
51 Rudolf Reštei, 55, starosta, Košice - Šaca, Ku mlynu 25, Hnutie za demokraciu, Slobodné Fórum, Strana občianskej solidarity
52 Daniel Rusnák, 49, starosta MČ, Košice - Sídlisko KVP, Klimkovičova 33, Kresťanskodemokratické hnutie
53 Milan Sarka, Ing., 56, THP vedúci, Košice - Sídlisko KVP, Denešova 13, Združenie robotníkov Slovenska
54 Viera Šándorová, 49, SZČO, Košice - Západ, Markušova 13, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
55 Maroš Šavlík, 37, potravinár, Košice - Západ, Obrody 11, Slovenská národná strana
56 Viera Ščurková, JUDr., 49, štátny zamestnanec, Košice - Západ, Gudernova 6, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
57 Ivan Šoltés, 66, technik, Košice - Západ, Trieda SNP 48, Slovenská národná strana
58 Peter Šoltés, Ing., 33, strojný inžinier, Košice - Západ, Trieda SNP 48, Slovenská národná strana
59 Miroslav Štefanisko, 40, súkromný podnikateľ, Košice - Šaca, Mierová 17, Sloboda a Solidarita
60 Rastislav Švický, PaedDr., 35, VŠ pedagóg, Košice - Západ, Považská 10, MOST - HÍD
61 Jarmila Tamášová, 46, finančný manažér, Košice - Západ, Opalová 11, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
62 Pavel Titl, Ing., 53, dopravný inžinier-projektant, Košice - Sídlisko KVP, Tr. KVP 1C, Demokratická strana, Konzervatívni demokrati Slovenska, Občianska konzervatívna strana, Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana
63 Štefan Tomčo, Ing., 49, súkromný podnikateľ, Košice - Sídlisko KVP, Wuppertálska 1380/3, Sloboda a Solidarita
64 Peter Turák, Bc., 42, konateľ, Košice - Západ, Trieda SNP 72, MOST - HÍD
65 Jana Vargová, Ing., PhD., 37, vysokoškolský pedagóg, Košice - Západ, Obchodná 2, Nezávislý kandidát
66 Ladislav Virág, MUDr., 43, lekár, Košice - Sídlisko KVP, Jasuschova 10, MOST - HÍD
67 Jozef Vojakovič, 25, finančný poradca, Košice - Sídlisko KVP, Starozagorská 4, Slovenská národná jednota
68 Marcel Vrchota, Bc., 24, manažér, Košice - Západ, Moldavská 5, Sloboda a Solidarita
69 Adrián Weiszer, Ing., 34, lesný inžinier, Košice - Západ, Idanská 11, Strana maďarskej koalície - Magyar Koalíció Pártja
70 Soňa Zábojová, 34, podnikateľka, Košice - Západ, Pražská 9, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA